به فارسي مي نويسم! و بخوان

بنده احسان فتاحي فقط فكرم را بر نابودي جمهوري اسلامي ايران مي گذارم واخبارهاو فعاليت هايم فقط در اين زمينه خواهد بود، نابودي حكومت اطلاعات آدمكش يعني رسيدن ملت به حقوق ابتدائي خود فعلن!
والسلام ديگر سخني ندارم. احسان فتاحي

خلاصه مي گويم خدمت هر حزب وگروهي به زبان ساده، هركسي به احزاب شماهادل خوشي داشته باشد وقت تلفي بيش نيس!
يك بازي مزخرف هزار گروهي وهزار پرچمي
بنام مبارزه براي ملت ، وخود در امنيت و جوانان بدبخت هم بنام آزادي ودفاع كردن وحرص جوش خوردن در حال نابود شدن، وشماهم در حال عكس گرفتن و خنديدن و كشور وتفريح كردن .
به دنبال نابودي جمهوري اسلامي واخوند و اطلاعات جلاد خامنه ايي باشيد نه به دنبال كشور كشور چرا كه مسئله باشور هم فرقي با روژهلات ندارد ، وروزگاري همين ها كه عشق هم هستند بر سر قدرت صدها تهمت وافترا بهم مي زنند !
بدنبال ايالتي و رسيدن همه به حقوق و مزد يكسان باشيد. اينقدر در فضاي مجازي حرف مفت نزنيد، خود در خارج نشسته ايد و فقط دستور ميدهيد
هزاران سوْال وحرف دارم كه بي جواب است ؟
لازم به ذكر است بنده در طول عمرم از هيچ حزب وگروهي دفاع نكرده ام ونخواهم كرد و عضو هيچ كدام نبوده ام و تنهااز رفراندوم دفاع و استقبال و تبليغات انجام دادم باشد بخاطر اينكه ملت كورد هم به حقوق خود لاأقل از اين راه برسند، ولي ندانستم هزاران گرگ وجود دارد.تا زماني كه امريكا و غرب نخواهند هيچ چيزي عِوَض نمي شود ، چرا كه ملت خواستند وبله گفتند ولي كوردها محاصره دولت ها و نقشه هاي پليد آنها بودند واز طرفي ديگر خيانت كورد به كورد
هم مسله مهم تَر از همه بود.
(ومن بله گفتم به رفراندوم براي ملت كورد نه براي بارزاني ها يا براي طالباني ها )
هرچند احزاب وظیفشان مبارزه نیست بلكه این مردم هستند ک تغییر را باید ایجاد کنند.وظیفه احزاب فقط این است سیستم یا اساسنامه خود را در اختیار عموم قرار بدهند.
بنده احسان فتاحي فقط فكرم را بر نابودي جمهوري اسلامي ايران مي گذارم واخبارهاو فعاليت هايم فقط در اين زمينه خواهد بود، نابودي حكومت اطلاعات آدمكش يعني رسيدن ملت به حقوق ابتدائي خود فعلن!
والسلام ديگر سخني ندارم. احسان فتاحي

انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اوغلی گرامی
بنده اصلا این مقاله را نخوانده بودم و بطور اتفاقی امروز با بازکردن آن کامنت جنابعالی که مانند خورشید میدرخشد را در آن رویت کردم. از آنجا که بنده شما را "اوغلی" خطاب نموده بودم و شما بدان اشارت فرموده بودید متوجه شدم منظور جنابعالی بنده هستم. خیر! کامنتهای با نام "بی نام" آمده از بنده نمیباشد و شما نادانسته به کاهدان زدید. بماند که بنده حتی با بعضی از گفته های کامنت مربوطه موافق نیستم چون بیشتر کامنتهای من در جوابهای نوشته های دروغ افرادی چون شماست.
ایلانئن قویروغون آیاقلاماسان چالماز

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود
سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی فقط حکومت را از دست یک عده اولیگاریش به دست عده ای دیگر میدهد. یعنی همان تفکر دوشیدن ثروت ملت توسط عده ای کرواتی تحصیلکرده فرنگ ادامه خواهد یافت.
شما در ایران نیستی از مذهبی تا لامذهب و از با سواد تا بیسواد از معمولی تا اشرافزاده اکثریت مردم فقطربه فکر کلاهبرداری هستند.
ببینید کمکهای مردم به زلزله زده ها را دزدیده اند.
قدیم یک تفکر اخلاقی بود که حتا مثلا اگر زلزله می آمد دزدها و کلاهبردارها اگر به زلزله زده ها کمک نمی کردند لااقل مال آنها را نمیدزدیدند.
موضوع حکومت سکولار نیست.
ما مشکلاتمان از بی اخلاقی مردم ایران است.
اساس دین بر خایه مالی خداست و مردم چون به خدا دسترسی ندارند خایه نماینده خدا در زمین که ملایان مسلمان هستند را می مالند.
اساس دموکراسی بر خایه مالی مردم و گول زدن مردم است. مردمی که مشکل اخلاقی دارند دموکراسی را به گند خواهند کشید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام _ امروز یک بی نامی دیگرپیداشده که زیرهرمتنی یک کامنت گذاشته است.ازجمله بندی وازنوشتجاتش معلوم است ،که شبیه کی نوشته است.
متاسفانه از چندکامنت این حقیر یک به پنج انتخاب میکنند.
باورکنید،آنهاییکه درپشت کامپیوترنشسته متن می نویسند،میدانند که وقت زیادی برای هرنوشته صرف میشود.
چه میشودکرد.پارچه،قیچی افتاده دست مسئول کامنت این متن هاییکه نوشته میشوند،سفارش حضرت عباس میشوند.
بیمه حضرت ابوالفضل هم میکنم زورش به مسئول کامنت نمی رسد.
می نویسم ،فکرمیکنم بی ادبی ،توهین.هتک حرمت درآنهانیست،ولی مثل اینکه مسئول کامنت درآنهانیازبه ممیزی می بیند.
بلی آقای بی نام،
این نوشتجات وفرمایشات شمامصرف داخلی دارند،شما مثل نویسندگان شاه وشیخ می توانیدازکاه کوه سازید.
مردم دیگرنان راباگوش نمی خورند.
کشوهای فلات ایرانی که شمابدان اشاره فرمودید،همگی فلات پادشاهان وسلسله های تورک لاقل درهزارسال گذشته بوده

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بیسواد کسی است که دم از فارس فارس فارس میزند! حتی دشمن خود!!! ایراندوستان را نمیشناسد ... و نمیداند بر خلاف ترکیه و .... ملی گرایی ایرانی وابسته به یک قوم نیست ... میراث ادبیات فارسی هم متعلق به همه ایرانیان است...وقتی تمام مفاخر و .....سراسر ایران. دیوان و اثارشان به همین زبان ملی است ..در ضمن فاشیست تر از "پانترکهایی ندیدم که افتخارشان نسل کشی است ... فاشیست های که اقوام درممالک جعلی و تازه تاسیس شان هیچ جایگاهی ندارن! نه درقدرت ارتش و اطلاعات و .. شما یا واقعا ایران را نمیشناسی! و تحت تاثیر چرندیات تلگرامی هستی! یا اینکه با عرض معذرت بیسواد هستید ...این که نمیشود جناب اوغلی که هر بار هم هر اذری وطنپرست را دیدی براشفته شوی و او را مانقورد بنامی! من "گیلانی اذری"را بخاطر غشق به ایران چه مینامی؟دوستان لر و بختیاری و قشقایی و کرد و وطنپرست من را بخاطر عشق به ایران چه مینامی؟ ساتقین؟ جاش؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شما از حکومت اخوندی بدتر هستید! ما ایرانخواهان خوب حواسمان هست! " بارزانی کاری کرد که " هیچ کس در فردای ایران ازاد نمیتواند دم از خودمختاری و....بزند! پس بدان ما برای ایرانزمین تا پای جان خواهیم جنگید ... یاد بگیرید یا " با همدیگر وطن را بسازیم" بدون تبعیض دینی و جنسیتی و..... یا اینکه رو در رو خواهیم جنگید .. در ضمن ما چیزی بنام فارس!!!! نیستیم " ملی گرایی ایرانی فراتر از یک قوم و.... ایرانزمین اینسرزمین باستانی و زیبا و ثروتمند و... مثل کشورک های جعلی! بی رگ وریشه نیست هر زمان یادگرفتید ملعبه دست بیگانه نشوید و ارزوی نابودی وطن را نکنید و " انزمان شروع یک پایان بنام جمهوری اسلامی است وگرنه بچرخ تا بچرخیم. " حفظ ایران رسالت چند هزار ساله است که بدوش نسل ماست... ملی گرایی ایرانی ریشه دارد " بسیار قدرتمند است" ما برای سرزمین کهن با پدرمان هم تعارف نداریم چه برسد هم قوم و همشهری خائن و....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام _ احسان جان حرف های قابل قبولی زدید.نواقص هم درنوشتجات شمازیادبود.
ماملت های تورک وکوردوعرب وبلوچ وقاشقایی وتورکمن درایران واقعا درزیرشدیدترین فشاردراین صدسال بوده ایم.
ملت های مارا درمقابل چشم مانابودمیکنند.مارابجان هم می اندازند.
ازمابرعلیه هم استفاده میکنند.پرپرشدن تاریخ وادبیات وفرهنگ وهستی هزاران سال ملتمان راتحت نام ایران واسلام برای فارسیلازیون کردن نابودمیکنند.
باید راه رادرست رفت باشعاردادن دردمان درمان نخواهدشد.
درهمین سایت خودزن هابیشترازحکومت برای سرکوب خط ونشان میکشند.
حکومت جنایت میکند،روشنفکرکم سوادبدترازحکومت خطرناک ترهستند.
خودزن هاوچپ های بیسواد.ناسیونالیست شاهی وزیاده خواهان کورد وتالش وگیل ومازنی درهمدستی باجلادان شاه وشیخ
بدترازحکومت دشمنی میکنند.
اگرحکومت درجایی حتی اشتباهی کاری برای ملل انجام دهد،ازهمین خارج نشین های عقب مانده به حکومت راهکار