«صفحه شما»

اصل مطلب: 

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.

لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

anonym
دهها تن از فعالان ملی آذربایجان در اردبیل دستگیر شدند
Cümə, 14.08.2014 11:47
نظر
anonym
داعش انسانهارا میکشد, جمهوری اسلامی هم اول به انسان ها تجاوز جنسی میکند بعد میکشد. جمهوری اسلامی وحشی تر است.
يوسف آذربايجان
جهان تورک داغدار شد.
پروفسور دکتر جواد هیئت پدر معنوی آزربایجانی های جهان و یکی از شناخته شده ترین شخصیتهای علمی، تاریخی، فرهنگی و مطبوعاتی جهان تورک، صبح امروز در بیمارستانی در باکو درگذشت.
يوسف آذربايجان
پروفسور جواد هیئت به ابدیت پیوست .: پروفسور دکتر جواد هیئت از مفاخر برجسته آذربایجان امروز دار فانی را وداع گفت.
کاظم ثانی
جناب anonym وقتی اینهمه فشار به نویسنده نمایشنامه می آید که او را مجبور به اعتراف به جرم ناکرده می کند و اینهمه غوغا می شود و فشار می آید و احتمال یک حرکت وسیع می رود، عجیب نیست که آقای قاضی پور که می خواهد دوباره انتخاب شود، لباس ملی بپوشد و در مجلس اعتراض کند و رئیس مجلس هم چنین موضعی بگیرد. به هر حال از نظر من عنوان نمایشنامه اهانتی دکرده بود. اگر کسی مستند بیاید و دیالوگهای نمایشنامه را بیاورد و ببینم که دیالوگها توهین آمیزند، من هم طبیعتا قبول می کنم که دیالوگها توهین آمیزند. ولی باز هم تاکید می کنم که من عنوان نمایشنامه را توهین آمیز نمی دانم. این نظر من است و شما هم نظر دیگری دارید. فکر می کنم که اگر خود شما بدون توهین بنویسید، می توانیم صحبت کنیم و به گفت و شنود بپردازیم ولی وقتی توهین می کنید، چه صحبتی می توانیم داشته باشیم؟
anonym
آقای ثانی, سرپرست مجلس رژیم اذعان میکند , در این نمایش نامه به آذربایجانیها توهین شده است ولی حضرتعالی مینویسید از توهین خبری نیست. من در کامنتهای قبلی ام به حق از هالوبازی نوشته بودم. بنا بر این یکی در این میان هالو بازی میکند
anonym
آقای ثانی شما بحث را از همان جمله اولتان طوری به کوجه های علی چپ میکشانید که هر آذربایجانی بهتر می یابد بگوید: سن ساغ , من سلامت. یعنی بحث با شما بی مفهوم است, همان طور که اکثر آذربایجانیها در ایران, مخصوصا نسل جوان, فریاد میزند بیز هارا فارس لار هارا. فکر مکنم شما هم مثل خیلی ها هنوز درک نمیکنید , یعنی چه؟
آ. ائلیار
تبریزی گرامی پیام شما به داخل جمع منتقل شده و رسیدگی خواهد شد. ممنون از توجه شما.
تبریزی
دوستان گرامی گرداننده تارنمای ایران گلوبال، بر پایه آئین نامه داخلی تارنمای ایران گلوبال: ( ..... وقتی نویسنده ای مقاله ای در صفحه اول داشته باشد اگر مقاله جدیدی از وی درج شود مطلب قبلی هر چند هم که مهم باشد از صفحه اول بیرون می رود و فقط در بخش مربوطه قابل رویت و دسترسی است ..... ) اما هم اکنون که این یادداشت نوشته می شود چهار نوشتار از یکی از نویسندگان تارنمای ایران گلوبال به نام آقای محمدرضا لوایی در صفحه اول دیده می شوند! دو نوشتار از آقای محمدرضا لوایی در بخش قومی – ملی و یک نوشتار از آقای محمدرضا لوایی در بخش دیدگاه ها و یک نوشتار از آقای محمدرضا لوایی در بخش ویژه ایران گلوبال! روشن است که رویداد پیش آمده ناسازگار با آئین نامه است و شایسته است به این باره ها بر پایه آئین نامه داخلی ایران گلوبال رسیدگی شود. با سپاس – تبریزی
صادق
نویسنده ای ترک ادعا کرده است که.. شعر زبان انسان ابتدا ئی و عقب مانده است " ایا شعر زیر زبان انسان ابتدائی وعقب مانده است ؟ ملیونها هم وطن اذری ما عشق خود را به اهل بیت در روزعاشورا به زبان شعر و مرثیه بیان میکنند تعزیه راه میاندازند و برای یتیمان عرب گریه و زاری راه می کنند .ایا این مردم با این عواطف انسانی ابتدائی یعنی انسان نخستین هستند؟مشروطه
ایرانیان آگاه و مبارز همراه خلقهای ایران در حال آمادگی برای برقراری جشن انقلاب مشروطه هستند . پان ترک تجزیه طلب مشغول توهین به مردم و رهبران جنبش است .این سرانجام ناسیونالیسم کور و فاشیست است .
سئوال
آقای پزش! و عیوض! بد جوری کلاه قلابی تان پشت معرکه است. دیگر نه فارس، و نه باصطلاح ملت ایران به دادتان نخواهد رسید. چون هر ملتی میخواهد حق و حسابش را از فاشیسم و شوونیسم نژاد پرست پان ایرانیسم جدا بکند. شما ها دیروز پشت سر سوسیالیسم واقعا موجود سینه میزدید، و پشت تمثال لنین نماز میخواندید، امروز بازارتان کساد شده است، و همه آن کاسه کوزه ها بر باد رفته است. و همه تان در کشور های امپریالیستی غرب، که هنوز هم دشمن خود به حساب میآورید، پناه گرفته اید. سئوال ما این است، اگر شما ها که بخاطر لنین و استالین و دست پروده شان "جناب پوتین" حلقومتان را پاره میکردید، دیگر چرا در کشور های سرمایه داری لم داده اید؟

تبریزی
دوستان گرامی گرداننده تارنمای ایران گلوبال، بر پایه آئین نامه داخلی تارنمای ایران گلوبال: ( ..... وقتی نویسنده ای مقاله ای در صفحه اول داشته باشد اگر مقاله جدیدی از وی درج شود مطلب قبلی هر چند هم که مهم باشد از صفحه اول بیرون می رود و فقط در بخش مربوطه قابل رویت و دسترسی است ..... ) اما هم اکنون که این یادداشت نوشته می شود سه نوشتار از یکی از نویسندگان تارنمای ایران گلوبال به نام آقای محمدرضا لوایی در صفحه اول دیده می شوند! دو نوشتار از آقای محمدرضا لوایی در بخش قومی – ملی و یک نوشتار از آقای محمدرضا لوایی در بخش دیدگاه ها ! پس به کارگیری آئین نامه چه شد؟ از سوی دیگر نوشتار خانم راشل زرگریان نیز که در بخش قومی – ملی گنجانده شده است هیچ پیوندی با آن بخش نداشته و باید به بخش دیدگاه ها فرستاده می شد که نشده است! شایسته است به این باره ها بر پایه آئین نامه داخلی رسیدگی شود. با سپاس – تبریزی
تبریزی
دوست گرامی، آ.ائلیار، چرا دارید فلسفه بافی می کنید؟ من می گویم یادداشت های شماره 33057 – 33188 – 33212 – 33216 هرزنامه هستند و باید پاک شوند شما هم به جای پاک کردن آن هرزنامه ها می گوئید: ( ..... فاقد شناخت جمعی پدیده کامنت، مقاله، نقد، روشنگری هستیم! ..... ) دوست گرامی، هنگامی که کژدم ما را نیش می زند آیا باید کژدم را له کنیم یا باید درباره نیش کژدم سخنرانی کنیم؟! و هنگامی که یک هرزنامه نویس میلیاردرزاده مفت خور که کامپیوتر مفت به دستش افتاده است برای سرگرم شدن چرندنامه می نویسد آیا چاره کار پاک کردن آن چرندنامه است یا به نمایش درآوردن آن چرندنامه و فلسفه بافی درباره آن؟!
آ. ائلیار
تبریزی گرامی، بله « هرزنامه ها» هستند. و اصولاً نباید منتشر شوند. اما میشوند.چند علت دارد: 1- تأیید کنند دقت نمی کند. 2- آزادی بیان را طور دیگر می فهمد.3-عمداً منتشر میشود که شخصیت گروهی از افراد جامعه برای خواننده شناسانده شود. مثل کامنتی که در آن مرا به فحش بسته اند و مانند آنها که توهین ها و اتهامها غیر مستقیم و سیاسی اند. 4- عدم توجه به کیفیت کامنت. 5- عدم درک نقد و روشنگری.6- کلیک بیشتر. و غیره. اینها بارها بین ما مطرح شده ولی هنوز راه حلی نیافته ایم. و فکر نمی کنم راحلی هم بتوانیم پیداکنیم. با این وضعی شناختی که ما از پدیده ی کامنت داریم. در یک کلام ما «فاقد شناخت درست جمعی، در باره پدیده ی کامنت،مقاله،نقد، روشنگری،هدف» هستیم. نتیجه آن هم وضع اسف بار سایت است.اگر راه حلی دارید لطفاً بنویسید.
yenilik
""" ادعا گر و تناقض ‌اش """ ایشون میفرمایند """ چپ ایران، چپ حاکم نبود """ پس لابد این "" پان تورکیزم خیالی """ شما که چپ در مورد آن شب و روز تئوریزه کرد، """ پان تورکیزم """ حاکم در ایران بود، حکومت دست این "" پان ترک‌های خیالی گرگ‌های خاکستری بود "" که زبانشان را به حلقوم ملتهای ایرانی‌ می‌‌چپاندند و تاریخ ترک‌ها را ، به عنوان تنها تاریخ ایران، به همه تحمیل میکردند، براستی درایت، عمق تفکر و ژرف اندیشی‌ چپ را مانندی نیست.
تبریزی
دوستان گرامی گرداننده تارنمای ایران گلوبال، یادداشت های شماره 33057 – 33188 – 33212 – 33216 هرزنامه هائی هستند که چند آدم بیکار و بیمار که کامپیوتر مفت به دستشان افتاده است نوشته اند و پیامد به نمایش درآمدن چنین هرزنامه هائی بی ارزش شدن تارنمای ایران گلوبال در میان تارنماهای سیاسی است و شگفت آور است که چرا شما چنین هرزنامه هائی را به نمایش در می آورید؟! شایسته است که بی درنگ چنین هرزنامه هائی را پاک کنید تا تارنمای ایران گلوبال آسیب نبیند. با سپاس - تبریزی
ساوالانلی
آقای اسلانلی، ساده نباش! این فالانژ فارس را همه میشناسند، که با عینک دودی میگردد. دیروز بظاهر چپ استالینی بود، الان شده تمام عیار ضد ترک. اسم تبریز را از روی مردم فریبی و برای استتار یدک میکشد، از آن فاشیستهای دو آتشه روزگاره!
anonym
جناب جلال اقلا شما زبانتان را کوتاه کنید. هیچ نشده هر کی به گیرتان می آید سرش را میبرید.وای به روزیکه دولت هم بشوید
تبریزی
دوستان گرامی گرداننده تارنمای ایران گلوبال، در بخشی از نوشتاری به نام: (پاسخ بیشرمانه دادسرای انقلاب به مادر یک زندانی سیاسی) نوشته شده است: ( ..... مادر زهرا زهتابچی که در مهرماه ۱۳۹۲ دستگیر شده است در گفتگو با مسیح مهاجری از برخورد بی شرمانۀ مسئولان دادسرای انقلاب با وی پرده برداشت ..... ) دوستان گرامی، نام آن خبرنگار (مسیح علی نژاد) است نه (مسیح مهاجری) از این روی شایسته است به جای (مسیح مهاجری) بنویسید (مسیح علی نژاد) و این نوشتار را بویرائید، این هم لینک آن نوشتار در تارنمائی دیگر است که در آنجا نیز نام خبرنگار (مسیح علی نژاد) نوشته شده است نه (مسیح مهاجری) https://soundcloud.com/frl-journalist/masih_alinejad_zahra_zehtabchi
anonym
... حتما شما هم مطلع هستید که در روزهای گذشته نیروهای چین کومونیست حد اقل 95 اویغور را در ایالت اویغورستان بطرز وحشتناکی به قتل رسانده است, البته همچون جنایتهای چین کومونیست نا اولین بار است و نه آخرین بار خواهد بود.چرا شما در مقابل چنین جنایتها هیچ خمی به ابرویتان نمی آورید. شما انسانهارا بستگی دارد توسط کی کشته میشود به دو دسته تقسیم میکنید. دسته اول آنهاوی هستند که توسط امپریالیزم آمربکا و ایادی شان مثل اسرائیل کشته میشوند که جنایت مینامید. دسته دوم انسانهائی هستند که ملوزوویچها, پوتین ها, چینی ها میکشند که انسان به حساب نمی آورین و زیر سبیلی رد میکنید. این است انسان دوستی در فلسفه شما و رفقا.
anonym
جناب anonym این نظر شما است. اما نظر دیگران: کرد ها در منطقه همیشه آلت و ابزار قدرتهای منطقه ای و غیر منطقه ای شده اند تا تاریخ مصرفشان. بعد از تمام شدن تاریخ مصرفشان ول شده اند. حالا هم همیطور خواهد شد. آلت دست شدن کردها به وسیله دولت عثمانی علیه دولت صفوی, آلت دست شدن مصطفی بارزانی بر علیه دولت عراق قبل از بعثی ها, آلت دست شدن بارزانی توسط عبدلکریم فاسم و صدام حسین علیه شاه پهلوی, آلت دست شدن بارزانی توسط شاه ایران بر علیه صدام حسین, آلت دست شدن بارزانی توسط صدام علیه ایران و جنگ و خونریزی کرد های طرفدار ایران و کردهای طرفدار عراق علیه یکدیگر.
yenilik
""" چرا مطالب جناب تبریزی را مفید می‌‌یابم """ نزدیک به ۳ سه‌ هزار سال پیش، تمدن "" ایندوس ولی‌ یا دره سند """ به دلیل خشکسالی، به کلی‌ از صحنهٔ گیتی‌ ناپدید شد، این خشکسالی، نزدیک به ۲ قرن ادامه داشت و ساکنان این منطقه، در طول این مدت، مهاجرت کردند، به نظر من، فارس‌های امروزی ایران، همان هندیانی هستند که به دلیل این خشکسالی، وارد فلات ایران شدند، جناب تبریزی، در سره نویسی نیز، به زبان هندی و اوستا بیشتر نزدیک می‌‌شوند، همانطور که میدانید برای پیدا کردن ریشه کلمات فارسی‌، باید آن واژه را دور هند بگردانند، اگر ریشهٔ آن واژه را در هند پیدا نکردنید، باید ریشه آن را، به روش سزارین، از شکم اوستای مرده هندی، بیرون بکشند، تلاشهای جناب تبریزی، اشتراکات فارس‌های ایرانی‌، با هندیان را، آشکار می‌کند.
منصور نعمت پور
جمال گرامی، شما در کامنت خودتان از اشخاصی نام برده بودید که در اینجا حضور نداشته و در بحثهای اینجا هم شرکت ندارند.
انتشار نام آن اشخاص در اینجا بی پرنسیپی و غیراخلاقی است و نه عدم انتشار آنها. از مجموع نامهایی که نوشته بودید، تنها آقای ناصر کرمی در این بحثها حضور دارند و در آن شرکت کرده اند. این حق شماست که نظرات آقای کرمی را نقد کرده و نظر خود را در رابطه با نوشته ایشان بنویسید. ولی لطفا از نام بردان از اشخاص غایب خودداری کنید.
جمال
من فکر میکنم سایت ایران گلوبال دچار یک بی پرنسیپی عظیم شدە است کە در آخرین کامت خود شاهد آن بودم این سایت بە میل خود بە کامنتها دست برد میزند و بە ابتکار و میل خود بخشهائی را سانسور میکند و بخشهائی را از کامنت پخش میکند این شیوی ایران گلوبال کاملأ میتواند پیگرد قانونی داشتە باشد شما مدیران ایران گلوبال مجازید کامنتها را کاملأ سانسور کنید ولی اجازە ندارید قیچی بدست بگیرد و آن را بە میل خودتان کم یا زیاد کنید .. من شفاف از چند کس اسم بردم ولی این سایت فقط نام ناصر کرمی را منتشر کرد
anonym
آالیار گرامی , بیان کردن یک موضوعی چیز دیگر است. لغت مترادف چیزی دیگر .قربان
کمبود زن
تجربیات گذشته در این صفحه نشان داده که هر گاه زن یا دختری به اینجا می آید مورد چاپلوسی و احترام اغراق آمیز قرار میگیرد و کار را به پرخاش و تهمت زدن و بی منطقی می کشاند . ولی مسئولین این صفحه باید بدانند که اینگونه زنها بقول معروف ، مار خورده اند و افعی شده اند . یا فهمشان از فمنیسم ، مردستیزی جنون آمیز است . بعضی از آنان نیز از نظر بیولوژیک ،زن سر بزیر متقی نیستند بلکه ترانس یا دوجنسی هستند . مثلا در این مورد خاص کسیکه قیافه اش به وزنه برداران همدوره نصیری می خورد تا یک موش مهربان . من شاهد 3-2 نفر از اینگونه زنان در این صفحه تاکنون بوده ام / نتیجه اینکه در آینده اگر زنی وارد این صفحه شد ، دست و پاچه نشوید و او را روی دست حلوا حلوا نکیند چون در لحطه مناسب نیش عقرب خود را نوش جانتان خواهد نمود . اینها مثل غالب ماها ظرفیت جدل فرهنگی ندارند بلکه مثل عین الله که تازه وارد شهر شده ، لجاجت اش
anonym
آقای دوشوکی در کوبان جنگی بین کرد ها و داعش وجود ندارد. همه اش شو است. کردها هم پیمان داعش هستند
جمال
جناب اقبالی شما هنوز جواب ندادید بە چي دلیل 2 کامنت من را سانسور کردید با وجودی کە کد را درست نوشتم ،، و اعلام شد کە کامنتها بدستتان رسیدە در ضمن کامنتهای من حاوی هیچ گونە توهینی نبود بلکە یک نظر سیاسی بود در مقابل کامنتهای شما چند روز پیش بود
کاربر علاقمند به تاریخ
قای کیانوش توکلی و دیگر مسئولان ایران گلوبال لطفا به این شکایت رسیدگی کنید. آقای اقبال اقبالی کامنتهائی را حذف می کند که در ارتباط مستقیم با نوشته و موضع گیریهای خانم بقراط در مورد مسئله ی فلسطین و اسلامیستها است. آنجا پرسیده شده که چگونه داعش اسلامیست به سلاحهای مدرنی مجهز است که از غرب صادر می شود؟ پرسیده شده که چرا داعش گفته است که با اسرائیل سر جنگی ندارد؟ پرسیده شده است که چرا اسرائیل در مورد وضعیت عراق سکوت کرده و ظاهرا با آن مسئله ای ندارد؟ به سابقه ی ارسال اسلحه از سوی اسرائیل به ایران و روابطی پشت پرده اشاره شده، به سابقه ی موضعگیریهای خانم بقراط در مورد حمله ی بوش به عراق اشاره شده و اینکه ایشان دفاع شدیدی از حملات بوش به عراق و غیره می کرد. در آن کامنتها گفته شده است که ایشان اصولا همیشه در کنار راست ترین جناحهای جنگ افروز غربی در این دعواها قرار گرفته است.
تبریزی
دوستان گرامی گرداننده تارنمای ایران گلوبال، بر پایه آئین نامه داخلی تارنمای ایران گلوبال: ( ..... درج مقالات قدیمی و یا تکراری ممنوع است مگر با ویرایش جدید و یا با توافق قبلی ..... ) دوستان گرامی، در تاریخ چهارشنبه یکم مردادماه ۱۳۹۳ سرکار خانم لاله مؤذن نوشتاری را به ایران گلوبال فرستادند که در این لینک می توانید آن را ببینید http://www.iranglobal.info/node/36625 از سوی دیگر در تاریخ پنجشنبه دوم مردادماه ۱۳۹۳ آقای یاسین اهوازی همان نوشتار را به ایران گلوبال فرستادند که در این لینک می توانید آن را ببینید http://www.iranglobal.info/node/36683 با نگاه به این دو لینک روشن است که نوشتار دوم تکراری است و نباید در تارنمای ایران گلوبال گنجانده شود! با سپاس – تبریزی
کاربر علاقمند به تاریخ
آقای کیانوش توکلی به داد برسید. آقای اقبالی کامنتی مخالف کردار سیاسی خانم بقراط را سانسور کرده است. آیا ایشان چنین اجازه و اختیاری دارد؟
yenilik
""" ارمنستان، روسیه را نیز از دست داد """ تحلیلی از اوضاع روز """ پیشرفته ترین، مدرن‌ترین تجهیزات نظامی روسیه، با وجود اعتراض شدید ارمنستان، به آزربایجان فروخته شد، ارمنستان اینک بر سر دو راهی‌ مانده است که اصلا به "" اتحادیه اروسیا "" پوتین روسیه بپیوندد یا نه؟ قزاقستان، با زرنگی تمام، پیش شرط عضویت در این اتحادیه را، به رسمیت شناخته شدن مرزهای آن کشور، در سازمان ملل قرار داده است، این یعنی‌ ارمنستانی که خاک آزربایجان را اشغال کرده، نمیتواند وارد این اتحادیه شود، قزاقستان با این کار، به آزربایجان نزدیک شد، اینک طرف روسی نیز، با فروش مهمات و تجهیزات نظامی، قصد نزدیک شدن به آزربایجان را دارد، از ۸۶ بیلیون دلاری که در ۲۰ سال گذشته در اقتصاد آزربایجان سرمایگذاری شده، بیشتر از یک چهارم آن متعلق به ترکیه است، ترکیه سال هاست که آزربایجان را به عنوان متحد استراتژیک پذیرفته است، با
پرویز
من ایرانی هستم و منافع کشور من و مردمان ان بالاتر از هر دین و مکتبی برای من ارزش دارد .
من ایرانی هستم ونکات مشترک ما مردم ایران با کشور اسرائیل بیشتر از همسایه ما عراق است.اما من نمیتوانم به وجدان و عقل خود دروغ بگویم و بی عدالتی را که مشاهده میکنم سکوت کنم.سیاست دولت اسرائیل از افراد دمکرات افرادی ضد یهود ساخته است و مسئولیت ان به عهده دولت اسرائیل است و نه مردمان یهود.
دولت اسرائیل باید بپذیرد که مردم فلستین همانند دولت اسرائیل حق داشتن کشور و دولت دارند و با این پذیرش جنگ دوهزارساله پایان پیدا میکند.ما مردم خاورمیانه و بویژه ما مردم ایران مایل نیستم که برای سیاست دولت اسرئیل بهائی بپردازیم .
این موشک ها از مقوا نیستند و خرج انرا کشور های اسلام زده میدهند . خرابی لبنان و سرویه و غزه را باز همین مردمان ایران و میپردازند ونه دولت المان و انگلیس .بنابر این
yenilik
""" ژئوپلتیک و قدرت """ ۴ چهار هفته پیش در این صفحه نوشتم، "" خروج نیروهای دولت مرکزی عراق از کرکوک، شهری ترکنشین، یک حرکت استراتژیک "" بود، دولت مرکزی عراق به "" عشق و عطش تمام شدنی کرد‌ها به الحاق خاک "" واقف است، اینک "" توان اقتصادی اقلیم کردستان "" به دلیل هزینه‌های سنگین دفاع از کرکوک، به شدت تحلیل رفته است، کرکوکی که میرفت موازنهٔ چانه زنی‌ را به نفع اقلیم کردستان بر هم بزند، دولت مرکزی عراق را که چیزی جز یک "" ماهی‌ مرده "" نیست قادر ساخت است تا برتری استراتژیکی بر اقلیم داشته باشد، راستی‌ هنوز یادتان است وقتیکه نوشتم "" امنیت نسبی‌ در اقلیم، به دلیل آزادی عمل محدود آن است "" ؟ امیدوارم فرهنگ شعر و وری حافظه تان را مختل نکرده باشد.
جمال
جناب توکلی شما و سایت من یک معذرت خواهی بدهکار هستید بە دلیل سانسور کردن 2 کامنت من 10 روز پیش من این مدت ساکت بودم کە آیا دلیلی بە عدم پخش آن و سانسور کامنتهای من داشتید ؟؟ ولی امروز باید بە عرض برسانم 2 کامنت من در رابطە با کامنتهای جناب اقبالی در این بخش سانسور شد و کامنتهای من فقط سیاسی بود و حاوی هیچ توهین یا درشتی نبود فکر میکنم جناب اقبالی این کامنتها را سانسور کردو باشد
منصور نعمت پور
جناب جم، اولا کامنت مورد نظر شما در همان تاریخ منتشر شد ولی از آنجایی که به مقاله مربوط نمی شد، طبق مقررات سایت به "صفحه شما" منتقل شد. کامنت بعدی شما را هم که سراسر توهین بود، همکار گرامی مان آقای آ. ائلیار منتشر نکردند و این کار ایشان هم صد در صد درست بود. الان هم دیدم که کلی در این مورد بحث شده است و هیچ یک از این بحثها به مقاله مربوط نبود و به همین دلیل همه آنها به صفحه شما منتقل شدند. تا آنجایی که به بحث شما و آقای آ. ائلیار مربوط می شود، این کامنتها در حیطه مسؤلیت من قرار نمی گیرند و تصمیم گیری در مورد آنها مربوط به خود ایشان می شود. ایشان می توانند در صورت تمایل بحث خودشان با شما را در صفحه شما ادامه دهند. طبیعتا کسی نمی تواند ایشان را به ادامه بحث با شما موظف کند و این کار تماما به تمایل یا عدم تمایل ایشان بستگی خواهد داشت.
yenilik
""" تنها یک ضرورت تاریخی وجود دارد و آن درک ژئوپلتیک است """ رژیم فارس ایران، گور خود را، در عراق و سوریه خواهد کند، از نظر اقتصادی چنان به استیصال و درماندگی کشانده خواهد شد که دیگر نه تنها توان اقتصادی باز پرداخت هزینه‌های جاه طلبی خود را در عراق و سوریه نخواهد داشت بلکه روستای فارسی‌ علناً وارد شرایط اتیوپی چندین دهه پیش خواهد شد، "" درک ژئوپلتیکی "" رژیم فارس ایران، با کمک ترکیه و جمهوری آزربایجان، قصد پر کردن جایگاه روسیه را، در اروپای شرقی‌ و مرکزی، به اولویت سیاست خارجی‌ خود تبدیل کند، با تکمیل خط آهن "" باکو، تبلیس، قارص "" به این خط آهن پیوسته به دریای سیاه وصل شود، از طریق ترکیه به اروپای مرکزی و غرب اروپا گام بردارد، همه اینها مستلزم آن خواهد بود که رژیم فارس ایران، از عراق، سوریه، لبنان خارج شود، دست از حمایت از ارمنستان، این زیمبابوهٔ قفقاز، بر دارد، و گرنه
آ. ائلیار
آ. ائلیار
آ. ائلیار
آ. ائلیار
جم
آزاده سپهری
آ. ائلیار
anonym
آقای Amoo اگر موشگ باران حماس کسی را نمیکشد , پس چرا می اندازند ؟ آنهم از محله هائی می اندازند که همین بجه ها و پیرها زندگی میکنند. اگر حماس جدی آتش بس می خواهد, دست از موشک پراکنی بردارد.
جم
آقای مسئول کامنت، دوباره چی شده است، که قیچی بدست گرفته اید، و کامنتها را لت و پار میکنید؟ پاسخ من در مورد، نوشته جناب تبریزی! مگر به کی توهین کرده است، که آنرا قیچی میزنید؟ اگر فکر میکنید، توهینی صورت گرفته است، لطفا آن قسمت را در اختیار عموم بگذارید، تا دیگران نیز قضاوت بکنند. و اگر نه! پس چرا آنرا سانسور میکنید؟!
جم
وقتی کسی نوشته جناب تبریزی را میخواند یاد انشا های دوره دبیرستان می افتد، ایشان مثل انشا های فصل تابستان، و یا فصل بهار را تعریف کنید، در تبین آثار و اندیشه های مارکس فیلسوف یهودی الاصل آلمانی!، بجای کار علمی، و پژوهش مستدل، ارائه اسناد و ارقام، و ذکر نام کتاب، تاریخ نگارش، و صفحه آن در پای نوشته خود، و یا در گیومه نهادن گفته های مارکس، با شماره زیر نویس آن، با ابراز تاسف بصحرای کرب و بلا زده است، و به جای اسناد، و ارقام روشن و مستدل، و نام بردن از آن آثار و مشخص کردن پاراگرافهای نقل قول، هر چه که دلش بخواهد میگوید، و آن را بحساب مارکس میگذارد. با چنین وضعیتی مشخص است، که جناب تبریزی عزیز، با روش پژوهش علمی و آکادمیک بطرز تاسف باری بیگانه است. اگر قرار باشد، که هر کس در مورد دانشمند و یا فیلسوفی چنین بکند، آنوقت معلوم است که وضعیت پژوهش، و علم منطق


پرویز
خانمها و اقایان باسواد به این مزخرفات اخوندی که زبان جهنمی چیست توجه نکیند که همانند باور است.وهم میگویند که زبان بهشتی عربی است نه پارسی ونه فرانسوی و نه انگلیسی. . ترویج خرافات کار اخوند است . به دام این شیاطین قرن بیستمی نروید. ایجاد دشمنی و تفرقه از کار های اخوند است.همه اسلام از اغاز تا کنون خشونت و خرافات بوده است.همین اخوندها در یک روز بیش از بیست هزار هموطن تبریزی ما را برای شیعه شدن در زمان شاه اسماعیل قتل عام کردند و تا کنون هم یادی از ان انسانها نکردند ولی تا دلتان بخواهد برای حسن و حسین و رقیه و زینب و عباس و وووگریه میکنند .