در اعتراض به ادامه بازداشت محمد علی طاهری

در ادامه اعتراضات به بازداشت زندانی محمد علی طاهری امروز بیش از 100 نفر در اعتراض به بازداشت نامبرده جلوى آرت گلرى ونكوو دست به اعتراض زدن .

شاگردان محمدعلی طاهری پس از ساعاتی توقف در برابر«آرت گالری ونکوور» به طرف «رادیوCBC کانادا» که گفته می‌شود از رسانه‌هاى مهم دراین کشور است حرکت کرده و با تجمع درمقابل درب اصلى این رادیو، خواستار توجه جامعه جهانی به نقض حقوق بشر درایران و آزادى بى قید و شرط محمدعلی طاهری شدند.

گفتنی‌ست محمدعلی طاهرى قریب یک‌ماه است که دراعتصاب غذا به سر می‌برد و چندی پیش به دلیل خطرات ناشی از اعتصاب غذا به بیمارستان شهید رجایی منتقل شد.

محمد علي طاهري به عنوان يك محقق، بيش از سه دهه است كه دو رشته طب مكمل ايراني «فرادرمانی» و «سایمنتولوژی», را بنيانگذاري نموده و در معرض بحث و بررسي و آزمايش هاي گوناگون قرار داده ام. تجربه عملي طب هاي مكمل فوق، نتايج قابل توجهي را در بر داشته است و اثربخشي بي نظير آنها در بين انواع روش ها، سبب شد تا در دهه گذشته توجه پزشكان و پيراپزشكان بسياري به آن معطوف گردد. در حال حاضر بيش از سي هزار مربي در سطح ايران و جهان به تدريس طب هاي مكمل ايراني مشغول بوده و ميليون ها نفر با آن آشنا شده و از كارايي عملي مثبت آن بهره برداري نموده اند و با وجود كارشكني ها و ايجاد موانع بسيار از سوي معاندين، تحقيقات وسيعي درباره تأثير اين دو رشته طب مكمل بر روي انسان، حيوان و گياه توسط گروه هاي تخصصي پزشكي و روانپزشكي، دامپزشكي و گياه پزشكي انجام شده و همچنين آزمايش بر روي سلول نيز در محيط آزمايشگاهي با موفقيت به نتيجه مطلوب رسيده است و تا كنون مقالات و گزارشهاي علمي بسياري در خصوص نتايج اين تحقيقات و اثرات اين شيوه ها بر روي انواع بيماري ها منتشر شده است.لازم به ذکر است این تجمع برای زنذانیان مهدیه گلرو سید محمدحسین کاظمینی بروجردی مسعود باستانی امید کوکبی مجید توکلی بهاره هدایت

انتشار از: 

افزودن نظر جدید

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.