قومی-ملی

مديرمسئول محترم سايت ايران گلوبال پيرو انتشار مطلبى در آن وبسايت در مورخ ٧ ديماه گذشته با عنوان "گفتگو با پيمان عارف بعد از ديپورت به لبنان" به اطلاع ميرساند بنده هيچگونه گفتگويى با آن سايت نداشته و مطلب منتشر شده در واقع نه يك مصاحبه بلكه مكالمه ضبط شده حاصل از تماس شخصى بنام يوسف صمدى نمين توسط ايشان به شيوه اى غير اخلاقى است.
به ملت كورد توهين نكنيد، به آئينه خود بنگريد!!!
مسلماً طبق قاعده وقوانين حقوق بشري در جهان ، توهين به هر
نژاد وآيين و فرهنگ ومذهب هر انساني خلاف قوانين بين المللي و حقوق بشري است .

جشن نوروز 1396 در سراسر ایران زمین

مردم سراسر ایران، نوروز سال 1396 خورشیدی را، در شهرها و روستاهای میهن خود با شور و شادمانی جشن می گیرند.
آیین کهن نوروز، که در ایران باستان به گونه ای همگانی برپا می شده است، بار دیگر، افزون بر خانه ها، به خیابان ها و دشت های میهن نیز راه می یابد، تا همبستگی ایرانیان را در پرتو فرهنگ نیاکانی نیرومند سازد.

انتشار از: 

تبعیض در اقلیم اهواز از مرزهای اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی گذشته و به حوزه فوتبال کشانده شده است و جای تعجت
هیچ یک از آئینهای چندخدائی بین‌النهرین، زندگی پس مرگ را به انسان/مرد وعده نمی‌دهد و پردیس و دوزخِ آنجهانی را مانند ادیان تک‌خدائی برای انسان/مرد تدارک ندیده است. نکتۀ درخور توجه دیگر این است که در آئین الهگان "اینَنَه"/"ایشتر" سخنی از چندهمسری مردانه نیست. از اینرو برخلاف "کتاب استر" و داستان آغازین "هزار و یک شب" موتیف "حرمسرای شاه" در آن غائب است...
با فرآیند گندیدگی سیاست تکقطبی 38 ساله، و پیآمد طبیعی کرم زدن های فسادشیعی بر "پیکر ایرانِ اسلامی" چکار بایدکرد؟

اعتراضات مردم خوزستان عربی نیست بلکه قیام همگانی است

بر اساس آخرین گزارش رسیده از خوزستان ، حاکی از آن است که شهر های استان دچار آشوب وشلوغی شده است و تا کنون چند نفرتوسط ماموران امنیتی رزیم کشته شده اند . اعتراضات قبلا تنها منحصر به چند شهر خوزستان بوده است و اکنون این اعتراضات به تمام استان سرایت کرده است و در برخی مناطق ، صحبت از زد و خورد مسلحانه بگوش می رسد.

انتشار از: 

ایرانشهر، یکپارچه است!

تبارهای ایرانی، در همه جای جهان، حتی اگر با مرزهای سیاسی از هم جدا شده باشند، از راه فرهنگ پربار ایرانشهری با هم پیوسته اند.
خواننده ی افغان، تریالی طپش آریانا، یکپارچگی فرهنگی مردم ایران، افغانستان و تاجیکستان را به ترانه می آورد.

انتشار از: 

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - قومی-ملی