قومی-ملی

shah-mossadegh
امروزه مخالفان حکومت اسلامی در سه گروه بزرگ "چپ"، "شاهی" و "مصدقی" گرد آمده اند. از آنجا که دمکراسی نزد چپ‌ها تا بحال از اولویت برخوردار نبوده، هنوز نزدیکی آنان به دیگر گروه های مخالف رژیم را نمی‌توان انتظار داشت!
اما آنچه باعث شگفتی است اختلاف ظاهراً آشتی‌ناپذیر هواداران پادشاهی (مشروطه) و پیروان جبهۀ ملی (مصدقی) است! برای ناظران خارجی تصورناپذیر است که دو گروه از میهن دوستان ایرانی دربارۀ دو شخصیت تاریخی نه تنها دشمنی دیرینه را پاس می دارند، بلکه آتش آن را همواره افروخته تر می کنند.
خانواده ها تاكيد كردند كه در مراجعه به دادگاه انقلاب هيچكس جوابگو نبوده و امكان ملاقات با قاضى شعبه ١٢ كه گويا
ایرانگلوبال :حاج جمال پورکریم مدافع دخالت قدرتهای بزرگ علیه ایران، معتقد می باشد، تا حذف رژیم کنونی ایران، روند تروریسم در جهان و خاورمیانه نه تنها تضعیف نمی شود بلکه هر بار با انحاء گوناگون و در ابعاد وسیعتری ظاهر می گردد.این فعال کرد، آرزومند است که آمریکا ، عربستان و اسراییل ایران را به ویرانه تبدیل کنند، در زیر نامه ایشان را بخوانید:
به این ترتیب جناح مقابل امریکا به نرمشی رو می آورد تا مشت گره شده ترامپ را باز کند.
گفتنی است عبدالعال دورقی 59 ساله، ساكن كوى كانتكس شهر اهواز در 16 فروردين توسط اداره اطلاعات اهواز بازداشت شد و از بيماريهاى مختلف تنفسي و قلبي رنج مى برد
امیدواریم پوزش خواهیِ عوامل آن برنامه تلویزیونی و مسئولین حکومتی از مردم عرب خوزستان انجام شود تا هم مردم به هدفِ به حق خود در این اعتراض رسیده باشند و هم شاید التیامی باشد بر یکی دیگر از زخم های ناشی از نابخردی های دستگاه حکومتی .از سویی دیگر زمینه هر نوع گسترش غیر قابل کنترل تشنج در نواحیِ خوزستان از بین برورد و احتمال وارد شدن هر نوع صدمه به هم میهنان عرب ما در این سال جدید منتفی گردد.
با نظر به اینکه متن نوشتار اینجانب با عنوان "تجزیه طلبی حق نیست ، خوزستان عربستان نیست" در برنامه تصویری سایت ایران گلوبال در مورخه هجدهم فروردین ماه نود و هفت که با شرکت اینجانب و آقایان بستجانی ، مهران کمال پور و یاسین احوازی پیرامون فتنه تجزیه طلبان در خوزستان توسط آقای یاسین اهوازی از حزب تجزیه طلب "تضامن دموکراتیک اهواز" تحریف شد لازم دیدم توضیحاتی را در این خصوص به سمع و نظر هم میهنان برسانم
کاوه ال حمودی
این قاعده در جامعه دیکتاتور زده عمل می کند که هرکس با رژیم ضد انسانی حاکم در حد توان مقابله نکند، خواه نا خواه از آن تاثیر خواهد پذیرفت. برای همین است که می بینیم که در سالهای حاکمیت سیاه ملایان ارزش های اخلاقی و انسانی در جامعه بشدت افت کرده است و جو بی اعتمادی, کلاه برداری, کینه و تقابل گروههای مختلف اجتماعی با همدیگر روز بروز افزایش می یابد.
مردم ایران مانند هر ملتی هم انسان های خوب دارد و هم بد, ولی چه شده است که وبای نژادپرستی این همه در جامعه ما رشد کرده است؟!
متاسفانه مقامات دولت ایران علیرغم گذشت حدود دوهفته از ادامه اعتراضات مسالمت آمیز مردم اهواز و شهرهای دیگر، همچنان به جای پاسخگویی به درخواست مردم به پاخاسته

راه حل بحران کنونی:دولت مقتدر نظامی و حذف روحانیت ازقدرت

در این مصاحبه آقای هوشنگ امیر احمدی بهمراه کیانوش توکلی در مصاحبه با ابراهیم احرار ی مجری تلویزیون کلمه در باره تز و نظر هوشنگ امیر احمدی مبنی بر ایجاد دولت مقتدر و نیم نظامی توسط سپاه و کنار زدن روحآنیت شیعه ،گفتگوی نسبتا مفصلی داشتند . این مصاحبه اکنون آماده پخش است:

انتشار از: