خامنه ای جام زهر را در پشت پرده می نوشد تا ولایتش باقی بماند!

۳۳ سال گفتند "امریکا هیچ غلطی" نمی تواند بکند. ۳۳ سال گفتند "اسرایئل نابود باید گردد". وزارت امور خارجه اسرائیل نامه ای الکترونیکی در روز دوشنبه دوم آبان ماه به سفارتخانه های و کنسولگری ها خود در سراسر جهان فرستاده ، در این پیام الکترونیکی آقای نتانیاهو، دستور داده است ، مقامات و سفرای اسرائیل درباره مذاکرات بین آمریکا و ایران صحبت علنی نکنند و در این پیام تاکید شده است که همه درخواست ها برای مصاحبه در این موضوع نیاز به تایید او دارد".

چه هزینه ای  این ملت پرداخت تا آیت الله خمینی جام زهر را بنوشد و دست از جنگ بشوید. و چه هزینه ای باید بپردازیم که آیت الله خامنه  ای جام زهر را بنوشد و بگوید "ما  دیگر تکنولوژی هسته ی  نمی خواهیم".

اما چقدر طول خواهد کشید که ملت جام زهر را سر بکشند و بگویند "ولایت فقیه دیگر نمی خواهیم". 
تا کی یک فرد حقیر تشنه به قدرت بجای یک ملت تصمیم بگیرد و اصلاح طلبان اش خیر حقیرش را بخواهند و فریاد برآورند "در قانون اساسی ولایت اصل است  و حق ملت فصل !!" و حق ملت که حاکمیت خویش است را با طناب ولایت بر دار استبداد افراشته تر بدارند؟
تا کی به حقارت، تا کی به حماقت می توان چشم بر هم گذاشت و درد عزیزان وطن را نادیده گرفت؟ 
خبری که  در زیر آمده مطلبی است که در برخی نشریات غربی  و اسرایئلی  منعکس شده است  و به نظر می رسد نظام ولآیتی - فقاهتی تلاش می کند  ملت ایران از جزئیات ان با خبر نشوند.. 

مقامات اسرائیلی به سفارتخانه خود در مورد مذاکرات ایران و آمریکا دستور سکوت داده بودند

,The New York Times- US Edition به گزارش   
 نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو می گوید هیچ اطلاعی در مورد امکان مذاکرات مستقیم بین آمریکا و ایران ندارد.
در این خبر آمده است:وزارت امور خارجه اسرائیل  نامه ای  الکترونیکی در روز دوشنبه دوم آبان ماه  به سفارتخانه های  و کنسولگری ها  خود در سراسر جهان فرستاده ، در این پیام الکترونیکی آقای نتانیاهو، دستور داده است  ،  مقامات و سفرای اسرائیل درباره مذاکرات بین آمریکا و ایران  صحبت علنی نکنند و در این پیام تاکید شده است که  همه درخواست ها برای مصاحبه در این موضوع نیاز به تایید او دارد".

  تلاش آقای نتانیاهو را می توان تلاشی برای رفع تناقضات دولت اوباما در مورد تهدید هسته ای ایران دانست  که درهفته گذشته پیش  آمده بود.  در این گزارش آمده بود که واشنگتن و تهران موافقت کرده اند که پس از انتخاباتریاست جمهوری آمریکا بطور مستقیم بر سر میزه  مذاکرات بنشینند. با فرا رسیدن زمان انتخابات ریاست جمهوری امریکا، ۶ نوامبر ۲۰۱۲ و انتخابات پارلمانی اسرایئل، ۲۲ ژانویه، دولت اوباما و بنیامین نتانیاهو تلاش در بهرمندی بیشتر از فرصت بدست آمده برای منافع کشور خود و جلو گیری از لطمات غیر قبل پیشبینی به پیشبرد مبارزات انتخاباتی خود کنند. 
ظاهرا نخست وزیر و مشاوران او تلاش دارند تا از مشکلات سیاسی درج خبر مذاکره مستقیم ایران و آمریکا در نشریه نیویورک تایمز بکاهند. اما هشدار نخست وزیر به کابینه خود زمانی بود که  حداقل سه وزیر ارشد کابینه آقای نتانیاهو  در مصاحبه  ای رادیویی ، خبر مذاکرات را فاش  کرد بودند.
برگرفته از: 
ایمیل رسیده
بخش: 
انتشار از: