«صفحه شما»

اصل مطلب: 

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.

لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

ليدا افشار
جناب آقاي كيانوش توكلي
با سلام البته اصل اين نامه را به ايميل جنابعالي ارسال نمودم علي ايحال به جهت عدم عضويت و يا اينكه در سايت ثبت نام نمودم اما نتوانستم اين مطالب را ارسال كنم به دين صورت ارسال مي گردد چند سال پيش بر اساس خبر از خبرگزاري مهر واردات يك نوع آبمعدني گازدار از كشور ارمنستان كه پس از برسسي توسط سازمان غذا و دارو به دليل وجود آرسنك در آن اعلام غير قابل مصرف آن اعلام مي شود اما جديدا متوجه شديم كه اين آب معدني ها توسط هلال احمر جمهوري اسلامي ايران در مناطق زلزله زده توزيع شده است و اين خود يك نوع نسل كشي فارق از هر گونه موضوع قومي و ملي كشتن هر انساني توجيه نخواهد داشت اميدوارم كه در اعتراض به اين خبر نامه سر گشاده را در سايت منعكس فرماييد
دو ایرانی
یک ساعت پیش اعلان شد که برنده جایزه ساخاروف 2 ایرانی یعنی خانم ستوده وکیل زندانی و آقای پناهی فیلمسلز زندانی هستند . احمدی نژاد دیروز گفته بود که ما ملت بزرگی هستیم و در قرن آینده سومین ابرقدرت جهانی خواهیم بود .
yenilik
""" تجسّم شهرهای مصنوعی آینده """ دوستان مخصوصا عزیزان آزربایجانی، در ۸۰ هشتاد سال گذشته ما را """ همنشین مردگان "" کرده اند، بوی گند و متعفن "" مرداب مردگان "" قدرت "" خلاقیت و نواوری را از ما گرفته، من در آدرس اینترنتی نمای چند تا از شهر‌های مصنوعی آینده را در اختیار شما خواهم گذاشت، این شهرها در آمریکا، آلمان، سوئد... ساخت نخواهند شد، یکی‌ از شهرها بغل گوش ما کشور ترکیه خواهد شد، شاید اطلاع دارید که ترکیه قصد ساخت کانالی را دارد که دریای سیاه را به دریای مرمره پیوند می‌‌دهد، چنین پروژهٔ عظیمی‌ نیازمند کندن زمین و جابجا ئی میزان بسیار زیادی از خاک را در بر خواهد داشت، مهندسان، طراح هان پیشنهاد ساختن یک شهر مصنوعی جزیره‌‌ای را با خاک کنده شده از این کانال را داده اند.
http://www.fastcodesign.com/1670897/envisioning-the-city-of-the-future-as-a-man-made-island#4
Araz
پخش آب آلوده به آرسن( تولید ارمنستان) از طرف
حلال احمر ایران در منطقه زلزله زده اهر ورزقان
Araz
https://www.box.com/s/b1yd2aepfixgnekl43vs
دنیا و تاریخ شاهد باش


دولت جمهوری اسلامی والمسلمین ایران اجازه نمیدهد کسی به این طفلک
بی‌صاحب و بی پناه مستقیم کمک کند.
Araz
pappak جون اگر یک کمی هم فک پائینی ات را این ور آن ور به پیچانی بدون کوچکترین لحجه فارسی قیرلیداتماخ میکنید و همه باور میکنند از جد هفتم فارس فارسید.اوغلان سن آللا اتیمیزی توکمه.
Araz
نژادپرستی نفرت انگیز ایرانی
نوشته شده در آوریل 4, 2012 به وسیلهٔ navidar
هومن
مسول کامنتهای سایت جواب و توضیحات مرا به شهلا منتشر کنید جواب توهین را با تحلیل و نقد دادم چون اروپایی نشین و بیخبر از داخل و مسائل طبقاتی فعلی ایران هست بین اروپانشینان و داخل نشینان وزن و مرد فرق نگذارید چرا اورا ضعیف و مرا قوی فرض میکنید توهین او منتشر و توضیح و تحلیل من سانسورمی شود این معنای فمینیسم و ستیز شما با مردی و مردانگی است اگر سایت در قرق فمینیست نماهای روستاییفکر است بگویید ما مردان دیگر مطلب ننویسیم.احترام به زنان نفی مردی ومردانگی نیست.ضعیفه دانستن زنان و ترحم بر انان و سرکوب مردان شهریگری نیست بایک زن همچون یک مرد باید برخورد شود .من از زنان پروایی ندارم همچون یک مرد آنهارا نقد میکنم وباید نقد شوند.باجی هم به انان نمیدهم.
هومن
مسول کامنتهای سایت جواب و توضیحات مرا به شهلا منتشر کنید جواب توهین را با تحلیل و نقد دادم چون اروپایی نشین و بیخبر از داخل و مسائل طبقاتی فعلی ایران هست بین اروپانشینان و داخل نشینان وزن و مرد فرق نگذارید چرا اورا ضعیف و مرا قوی فرض میکنید توهین او منتشر و توضیح و تحلیل من سانسورمی شود این معنای فمینیسم و ستیز شما با مردی و مردانگی است اگر سایت در قرق فمینیست نماهای روستاییفکر است بگویید ما مردان دیگر مطلب ننویسیم.احترام به زنان نفی مردی ومردانگی نیست.ضعیفه دانستن زنان و ترحم بر انان و سرکوب مردان شهریگری نیست بایک زن همچون یک مرد باید برخورد شود .من از زنان پروایی ندارم همچون یک مرد آنهارا نقد میکنم وباید نقد شوند.باجی هم به انان نمیدهم.
هومن
قابل توجه ماشین بازان و ماشین گردان ایران سوز و مردم کش و متحد رزیم که فکر میکنند با ماشین داری و ماشین گردی در شهرها دارای اصالت خانوادگی و شهری میشوند کما اینکه با ماشین گردی های خود بیشتر خوی کوچرویی و روستایی خودرا نشان میدهند شهری بودن به اصالت و فرهنگ است نه کشتن دیگر شهروندان بخاطر ارضای حس حقارت شخصی .کشور تحریم است و هر لیتر بنزین 1.5 (5000تومان)خریده میشود وبا یارانه در اختیار متحدان ماشین گرد رژیم قرار میگیرد تا ثروت ملی را در خیابان ها در جستجوی زنان خیابانی یا مردان خیابانی بسوزانند ارزی که باید برای واردات داروهای نایاب استفاده شود در اختیار ماشین گردان و ماشین بازان بی اصالت اشغالگر شهرها قرار میگیرد تا نداشتن پدر و مادر اصیل را با ماشین گردی بپوشانند هیچ وقت با خریدن ماشین پدر ومادر بیسواد و بی ادب ادم باسواد و اصیل نمیشوند
هومن
لطفا در بخش اخبار یا دیگر صفحات اصلی درج شود
برنامه های حکومت روستایی برای گسترش روستایی گری در جهان و تشکیل یک حکومت فراگیر روستایی در جهان و کشتار مخالفان رژیم از هر طیف فکری و ضرورت اتحاد تمامی احزاب شهری ایرانی :

ترورهای خزنده و اعلام جنگ گرم

«ایران باید تا سال 2014 به اسراییل حمله کند»


ویکتوریا آزاد و سجاد حق پناه ...

حسن عباسی ( رئيس مرکز بررسی های دکترينال امنیت ایران و سخنگو و کارشناس ارشد اطلاعات سپاه پاسداران)Araz
آقای توکلی . حقیقت ندارد.در کامنت من یک کلمه هم توهین وجود نداشت.شما نمیتوانید در یک دست دو تا هندوانه نگهدارید. پان ایرانیستی یا دموکراتی. لطفا یکی را انفخاب کنید.
جمال
2 خبر . خبر یک قوه‌ی قضائیه‌ی ایران به‌ احمد نژاد رئیس جمهور ایران اجازه‌ی بازدید از زندان اوین را ندادند ، وقعأ این ایران کشور گل بلبل و سنبل عجب جائی است در جهان کشوری که‌ به‌ رئیس جمهور خود آن کشور اجازه‌ بازدید از زندانهای آن کشور را نمی دهند هر دم از این باغ ایران بری میرسد . 2، امروز کمتر از یک هفته‌ بار دیگر خط لوله‌ی انتقال گاز ایران به‌ ترکیه‌ منفجر شد و این نشان میدهد ترکیه‌ نمیتواند در هیچ کجای سرزمینی که‌ به‌ نام کردستان اشغال کرده‌ در امنیت اقتصادی، نظامی ، سیاسی نیست و ملت کرد هر آن ارده‌ کند میتواند آسیب جدی به‌ این اشغالگری ترکیه‌ در سرزمین کردستان وارد کند ترکیه‌ کم کم دارد حساب دستش میاید که‌ با زور اسلحه‌ و نزدیکی به‌ غرب نمیتواند بر ارادی ملت کرد فایق آید
جمال
به‌ کار بر ناصر کرمی جناب ناصر کرمی من و به‌ شما اطمنان میدهم نه‌ من نه‌ آقای ناصر ایران پور و هادی صوفی زاده‌ نیز نه‌ خود ستا هستیم و نه‌ به‌ تفنگ و تقو توق و فشنگ باور داریم و همینطور به‌ شما اطمنان میدهیم با تمام وجود از اسلحه‌ بیزاریم ولی جناب هیچ فکرش را کردید در مقیاس خیلی بزرگ این شما و ملت شما هستند که‌ با زور اسلحه‌ و تق و توق و توپ و تانک و فشنگ وجب به‌ وجب سرزمین کردستان هر کوچه‌ و برزنی را با اشغالگری و وجود نحس اشغالگری زندگی را بر مردم کردستان حرام کردید ؟
جمال
آقای کرمی واقعأ خنده‌ دار است در کجای جهان دیده‌ شده‌ لشکری بیگانه‌ جای را تصرف کند و آنجا را آتش بزند مردم آنجا خوشحال باشدند و جشن بگیرند به‌ میمنت آتش زدن کشور و شهر و خانه‌ شان ؟/ خشایار شاه زمانی آتن را گرفت آنجا را و خانه‌ی مردم را اتش زد فیلم 300 شاید اغراق باشد ولی در کل نمائی از لشکر وحشی و بر بر خشایار شاه را به‌ خوبی به‌ نمایش گذاشته‌ بود این هم از آن صحبتهای بی پایه‌ی ایران گراها همانطور که‌ در مورد کورش میگویند در تاریخ هیچ امپراطور و شاهی بدون کشتار زور آتش زدن و بربریت به‌ امپراطوری و وسعت سرزمینی نخواهد رسید و کورش و خشایار و داریوش نیز از این وحشیگریها مصطثنی نبودند
Araz
پیامدهای رستاخیز اقتصادی، فرهنگی جمهوری آذربایجان بر ایران، احمد هاشمی
هومن
آشنایی با عیلام و عیلامیان 1در منابع آن لاین اینترنت :

در زیر می اید برای استفاده خوانندگان

عیلام؛ تمدن هزاران ساله
هومن
لطفا در بخش اخبار درج شود با سپاس

پروژه وزارت اطلاعات رژیم روستایی برای کنترل جریان های اپوزیسیون
Araz
آقای کرمی! تبریک گفتن رئیس جمهورتان به فارس زبانها و هزاران مثال دیگر بومی گرائی نیست؟ این ترکها بودند (آنا تومرس) که به بدویت پرشیا ها خاتمه دادند و سر کورش را بریدند ( هرودوت). کم سوادی عیب نیست, ادعای بی اساس با سوادی عیب است.
Lachin
انگلستان با برگزاری همه پرسی استقلال در اسکاتلند موافقت کرد....
رئیس دولت اسکاتلند و نخست وزیر انگلیس درباره برگزاری همه پرسی جدایی اسکاتلند از انگلیس به توافق رسیدند. به گزارش آسوشیتدپرس، نخست وزیر انگلیس و رئیس دولت اسکاتلند توافق کردند همه پرسی استقلال اسکاتلند در این بخش از پادشاهی ملکه الیزابت دوم به اجرا گذاشته شود."دیوید کامرون" و "الکس سالموند"طی دیدار امروز دوشنبه خود در ادینبروگ توافقنامه ای را امضا کردند که طبق آن همه پرسی استقلال اسکاتلند تا پایان سال 2014 برگزار خواهد شد.بر این اساس تا کنون اصلی ترین اختلاف دو طرف در تعیین زمان برگزاری و طراحی سوال این همه پرسی بوده است. به گفته سالموند همه پرسی مذکور به صورت آزاد و برای تصمیم گیری نهایی مردم اسکاتلند در فضایی عادلانه برگزار می شود.
جمال
آقای هادی صوفی زاده‌ سپاس از نوشته‌ی خوب و پر محتوای شما کاش شما بیشتر از این دوست درنهایت ایران گرای ما ناصر ایران پور مینوشتید
هومن
سرزمین عیلام باستانی و بخش غربی آن خوزستان از مناطق پر استعداد کشاورزی فلات است و دارای منابع اب فراوان بود که با دخالت های ایادی حکومت وقت تهران سیاست آب دزدی و فرستادن اب عیلام به مناطق مرکزی فلات مانند قم و اصفهان باعث کم آبی شدید منطقه و فروپاشی اقتصاد کشاورزی و آوارگی کشاورزان عیلامی به شهرها میشود
Araz
فرق ایران و جمهوری آزربایجان شمالی:
هومن
لطفا در صورت امکان این مطلب را در صفحه مربوطه انتشار دهید:

وقتی یک روستایی روستا زاده و روستاییفکر به مجلس شورای روستایی میرود و در کمیسیون فرهنگ خود را میچپاند:

خبرگزاری فارس حکومتی با سید مرتضی حسینی عضو کمسیون فرهنگی مجلس مصاحبه کرده است اینطور که از نام و فامیل این فرد پیداست سید و حسینی ایشان مشخصا عرب تبار هستند و شغلی پردرامد در حکومت دارند قابل توجه دوستان مدافع حقوق اعراب در ایران درین مصاحبه بلاهت روستایی این شخص احمق و جاهل دهگریز کاملا پیداست و اصلا نیاز به شرح و توضیح ندارد متن خلاصه مصاحبه را درزیر می آورم تا دوستان بخصوص خارج از کشور با پدیده روستاییگری وروستازادگان حکومتی و اعراب حکومتی آسنا شوند ودوستان الاهوازی از بیکاری اعراب ننالند مشت نمونه خروار این آخوند نه فارس است نه اریایی بخاطر عرب گرایی حاکم بر سیاست 1300 ساله ایران دارای شغلی حکومتی است.
Araz
سئال لز احمدی نژاد این دفعه هم ماست مالی شد.
Araz
سئال لز احمدی نژاد این دفعه هم ماست مالی شد.
saman
http://www.youtube.com/user/ZabteSout
http://www.youtube.com/watch?v=KVHo91qYxW8
saman
http://www.youtube.com/user/ZabteSout
http://www.youtube.com/watch?v=UQleEsMxEvo
جمال
امروز کنگره‌ی بزرگترین حزب کردی در ترکیه‌ BDP آغاز به‌ کار کرد در این کنگره‌ با شرکت بیش از 1000 عضو این حزب بزرگ کردی و با شرکت بیش از 20 سفیر از کشورهای جهان بخصوص کشورهای اوروپای 100 ها نماینده‌ از احزاب جهانی بخصوص نمایندگان تمام احزاب کرد ایران و نمایندگان شخص جلال طلبانی ، مسعود بارزانی نیز در این کنگره‌ که‌ در آنکارا ادامه‌ دارد شرکت کردند در این کنگره‌ نماینده‌ی جلال طلبانی سخنان بسیار جالب و مهمی ایراد کرد که‌ مستقیمأ در دل حکومت ترکیه‌ در آنکارا با شدت و حرارت از استقلال تمامی سرزمین کردستان دفاع کرد و همچنین از آزادی اوجلان ایشان سخنانش را با شعر سرود ملی کرد.
Araz
بی بی سی گزارش احمد شهید نماینده سازمان ملل را هم سانسور میکند. احمد شهید در گزارشش تا اندازه ای به مشکلات و تبعیض ها در حق آ زربایجانیها و عرب ها ذکر کرده است ولی در نوشته درج شده در سایت بی بی سی از چنین گزارشی خبری نیست. http://www.bbc.co.uk/persian/iran/2012/10/121012_mgh_shaheed_un_iran_human_rights_report.shtml

بی بی سی بداند , رو سیاهی به زغال خواهد ماند.
yenilik
""" سوالی که ایرانیان از هر ملت و زبانی‌ باید از چپ‌ها بپرسند """ جوانان در ایران شعار میدهند "" سوریه را رها کن، فکری به حال ما کن ""، چرا چپ بدبخت و عقب مانده ایرانی‌ مانند رژیم ایران قادر به رها کردن دیکتاتور بشار اسد نیست؟ آخه این چه ایدئولوژی نکبت باری است که چشمان چپ ایرانی‌ را از دیدن واقعیت‌ها بسته است؟
yenilik
""" آلمان یک سند مهم را پیرامون مناقشه قره باغ تصویب کرد """ در کنفرانس سالانه "" Deutschlandtag"" اتحادیه "" Junge "" سازمان جوانان ائتلاف حاکم از اتحادیه دمکرات مسیحی‌ و اتحاد سوسیال مسیحی‌ که در روز ۵ اکتبر برگزار شد از سیاست‌های تجاوز گرایانه ارمنستان به شدت تنقید کردند، در این سند، با تنقید از سیاست تجاوز گرایانه ارامنه، تعداد کشته شدگان آزربایجانی به دلیل اشغال اراضی‌ آذربایجان توسط ارامنه، بیشتر از ۲۵ هزار برآورد شده، و تعداد آوارگان جنگی بیشتر از ۱ میلیون نفر، در این سند، از ارمنستان خواست شده هر چه زودتر اراضی‌ اشغالی آذربایجان را تخلیه کند. در این سند از ارمنستان خواسته شده تا هر چه زودتر طبق قطعنامه شورای امنیت "" چهار قطعنامه به شماره """ خاک آذربایجان را ترک کند، همچین نمایندهٔ عالی‌ اتحادیه اروپا انتخابات سال ۲۰۱۲ قره باغ را غیر قانونی‌ قلم داد کرد و آن را
Araz
جناب کیانوش توکلی شما چرا؟ انگار راست گفته اند: از کوزه همان تراود که درون اوست. تاریخ را یک بعدی قضاوت نمیکنند. این شاه اسماعیل بود که با تحریک فارس شیعه شعوبیهای آن زمان در منطقه اقدام به قتل عام سنی مذهب ها کرده بود.لطفا کشتار 15000 سنی مذهب را تنها در شهر تبریزرا به خوانید.کدام لشگر کشیها با هدیه و پخش نقل و نبات بوده است.مگر همین کورش هخامنشی نبود, پس از تصرف لیدی وحشیانه دستور داد ,طبق سنن پرشیاها, 16 جوان پاننزده ساله
لیدی یا ئی را زنده در آتش بسوزانند( هرودوت) ؟
جمال
بشکن پان ایرانیستها با امضاء چند نفر آسمیله‌ شده‌ و همکاران جمهوری اسلامی من قبلأ نیز لینک سایتی را که‌ پان ایرانیستها بیانه‌ به‌ اصطلاح فعالان کرد طرفدار تمامیت ارضی را از آن گرفته‌ بودند زدم جا داشت جناب کیانوش توکلی و اقبالی بیانه‌ ای که‌ در سایت خود می گذارند بیان کنند که‌ این نوشته‌ را از کدام سایت گرفتند این بیانه‌ به‌ اصطلاح فعالین کرد طرفدار تمامیت ارضی برای اولین بار در سایتهای جمهوری اسلامی پخش شد و پان ایرانیستها انگار 2 مگس را در یک مچ دست گرفتار کردند به‌ کپی و تکثیر آن پرداختند این بیانیه‌ کاملأ مشهود است که‌ توسط عوامل جمهوری اسلامی تهیه‌ و تنظیم شده‌ و کسانی که‌ به‌ نوعی از آن دفاع میکنند
Araz
وخامت حال فردین مرادپور در پنجمین روز اعتصاب غذا

بنا به اخبار منتشر شده در صفحه فیس بوکی فردین مرادپور ،این فعال مدنی آزربایجان به علت اعتصاب غذا دچار تپش قلبی و معده درد شدید شده است .
بنا به گزارش این صفحه ، مسئولین زندان اجازه ورود و استراحت در داخل بند 7 مخدره را به فردین نداده و وی شبها را در سالن بند7 سپری می کند .
ایران گلوبال
جمال گرامی، شما در این ماه 3 کامنت نوشته اید که هر 3 نیز منتشر شده اند.
Araz
حکومت فارسها به ایران
جمال
این سومین کامنت است در رابطه‌ با بیانه‌ی جمعی از فعالان کرد در دفاع از تمامیت ارضی ایران میگذارم که‌ انگار دارد سانسور میشود جالب است که‌ آقای توکلی و اقبالی این بیانیه‌ را از سایت های وابسته‌ با جمهوری اسلامی ایران و وزارت اطلاعات ایران کپی کردند و در سایت ایران گلوبال گذاشتند تا به‌ خیال خود نشان دهند فعالینی کردی نیز وجود دارند که از تمامیت ارضی ایران دفاع میکنند ولی غافل از اینکه‌ این جمع از دست اندر کاران جمهوری اسلامی ایران هستند و در اینجا عین بیانه‌ در یک سایت جمهوری اسلامی که‌ پخش شده‌ و ایران گلوبال از آن گرفته‌ آورده‌ میشود http://ettelaat.net/12-oktober/news.asp?id=67626&sort=Iran
جمال
دیشب کامنتی 2 خطێ در رابطه‌ با بیانه‌ی به‌ اصطلاح فعالین کرد در این بخش گذاشتم متأ سفانه‌ پخش نکردید دلیلش را نیز نمیدانم این سایت از طرف آقای توکلی شعر بی مثمائی در مورد کسی که‌ دلش میخواهد تمام جهان پادشاهی شود گذاشته‌ میشود ولی کامنت کسانی که‌ مسائل را میبییند حتی 2 خط را سانسور میکنند. جناب کیانوش توکلی این بیانه‌ به‌ اصطلاح فعالین از کسانی هستند که‌ در خدمت نظام جمهوری اسلامی هستند و به‌ امر شاید وزارت اطلاعات اقدام به‌ امضاء چنین بیانه‌ای کردند جناب من تک تک این انسانها را نمیشناسم ولی بودن تنها یک نام احسان هوشمند چماق دار جمهوری اسلامی برای ما کردها کافیست که‌ بدانیم اینها چه‌ کسانی هستند حتی اصلاح طلبان کرد اسلامی جمهوری اسلامی نیز مثل رمضان زاده‌و دار و دسته‌ی بها الدین ادب و نمایندگان دور 6 ششم مجلس جمهوری اسلامی نیز پای این بیانه‌ را امضا نکردند
ترکیه
دیروز رسانه های غرب اعلان کردند که ترکیه بدون کمک نفت ایران و روسیه به زیرت و پیرت خواهد افتاد . لات بازی جنگی اش در مقابل سوریه فقط برای فریب مردم و چاپلوسی امریکایی ها است .المان اعلان کرد تا 2 هفته پیش ، ترکیه سومین کشور جهان بود که از این کشور کمک مالی برای توسعه اقتصادی دریافت می نمود و این کمک را بزودی قطع خواهد نمود . ترکیه بدون کمک مالی اروپا و امریکا در رده افغانستان خواهد شد . بخش مهمی از حقوق نظامیان ترکیه مانند مصر از کیسه امریکا پرداخته میشود تا ترکیه سیاستهای امپریالیسم را در منطقه تعقیب کند و برای کشورهای همسایه کت و پالانش را دربیاورد .
Araz
سیر یک روز طعنه زد به پیاز. انگار این آقای قاسمی تمیز تر از احمدی نژاد است. http://www.youtube.com/watch?v=Va5x2KQJp9A
Araz
آرتش آزادی بخش سوریه: گروگانهای ایرانی را میکشیم.
http://www.youtube.com/watch?v=kd2vN8Gl88w
Araz
سر آغاز شونیسم فارس در ایران
yenilik
""" پایان بازی """ پوتین در عرض ۲ دو هفته در ترکیه خواهد بود، چه کسانی‌ ابزار دست اسد و ملاهای ایران در منطقه شدند؟ آیا طلاهای خریداری شده توسط رژیم ایران در چند ماه اخیر قادر به حفظ اقتصاد ایران از فروپاشی خواهند بود؟ فکر می‌کنید ایران به روز زیمبابوه خواهد افتاد؟ انتخابات پارلمانی گرجستان و برنده شدن یک بیلیون نر چگونه بر قفقاز تاثیر خواهد گذاشت؟
Araz
فردین مرادپور جوان بی گنا ه آزربایجانی بهترین دوران عمر خود را در زنداهای رژیم فارس سالار ایران میگذراند.
Araz
سفر ۱۱میلیون دلاری محمود احمدی نژاد به نیویورک
۱۱ میلیون دلار، هزینه نیویورک گردی دکتر محمود و همراهان». این عنوان مطلب انتقادی است که در بازتاب امروز ، پایگاه خبری اینترنتی منتقد دولت محمود احمدی نژاد منتشر شد
آ. ائلیار
آراز گرامی در مورد سرما در منطقه زلزله زده مطلب درسایت درج شده است. اگر دوستان باز هم ضروری تشخیص دادند میتوانند از لینک شما استفاده کنند. با تشکر.
Araz
vor 12 Minuten

فوري فوري : شورش مردم در بازار تبريز
Araz
آ الیار گرامی اگر موافق باشید , این خبر را با عکس از لینک باز کنید و ببرید به صفحه اول.
اهر آزربایجان بی پناه در برابر سرما و باران. جمهوری اسلامی در فکر ارمنستان.
https://www.box.com/s/3n849r4f1w8gws4yhryx
Lachin
کاربر گرامی... ARAZ.
خیلی ممنون از کامنت منطقی شما...