شعار رفراندم شریعتمداری را برافروخته ساخت

حسین شریعتمداری مینویسد: سايت ضد انقلابي ايران گلوبال نوشت «رفراندوم، رفراندوم، بايد شعار روز شود. از الله اكبر چيزي بهتر از جمهوري اسلامي در نمي آيد».

مثل همیشه نوشته های حسین شریعتمداری را بدون ویرایش در اختیار خوانندگان قرار میدهیم و قضاوت را به شما واگذار میکنیم:

مقاله دیروز که ما منتشر کردیم

رفراندم، رفراندم حق مسلم ماست

"مغز چيز خورده ها فكر مي كنند از الله اكبر غير از جمهوري اسلامي درمي آيد! (خبر ويژه)

همزمان با اظهارات كروبي و موسوي مبني بر اينكه شعارهاي ضد انقلابي در شرايط فعلي به مصلحت نيست، رسانه هاي وابسته به ضد انقلاب بر لزوم ساختارشكني تأكيد كردند. سايت ضد انقلابي ايران گلوبال نوشت «رفراندوم، رفراندوم، بايد شعار روز شود. از الله اكبر چيزي بهتر از جمهوري اسلامي در نمي آيد».

نويسنده ضد انقلاب اين سايت نزديك به محافل صهيونيستي با اداي احترام به خود و هم قطارانش نوشت: ما مغز... خورديم كه جمهوري اسلامي را پذيرفتيم(!) ما با تضعيف موسوي و كروبي موافق نيستيم اما خود جنبش مهم تر از اين آقايان است.

وي همچنين تأكيد كرد شعار جمهوري ايراني به جاي جمهوري اسلامي همچنان در تجمعات سر داده خواهد شد.

از سوي ديگر سايت گويا نيوز در تحليلي نوشت: رژيم بايد عقب نشيني كند. در اين ميان هم موسوي و اصلاح طلبان حكومتي به نيروهاي سكولار نياز دارند و هم نيروهاي سكولار نيازمند اصلاح طلبان هستند. اين يك رابطه دو طرفه است كه هر كدام اگر نقش خود را به خوبي انجام دهند، توان و مانور هر دو بخش را افزايش خواهند داد.

گويا نيوز (سيانيوز) با بيان اينكه «نهضت آزادي، ملي مذهبي ها، سازمان فدائيان خلق، اتحاد جمهوري خواهان و ... رابطه را به همان صورتي تعريف كرده اند كه موسوي و كروبي بيان مي كنند» نوشت: اين گروه ها خواهان استقرار يك حكومت سكولار و جدايي دين از سياست هستند.

اين سايت ضد انقلابي با بيان اينكه «اصلاح طلبان از اين مي ترسند كه به آنها مارك همراهي يا ضد انقلاب زده شود» نوشت: اما معناي اين سخن آن نيست كه ساير نيروهاي سياسي هم بايد در همان چارچوب عمل كنند".

پایان خبر./.

 

انتشار از: