احزاب و تشکل ها

اعلاميه مشترک
با انتشار نوار صوتی، سران جمهوری اسلامی مجبور شدند که دست از انکار بردارند و کشتار ٦٧ را بپذيرند. اکنون که اين کشتار به اجبار از جانب حکومتگران پذيرفته شده و "هيئت مرگ" معرفی گرديده است، ما به عنوان نيروهائی که صدها تن از اعضاء آن در سال ٦٧ اعدام شده اند، همراه با خانواده جان باختگان و نيروهای آزاديخواه، خواستار محاکمه آمران و عاملان فاجعه ملی از جمله ابراهيم رئيسی هستيم.
ابراهیم رئیسی کانديدای رئيس جمهوری شده است. او جزو "هیئت مرگ" بود. رئيسی همراه با دیگر اعضاء "هیئت مرگ" یعنی حجت‌الاسلام حسینعلی نیری، حاکم شرع وقت در زندان اوین، مصطفی پورمحمدی، نماینده وزارت اطلاعات در کمیسیون مرگ و مرتضی اشراقی، دادستان تهران، حکم اعدام هزاران زندانی سياسی را در سال ٦٧ صادر کردند.
پیام کمپین بازگشت شاهزاده ( بسوی انتخابات آزاد ) به طرفداران و مخالفان جمهوری جهل و سرکوب
اطلاعیه کمپین بازگشت شاهزاده (بسوی انتخابات آزاد)
زمان چندانی به برگزاری انتخابات دوره دوازدهم رياست جمهوری و دوره پنجم شوراهای شهر و روستا نمانده است. با اين وجود، فضای انتخاباتی سرد، بی روح و به شدت امنيتی است. در آستانه سال نو، ارگان های سرکوب جمهوری اسلامی به ادمین‌های کانال‌های تلگرامی، روزنامه‌نگاران و فعالين مدنی يورش برده، عده ای از آن ها را دستگير و کانال های تلگرامی را از دسترس خارج کردند. کانال های تلگرامی اکثرأ به اصلاح طلبان و حاميان حسن روحانی تعلق داشتند.
مرامنامه کمپین بازگشت شاهزاده (بسوی انتخابات آزاد)
هئیت سیاسی ـ اجرائی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) مصوبە شورای عالی کار در مورد تعیین دستمزد سال ٩٦ کارگران را در راستای سیاست های ضدکارگری دولت و عامل تثبیت کنندە دستمزدهای زیر خط فقر، مغایر با قانون کار و سطح انتظار کارگران و بی ارتباط با هزینەهای واقعی زندگی می داند. بە عقیدە ما این مصوبە کمکی بە رفع فقر و فلاکت کارگران نخواهد کرد و وضعیت دشوار معیشتی و زیستی مشقت بار خانوادە های کارگری را بهتر نخواهد کرد.
یکم: در اوایل مارس 2017 تلویزیون من و تو در برنامه ای با عنوان"بفرمایید شام" مردی را نشان داد که سر میز غذا، داستانی را در باره یک عرب برای سه زن تعریف می کرد. او ضمن صحبت خود گفت: " لعنت بر این عرب ها، واقعا من چقدر متنفرم از این نسل عرب، هرجاییش." سپس با ادامه داستان، افزود: " کلا من با عرب مشکل دارم، عرب جماعت، خیلی ناسیونالیست ام نسبت بهشان". این سخنان جز عرب ستیزی و نفرت پراکنی علیه عرب ها معنای دیگری ندارد و مصداق بارز نژاد پرستی است که فیلم اش توسط تلویزیون من و تو نشان داده شده و شماری
سخنرانان:
مجید عبدالرحیم پور، از اعضای رهبری سازمان چریکهای فدائی خلق ایران بعد از حمید اشرف و عضو سابق  شورای مرکزی سازمان فدائیان خلق ایران - اکثریت
مرضیه(شمسی)شفیع : از اعضای اولیه سازمان
برنامه پالتاکی / بهروز خلیق

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - احزاب و تشکل ها