هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز

سال پیش رو، سال ارمغان شادی و بهار آزادی ایران باشد

سالی دیگر را پشت سر گذاشتیم. سالی پر از درد و رنج و دشواری‌هاهمراه با امید به زندگی بهتر برای مردم ایران بود. امیدواریم سال پیش رو، سال ارمغان شادی و بهار آزادی ایران باشد. سالی که در آن همه، چهره زیبای دمکراسی را در آینده‌ای بدون هیچگونه بیعدالتی و تبعیض جنسیتی، مذهبی و ملی-قومی و... شاهد باشیم

مدیریت ایران‌گلوبال فرارسیدن سال نو را به همه هم‌میهنان، خوانندگان و بویژه به همه عزیزانی که با ارسال مقالات و مطالب، در نبرد علیه استبداد و بی‌عدالتی و تبعیض با ما همکاری کردند، شادباش می‌گوید و سعادت و نیک‌بختی و شادکامی همه انسان‌ها را آرزو می‌کند. در همینجا لازم است از همه عزیزانی که  برای ما امیل های نورزوی ارسال کرده اند، تشکر کنیم.

 

منبع: 

ویژه ایران گلوبال

بخش: 

انتشار از: 

دیدگاه‌ها

نظر: 

سال نو به ایرانگلوبال و از طریق آن بر همه مبارک باد

نظر: 

جشن بهار را از صمیم قلب به کارکنان سایت ایرانگلوبال تبریک میگویم و برای تمامی مردم جهان صلح و آرامش و جهانی بدون جنگ وخونریزی و آواره گی آرزو میکنم

نظر: 

ضمن سلام بنده هم سال نو را در درجه اول برای آقای توکلی خانم ماندگار وتمام همکارانشان در درجه دوم به تمام انسانهایی که عید نوروز را جشن می گیرند تبریک عرض می کنم ودر این سال جدید بر ای دوستان سلامتی موفقیت وشادکامی آروزو می کنم. بعلاوه ضمن تسلیت دوباره به خانم ماندگار از آقای توکلی خانم ماندگار وتمام همکارانشان به خاطر زحماتشان در این سایت صمیمانه تشکر پی نمایم شاد باشید انزابی

نظر: 

کیانوش عزیز...عید و سال نو ۱۳۹۶ را به شما و همه همکاران ایران گلوبال تبریک عرض می کنم. سال خوبی داشته باشید.

نظر: 

شروع بهار را به همه دست اندرکاران سایت ایرانگلوبال، همه نویسندگان، شعرا، لینک گذاران مقاله و ویدئو و کامنت گذاران خستگی ناپذیر، از هر طیفی با هرگونه طرز تفکری تبریک می گویم، و سال نو را سالی موفقیت آمیز آرزو میکنم، و امیدوارم که شاهدحذف همه دیکتاتور ها درخاورمیانه باشیم، و برای کارتون خوابها آرزوی داشتن یک سرپناه گرم می کنم که ماشینهای شهرداری نتوانند آنها زیر بگیرند.

نظر: 

من نیز سال نو را به همه تبریک می گم
من این روز را به مزدور ها و استقلال طلب ها و کمونیست ها و سلطنت طلبان نیز تبریک می گم زیرا معیار صندوق رای است
و تنها پافشاری من بر سر حقوق بنیادین انسان هاست .
من سال نو را به خانم ماندگاری و کیانوش توکلی هم تبریک می گم
امید دارم اوشون سیاست درج کامنت شون رو و ایشون هم تحلیل های عجیب و غریب شون رو تا حدودی تغییر بدهند انتقادها سرجای خودش اما همین که فضا و جهتگیری مثبتی در این سایت وجود دارد قابل ستایش است .
تسلیت می گم فوت اخوی خانم ماندگاری رو ...
در پایان

نظر: 

شعر دختر شکوفه از زنده یاد فروغ فرخزاد :
دختر کنار پنجره تنها نشست وگفت
این دختر بهار حسد می برم به تو
عطر وگل وترانه وسرمستی تو را
با هرچه طالبی به خدا میخرم زتو
بر شاخ لخت وعور درختی شکوفه ای
با ناز میگشود دو چشمان بسته را
مرغی میان سبزه زهم باز می نمود
آن بالهای کوچک زیبای خسته را
خورشید خنده کرد وزانوار خنده اش
برچهر روز روشنی دلکشی دوید
موجی سبک خزید ونسیمی به گوش او
رازی سرود وموج به نرمی رمید از او
خندید باغبان که سرانجام شد بهار

دیگر شکوفه کرده درختی که کاشتم

به امید سرنگونی هرچه زودتر رژیم پلید و ضدبشری جمهوری اسلامی به دست خلق قهرمان ایران

نظر: 

امسال سال خروس است یعنی سال جنگاوری وتلاش ، جنگاوری وتلاش ومبارزه با هرچه جهل وخرافه وعقب ماندگی وهرچه اختناق وظلم وستم که همه در رژیم سفاک و ضدبشری جمهوری اسلامی تجلی یافته و38 سال ایران را در جنایت وواپسگرایی وخرافه پرستی وتاریکی وسیاهی نگه داشت ، دربررسی اسامی سال وقتی به خروس می رسیم وصفاتش را بررسی میکنیم می بینیم که خروس زود بیدار میشود وهمه را بیدار میکند وبانگ خروس سمبل آغاز روز است پس به یمن این سال خلق ما برای قیام بیدار وبلند می شوند وریشۀ این آدمکشان و دزدان را از زمین واز ایران زمین این زیباترین وطن خواهند کند با فرارسیدن سال نو یعنی سال خروس به استقبال نوروز می شتابیم این سنت دیر پا که آخوندهای ضد بشر مخالف هرچه سنت وجشن هستند اما ما ایرانیان به کوری چشم آنها با شکوه هرچه تمامتر آنرا برگزار وجشن میگیریم .
روز آزادی ایران ، نوروز من است !

نظر: 

عيدتان مبارک و نوروزتان پيروز باد
با بهترين آرزوها در سال 1396 برای خلق قهرمان ایران و به اميد اينكه سال جديد سالي پر از سلامتي و سر افرازی و سر بلندی و سرشاری برای خلق ایران باشد و سال سرنگوني رژيم ضد بشری خميني كفن پاره و سال روسياهی هر چي بيشتری برای خائنين (آخوندهای حاکم ، تجزیه طلبان ، سلطنت طلبان ) به خلق قهرمان ایران و مزدورانش باشد.

افزودن نظر جدید

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.