دیدگاهها

وقتی رسانه‌ها خود را وقفِ اخبارِ سلبریتی‌ها می‌کنند، مشکلات واقعی جامعه به فضای تاریکِ فراموشی سپرده می‌شود. ازآن‌پس، تا حرفی از دهان یک هنرپیشه خارج نشود، در جامعه رسمیت پیدا نمی‌کند.
خیابان های فرانسه امروز نماد همین وضعیت است و دیگر کشورهای اروپایی و حتی آمریکایی نیز به زودی و در آینده نزدیک با چنین پدیده اعتراضی روبه رو خواهند بود و این نوع از شورشگری فعلا خارج از سازماندهی مشخص
انچه که بعد از انقلاب اکتبر در روسیه بوقوع پیوست مخصوصآ در دوره دیکتاتوری استالین, یک نقطه عطف تاریخی است که بشریّت این تراژدی را نمی تواند فراموش بکند.
در سرتاسر جهان و در سرتاسر تاریخ ستمدیدگان با دو گروه جنگیده اند، یک گروه که به آنها گفته می شود دشمن و گروه دیگر که به آنها گفته می شود خائن!
تنها راه رهایی، اعتصابات کشوری و اجتماعات خیابانی میلیونی در سراسر ایران برای رسیدن به آزادی و دموکراسی است....ارتش و نیروی انتظامی و بدنه ی سپاه با ملت است و در صورت ادامه ی تجمعات و اعتصابات، این نی
رژیم اسلامی در این چهل سال خوراک کافی برای تجربه های تلخ و یادآوری روزهای خوش گذشته فراهم کرده است.
مریم سطوت در نوشتاری به نام «نقش مدافعان رژیم پادشاهی در آینده ایران» (1) از اینکه اخیراً «مدافعان رژیم پادشاهی» از «تحرک برجسته‌ای» برخوردار شده‌اند، اظهار نگرانی کرده‌ است.
مبارزات جاری شهروندی در ایران، سیاست های شیخ، شاه، چپ ایدئولوژیک و چپ قومگرا را بچالش کشیده و مساعدترین بستر برای قدرت گیری سوسیال دمکراسی در ایران فراهم شده است. زمان را دریابیم!
تکنولوژی حلقه های بسته مدارهای خودگردان "بلاک چین" بر پایه های دستاورهای صنایع دیجیتال و اینترنتی هوشمند امروزین این پتانسیل ها را دارا میباشد که این سیستمها را در نظام های کوچکتر خودگردان
ایرانگلوبال سالهاست در کشور دانمارک بعنوان یک انجمن سیاسی ثبت شده ، و برای دریافت کمک مالی از دوستداران سایت، شماره حسابی را نزد بانک Nordea دانمارک باز کرده است.
1 کامنت
اتفاقانی که امروزه در فرانسه و دیگر کشورهای اروپائی رخ می دهد تتمه آثار تخریبی واکسن سوسیالیسم روسی می باشد، و عملا جوامع اروپا مخصوصا با رشد سریع تکنولوژی در جهان بر سر دو راهی واقع گردیده اند،
1 کامنت
مدت زیادی از برگزاری کنفرانس واشنگتن و جنجال تجزیه طلبان با تابلوی اتحاد گروه های اپوزیسیون ایران نمی گذرد.
تقدیم به بی مردمی!
حاصل بمبگزاری انتخاری اخیر چابهار دو کشته بیگناه بود. یک سرباز سنی مذهب بلوچ از طبقه زحمت کش درزاده و دیگری یک شیعه.
9 کامنت
در طول تاریخ حاکمیت مذهب شیعه، مترسک سازی و اندیشه دشمن وهمی، به شیوه های عجیب و غریب رواج داشته است.