دیدگاهها

مديرمسئول محترم سايت ايران گلوبال پيرو انتشار مطلبى در آن وبسايت در مورخ ٧ ديماه گذشته با عنوان "گفتگو با پيمان عارف بعد از ديپورت به لبنان" به اطلاع ميرساند بنده هيچگونه گفتگويى با آن سايت نداشته و مطلب منتشر شده در واقع نه يك مصاحبه بلكه مكالمه ضبط شده حاصل از تماس شخصى بنام يوسف صمدى نمين توسط ايشان به شيوه اى غير اخلاقى است.
به ملت كورد توهين نكنيد، به آئينه خود بنگريد!!!
مسلماً طبق قاعده وقوانين حقوق بشري در جهان ، توهين به هر
نژاد وآيين و فرهنگ ومذهب هر انساني خلاف قوانين بين المللي و حقوق بشري است .
من فقط این نکته کوچک و در واقع بسیار بزرگ را در اینجا بیآورم که در ایران هرگز شیوه سرف داری همچون روسیه یا غرب مرسوم نبوده است. هرگز. یعنی کشاورزان بخشی از زمین محسوب نشده و همراه زمین خرید و فروش نمی شده اند. فکر کنید این چه میزان احساس استقلال انسانی و احترام به خود در حافظه ایرانی ها ذخیره کرده است. و چه شادمانه میتوان از منبع آن ذهن خود را تازه کرد.
تا عاقل اندیشه کند، دیوانه کار را تمام کرده است( فرمول جاذبه نیوتون در سیاست)
چگونه میتوان فرمول نیوتونی سیاست را تغییر داد و به این صورت درآورد:
« تا دیوانه بجنبد عاقل کار را تمام کرده است؟»
مسئولین امنیّتی که قبل و بعد از انقلاب با زندانیان سیاسی سر و کار داشتند همه نادرست و نابکار نبودند. در هردو رژیم کسانی بودند که رنج زندانی را نمی‌خواستند... البّته در میانشان آدم‌های بی مروّت و پست پیدا می‌شد امّا، همه از نوع آیشمن و خولی نبودند. بزرگنمایی و روایتهای دروغ در مورد دشمن، جفا به مردم است و صحّت رویدادهای واقعی را هم زیر سئوال می‌برَد.
كتمان نمى كنم كه من زخم خورده اى از درون هستم. زخمى كه من از خودى خورده ام هرگز از دشمنان نخورده ام. اما قرار نيست كه تحت تاثير اين زخم و درد، از وطن و ملتى كه يك عمر برايش كتابها نوشتم و عاشقانه ها سرودم دست بشويم. وطن و ملت و زبانى كه من مدافع آن هستم با وطن و زبان و ملت كسانى كه زخمم زده اند زمين تا آسمان تفاوت دارد. اين نوشته را براى نسل جوان آزربايجان مى نويسم تا وطن را در افراد نجويند. افراد خواهند آمد و خواهند رفت اما وطن همچنان پا برجاست
شادی موجب نشاط روحی و سلامتی و افزایش توانایی، کارائی و آگاهی و میل به آزادی می شود. انسانِ شاد می تواند و می خواهد در محل زندگی، مدرسه و جامعه نقش سازنده ای داشته باشد. برای همین روحانیون که مقلد می خواهند و پیرو، نه مبتکر، مولد، خودآگاه و انسان متکی به خود و با اراده، اینگونه با شادی و نشاط سرستیز دارند.
گروه ضدجاسوسی پالایش، بعد از قریب به دو سال فعالیتِ مخفی در زمینه‌ی آموزش و تدارکات، فعالیت علنی خود را در آستانه‌ی بهار و سال نو خورشیدی آغاز نمود تا در راستایِ پالایش صفوف اپوزیسیون از طریق شناسایی، افشا و اقدام قانونی علیه نفوذی‌های سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات و دیگر شبکه‌های جمهوری اسلامی در اسکاندیناوی، مثمرثمر واقع شود.
ضمن شادباش نوروزی، دستِ همراهی و مساعدت به سوی همه‌ی ایرانیان آزاده دراز می‌کنیم و امیدواریم که همیشه از کمک‌های‌تان بهرمند گردیم.
ایجاد جامعه مدرن، دمکراتیک و پیش‌رفته بدون وجود انسان‌های خردمند امکان ندارد. همزمان باید این امر را بپذیریم که جهان ما پیچیده‌تر در هم تنیده‌تر شده و درک و فهم آن دشوارتر گردیده است. درست در چنین شرایطی است که کشور ما نیاز بیشتری به انسان‌های فرهیخته و خردمند دارد. اما پرسش این است که شاخص‌های خردمندی در دوران ما چیست و به چه کسانی خردمند می‌گویند؟ قصد این نوشته پاسخی به این پرسش چالش‌برانگیز است
لازم به ذكر است تمامي اين آمارها طبق آمارها و گزارشات خبرگزاري هاي مختلف جمع آوري شده است از جمله خبرگزاري هرانا وسازمان حقوق بشر ايران وبنياد برومند وإحسان فتاحي فقط آن را گردآوري نموده وتك تك لينك افرادهاي اعدامي در خبرگزاري هرانا و سازمان حقوق بشر موجود است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - دیدگاهها