«صفحه شما»

اصل مطلب: 

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.

لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

عجب
عجب گرفتاری داریم از دست این قوم حاشیه نشین فارس! دنیا به علم صنعت و تکنولرژی و اختراعات و اکتشافات خود فخر میکند، اینها هم به خیالات مالیخولیائی عصر پارینه سنگی! انسان نمیداند از چاخانهای شاخدارشان قاه قاه بخندد، و یا های های بر حال زارشان گریه کند. ببین مردم ایران در دست چه قومی اسیر شده است. چه تمدنی را میخواهند به آمریکائی ها نشان دهند؟ تمدن سنگسار زنان و دختران را در ملا عام، و یا صحنه اعدام جوانان و آزادیخواهان را درمیادین شهرها ؟ چه تمدنی را میخواهند بدیگران نشان دهند؟ فکر میکنند مردم دنیا احمقند؟ عجب گرفتاری داریم از دست این قوم حاشیه نشین! بقول معرف همه را برق میگیره ، ما را هم باطری!!
آ. ائلیار
anonym گرامی اگر ممکن است این اخبار را با ذکر منبع و لینک لطفاً در ص.شما درج کنید. من دسترسی به فیسبوک ندارم. یا با ورد و عکس به نشانی من بفرستیدelyar3@googlemail.com که بهتر است میتوانم منعکس کنم. فقط جدید باشند. احتمالاً باید مال همین روزها باشد.
anonym
عزیز آائلیار صفحات فیسبوکی پر از این خبر ها با عکس است
آ. ائلیار

anonym گرامی این اخبار اورمیه که تازه است کجا درج شده؟
anonym
آقا یا خانم که به من جواب لایق به خودت نوشته اید. از همه و همه عذر میخواهم. هیچ غ...... نخواهید توانست بکنید. همین طور دولت نژاد پرستت.
بهanonym
مثل بچه آدم برو اول فارسی نویسی ات را درست کن ! اسم ایران را تا زمانیکه سانسور و تحریف کنی ، حسابت با ما 70 میلیون ایرانی جهانوطن است و حسابتان را سر موقع کف دستتان خواهیم گذاشت .برو دست از ترک بازی بردار و لجلجت را کنار بگذار .فقط شما پان ترک تجزیه طلب ایران را به فارس تبدیل کرده تا از آن وحشت نکند .
anonym
دولت ایران , جوانانی که امروز به خاطر خشکاندن دریاجه اورمی در اورمیه دستگیر کرده اید , آزاد کنید. چرا همه چیز را در آذربایجان سیاسی کرده اید؟ چرا جلو همچون اعتراض هارا در فارسیستان نمیگیرید؟
طبق اخبار رسیده امروز یگانهای سرکوبگر دولتی خیلی از جوان ها ی آذربایجانی را در شهر اورمی آذربایجان غربی دستگیر کرده است
تبریزی
دوستان گرامی گرداننده تارنمای ایران گلوبال، یادداشت های (البته باید گفت هرزنامه های!) شماره 31275 و شماره 31362 هیچ پیوندی با نوشتار نوشته شده در آن بخش ندارند! از این روی اگر نمی خواهید آنها را پاک کنید دست کم آنها را به (صفحه شما) بفرستید! با سپاس – تبریزی
علی آذربایجانی
آقای کورش اعلم ممنون که با مطلبتون وقت امثالی مثل منو هدر دادید و خوشحالم که حد و اندازه قلم بدخواهان آذربایجان در تیتر مطلبتون نمایان است. بیش از این وقتمو با کامنت گذاشتن هدر ندم، شما را با کشفیات چیزای بی مزه و بامزه تنها میذارم. ایام به کام خوش مزه باشد.
آ قاى طهرانى


... مشکل شما و هم فکران کمونيستان ، بعد از سقوطاتحاد زورکى جماهير شوروى
بى وطنى ائده ئولوژيک مى باشد ،سابقن با ايده هاى شديدن کمونيستى و امروز با ايده هاى شديدن
دمکراسىخواهانه مى خواهيد اين خلا راپر کنيد .متاسفانه ٨٠سال شوستشوى مغزى زير سيستم
پا پک خرم دین
شما آنقدر گرفتا ر خود بزرگ بینی هستید که دچار خود شفتگی شده اید آز شما ترکان ایر ان دوست در نمیاد برعکس ما آذربایجانیها ایران دوست .حیف که نمیشه نظرات اد یبان و شعرا مو رد ترکان را در اینجا نوشت کسا نی چون فردوسی ,مولانا جلالدین ,سنای ,اعطا ر و بسیا رانی دیگر .همین حالا که همه درعز ا بیم از حکومت ترکان خا منه ایی و شر کا خود را تا فته جدا بافته میدانید ا نصاف داشته باشید . بلو چ ها انسان نیستند خوزیها انسان نیستند دیگر اقوا م ساکن ایران انسان نیستند فقط شما ترکان کوچ کننده به سرزمین ایران آدم هستید و بس قبله اتان ترکیه ساخت انگلیس است .اگر از شعرا ی ذکر شده بالا مینوشتم چی میشد. پا پک خرم دین ایرانی آذری
جمال
انگار روسیە و آمریکا دارند جنگ و بازی جنگ ناتو و روسیە در اوکراین را بە ارمنستان و آذربایجان میکشانند ،،، یلنیک فشنگ دان و قمقمە را آمادە کن از جنگ در ایران گلوبال برو بە جنگ واقعی آذربایجان با ارمنستان آن چیزی کە سالها برایش داد زدید دارە شروع منیشود جنگ ارمنستان و آذربایجان 2 کشتە در درگیری مرزی بین آذربایجان و ارمنستان بە نقل از العربیە
شکر بالا بئی
محضر مکرم، شاهزاده قاجار، جناب آقای نوری زاده، فرزند ارجمند سلسله پهلوی. با سلامهای گرم و آرزوی سعادت و سلامت همیشه گی محضر مبارکتان، از درگاه خداوند عز و جل، مطلب جالب و قشنگی را مایه گپ زدن عنوان فرموده اید. لطفا اگر ممکن است، در این باره ملازمات و تعبات لازم را برای ملت واحد و عزیز 2500 ساله کوروش کبیری ایران، رحمه الله و آله و صلم، بحق حضرت (عج) تعالی فرجه و شریف، آقا امام زمان، و به هول امدادهای غیبی دوازده امامی اثنا العشری جمکران، برای هم میهنان اعلام بفرمائید. تا ملت واحد اثنا العشری، در جریان امور رهبر آینده مان جناب مسعود رجوی، و رئیس جمهور منتخب مان!، مجبه محترم خانم مریم رجوی، صلوات الله علیه! قرار بگیرند. خداوند تبارک وجود جنابعالی را از شر شیاطین و نحس نحاسین مصون بفرماید! انشا الله!
شوشونسکی
آقای رازی، مرکز گرایان، و شونیسم فارس به وجود چهره کعبی تان افتخار میکنند، که چنین شخصی با هر ندانستنی هائی هم که باشد، در هر بحثی نخود آش میشود. باباجون مثلی هست میگه، چرا بعضی از افراد از دستگاه مغرشان در جهت مثبت استفاده نمی کنند؟ بحق آقا! کربلا بشو انشا الله! داداش.
دیوید اعتباری
تغییر موضع ۱۸۰ درجه یی کورش اعتمادی در سه هفته!! :
کورش اعتمادی ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - منشاء سیاسی شعارهای مطالبه محور : "آنچه که بعنوان مبانی «عقلانیت» سیاسی در مدیریت سیاسی حکومت اسلامی، بوسيلهء هاشمی رفسنجانی و یاراناش مطرح می شود بر حول چند شعار سیاسی معین دور می زند: لغو حکم اعدام، آزادی زندانيان سياسی خودی، برچیدنِ بساط شعار مرگ بر آمریکا و برقراری رابطهء سیاسی با اين کشور در راستای بهبود وضع معيشت مردم، و الغای حجاب اجباری......
در این «گریزگاه» تنگ و تاریک تاریخی، بخشی از جامعهء سیاسی برون مرزی نيز، همداستان با آیت الله‌های مدافع «دگرسازی» روش اداره کشور، سخت پایبند به شعارهای مطالبه محوری که منشاء تدوین آنها شخصی است که امروز خود را
مشکل آقای اردبیلی
مشکل ------ آن است که سخنان ایشان مثلا در این مقاله، با کردار و رفتار ایشان نمیخواند. در این مقاله حسابی از جیب آقای سلطانزاده خرج میکند و چپ و راست از او نقل قول می آورد؛ چونکه میخواهد از خوشنامی و وجهه ضدراسیستی آقای سلطانزاده به نفع خودش استفاده کند، ولی در عمل، چشم دیدن آقای سلطانزاده را ندارد! در عمل معبود و محبوب او بانوی نژادپرستی است به اسم یاسمن قاراقویونلو از جمهوری آذربایجان. چند هفته پیش آقای اردبیلی یک "کنفرانس علمی"
محمود پناهی
هردم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد . اقای امرالله گل بود ببین بچه اراسته شده است
اولا دوست عزیز امرالله چیزی که به تو مربوط نیست چرا دخالت می کنی دوما هر کجا وارد می شوی نظر می دهی این بابا مثل انوش نیست زنده است زبان دارد الان گیر است فردا که مسله حقوقی او حل بشود بیاید بیرون و تو نتوانی حرفت را ثابت کنی که ان ده شاهی ابروی هم که درای از دست می دهی می شوی تف سربالا یا به قول خودمان همان چوپان دروغگو این کارت درست نیست سرت را بنداز توی زندگی خودت
آذربایجان - ایران
چر​ت​گویی جوجه اردک زشت سیرت و کریه صورت که از تخم های زیر مرغ کورچ پان​ترکیستم علی اف در آمده است. خيابانگردي با كوله‌باري از هيچ، دهان گشادت گور تهمت.بر مناره رذالت آخوندي، اذان تكفير را سر مي‌دهي.واژه‌ها را با خودت به ولگردي مي‌كشاني و به هرزگي مي‌بخشي. مثل ابلهانِ بی چاک ودهان نعره می زند.
آ. ائلیار
اخطار به دوستان عزیز کامنت نویس:1- لطفاً بدون توهین به مردمان گوناگون نظر خود را بنویسید.2- و بدون توهین به ادیان. در صورت عدم رعایت، کامنت حذف خواهد شد. نقد یک چیز با توهین و تحقیر هیستریک فرق دارد. کاربر گرامی حقیقتگو متوجه کامنت های خود باشید. لطفاً متین و محترمانه نظر خود را بنویسید. مسئولین سایت کامنتهایی که مقررات را رعایت نمیکنند بدون توضیح حذف خواهند کرد. مسایل را به « مردم عرب یا با تحقیر می نویسید "تازی"»، نکشانید. یا دین اسلام .هر دینی را میتوان نقد کرد ولی توهین و تحقیر شایسته فرهنگ مدرن نیست. مشکل ایران دیکتاتوری ست.دیکتاتوری میتواند لباس اسلامی، مسیحی، غیر دینی، شاهنشاهی، جمهوری، و غیره داشته باشد. مشکل ایران این یا آن لباس عقیدتی نیست بل خود «دیکتاتوری و رژیم» آن است. توجه را به اصل موضوع نشانه کنید. دین ستیزی و مردم ستیزی را بهتر است کنار بگذارید.
Anonymous
یکی در شعر و عرفان سرور و سالار و شیرت کرد
ولی در بین مردم زاغ و روباه و پنیرت کرد...
anonym
جناب مسئولان ایرانگلوبال, من نه دیندارم , نه مسلمانم, نه خداپرستم و نه... آخر این چه نوع کامنتی است درج کرده اید. شما از یک طرف طوری وانمود میکنید که دموکرات ترین, وارسته ترین, انسان دوست ترین و منطقی ترین انسان ها هستید که این سایت را اداره میکنید , از طرف دیگر چنین کامنتی را که زشت ترین توهین به یک طیف را با خوب وبدش, نژاد پرستی تری نوع را که حتی نظیرش از دهان لومپن تری انسانها ها خرج نمیشود , در اینجا درج میکنید.این کامنت و اینهم شما. از ادبیاتش هم معلوم است که نوشته کی است.
yenilik
""‌ای نقشه‌های الوان و رنگارنگ من، عصا ئی به پای لنگ ژئوپلتیک من بدهید """ در کردستان ترکیه، مادران بر علیه "" کودک ربا ئی "" پ ک ک وارد کارزار شده اند، در کردستان سوریه، فقط دیروز متاسفانه ۱۵ نفر کشته و نزدیک به ۲۵۰ نفر "" آدم ربائی "" رخ داده است، در کردستان عراق، فقط با حمایت دولت ترکیه، پاا بر جا ایستاده ام، پ ک ک چون مترسکی روزی در " دره بقا لبنان با حزبالله و رژیم فارس ایران و اسد می‌‌رقصد و روزی در آزربایجان جنوبی مخصوصا اورمیه گرد و خاک میکنند، در حالیکه هنوز "" گردو خاک شهر برج حمود شهری در شمال بیروت فضای شهر را به حالت عادی بر نگردانده، من چون ابری خواهم بود در آسمان نقشه‌های الوانم، و کدام ابلهی است که نداند ابرها جاودانه نیستند.
جمال
نامه یک بسیجی از روستای... شهرستان...

به: احزاب و فعالین سیاسی کورد رۆژهەڵات

در تحلیل هایتان دچار اشتباه نشوید
این نامە در سایتها کوردی و فیس بوک پخش شدە
پرویز
تیم ملی تکواندو ایران قهرمان آسیا شد.
بر این زنان و مردان افتخار افرین برای کشورمان ایران تبریک و هزاران درود و هزاران سپاس.
yenilik
""" حس رها شده گی‌ و آزادی ما به دو پدیدهٔ نیاز مبرم دارد """ افکار چپی و کمونیستی ما را در منگنه زمان و واقعیت‌ها زمانه قرار داده است، دوران "" روایت واقعیت‌ها "" از دید کمونیستی سپری شده، ما باید خودمان از ایده و افکار کمونیستی دور کنیم، این امر مخصوصا از آنجائی مهم است که کمونیست فارس، با فاشیم فارسی‌ کاری ندارد، در حالیکه کمونسیت آذربایجانی، سرا پاا در خدمت سیستم فارسی‌ و روسی است. ۲ - رهائی از فرهنگ فارسی‌ و زبان فارسی‌ که به عرفان آلوده شده، زبانی‌ اساطیری است، آزادی را بر نمی‌تابد، هول "" پاسخ شکل گرفته "" در حالیکه مدرنیته حاصل فرهنگ "" پرسش "" است.
yenilik
""" یاداشت‌های یک کمونیست ورشکسته مقیم اروپا """ دفتر خاطرات عزیزم، از دیدن اینهمه بی‌ ثباتی و فرپاشی جوامع و کشور‌ها از تایلند گرفته، تا افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه، مصر، اوکراین دیگر هیچ امیدی به آینده ندارم، نه به این دلیل که که دیگر هیچ فرصتی پیش نخواهد آامد تا تبلیغات کمونیستی کرد، بلکه به این دلیل که در فردای آشوب و بلوا، کی‌ طرفدار اقتصاد کوپنی خواهد بود، جان لنین چقدر دلم برای کوپن‌های سیب زمینی‌ و برنج هفته‌ای لک زده، تازه این اصلا اول ماجرا نیست، در فرپاشی جوامع و کشور ها، سرمایداران پول‌های خود را ور داشته از کشور فرار خواهند کرد که هیچ هر چه تحصیل‌کرده‌ است به سوی کشور‌های امپریالیستی فرار خواهند کرد، دلم کباب می‌‌شود از اینکه میبینم همه کشور‌های کمونیستی دست کمی‌ از زیمبابوه ندارند. "" پان ترک "" گفتن به همه نیز تاریخ مصرف دارد، تا کی‌ به همه لقب پان ترک خواهیم داد در
آ. ائلیار

جناب Anonymous عزیز- آقای رازی هیچ سمتی در این سایت ندارد. و مثل شما کاربر ایران گلوبال است.
yenilik
جناب جمال، باز که سر به صحرای کربلا زدید، یادتان است ۲ دو سال پیش نوشتم """ موفقیت نسبی‌ اقلیم کردستان عراق، به دلیل آزادی عمل محدود آن است؟ """ این آزادی عمل محدود اقلیم کوردسان، با رفتن به زیر چتر امنیتی ترکیه تامین شده، حالا نگاهی‌ به فرایند نیروها و تحولات با گذری به این دو مقوله بیندازیم. در پوشش آزادی عمل محدود اقلیم کردستان، نفت و گاز کردستان عراق، از طریق ترکیه خریده شده یا صادر می‌‌شود و مقداری از این پول به کردستان عراق فرستاده می‌‌شود. در مقابل ترکیه، در مقابل خواسته دولت مرکزی عراق، کوتاه نمی‌‌آید. در پوشش آزادی عمل نامحدود کردستان، پ ک ک در نبود ترکیه، به اقلیم کردستان عراق علان جنگ خواهد داد، "" پ ک ک "" همانطور که وارد دره بقا لبنان شد و "" اتحاد حزبالله، رژیم فارس ایران و اسد "" را در عرف بین‌الملل به منصه نمایش گذاشت، بی‌ درنگ در فضای باز شده در
جمال
جناب یلنیک متأسفانە شما زورنا را از سر گشاد آن میدمید قربان در حالی کە جامعەی کوردستان مردم کوردستان یکپارچە در مقابل حکومت فاشیستی اسلامی در مقابل اعدامها اعتراض میکنند و تا کنون ایران نتوانستە یک اعدام در ملاء عام در کوردستان انجام دهد جامعەی تورک و آذری در ایران بە تماشآی آن میروند آذربایجان ایران و آذربایجان شمالی یک پای شیعە گری و محرم و سینە زنی و آش نظری جمکرانی مرج شیعە گری و دخیل بندی و امام زمانی است عقب ماندگی جامعەی تورک و آذری را باید در شیعە گری دید قربان کە یک معضل برای کل خاور میانەو بدیل شدە در بهترین حالت آن حزب خلق مسلمان و شریعتمداری را دارید در مقابل خمینی جناب یلنیک فرهنگ و رشد روشنفکری و شکوفائی یک جامعە را باید در اینها دید قربان بە تبریز و اهر و اردبیل سفر کنید خواهی دید کە چگونە زنان نخبەی جامعەای کە شما از آن صحبت میکنید با د ‌فت چادر و روسری
yenilik
جناب جمال، از آنجائیکه قادر به تحلیل اوضاع و شرایط کردستان نیستید، من در فرصت کمی‌ که دارم سعی‌ خواهم کرد درک این موضوع را برایتان ساده کنم، تحولات اجتمائی در جامعه کوردستانی و نقش فزایندهٔ " طبقه متوسط " فرصت هیچ انعکاسی را در حوزهٔ سیاسی جامعه کردی نیافته است، به همین دلیل در جامعه امروز کردستان، بدنهٔ قدرتمند "" جامعه مدنی "" و یا "" جنبش روشنفکرانه "" شکل نگرفته، نتیجهٔ آن فرار طبقه متوسط از کردستان و یا هر کسی‌ که دستش به دهنش می‌‌رسد میباشد، این یعنی‌، گسترش عمل کردستان، به تضعیف یکپارچگی آن خواهد انجامید، درگیری بین ارامنه و کرد‌ها در " برج حمود " شهری در شمال بیروت یکی‌ از پیش زمینه‌های این توسعه ناقص جامعه است. شاید حالا متوجه شده باشید چرا ترکان آزربایجان در "" جنبش مشروطیت "" حضور چشمگیر داشتند و این حضور در جلوگیری از مرگ دریاچه ارومیه نیز به خوبی‌ دیده می‌‌شود.
جمال
جناب یلینیک جهان بینی من بر اساس نژاد پرستی و راسیستی نیست من خود را مدافع تمام ملتهای تحت ستم جهان میدانم حال این ملت چە ترک باشد چە ارمنی چە کورد، چە بلوچ و یا اسکاتلندی و باسکی، تیمور شرقی و تامیل باشد چە هزارە ها و ازبکهای افغانستان باشد طبیعی است چون من بدون اختیار خودم کورد بدنیا آمدم و زبان مادری من کوردی بودە بدون اینکە من خود کوچکترین دخالتی در این اختیار داشتە باشم و چون من بە عنوان یک کورد شاهد اشغال سرزمین مادریم از طرف ایران ، عراق، تورکیە و سوریە بودم و شاهد جنوساید ، کشتار ، اعدامهای بی رویە کوچ اجباری و عربیزە، تورکیزە و فارسیزە کردن سرزمین ملت کورد بودم و چون شاهد بودم کە ملت کورد بە سرزمین هیچ ملتی تعرض نکردە و حقوق هیچ ملتی را ضایع نکردە طبیعی است با تمام وجودم خود را شریک و هم رزم مبارزەی ملت کورد برای آزادی و استقڵال میدانم
yenilik
آقا جمال دوست و هموطن کرد عزیز کجاا ئی، بیا توضیح بده لطفا، آیا این اتفاق ربطی‌ به گفته شما "" نهنگ گیری از آب‌های گًل آلود دارد؟ "" در شهر ""Burj Hammoud"" برج حمود، شمال بیروت، کرد‌ها و ارامنه درگیر شده اند، این درگیری چنان وسیع بوده که پلیس شهر وضعیت "" شرایط ویژه "" اعلام کرده بود، انگار بعضی‌ها که حسودند از خرید زمینهای اطراف توسط کرد‌ها شاکی‌ هستند، من اطّلاعات دقیقی‌ ندارم، آقا جمال بیا موضوع را با جزئیات بگو، راستی‌ آیا این اتفاقات در کرکوک و اورمیه نیز که با شما با سیاست "" ماهی‌ که هیچ نهنگ گیری از آب‌های گًل آلود می‌نامید "" ربط دارد؟
anonym
در پیوندهای سایت ایرانگلوبال همه نوع سایت و وبلاگ از فاشیست هایشان تا راسیستهایشان تا...به چشم میخورد , از 35 میلیون آذربایجانی خبری نیست. ماشالله به این دموکراسی , خدا از چشم بد نظر حفظ کند.
anonym
پان فارسیزم به هر سوراخی دست می برد تا بلکه بتواند به استعمار ملتها در ایران ادامه دهد. حالا قاجاریه پرست شده اند
علی اسلامی
جناب حمام شما آبروی هر چی حمام است را بردید جانم. مگر با شما بوده که اینگدر حرص میخورید
yenilik
جناب جمال، آن نهنگ هائی که می‌خواستید از آبهای گًل آلود بگیرید چه شد؟ نهنگ که هیچ آیا ماهی‌ به تور تان خورده؟ شما بجای خالی‌ کردن سکنه ترکمن، بومیان کرکوک از این شهر، به فکر آن خندق ۱۷ مایلی باشید که بین اقلیم کردستان عراق و کردستان سوریه کشیده شده، راستی‌ مثل اینکه اوضاع بین ""PYD"" و ""SKDP"" بدجوری شیر تو شیر شده، اگر گروه‌های کردی در سوریه به جان هم بیفتند هیچ راه فراری نمانده.
به جمال
وقتی این چنین شور انگیز در باره کردستان عراق می نویسی ، چرا نمی روی آنجا زندگی کنی ؟ یا اینکه شماها را تحویل نمی گیرند ! ؟ yenilik هم باید به ترکیه و باکو ، یعنی سرزمین موعود خود برود تا همراه سگ و گربه هایش در محیط کار ظاهر گردد .
جمال
قابل توجە پان اتراک کە گاه گاهی در این بخش کامنت گذاری از اکثریت ترکمن در کرکوک صحبت میکنند ،، استان کرکوک 12 کرسی از پارلمان عراق بە نسبت جمعیت بە آن تعلق میگیرد امرو زکە نتیجەی انتخابات اخیرعراق و کرکوک اعلام شد ، از 12 نمایندەی کرکوک آ8 نفر بە ملیت کورد تعلق دارد 2 نفر ترکمن . 1 عرب ، 1 اسلامی
yenilik
""" یاداشت‌های یک مرده شور جامعه بسته """ دفتر خاطرات عزیزم، همه چیز دنیای نو و مدرن روح و وجدان حساس من را رنج و عذاب میدهد، بوی آجرهای کهنه و پلاکیده، بوی مرداب، روح من را با نسیم گذشته ترنم میدهند، اینجا دیگر آخوند حکم نمیراند، "" هخا پادشاهی می‌کند "" و چه کسی‌ نمیداند که فرق "" آخوند با هخا "" از زمین تا زیر زمین است. در حالت مستی و خمسه، به یاد آن شعر زیبا می‌‌افتم "" بمیرید، بمیرید، در این عشق """ مرده پرستی‌ """ بمیرید، در این عشق "" مرده پرستی‌ "" چو مردید همه روح پذیرید.‌ای """ دانش - من - دان """ عصر کهن مرا با آغوش باز پذیرا شوید. وحدت در کثرت یعنی‌ رودی خروشان روح و روان ما را با گذشته پیوند میدهد، گذشته آن بهشت ازلی است، از هخا روی گردان شدیم و اهریمن خبیث اینگونه ما را هر روز با دستاوردهای نو و جدید شکنجه می‌‌دهد. همیشه کتاب شاهنامه را با خود حمل خواهم کرد تا طلسم زمان حال
ایرانی
شما فقط یک وطن فروش هستید
anonym
این یک خطای معرفتی است که فکر کنیم یک موقعیت تاریخی باید ادامه پیدا کند (ارزشی) ‏و یا ادامه پیدا خواهد کرد (هستی-غیر ارزشی). چون تاریخ دینامیک و “امکانی” است. ‏همانطور که لاتین یک وقتی با همه تاریخ کهن و غنای ادبی و…. صحنه را ترک کرد و مجال ‏تولد و بالندگی به انبوه زبانهای اروپایی از آلمانی گرفته تا فرانسوی و همین انگلیسی را ‏داد، فارسی هم ‘می تواند’ همچون امری را تجربه کند. لاتین از اروپا عقب نشینی کرد.
جمال
ملت کورد امروز در کوردستان عراق تصمیم نهائی خود را گرفت ،، امروز در پیرمام مقر اصلی مسعود بارزانی در اقلیم کوردستان جلسەای با شرکت رهبران تمام احزاب کوردستان گرفتە شد برای مذاکرە و تشکیل حکومت عراق بعد از انتخابات اخیر در این جلسە تصمیم گرفتە شد کە ملت کورد و احزاب کورد بە صورت یک تیم واحد برای تشکیل حکومت عراق برای 4 سال آیندە شرکت کنند و بر تحقق تمام خواستەهای ملت کورد کە در قانون اساسی عراق چە در رابطە با بازگشت تمام سرزمینهائی کە کورد نشین هستند و هنوز تکلیف این سرزمینها روشن نشدە مثل کرکوک و خانقین و مندلی و بخشهای از استان نینوا موصل و چە در رابطە با فروش نفت و ادارەی منبع طبیعی سرزمینهای کوردستان توسط حکومت کوردستان ووو و همینطور با صراحت تأکید شدە کە ملت کورد بە هیچ وجە نخست وزیری نوری مالکی را برای بار سوم برای پست نخست وزیری تحمل نخواهند کرد ،،، و در نهایت در جلسەی تمام
تبریزی
گزارش نقص فنی - دوستان گرامی گرداننده تارنمای ایران گلوبال، یادداشت شماره 30241 و شماره 30242 که پشت سر هم آمده اند تکراری هستند و یکی از این دو باید پاک شوند! با سپاس – تبریزی
anonym
اینکه به فارس تباری چون شما جواب نمینویسیم دو دلیل دارد: یکی نوشته هایتان سر تا پا چاخان است . دوم اینکه بحث با شما را در سطح کوچه بازاریها میدانیم.
سلام
سلام من به ملت شریف ایران و سلام تا به مناطق قندیل. آقای کرمی بسیار مهربان است و دانا و خوش بیان است. از این که لطف کردن آذربایجان شرقی و اردبیل را به ترکها دادند سپاسگذارم. حتما استان به قول خودشان ارومیه هم تا سواحل خلیج عربی مال کردهاست. ما از این ککه کرمی بسیار سپاس گذاریم اما چطور می خواهد انجامش دهد لطفا این را بگویند کک کرمی. از این جهت ککه کرمی می گویم چون آقا مال ترکهاست و شاید ناراحت شوند.
anonym
یونس عزیز جالب این جا است, همه جوابهای ما به تمامیت خواهان فارس تبار به بهانه, کامنت خشونت آمیز, حذف میشوند,
ساسان
سایت مستقل درجهت خروج انسانی ساکنین لیبرتی از عراق
http://farakhan.bplaced.net/
https://www.facebook.com/FrakhwanBrayAntqalFwrySaknynLybrtyAzraq?fref=photo
آخرین اخبار وتحولات در رابطه با ساکنین لیبرتی در عراق . این سایت همراه با بسیاری از سمپاتها ، اعضا وهوداران سابق مجاهدین خواستار خروج فوری وانتقال فوری ساکنین لیبرتی از عراق میباشد و سیاستهای وکم کاری رهبران مجاهدین ، کشتار ساکنین لیبرتی توسط فرستادگان رژیم جنایت ولی فقیه را محکوم کرده وشدیدا از سیاستهای بین المللی ، رژیم مالکی و رهبران مجاهدین انتقاد کرده زیرا آنها را مسئولین اصلی وضعیت ساکنین لیبرتی درعراق وهمچنین ادامه ماندن آنها در وضعیت وحشتناک امروز در عراق میبیند.
آتوسا
چرا كامنت من پخش نشد؟
حسن
احمد شهید و مریم رجوی در همایش حقوق بشری کانادا.
سازمان رجوی با دادن پول و رشوه به مقامهای سیاسی غرب میخواهد خود را به عنوان الترناتیو نظام اسلامی به غرب معرفی کند. این سازمان با سیاست ها ی خود در ایران راه رابرای اخوندیسم و ارتجاع دین هموار کرد.
این سازمان هدفی جز تسخیر قدرت به هر قیمت و شرائطی ندارد.اغفال فرزندان مردم و دزدی 200 ملیون دلاری از بانک ملی در همان زمان انقلاب و رفتن به عراق و نقش ستون پنجم بازی کردن و هم اکنون عامل دولت اسرائیل شدن و با ارتجاعیترین نماینده گان کنگره مانند جان بولتن همراه شدن نشان میدهد که اساسن این سازمان ارزشی برای حقوق بشر قائل نیست. گشته شدن بیش از 50 هزار ایرانی از سوی این سازمان باید زنگ خطری برای همه جریانات و بویژه سازمانهای حقوق بشری باشد.انچه دولت اسرائیل و دول غربی میخواهند سازمان مجاهدین اماده عملی کردن خاست ها و
ماشا
فارس ها اینقدر چان گو هستند، که انسان از شنیدن ، اسم کوروش و خمینی و شاه ... و امثالهم ! دلش بهم میخورد. طرف! آه در بساط ندارد، به دوران پارینه سنگی افتخار میکند. به بین ملل غیر فارس جغرافیای ایران، در دست چه فرهنگ عقب مانده ! و چان گویانی، گیر کرده است.