دیدگاهها

جستجو در علل و مقدمات حمله‌ی عراق به ایران
با همه‌ی این اطلاعات، چه درباره‌ تدارکات درازمدت عراق از یک طرف، و چه درباره‌ی انواع تحریکات خمینی علیه این کشور و به‌منظور تسویه‌ی حساب کینه‌توزانه‌ی شخصی وی با صدام حسین از طرف دیگر، آیا هنوز جایی برای تردید در مسئولیت تام و تمام خمینی در برافروختن آتش درگیری نظامی میان ایران و عراق و کشاندن صدام بیخرد به سوی جنگی طولانی و خان‌ومان‌سوز با ایران باقی‌می‌ماند ؟

با اين مردم و روشنفكرانش هيچ زلزله اى اين حكومت را تكان نخواهد داد.
در کارنامه رژیم ولایت فقیه که اساس آن جهل مذهب و تفکر مهدویت در قالب های متنوع مذهبی ـ سیاسی است، این اندیشه بصورت گسترده تبلیغ می شود. رژیم مذهبی ایران برای مشروعیت بخشیدن به حاکمیتش ابتدا تنها با تٲویل یک خواب جایگاه منجی را قعر چاه جمکران دانسته تا مردم تنها در انتظار فرج و اتمام غیبت او دعاگو باشند و همزمان کلیت نظام حاکم را الهی قلمداد کنند. بدرستی می دانیم که در اکثر سخنرانی ها و جلسات محمود احمدی نژاد، که از اعضای شناخته شده جریان مهدویت فراماسونری است، سخن با تمنای ظهور...
زلزله جان بزرگترين زلزله تاريخ كشور ما از سال ٥٧ اتفاق افتاد كه هيچي جاي خودش نگذاشت.....

درگيري دو جنجالي، احسان فتاحي و اميد دانا

کار امید دانا بالا گرفته است ، او که همه را تروریست و ایران ستیز می داند و آشکارا و با افتخار اعلام می کند که مخالف دمکراسی و حقوق بشر است ، چرا که در صورت فضای باز ، ایران تجزیه خواهد شد و در عین حال از سردار جنایتکار سپاه قدس، قاسم سلیمانی پشتیبانی می کند . او که بر خلاف موازین ژونالیسم دمکراتیک بدون اطلاع طر ف مقابل صدا ضبط می کند و آن را منتشر می کند، مخالفین رژیم بایستی با طوماری شصت هزار نفری ، این شخص فاشیست را به ایران آخوندی بر گر دانند.

انتشار از: 
نامه سرگشاده به علی خامنه ای
گذشته ی ایدئولوژیکی و تاریخی شما و آقای خمینی بر میگردد به سلف شما شیخ فضل الله نوری، همان همدستِ محمد علی شاه قاجار و نیز آیت الله کاشانی....در چاپلوس پروری و پاچه خوار پروری و اختلاس رکورد زده اید....محصول نزدیک 40 سال حکومت شما و آقای خمینی در یک جمله ی کوتاه این است: شهرها و روستاها ویران و قبرستان ها آباد شدند

در گيري دو حقه باز ،اميد دانا و سر دبير" امد نيوز"

امید دانا که با زمان و زمین درگیر است و همه ،منها ی خودش را، ایران ستیز و تروریست می پندارد و دچار این توهم است که فکر می کند با نا دیده گرفتن گوناگونی هویتی، موزاییگ ایران و دخیل بستن به سر دار سلیمان قاسمی می تواند، یکپارچگی ایران را حفظ نماید و مخالف ایشان، سر دبیر" آمد نیوز" در مقابل امید دانا را مفعول (همجنسگرا ) می داند، یعنی سام محمودی سرابی که شهروند کاناداست، نه تنها به حقوق همجنسگرا ها احترام نمی گذارد بلکه همچون جمهوری اسلامی ، "گی ها" را فاقد حقوق انسانی می پندارد.

انتشار از: 
خوه‌ش هاتی روشنای چاوانم
خوش آمدی روشنایی چشمانم
خوه‌ش هاتی قه‌زات وه‌ گیانم
خوش آمدی دردت به جانم
آهای شمامه خلخال، جانم، عزیزم ...
چشم به راه تو هستم...
به خانه برنگشتی و نیامدی نازنینم...
برنگشتی و فراقت مرا کشت...
امروزه گروه هرچه بزرگتری از ایرانیان به فلسفه می پردازد و گسترش این گروه نشان می دهد که اهمیت فلسفه در
پیشرفت اجتماعی روشن ترمی شود. در واقع نیز هدف از پرداختن به فلسفه پیش از آنکه اثبات این یا آن باور یا گزاره
باشد، نیرومند شدن خرد است. خرد نیز مانند نیروی بازو در همۀ انسانها نهادینه است اما تنها با ورزش و پیگیری می
تواند پرتوان شود.