مدارک مستند قتل اکبر هاشمی‌ رفسنجانی و دلایل آن

وب سایت رسمی مجلس خبرگان هک شد

اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام یکشنبه ۱۹ دی ماه ۱۳۹۵ در بیمارستان‌ تجریش به قتل رسید. نخست آنکه چگونه این افراد نیم ساعت قبل از بروزایست قلبی هاشمی رفسنجانی از بروز چنین حادثه ای مطلع بودند؟

اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام یکشنبه ۱۹ دی ماه ۱۳۹۵ در بیمارستان‌ تجریش به قتل رسید. درگذشت اکبر هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصحلت نظام، با وجود آنکه ۸۲ سال داشت بسیار غیرمنتظره بود چرا که قبلا هیچگونه وضعیت نامساعد جسمی از او منتشر نشده بود.
نکته بسیار مهمی که دلیل محکمی بر قتل هاشمی‌رفسنجانی به وسیله گروهای قدرت در جمهوری اسلامی میباشد این است که سایت خبری فرهنگ نیوز، در ساعت ۳۰:۱۷ دقیقه بعد از ظهر روز یکشنبه اعلام می نماید که سایت رسمی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری هک شده است و هک کنندگان این سات خبر دروغی حاکی بر درگذشت هاشمی رفسنجانی را در ساعت ۲۳: ۱۷ دقیقه بر روی این سایت منتشر کرده اند. اما این خبر دروغ به سرعت از سوی محسن هاشمی فرزند ارشد رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تکذیب میشود.

محسن هاشمی رفسنجانی فرزند آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس متعلق به سپاه پاسداران، تأکید میکند که هاشمی رفسنجانی در صحت و سلامت کامل به سر می‌برند.

همچنین محمد هاشمی مسئول دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با فارس، ضمن تکذیب خبر منتشر شده بر روی سایت دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری مبنی بر درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهار میدارد که بنده دقایقی پیش خدمت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بودم و وی در سلامت کامل به سر می‌برد و حال وی هم هیچ مشکلی ندارد.

از سوی دیگرآیت‌الله قریشی نماینده مجلس خبرگان رهبری نیز تأکید میکند که هاشمی رفسنجانی صبح در کمال صحت و سلامت در مجلس خبرگان رهبری حضور داشته است.

اما به ناگهان در مدتی کمتر از یک ساعت خبر سکته قلبی و درگذشت هاشمی رفسنجانی توسط تمامی خبرگزاری های دولتی اعلام میگردد.
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ محمد آقاجانی معاون وزیر بهداشت و درمان اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسجانی، رئیس تشخیص مصلحت نظام امروز حوالی ساعت ۱۸:00 به طور ناگهانی دچار ایست کامل قلبی شد.
بر اساس اخبار رسمی رفسنجانی ساعت ۱۸:20 بعداز ظهر با علائم سکته قلبی به بیمارستان تجریش منتقل شده و بستری میشود.
دکتر غلامرضا محسنی رئیس بیمارستان شهدای تجریش شامگاه یکشنبه تصریح میکند که‌ آیت الله هاشمی رفسنجانی بر اثر ایست قلبی ناشی از سکته قلبی در این بیمارستان دار فانی را وداع گفت. وی اظهار داشت که هاشمی رفسنجانی ساعت ۱۸:۲۰ بعداز ظهر امروز با علائم سکته قلبی و در شرایطی که هوشیاری نداشت به بیمارستان شهدای تجریش انتقال یافت. بلافاصله تمام اقدامات درمانی لازم با حضور ۵ فوق تخصص قلب انجام شد و مراحل احیای قلبی نیز برای ایشان انجام گرفت اما متاسفانه بعد از بیش از یک ساعت تلاش برای احیای وی عملیات ناموفق بود و ایشان حدود ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه بعد از ظهر دار فانی را وداع گفت.

به گزارش خبرگزاری فارس پزشکان ۹۰ دقیقه برای نجات جان رفسنجانی کوشیدند، اما موفق به احیای او نشدند. زمان دقیق فوت رفسنجانی ۱۹ و سی دقیقه روز یکشنبه ۱۹ دی ماه ۱۳۹۵ به‌ وقت ایران اعلام شده است.
اینک با دیدن فیلم های پست شده بر روی یوتیوپ می توان مشاهده کرد که بلافاصله پس از اعلام این خبر تعدادی ازماموران امنیتی لباس شخصی درمقابل بیمارستان تجریش مستقر شده و شروع به دادن شعارهای یا حسین – میر حسین می کنند. همچنین گروهای کوچکی از اعضای بسیج و لباس شخصی ها در خیابانهای اصلی تهران شروع به تظاهرات کرده و شعارهای تسلیت به رهبر و حمایت از رهبری را سر میدهند.
حال با توجه به اینکه دقیقا نیم ساعت قبل از ایست قلبی هاشمی رفسنجانی و دو ساعت قبل از مرگ او این خبر به همراه پیام تسلیت دستجمعی هیت رییسه و اعضای مجلس خبرگان رهبری به توسط افرادی ناشناخته و با توسل به هک کردن بر روی سایت رسمی مجلس خبرگان رهبری قرار میگیرد چندین سوال بسیار مهم برای هر ذهن کنجکاوی مطرح میشود.

نخست آنکه چگونه این افراد نیم ساعت قبل از بروزایست قلبی هاشمی رفسنجانی از بروز چنین حادثه ای مطلع بودند؟

دوم آنکه چگونه این افراد توانستد وب سایت رسمی مجلس خبرگان رهبری را که توسط یگان سایبری سپاه پاسداران به صورت شبانه روز حفاظت میشود را به این سادگی هک کنند؟

سوم آنکه این افراد برای نوشتن متن پیام تسلیت دستجمعی هیت رییسه و همچنین هک کردن سایت رسمی مجلس خبرگان رهبری به ساعتها وقت احتیاج دارند که این خود مجددا نشان دهنده آن است که چگونه این افراد حداقل از آغاز صبح یکشنبه ۱۹ دی ماه می دانستند که هاشمی رفسنجانی در شب یکشنبه دچار ایست قلبی شده و نهایتا فوت می کند؟

چهارم آنکه چرا علارغم آگاهی سپاه پاسداران از هک شدن سایت رسمی مجلس خبرگان رهبری هنوز هیچگونه گزارش و یا عکس العملی از خود نشان نداده اند؟

پنجم آنکه چرا انتقال هاشمی رفسنجانی از منزلش در جماران به بیمارستان تجریش که بسیار به منزل او نزدیک می باشد حدود بیست دقیقه طول کشیده است؟

ششم آنکه چرا به جای انجام شوک برقی و وصل کردن هاشمی رفسنجانی به دستگاه های احیا قلب و ریه تنها به ماساژ قلبی به مدت ۹۰ دقیقه و تزریق داروی آدرنالین که سبب افزایش شدت ضربان قلب میشود بسنده کرده اند؟

هفتم آنکه مگر نه اینکه مهدوی کنی در ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ در پی حمله قلبی به کما رفت اما او را با وصل کردن به دستگاه های احیا قلب و ریه به مدت چهار ماه تا مهر ۱۳۹۳ زنده نگهداشتند؟ چرا همین شیوه درمانی را برای هاشمی رفسنجانی انجام ندادند؟

هشتم آنکه آیا از بیت سید علی خامنه ای این دستور صادر شده بود که تلاش زیادی برای زنده نگهداشتن هاشمی رفسنجانی صورت نگیرد؟ آیا مجتبی خامنه ای همچنان آرزوی جانشین شدن پدر خود را در سر می پروراند؟

نهم آنکه آیا طرح و نقشه مسموم کردن و کشتن هاشمی رفسنجانی وهمچنین هک کردن سایت رسمی مجلس خبرگان رهبری در اتاق های فکر سپاه پاسداران شکل گرفته و توسط ماموران اطلاعات سپاه انجام شده است؟

دهم آنکه علارقم نزدیک شدن به انتصابات ریاست جمهوری و اینکه هنوزهیچ کاندیدایی از سوی اصول طلبان معرفی نشده است آیا به قتل رساندن هاشمی رفسنجانی اولین مرحله از یک نقشه شوم دیگر برای کنترل کردن مردم ایران و حفظ نظام است؟

 

 

منبع: 

امیل رسیده

بخش: 

انتشار از: 

دیدگاه‌ها

نظر: 

اين پارسي باستان اگر تخيلي وموهومي نيست چكونه است كه لغت ،كلمه معادل "خط"رانداشته؟چرا پارسي باستان وميانه و...وموهوماتي ازاين قبيل معادل "حرف وحروف والفبا"راندارند.منظورت ازچهارحرف عربي درفارسي كدامند:ح،ع،ق،ث،ص،ض،ذ،ط،ظء اينكه بيش ازچهارتاست!جناب ايمان ميتواني يك نامه ي درسه سطري به عمه وعموي خودبفارسي بنويسي؟هرگز چون عمه وعمو هم لغات عربي اند مثل اسم خودت!درخاتمه اينكه نداشتن حروف الفبا وخط دليل ضعف. زباني نيست همانطوريكه هيچكدام اززبانهاي قدرتمند اروپائي حروف الفبوخط ندارند همه ازحروف لاتين استفاده ميكنند مگردرمواردي مثل آلماني يا سوئدي تركيبي دربعضي حروف داده باشند ولي خط زبانهاي اروپائي درمجموع لاتين است وبدون حروف عربي فارسي وجودنداردمثل اسم خودشما

نظر: 

هاشمی در استخر به قتل رسید و دلیل آن این بود که در رسانه گفته بود حرف های زیادی در روز 22 بهمن میخواهم بزنم و همین کافی بود تا سرش را زیر آب کنند

نظر: 

همیشه به عنوان تف سربالای نظام ازش یاد میشد فقط اسم هاشمی کافی بود تا دیگه نشه از جمهوری اسلامی دفاع کرد با اونهمه جنایت و رانت خواری اگه قرار به کشتن بود خیلی زودتر میشد کشتش

نظر: 

این خبر هک شدن سایت خبرگان و مجمع برای سال ۸۹ که هاشمی از ریاست کنار رفت هست. این همه هم بقیه گفتن ولی شما خبر را تصحیح نکردین. این درسته؟ با اخلاق خبرنگاری نمی‌خونه. بقیه استدلال‌هاتون هم با دلیل نبود.

نظر: 

مجهز ترين بيمارستان قلب در خود جنازات است تعجب كه چطور نبردن اونجا!!!!!

نظر: 

من نمی دونم مردم ایران از اون چه دیدند که اونو سردار سازندگی میدوند زمانی که خمینی رفت و اون ریس جمهور شد اولین کاری که کرد نخست وزیر رو حذفش کرد و سکاندار دولت شد بعد کپن تخم مروغ و ماهی وغیر را حذفش کرد بعد پیمانکاری رو داخل ادارات دولتی مثل شهرداری اورد که کارگر هر سه ماه عوض میکرد بعد از پایان دوره ریاست جمهوری ۷۰ ملیارد دلار بدهی خارجی به یادگار گذاشت بعد با حمایتاش این روحانی کلید دارش اورد که همه کارخانه رو قفل میزنه به درک که نرد

نظر: 

آقای بهمن جلدی لطفا شهیدسازی و امامزاده سازی نفرمائید، ایران پر است از امامزاده ثابت و متحرک، از امامزاده بیژن گرفته تا امامزاده کورش و چاه جمکران، حالا چه فرقی می کند که این فسیل آدمکش با سوء قصد و یا بدون سوء قصد تلف شده باشد، یک مفتخور کمتر، حیف نیست وقت گرانبهایتان را برای چنین موجودات بی ارزشی هدر می دهید، و ساعتها وقت می گذارید مدرک و سند جمع می کنید، که چی بشه؟ اگر خیلی علاقمند به تعقیب مساله هستید، در ایران با خانواده هائی که در دوران تصدی رفسنجانی قتل عام شدند رودرو خواهید بود و یا با رقبای او مثل صادق لاریجانی طرف هستید و در خارج هم که رفسنجانی در پیش پلیس بین الملل پرونده قطور ترور در خارج از کشور دارد و تحت تعقیب بوده، که اول مساله ترورها باید معلوم بشود.

نظر: 

لطفا طوطی وار کپی پیست نکنین. در ضمن کامنت ها رو باید اجازه نشر بدید؟ شما هم که فاشیستیت. الان یعنی نمیزاری بقیه ببینن که من گفتم این خبر اشتباه هست؟ خوب این که شد جمهوری اسلامی که.

نظر: 

سال هشتادنه هک شده با این خبر، نه حالا. لطفا درست خبر رسانی کنید.

نظر: 

وقتی چندساعت بعد از مرگ ؛ خبر رو شنیدم تو خیابون بودم به رادیوی ماشین گوش میکردم. یه مصاحبه ای پخش شد از آملی لاریجانی رییس قضا ، تا وقتی مطلب شما رو نخونده بودم با خودم فکر میکردم چرا اینجوری پشت مرده صحبت کرد .. حتی به شوخی به اطرافیان میگفتم اگه طرف رو کشته بودم اینجوری نباید شروع میکرد جمله ایشون این بود ..
این باید درس عبرتی بشه برای مسئولین که راه کج به مقصد نمیرسه ....(یه کم فکر کنم تغییر کرد ولی همین معنی روداشت)
حالا دوستای مخالف اگه مخالفتی دارن میتونن برن ارشیو رادیو البته شبکه پیام رو بعد از مرگ گوش کنند اگه بازم پافشاری میکنن پس بیخیال شما نمیخواین با خودتون رو راست باشین همین

نظر: 

موضوع حک شدن سایت مجلس خبرگان و خبر مرگ رفسنجانی مربوط به 5 سال پیش است که رفسنجانی نتوانست به آرزوی خود که کسب ریاست خبرگان بود برسد. یک سرچ در اینترنت و نگاه به تاریخ خبر موضوع را روشن می کند.

نظر: 

پاسخ به حامد
جناب حامد از شما میخوام که نوشته های دکتر اورامانی رو مطالعه بفرمایید تا بیشتر به این فهم پی ببیرید که چطور ممکنه عربهایی که به اندازه انگشتان دست آدم با سواد نداشتند از خودشون خط داشته باشند؟ نشانه های خط عربی همگی در پارسی باستان در ایران موجود بوده و در نوشته های دکتر اورامانی متوجه میشوید که چطور خط عربی از روی نشانه های پارسی باستان ساخته شده، پارسی از عربی 4 حرف بیشتر نداره بلکه عربها از روی پارسی 28 حرف برگرفتند.
حال فرض کنیم که خط پارسی به عربی نوشته شده آخ بمیرم برای ترکی که خط مستقل داره! پانترک ها یادشون رفته که تا همین چند ده سال پیش به همین خطی که میگن عربی مینوشتند و الان هم آویزون لخط لاتین شدند.
از یه چیزی ایراد بگیر که خودت داشته باشی عمو!

نظر: 

دوست عزیز ممنون از توجه ریزبینتون. هرچند سند معتبری برایش ارائه ندادید و تنها در حد نظریه است و باید منتظر ماند تا زمانی که خودشون آن را فاش نمایند.
اینکه هاشمی به قتل رسیده یا بر اثر ایست قلبی فوت شده است مهم نیست. مگر نه اینکه آیت الله سید احمد خمینی و خیلی افراد مهم کشوری دیگر را به همین صورت از رده خارج کرده اند.
سیاست همینه برادر . مهره سوخته باید خارج بشه.
این محصولی که صاحبان حکومت امروز کاشته اند شش ماه دیگر و در زمان انخابات به بار نشسته را درو خواهند کرد.
البته به نظر من هم زمان شدن این واقعه با به روی کار آمدن رسمی ترامپ را نباید از نظر دور دانست.
در هر صورت من خودم شخصا تمایل داشتم آقای هاشمی بعد از آقای خامنه ای فوت میشد که نشد ولی امیدوارم تکلیف مردم با این حکومت یکسره بشه و این شکاف بین سران بیشتر و بیشتر بشه.
روز همگیتون خوش

نظر: 

بنوشته هاي بهنام درموردتغيرخط عربي فارسي كه در آرشيوسايت موجوداست مراجعه كنيدومتوجه خواهيدشدكه پان فارسيست ها وتماميت خواهان حتي باقبول غيرمنطقي بودن نوشتارزبانشان حاظر به تغيير آن نيستند وبا تهمت ها ى لمپني وبددهني ازموضوع بدين اهمييت ميگذرندهمانطوريكه ميدانيد بچه هاي متولدخارج بهيچوجه زيربارغيرمنطق نميروند ومثل شمادرمورد نوشتن غيرمنطقي خط فارسي عربي سئوالات بي جواب فراواني دارند.زبان فارسي فقط وفقط چهارحرف"پ،گ،ژ ،چ"داردكه بااين حروف چهارگانه حتي اسم خودشانرانيز نمتوانندبنويسند وبناچارمحتاج حروف زبان توانمندعربي اندمتاسفانه سئوال شما جواب منطقي ندارد

نظر: 

این موضوع هک مربوط به 5 سال قبل است که رفسنجانی از ریاست خبرگان باز ماند و کسانی این شکست را به معنای مرگش به وی و همفکرانش تسلیت گفته اند. لطفا در انتشار مطالب به تاریخ نشر خبر دقت فرمایید.

نظر: 

آقای دبیـــر فارسی... لطفآ کمکم کنیـــد.. از 12 نوع ( عست ) , کدامش درست عثط و چرا؟؟
1- اس ط ..اسط
2- اس ت ..است
3-ا ث ط..اثط
4- ا ص ط.. اصط
6 ا ص ت.. اصت
7- ع س ط ...عسط
8-ع س ت.. عسط
9- ع ث ط.. عثط
10- ع ث ت..عثت
11-ع ص ط.. عصط
12- ع ص ت ... عصت
دبیر عزیز... لطفآ ( دلیل اصلی ) درست بودن یکی از کلمات را شرخ بدهید. قبلآ از زهماط شما بی نحایت صپاثگذارم...

نظر: 

اوووه عجب مثال مرتبطی بود با این جریان، مثال استاد و دانشجو رو میگم اصلا همه رو جوگیر کرد!
حالا شما چرا اینهمه موضع و سرسختی داری که بگی قتل نبوده؟!
خب پاسخ مشخصه برای اونهایی که وصل هستند نون در مرگ طبیعی آیت الله!!! است.
وگرنه همون لحظه اول تا خبر رو از صدا و سیما شنیدم گفتم کشتنش! رژیم بارها از این کارها کرده و کاملا طبیعیه و اولین بارش هم نیست از قتل آیت اله طالقانی و آیت اله لاهوتی بگیر تا احمد خمینی!

نظر: 

اولا اینکه مردن در سن 82 سالگی برای آخوندهای درباری سن جوان مرگیست! و رسیدن به این سن رو با سن آدمهای معمولی قیاس نکنید.
دوما نظام با عملکرد هول هولی و سریع خودش بدجوری خودش رو لو داد حداقل برای حفظ ظاهر هم شده میتونست مثل آقای کنی ایشون رو هم 20 روزی زیر دستگاه یذارند بعد بگن فوت شده.
سوما سیاستمداری مثل رفسنجانی اگر فکر کنید دیگه پشم و پیلش ریخته بود و فقط برای جوری جنس بوده بسیار بچه گی و خام اندیشی هست.
رفسنجانی سیاست مداری بود که هم غرب اون رو میشناخت و هم او غرب رو و سیاستمداری بود که هم غرب زبون اون رو میفهمید و هم اون زبون غرب رو بر خلاف بسیاری از آخوندهای درباری دیگه که زبون غرب رو باید براشون ترجمه کرد وگرنه راه رو اشتباه میروند!

نظر: 

اول اینکه این افراد در داخل منزل یک بیمارستان جمع و جور دارند و نیازی نبوده وی رو به بیمارستان اونم شهدای تجریش برسانند!
دوم اینکه بیمارستان شهدای تجریش یک بیمارستان دولتی خیلی معمولی و عقب مونده است که اصلا دلیل نداره شخصی مثل رفسنجانی به اونجا برده بشه.
سوم اینکه اینجانب فکر میکنم جسد رفسنجانن فقط برای ظاهر سازی فوت به اونجا برده شده و ایشان قبل از ورود به بیمارستان فوتونده شدند!

نظر: 

کلیپی از احمدی نژاد درشبکه های احتماعی دست به دست میشود که دراین کلیپ احمدی نژاد میگوید :
خامنه ای به من گفت که هاشمی تا عید دوام نمی آورد، البته طرفداران ولایت این را بعنوان کرامت معظم له وتذتباط ایشان با امام عج تفسیر خواهند کرد!!!!!

نظر: 

خداوند قسمت کند که جناب دکتر بهمن جلدی به سن ۸۲ سالگی جوانمرگی آیت الله !! " مقتول " برسند و ممکن است آنچه که ایشان کشف فرموده اند درست باشد اما آیا معقول است فردی را که سالهاست ریش و پشم و دندانش ریخته و پسرانش در زندانند و او را برای جوری جنس بکار میبرند را بکشند و خبر قتل او دوسه ساعت پیش " هک " شده باشد ؟ کسی که قدرت " هک " خبر را دارد آیا توانایی آنرا ندارد که خبر دروغی پخش کند ؟ آیا بعد از ویکی لیک و موفقیت آن, امکان ندارد که رندان سایت های قلابی و تقلبی " هک " و " لیک " راه اندازند و سلطنت طلبان آنرا در بوق و کرنا کنند ؟ الله اعلم. نمیدانم.

نظر: 

گزارش در باره هک شدن وب سایت مجلس خبرگان مربوط به پنجشنبه 19 اسفند سال 1389 است.
لینک زیر از مسجد ابوالضل اهواز است که این گزارش را نشان میدهد
http://masjede-abalfazl.blogsky.com/1389/12/19/post-682/

نظر: 

طبيعتا نويسنده دسترسي به سند يا اسناد ندارد ،
تنها مي شود دلايل ارايه شده را با واقعيات ارايه شده مقايسه كرد ، كه تاريخها و ساعت اعلام شده با واقعيت تدبيق دارد اين كه دو سه ساعت قبل از فوت كسي ،خبر مرگ او را اعلام كنند ، اگر اسمش را معجزه نگذاريم ، مي شود اسمش را خبر از وقوع حادثه دانست ، ولي در يك سهل انگاري و عدم هماهنگي بين دو تيم سايبري و اطلاعاتي ،تناقض بيرون زده شده است ،
آنچه كه براي نيروي هاي برانداز بايد مهم باشد ، اين است كه يك پايه از ستونهاي اصلي رژيم كه به پدر معنوي و يا پدر خوانده جناح اصلاح طلب معروف بود ،از صحنه سياسي حذف شد ، اگر كشته شدن رفسنجاني را فرض بدانيم ، بايد دلايل حذف او را هم مورد بررسي قرار دهيم ،
جنگ و دعواي دو راس نظام
اعلام تقيير قانون اساسي توسط رفسنجاني دو روز قبل از مرگ ، ( كه مشخص است چه چيز را نشانه رفته است !)

نظر: 

البته در درستی !! گزارش جناب دکتر بهمن جلدی متخصص بیماری های قلبی که شخصا در جریان " قتل " آیت الله !!! حضور داشته اند شکی نیست. ایشان خود سند اند و احتیاجی به سند نیست. اینکه یک ساعت قبل از ایست قلبی, آیت الله زنده بوده است سند مهمی ست. دوست پزشکی تعریف میکرد که روزی استادی در باره سرعت مرگ قلبی ناگهانی صحبت میکرد که بیمار ممکن است نیمی از کلمه را ادا کرده و فوت کند. دانشجوی شوخی از ته کلاس فریاد زد " خدا نصیب " کند. استاد که غافلگیر شده بود سری به عبرت تکان داده و به سخن ادامه داد. از شوخی گذشته کدام خبر گزارش شده در ایران موثق و قابل اعتماد است که جریان مرگ آیت الله!! از چند مرجع مختلف قابل اعتماد باشد. ولی خوب بالاخره هر کسی باید از راهی " نان بخورد ".

نظر: 

حالا قتل بوده یا نه من نمیدونم، ولی بدون شک هاشمی زودتر از اینها رفته بوده، خانواده هاشمی چند روزی درگیر پیاده سازی نمایشی بودند که از بیمارستان تجریش شروع میشد.

نظر: 

منظر جاوید بلندگو و تشنه این گونه موضوعات جنجالی و تئوری توطئه و اغتشاش میان ایرانیان است.
وی عروسی دارد حالا .
تقاری بشکند . ماستی بریزد . جهان گردد بکام کاسه لیسان.

افزودن نظر جدید

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.