بار دیگر ایران‌گلوبال زیر حمله سایبری!

در 48 ساعت گذشته شدیدا زیر حمله سایبری قرار داشته ایم
سربازان گمنام ارتش سایبری جمهور اسلامی _رژیمی که پایه‌هایش به یک سایت خارج از کشور بند است _ایرانگلوبال را در 48 ساعت گذشته زیر حمله سایبری شدید قرار داده است.این حمله همچنان جریان دارد،ولی خوشبختانه نتوانسته اند تا کنون ، سایت را هک نمایند ولی مشکلاتی را برای همکاران ما ایجاد کرده اند..

از این رو ،ما ناگزیر شدیم که بخش کامنت ها را موقتا برای غیر اعضا ببندیم.
البته این آخرین باری نخواهد بود که رژیم اسلامی، پول و سرمایه مردم میهن ما را در اینگونه تلاش‌های بی‌مورد هدر خواهد داد. چون ،حتی در نبود ما، صدها سایت و شبکه های اجتماعی وظیفه خبررسانی را انجام خواهند داد.

بخش: 
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پایه های رژیم فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران لرزان شده و در حال فرو ریختن است. این رژیم فرو رفته در لجن و در حال مرگ ، به هر چیزی چنگ می زند تا از دید خود ضربه‌ای به مخالفان جمهوری اسلامی بزند. پس نباید تعجب کرد که مزدوران سایبری رذل و ساندیس خور رژیم، سایت ایران گلوبال را زیر حمله سایبری شدید خود قرار بدهند.
رژیم آدمکش و دزد جمهوری اسلامی از درون متلاشی شده و در حال فروپاشی می باشد. بی عرضگی و فساد در درون رژیم، جنایت و بی عدالتی در حق ملت، دودستگی و اختلافات باندهای مافیایی رژیم، چنان پایه های این رژیم را فرسوده کرده است، که مطمئناً با یک تلنگر فرو میریزد.
هموطنان بدانند که دوران حکومت آخوندی به پایان رسیده و هر لحظه این جرثومه های فساد و جنایتکار، به زباله دان تاریخ حواله خواهند شد. هرگونه سازش با این رژیم، خیانت به ملت و کشور می باشد. فقط و فقط سرنگونی تمام و کمال این رژیم قرون وسطائی.