دیدگاهها

در فضاي باز خانوادگي ، فرصتي دست داد كه بحثي جدي ولي در عین حال دوستانه اي با دخترم ژاله توكلي داشته باشم . اين مباحث همانی است كه روزانه مي تواند در يك جمع و یا در محافل خانوادگی صورت گیرد:
7 کامنت
پس از انقلاب علمی به دنیایی وارد می شویم که خیلی دقیقتر منشاء جهان، اجزاء جهان و حتی آینده جهان را می توانیم بدانیم و حتی می دانیم که کهکشان راه شیری چهار میلیارد سال دیگر در تصادم با کهکشان آندرومیدا
با تحريف ها و تعريف هاى اشغالگرى بايد مبارزه كنيم.
16 کامنت
این جنایتکار " حاج مجید فتحی‌نژاد " نام دارد.
5 کامنت
در متن كامل برنامه شهادت مهمي در رابطه با كمكهاي اطلاعات رژيم جموري اسلامي به داعش ارائه ميشود. توجه: اين كليپ 7 دقيقه از يك برنامه طولاني است.
جنگ سیاسی میان خامنه ای و روحانی جدالی پرمخاطره است زیرا نتایج آن برای کشور و در منطقه آسیب های جدیدی را تولید میکند و حاکمیت دینی را با گسیختگی عریانی مواجه خواهد کرد.
دیپلماسی فرقه ای و دشمنی افکن، شرایط بحران اقتصاد رانتی و سیاست سرشکسته ی ایران آخوندی عملا به نقطه نهائی رسیده که دیگر بازگشت پذیر بسود و سوی کلیت نظام فرتوت نیست.
● خود مردم که نهاد های مجلس خبرگان، شورای نگهبان، مقام ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، و حتّی فرد رهبر انقلاب را انتخاب کرده اند، فقط و فقط این خود مردم هستند، که میتوانند این نهاد ها را از جمله نها
3 کامنت
جمهوری اسلامی نشان داد که اتفاقآ سیاست خارجی اش خردمندانه ترین بخشش را تشکیل میدهد در رابطه با سوریه تلاش ایران برای یافتن راه حل سیاسی به کمک سازمان ملل با هدف حفظ حاکمیت دولت مستقر و تمامیت ارضی آن
3 کامنت
حجاریان اشاره ای به بندوبست وزارت کشوردولت روحانی با جناح دیگر در وقوع این پدیده "تعجب برانگیز" نکرده است.
قربانی قتل های زنجیره ای جمهوری اسلامی ایران در ده 70
4 کامنت
این بحث به پدیدارشناسی می‌پردازد، مهم‌ترین رویکرد فلسفی قرن بیستم که تفکر آینده بشری از رهگذر آن می‎گذرد. پدیدار‌شناسی رفتن به اعماق است و سؤال بنیادین آن سؤال از معناست.
1 کامنت
با کمال تٲسف، علیرغم مخالفت بسیاری از افراد سیاسی صادق و سرشناس و نیز اقشار مختلف مردم ایران در داخل کشور با فعالیت نامشروع این چنین اشخاص و گروههای فرصت طلب، این جماعت دلال و دکاندار سیاسی ـ مذهبی تا
3 کامنت
اجازه ندهید هیچکس فکر خود را در « مغز شما» بکارد. هیچکس و هیچ چیز. مغز مال شماست، باید مرکز « تجارب خود شما» باشد. تا کسی نتواند از « وجود شما» سوء استفاده کند.
23 کامنت
روزگاری کسی بیمار می شد، سراغ طبیب می رفت. طبیبان یک شهر شاید به چند تن نمی رسید. بیاد دارم که 50 سال پیش، شهرکرد یک طبیب داشت بنام دکتر حسینی.