نوا نعیمی شهروند بهایی ساکن اصفهان بازداشت و به محل نامعلومی برده شد

جمهوری اسلامی همچنان به آزار و اذیت دگرباوران ادامه می دهد و تلاش می کند تا سیاست شکست خورده اسلامیزاسیون-عربیزاسیون ایران را با سرنیزه ادامه دهد. خبر دستگیری جوان بهانی در اصفهان، از برکت امکانات رسانه ای، در سراسر جهان اطلاع رسانی شد. 34 سال پیش چنین امکاناتی وجود نداشت. در شهر اصفهان محله ای بنام زرتشت بود.جمهوری اسلامی نام محله زرتشت در ضلع جنوبی زاینده رود و نزدیک پل خواجو را به گبرآباد تغییر داد.

گبرآبادی ها به اعدام، زندان، شکنجه و تبعید محکوم شدند، ولی نه تنها محله زرتشت از «گبرها» محروم نشد، بلکه اندیشه «گبرها» در کل شهر اصفهان و ایران جاری شد. بهائی ها نیز سرنوشتی چون سایر دگرباوران دارند و همواره تیغ رژیم آئین کش و فرهنگ ستیز اسلامی بر گلوی شان قرار دارد.
ایران در اسارت اسلامگرایان بربرمنش گرفتار است. نظام اسلامی در تضاد آشتی ناپذیر با آزادی و ایرانیت قرار دارد و تجارب 34 سال گذشته نشان داده است که چشم اندازی برای آزادی، دمکراسی و عدالت اجتماعی در چارچوب جمهوری اسلامی وجود ندارد و باید طرحی نو درافکند!

.........................

هرانا؛ بازداشت نوا نعیمی شهروند بهایی ساکن اصفهان
يكشنبه 29 بهمن 1391 

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ماموران اداره اطلاعات اصفهان صبح روز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۱ به منزل یک شهروند بهایی ساکن بهارستان اصفهان به نام "نوا نعیمی" مراجعه کرده و پس از تفتیش کامل منزل و ضبط کامپیو‌تر، کتب و عکسهای مذهبی و خصوصی، نامبرده را نیز بازداشت و به نقطه نامعلومی انتقال دادند.

گفتنی است، تاکنون اطلاع چندانی از نامبرده و علت بازداشت وی دردست نیست.

بخش: 
انتشار از: