دیدگاهها

در سرتاسر جهان و در سرتاسر تاریخ ستمدیدگان با دو گروه جنگیده اند، یک گروه که به آنها گفته می شود دشمن و گروه دیگر که به آنها گفته می شود خائن! هم اکنون در دوزخی بی همتا در جهان به نام ایران خائن هائی که در راه نابودی رژیم دژخیمان و شکنجه گران کارشکنی می کنند ناسیونالیست ها هستند و چنین کسانی به مردم ستمدیده ایران خیانت کرده و از پشت خنجر می زنند! و بدون ریشه کن کردن این خائن ها حتی اگر رژیم ولایت فقیه هزار بار نیز نابود شود ایرانیان از چاله درخواهند آمد و به چاه خواهند افتاد!
تنها راه رهایی، اعتصابات کشوری و اجتماعات خیابانی میلیونی در سراسر ایران برای رسیدن به آزادی و دموکراسی است....ارتش و نیروی انتظامی و بدنه ی سپاه با ملت است و در صورت ادامه ی تجمعات و اعتصابات، این نیروها به ملت ملحق خواهند شد....شاید حکومت در انتخابات بعدی، برای برون رفت از بحران، این ترفند را به کار برد که به نفراتی از جبهه ی ملی و نهضت ازادی و ...اجازه دهد تا کاندیدا شوند و بعد به محض اینکه از بحران عبور کرد مجدداً دیکتاتوری عریان را حاکم کند
مریم سطوت در نوشتاری به نام «نقش مدافعان رژیم پادشاهی در آینده ایران» (1) از اینکه اخیراً «مدافعان رژیم پادشاهی» از «تحرک برجسته‌ای» برخوردار شده‌اند، اظهار نگرانی کرده‌ است. البته او «نقطۀ قوت" آنان را بیشتر «قدرت نوستالژی» می داند و توضیح می‌دهد که چون رژیم اسلامی روزگار تلخی را نصیب مردم ایران کرده است، «آنان به یادآوری روزهای خوش گذشته» فراموش کرده‌اند، که در آن دوران «خواندن یک کتاب برشت می توانست سه سال زندان در پی داشته باشد...»
مبارزات جاری شهروندی در ایران، سیاست های شیخ، شاه، چپ ایدئولوژیک و چپ قومگرا را بچالش کشیده و مساعدترین بستر برای قدرت گیری سوسیال دمکراسی در ایران فراهم شده است. زمان را دریابیم!
تکنولوژی حلقه های بسته مدارهای خودگردان "بلاک چین" بر پایه های دستاورهای صنایع دیجیتال و اینترنتی هوشمند امروزین این پتانسیل ها را دارا میباشد که این سیستمها را در نظام های کوچکتر خودگردان به نگهداری اطلاعات دعوت نموده و با شیوه های به مراتب شفاف تر و کنترل شده تری به مرحله اجرا در بیاورد که نه تنها از تمرکز عریض و طویل نظام های بوروکراتیک و تکنوکراتیک ممانعت به عمل می آورد، بلکه شفافیت، کنترل و نظارت به مراتب قدرتمندتری را بر این نظام های خودگردان اعمال میکند که میتواند جلو بیماریهای اجتماعی
اتفاقانی که امروزه در فرانسه و دیگر کشورهای اروپائی رخ می دهد تتمه آثار تخریبی واکسن سوسیالیسم روسی می باشد، و عملا جوامع اروپا مخصوصا با رشد سریع تکنولوژی در جهان بر سر دو راهی واقع گردیده اند،
گوش سپردن به باد های مریخ روی زمین
با بلیون ها سیاره و هزاران منظومه در کیهان، که منظومه شمسی تنها یکی از آنها و کره زمین ذره ناچیزی از آنجاست، دلیلی ندارد در سیارات دیگر زندگی ها وتمدنهائی بسیار پیشرفته تر از زمین وجود نداشته باشد. به گفته محققینی که سالهاست در این زمینه در سطح جهانی به کاوش پرداخته اند، آثاری از حضور و حتی اقدامات سیاره های دیگر روی زمین مشهود است. چرا آنها در زمین پایگاه نداشته باشند؟ چرا آنها سعی در استعمار و تصرف زمین نداشته باشند؟ به گفته این کارشناسان که به حوزه کارشناسی آنها اوفو لوژی نام داده اند، ..
مدت زیادی از برگزاری کنفرانس واشنگتن و جنجال تجزیه طلبان با تابلوی اتحاد گروه های اپوزیسیون ایران نمی گذرد. گروهی که در پشت پرده آن جریان را مدیریت کردند قصد بازگشت مجدد به عرصه ی سیاسی رسانه ای اپوزیسیون این بار با تابلوی جدید را دارند. اگر اشتباهات نشست آیوسومی اصلاح نشده باشد می توان گفت تجزیه طلبان دوباره در حال آرایش قدرت هستند.