«صفحه شما»

اصل مطلب: 

دوستان و خوانندگان عزیز، امکان کامنتها واقعا به شما تعلق دارد. هدف ما ایجاد محیطی دوستانه برای تبادل نظر است. آزادانه نقد، نظر، خبر، تفسیر، تحلیل و... بنویسید اما خواهش می کنیم بدون نام بردن از اشخاص حقیقی و حقوقی در کمال امنیت برای خود و دیگران فضایی ایجاد نمائید که بدور از توهین و اتهام و جوسازی و مسموم کردن محیط تبادل نظر باشد. توجه داشته باشید کامنتهایی که این موارد را در نظر نگیرند، منتشر نخواهند شد.

لطفا اعتراض، انتقاد و پیشنهاد خود را به آدرس info@iranglobal.info ارسال کنید. از پاسخ به اعتراضات در کامنتها معذوریم.

دیدگاه‌ها

عنوان مقاله: 
بدون زبان ترکی
زنجانی
همان بهتر که فارسی به عهد قجر و یا همان قاجار برگردد تا اینکه با ترکی معجون شود.
عنوان مقاله: 
کتاب های پیشکش
مسافر
با آرزوی بهبودی برای آقای لوایی.به علتی کتابخانه خود را به دوستان هدیه کرده ام.مایل هستم ده جلد کتاب تاریخ قجر نقش ایل قجر در ایران وجنگ های ایران وروس را به شما هدیه کنم . با احترام
چهره قزوینی
چهره این قزوینی پناهنده در اروپا ؛ بیشتر روسی است تا تورانی و آذری.
یک اسلامیت عرب تبار حگومتی حرفی زد. یک قزوینی دورگه روس او را تهدید کرد. یک لاشین یانکی آبادی نشئه نوستالژِی این ددم بدم گردید.
اینها سطج فرهنگ مدافعان هویت قومی ترک را در این سایت نشان میدهند.
چه خوب که ایران اهورایی این چنین مخالفانی دارد.
زبان ترکی
از کارشناسان قلابی مغول تبار این سایت سئوال میشود چرا هزار سال حکومت ترکان در ایران نتوانست مشکل زبان ترکی را حل کند و یک خط و الفبا و فرهنگ لغت و زبان اداری و زبان فرهنگی ادبی را بزاید ؟ چون این قوم و زبان و فرهنگ و روح و جسم و ژن اش ریشه در ترکستان و غرب چین و شر ق معولستان و سیبریه دارد و در کل خاورمیانه قومی بیگانه و غیربومی و مهاجر و مهمان و موقت بوده و هست و خواهد بود.
ترک به ترکستان !
زبان و فرهنگ مردم ایران پارسی است.
اندوهتان
اندوهتان، معلول مازخیسم و خود آزاری است که رنحتان میدهد.
درد و رنحتان ، ریشه در رمانتیسم فومی ناسیونالیستی تان دارد که خود علت و معلول فاشیسم و راسیسم ضد ایرانی و ضد فارستان میتوانتد باشد.
بیماری روحی مازوعیسمان را به گردن دیگران و اقوام دیگر نیندازید.
رنج تان 6-4 قرن پیش شروع شد که دشتهای وسیع اویعور و مغولستان و ترکستان را برای دامپروی و سرباز سلجوق بودن، ترک کردید و روانه ایران و خاورمیانه و قفقاز و آسیای صغیر شدید و مهمان پارس و ایران گردیدید و اکنون بفکر سوء استفاده از این بزرگ منشی و مهمان نوازی افتاده اید. و با توهین و تهمت و فریب و جغل و دروغ ادعای تقسیم خانه و دشت و کوه را دارید. یا دچار راسیسم مرگ آور مبتذل شده اید که همچون داعش قصد تحریب فرهنگ و زبان و تمدن میزبانتان را به دشمن وعده داده اید.
ولی محافظان ایرانشهر پوزه دشمن را همچون زمان رم و یونان و مغول و عرب و استعمار نو
Anonymous
به بهانه اینکه چین تسلیم نشه به واشنگتن
تمام کارخانه های ما بسته
و رودخانه های ما تهی از ماهی
عنوان مقاله: 
فعال تورک سر جمال
لاهه
این سید جمال، تورک بودنش سر جاش، اما فعالیتش در چه زمینه ای بوده؟ سر تورک بودن که کسی را نمی گیرند. نعمت زاده رئیس مافیای دارو و وزیر سابق، تورک اصل است.
عنوان مقاله: 
کعبه معجز ای ندارد
حسن
خواهران و برادران مسلمان .دین شما ونقش کنونی شما ودین اسلام در روزگار ما کشور ما ایران را در برابر جنگ داخلی و انقراض قرار داده است.هر تیری که بسوی مردم یهود وهر دلاری که از کیسه ملت خرج اسلامگرایی میکنید با دفاع قاطع غرب و دولت یهود روبرو میشود. دین شما اسلام و دولت اسلامی شما در همه زمینه ها جریانی ورشکسته و پوشالی و نامی جز خیانت به ملت آیران ومنافع ملی آن ندارد.
برای آینده کشور و دوری از هرگونه تنش بیایید دست از دشمنی با کشور اسراییل بردارید. محمدبنیانگذار اسلام خود نیز تن به صلح با قوم یهود داد .بیاید همانند امام حسن که با معاویه صلح کرد با مردم جهان صلح کننید وبیش ازاین کشور ما ایران را منزوی نکنید.و واقعیت این است که شما آگروهی اشغالگر هستید و میهن برای شما همان کعبه است که تا کنون در برابر کنست بازنده بوده است.ما مردم ایران هیچ دشمنی ما مردم یهود نداریم و اجازه نخواهیم
Anonymous
یه مشت ... تکراری
که مشکلی را حل نمی کنه
اگر طرف مقابل ما حرف شنو بود که وقت مونو پای مقاله " راه نجاتی جز مبارزات مدنی نیست " یک به اصطلاح اپوزیسیون چن جانبه مقیم خارجه تلف نمی کردیم تا حالا به همه مطالبات مون رسیده بودیم
عنوان مقاله: 
کار خودشونه
دهدار
خانم آ.ائلیار قربانت یکدفعه بگو اشتباه کردی زود پریدی وسط معرکه و تمامش کن. آنالیزت خده دار و بچگانه است و پشت سر هم داری پیام پشت سر پیام می نویسی که تابت کنی حق با تو بوده و قدرت کف بینی تو خوب کار میکنه. ولی نه جانم، بپگی را کنر بگذار بگو اشتباه کردم و اینقدر زود وسط معرکه بعد ازین نپر و خودتو ضایع نکن. اگر مرگ فرجی کار رژیم نبوده باشد، معنایش این نیست که آنها آدمهای خوب و نازی هستند. اما تو اگر به این آنابیز های مضحک و آبکی ادامه بدی آنوقت خدای نکرده ممکن است گان شود که غربت ذهنتو زیاد اذیت کرده
عنوان مقاله: 
اتحاد ضرورت روز است
داور
صد سال است که گروهی روشنفکر سعادت ونیک بختی مردم آیران را در گرو انقلاب و سرنگونی نظام حاکم تعریف میکنند.نتیجه شعار مرگ بر شاه را ما در چهل سال گذشته به تلخی تجربه میکنیم.کسی عاشق نظام اسلامی نیست ولی با کدام اعتماد و زمینه های حقوقی مردم را به انقلابی دیگر دعوت میکنیم. مدعیان اساسی قدرت یکی سازمان مجاهدین و دیگری نیروی چپ است.این دو نیرو نه درکنار هم بلکه در برابر هم از همان سال ۵۷ شروع به تخریب یکدیگر کردند.در آینده نیز نه در کنارهم بلکه به تعقیب زنده و مرده هم خواهند پرداخت.نه چپ ونه مجاهدین و دیگر نیروهای مذهبی نه آزادیخواه ومیهن پرست هستند ونه دست از قدرت خواهند کشید.بدو شک اگر جریان چپ نه بدنبال سرنگونی بلکه بدنبال حقوق اجتماعی مردم و آزادی سندیکا و احزاب میرفتند ما امروز در منجلاب آخوندها غوطه ور نبودیم.انچه هر ایرانی از خود میپرسد این است بدیل ویا آلترناتیو نظام اسلامی چیست؟
عنوان مقاله: 
شورای تجزیه طلبان
پرویز
این بار کج به منزل نخواهد رسید.گروهی تجزیه طلب با کمک دولت یهود و غرب قصد کودتا ی جغرافیایی برای اهداف خطرناک در ایران دارند.
شعار خلق های تحت ستم غیر فارس به معنای ایجاد جنگ داخلی وگشتار مردم پارس زبان و سوریه شدن ایران است.گروه های حاضر خود در برآمدن نظام اسلامی خود نقش اساسی داشتند.
عنوان مقاله: 
جزئیاتی از سرقت برنامه ایران.....
کاسبی
در تاریخ دیده نشده یک مردمی برای آنکه کشوری توانسته از آنها سرقت اطلاعاتی کند، خوشحالی کنند و به هوا بپرند و دست افشانی کنند. جز البته برخی از مردم یک کشور که خودشان را هم به اسم اپوزیسیون معرفی میکنند. باش تا صبح دولتت بدمد
عنوان مقاله: 
ایران چاره ای جز اتحاد عمل ندارد
کلهر
حضور آقای توکلی مدیر سایت در جمع تجزیه طلبان ، بعنوان میکروفونچی مبارک باشد. باز هم بگید ایشون اصلا تجزیه طلب نیستند و با تجزیه طلبان نیستند. اما از قدیم و ندیم گفته اند بگو با کیان دوستی تا بگویم که تو کیستی.
عنوان مقاله: 
عجب دونیایی داریم.
ع.ب.تورک اوغلی
سالام ـ عجب دونیایی درقرن بیست ویک داریم،هرکسی ازراه میرسد،سنگی انداخته،درمیرود،دراین دونیای هرکی به هرکی نه مقصرمعلوم است،نه مظلوم، دونیای مجازی دونیای عجیبی شده است،ولی بااینکه هرکی به هرکی است،بقول سیاسیون آنارشیسم،،بازجای شکرش باقی است،این دونیای مجازی من رایاد دوران مشروطه می اندازد،که جای حق وناحق معلوم نبوده است،چپ وراست،روسی،انگلیسی،فرانسوی،آمریکایی ،وو،،،هرکدام این ها درشهرهای بزرگ دفترودستکی داشته است.هرکدام به مقتضای زمان هم درمجلس وهم درایالات برو وبیایی داشته اند،آنچه که مظلوم واقع بوده حاکمیت زمان که مجری دموکراسی بوده ،می بود،ملا عوام راتحریک میکرد،روشنفکراشعارفردوسی را درمجامع وچهارراه ها فریادمیزده است،گنده لات های سردسته هئیت های مذهبی،شعارهای وای حسین مظلوم راباعلامات ایتالیایی وانگلیسی به سینه کشیده ودرمقابل زنان زیرچادری هوس ران ،خودی نشان میداده اند،که دسته من دسته
تحلیل گنده لات ها
اگر سواد اجتماعی و شناخت از جامعه و رسانه های ایران داشتی, میدانستی که از 9 لات مشهور کنونی، 5 نفر کرد، 3 نفر آذری، 2 نفر لرستانی ، و یک نفر فارس است.
در چند روز اخیر روشنفکرانی مانند نقره کار، مصداقی، رئیسی و دهها نفر دیگر در رسانه های اپوزیسیون در این مورد نظر داده اند. شما احتمالا همچون گذشته برخورد راسیستی نموده و فارس و زبان فارسی را مقصر خواهی دانست و نه شیعه آخوندی و فرهنگ قیصری و داش آکلی شاهنشاهی طبقاتی را.
نوشته هایت ارزش کشک و کهنه لب کوزه را هم نخواهند داشت.
برو در باره مغولستان و تاتارستان و ازبکها بنویس !
ایرانیان نیازی به امریکا نشینان نژادگرای ضد پارس ندارند.
عنوان مقاله: 
به یاد مریم فرجی
میسور
قاتل نامزد سابقش بوده است. اینجور داستانها که سر عشق و عاشقی بکشی و بسوزانی داره به ایران هم راه پیدا میکنه. زنها خیلی بی ارزش شده اند. بادی فکری به حال این مسئله کرد
عنوان مقاله: 
کمک بهای لوایی
امین
اصلا اینگونه نیست کسی که در آمریکا بر فرض محال بیمه هم نباشد در بیمارستانها و کلینیکها رایگان تحت درمان قرار میگیرد
عنوان مقاله: 
جنگ مالى نميتواند ايران را متوقف كندك
مهمان
حسين ايبيش كيست؟اولين سوالى كه به فكر بنده رسيد و به كمك ويكى پديا فهميدم كه اولا عرب فلسطينيست دوما از اعضاى گروههاى تجميع افكار عربيست،فقط مترجمى كه بخود زحمت ترجمه را داده بهتر بود در رابطه با اين آقا يك مقدمه اضافه ميكرد
عنوان مقاله: 
ارباب وعده ها
بر باد رفته
چه زیبا و به جا هست این ارباب وعده ها باید این کلکسیون را تکمیل کرد
ارباب بیگانه ها: چپ ها و تجزیه طلبان با شعار جغرافیای موسوم به ایران
ارباب کینه ها :خلخالی و بازماندگان پیشه وری و چپ ها و مجاهدین خلق و ...
ارباب لوحه ها و واژه ها : که کاربران او را میشناسند
ارباب منار ه ها: اردوغان و ادعای فرستادن اولین فضا پیما توسط عثمانی ها
ارباب ارزها و طلا ها: حسین و رضا ضراب و زنجانی و ذنوزی مطلق
ارباب پینه ها : کارگران مظلوم محتاج نان
ارباب ترانه ها : باز هم کاربران می شناسند و با لالایی هایش شاید بخواب رفته اند.
ارباب سم ها و خزنده ها: افرادی که به بهانه دموکراسی زیر بغل ساده لوحان هندوانه داده و از هر سوراخی وارد و نیش زده زهر را میریزند.
ارباب نوشته ها : کسانی که با پرداخت حق اشتراک هیچ جایی خالی از لطف نمیگذارند.
ارباب دوزنده ها: جناب پیروز ک
کنفرانس شورای.......
کنفرانس شورای ملی ایرانیان.....................
تصاویر این کنفرانس را که دیدم از خود پرسیدم؛
چند درصد این افراد غالبا مسن کراواتی و کت و شلواری با تجزیه ایران موافقند و در ته دلشان چه میگذرد ؟
پاسخم این بود، که هر مدافع حقوق اقلیت ها و اقوام که ، در 3-1 جمله خود ، ایران و ایرانی و فارس و اپوزیسون ایرانی را برای خواسته هایش ، تهدید به تجزیه کند ، یک تجزیه طلب است و باید مانند دشمنی، بدتر از ج.ا. با وی بشود.
هر کدام از اینها ؛ مخصوصا از نوع ترکی آذری اش، بجای مبارزه با شاه و شیخ و جمهوری اسلامی، با فارس و ایرانی و مردم ایران مبارزه کند و زبان فارسی را دشمن خود بداند؛ و دشمن طبقاتی ارتجاعی را فراموش کند، یک شارلاتان و حقوق بگیر اجنی است.
ایکاش گزارشی صوتی تصویری از این کنفرانس در این سایت قراد داده میشد و نه رقص مبتذل سینه و ناف و باسن تینیجرهای تهرانی بالاشهری.
عنوان مقاله: 
شیوه ی جدید سرکوب دانشجو- قتل و سوزاندن جسد! مورد: مریم فرجی
Rosa
پیدا شدن جسد سوخانده ی مریم فرجی، دانشجوی کُرد بازداشتیِ 12 دی96، پس از رسانه ای کردنِ مفقود شدنش توسط وکیل!
http://archiverosa.blogspot.com/2018/07/blog-post_14.html
عنوان مقاله: 
مذاکرات و معاملات پنهان روسیه و آمریکا برسر آینده شوم ایران
yaradiciliq
"" ابتدا مذاکره پیرامون آیندهٔ شوم سوریه "" در ۱۶ جولای، روز دوشنبه، پوتین و ترامپ، در هلسینکی، پایتخت فنلاند، دیدار خواهند کرد، پایتخت این کشور التساقی زبان، سرنوشت خاورمیانه را با دیدار این دو مقام بلند پایه، تا هادی معلوم خواهد کرد، سپس پوتین و ترامپ، نتیجهٔ مذاکرات خود را، با تماس تلفنی با مقامات ترکیه، کشور التساقی زبان دیگر، در میان خواهند گذاشت، برای ساخت زیر ساخت‌های سوریه، فقط کشور ترکیه، ظرفیت‌های لازم را دارد. به تصاویر دژ / مقر آتا تورک در عفرین سوریه نگاه کنید >>این دژ، در جنگ جهانی‌ اول، توسط آتا تورک در نبرد با امپریالیزم، استفاده شده بود. آیا رضا خان شما هم تاریخ مبارزاتی دارد یا با کودتا امپریالسیم بر اریکهٔ قدرت سوار شد؟
https://www.yenisafak.com/en/world/military-base-of-modern-turkeys-founder-found-located-in-syrias-afrin-3425321
عنوان مقاله: 
نظر
جمال
جناب کیانوش توکلی تعجب نمیکنید کە تصمیم شما در رابطە با کمک بە فاشیزم پان تورک و برخورد سانسور و حزف دیگران برای خشوند پان اتراک باعث شد من بە عنوان اعتراض دیگر هیچ کامنی در این سایت نگذارم ؟ این سایت همان بهتر کە با پول اشخاصی مثل آالیار بچرخد و تفکرات پان تورکیسم و سومر و لولو و گوتا برای خود بنویسند و مدال بە سینهای خود آویزان کنند این کامنت را نوشتم بە عنوان یاد آوری کە شما صراحتأ گفتتید بە خاطر آلیار اسم کار بری من را بلوک کردید و هیچ وقت نتوانیستید آن را بە خوانندگان این سایت بگوئید کە بە خاطر پان اتراک دیگران را بلوک میکنید برای چندر قازی کە از امثال آلیار میگیرد
عنوان مقاله: 
مذاکرات و معاملات پنهان روسیه و آمریکا برسر آینده شوم ایران
yaradiciliq
"" نگاه ایدئولوژیک معطوف به توسعه و پیشرفت، فضیلت یک جامعه را، تبدیل به رذیلت می‌کند و توسعه ناپایدار، اولین عوارض آن است "" در حالیکه هیچ لوله نفت و گازی، از ایران شهر فارسی‌، به سوی شرق و غرب احداث نشد، فعالین جوان تورک آزربایجانی، موفق شدند عربستان، قطر، امارات را قانع به حمایت از پرژهٔ خط لوله گاز "" تاپی ""تورکمنستان، افغانستان، پاکستان، هند "" به جای حمایت از پ ک ک ، پژاک و رژاوا کنند، برای تامین امنیت این خط لوله گاز، ترکیه قرارداد فروش ۳۰ هلیکوپتر جنگی T-129 ATAKبه ارزش ۱.۵ بیلیون دولار را، با طرف پاکستانی بست، پاکستان ابتدا به سراغ هلیکوپتر‌های جنگی ساخت چین CAIC Z-10 رفته بود ولی‌ ارتش پاکستان، از کیفیت هلیکوپتر‌های جنگی ساخت چین، راضی‌ نبود. به لینک زیر و هلیکپتر‌های ساخت ترکیه نگاه کنید.
https://dailytimes.com.pk/267576/pakistan-to-buy-30-attack-helicopters-from-turkey/
عنوان مقاله: 
سانسورچی ضد جناب لوائی
بامسی
سانسورچی ضد جناب لوائی
به نظر شما این متن زیر چون ازخودی است مستهجن ویانزدیک به مستهجن هم نیست ؟؟؟؟؟
Anonymous /شنبه ، ژوئیه 14- 2018ساعت 02-14
خدا رحم کرد به مردم دنیا که اینترنت مجانی مدت طولانی در بازار نیست وگرنه به لطف پان اتراک کمبود >>> آفتابه <<<هم الان داشتیم.
https://parsu.com.tr/ این سایت شرکت ترکی است

Home - Par-SU Yapı A.Ş

A.Ş به معنی آنونیم شرکتی است.البته ما از انسانهای >>>نئاندرتال‌ یا آدمخوران<<< هم رگه هایی داریم و مربوط هستیم.
عنوان مقاله: 
مقایسه جملات سومری و ترکی
Anonymous
خدا رحم کرد به مردم دنیا که اینترنت مجانی مدت طولانی در بازار نیست وگرنه به لطف پان اتراک کمبود آفتابه هم الان داشتیم.
https://parsu.com.tr/ این سایت شرکت ترکی است

Home - Par-SU Yapı A.Ş

A.Ş به معنی آنونیم شرکتی است.البته ما از انسانهای نئاندرتال‌ یا آدمخوران هم رگه هایی داریم و مربوط هستیم.
عنوان مقاله: 
مذاکرات و معاملات پنهان روسیه و آمریکا برسر آینده شوم ایران
yaradiciliq
"" سیاست نفت در برابر غذا "" آمریکا از پوتین خواسته است با افزایش تولید نفت، جای خالی‌ حذف نفت ایران شهر فارسی‌ از بازار را پر کند، تعدیل بلند پروازی‌های ژئوپلتیکی ایران شهر فارسی‌، با تحمیل قبول "" سیاست غذا در برابر نفت "" عملی‌ خواهد شد، این پیامی به منطقه نیز است که دیگر، رژیم ایران شهر فارسی‌، آهی در بساط ندارد، بزودی "" ترکیه، روسیه و ایران "" پیرامون آیندهٔ سوریه، در تهران سومین نشست را بعد از مذاکرات آستانه، ترتیب خواهان داد. بقا ایران شهر فارسی‌ نیز، به این ۲ کشور وابسته است. در بعد کلان ژئوپلتیکی، اتحاد "" آمریکا، روسیه و عربستان "" برای مدیریت بازار نفت و گاز، اوپیک را جایگزین خواهد کرد، برای عربستان، شکست پروژهٔ بندر چابهار، از الزامات است، چین، روسیه، پاکستان، امارات متحده عربی‌ نیز خواستار نفله شدن این پروژه هستند. پس ایران شهر فارسی‌ به کجا پناه خواهد برد؟ کشوری در شمال غربی
Rosa
رقص نیمه برهنه!!!!!
فيلم/ رقص جلوی مسجد در حمایت از مائده هژبری
https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=159561
NO Pasaran
عنوان مقاله: 
مائده هژبری
Rosa
در حمایت از مائده هژبری و دختری که به تازگی بدلیل رقص در مسجد دستگیر شده.
http://archiverosa.blogspot.com/2018/07/blog-post_13.html
سلام. از دیروز عکس زیر در صفحه اینستاگرام یک خواننده مجهول الحال که من در ترکیه هستم و قرار است در کنسرت این شخص برقصم منشتر شده. اولا این عکس قدیمیه و دوما این فرد با سواستفاده از شرایط فعلی قصد دارد تا تبلیغ کنسرتش را بکند. عکسی که قرار داده بود با پیگیری خانواده من حذف کرد.
https://twitter.com/maedehhojabri/status/1017744047123980288
مائده هژبری
https://twitter.com/maedehhojabri?lang=de
Anonymous
تنها یه آرزو براتون دارم هیچ وقت به مملکتی که نه خودشو می شناسی و نه مشکلاتشو برنگردید
عنوان مقاله: 
قتل عام سیواس عزیز نسین
بامسی
جناب علی قره جه لو
امروز مذهب وناسیونالیسم درخدمت بیگانگان است و کشورهای اروپای وامریکا از این دوعنصر استفاده ابزاری می کنند
لازم باشد مهره های چون اردشیرزاهدی وزیباکلان تحت رهبری ملا و یا هردو درمقابل ملا ویا هردو رو در روی هم قرارمی گیرند .
امروز رفسنجانی ها وامیر انتظام سمبل مبارزه با ظلم وستم هستند جوان امروز که اهل سوال نیست فکر می کند این اشخاص عمر خود رادرزندان بسربردند .
کسی نمی گوید رفسنجانی وامیرانتظام ها مهره های سوخته همین رژیم هستند.
این راه به امثال امیرانتظام ختم نمی شود ادامه دارد دیروز مصدق و مدرس ها دربه قدرت رسیدن رضا شاه درمقابل معترضین سینه سپر می کردند دقیقا همین که شما نقل کردید .
((کارا ملا اوغلو در انتخابات اخیر ترکیه با احزاب CHP,HDP,IYI به تشکیل "اتحاد ملت"؟ نیز مبادرت کرد! نویسنده ای خطاب به رهبر "حزب جمهوریخواه خلق" (CHP) نوشت: "یک هفته قبل با کارا ملا
عنوان مقاله: 
قتل عام "سیواس" از زبان عزیز نسین , علی قره جه لو
yaradiciliq
"" پ ک ک پشت تجارت تریاک و قتل عام سیواس "" هدف امپریالیسم فقط تبدیل پ ک ک به " کونتراهای آمریکای مرکزی " با تجارت تریاک نبود، اتاق‌های فکر امپریالیسم دریافته بودند که "" محور حاکمیت ملی‌، مصالح و منافع مردم است و آن با اتحاد با پ ک ک و حزبلاه تامین نمی‌‌شود ""، با سیاست‌های پشت پرده، ایران شهر فارسی‌ و سپاه پاسداران را، به متحد پ ک ک و حزب الله تبدیل کردند، پشت این پروژه کلان، ویرانی، نابودی خاورمیانه را تعقیب میکردند، جامعه شناس‌های ساده لوح تحصیل کرده خارج، آنارشیست‌ها و چپ‌های جهان سومی‌ نیز پیاده نظام این پروژهٔ امپریالیستی بودند،تصورش را بکنید خاورمیانه تشنهٔ آب، به ترکیه با بیشترین منابع آب در خاورمیانه، اعلان جنگ میداد. احیا و باز سازی مقر و دژ آتا تورک در عفرین، آغاز شکست پروژهٔ کاروان مواد مخدر پ ک ک و حامیان آنان است.
عنوان مقاله: 
پیرامون گردهم­آیی در قلعه­ ی بابک (1)
بامسی
جناب محبوبه تیشه
ممنون از شما
اما در رابط با تورک و یا فارس بودن بابک باید عرض کنم این افرادی که بابک را فارس می دانند عناد با تورکها دارند ویا اینکه دراین موضوع دچارکچ فهمی هستند.
آخه خنده دارنیست ؟
زبان فارسی نزدیک به 100سال است با زور سرنیزه درشهر مثل تبریزتدریس میشود ولی اکنون درشهر تبریز فارسه نمیتواند به فارسی آدرس ببپرسد چه به برسد به روستاهای اطراف قلعه وشهر کلیبر .
حال بابک فارس زبان بتواندروستائیان را قانع کند از جان و مال خود درمقابل اعراب بگذرند وجنگ کنند .
ضمن اینکه روستائیان آذوقه جنگجویان را درطول 23سال را تامین کردند
خنده دارتر
اینکه پان ایرانیستها معتقدند زبان مردم منطقه آذری بوده حالا آب به آذری یعنی چه به ماند.
ولی درنوشته فارس هاما تورکها غلامانی درصدراسلام نزد اعراب عربستان و درآسیا نزد سامانیان بودیم
ولی نه ما تورکها رقیب فارس واعراب دراین منطقه هستیم.
J2
تا حالا که تاریخ نویسان فارس ادعا داشتند آریایی هستند و ححدود چهار هزار سال پیش به اینجا اومدن. حالا چی شده حرفشون رو عوض کردن و میگن آریایی ها ده هزار سال پیش اینجا بودن بعد رفتن اروپا. اگه فارسها یه نمونه کچک از ۲۵۰۰۰ سال پیش بیاررن که حداقل اشتراکی با اقوام قبلی دارن حرفی ندارم من. آخه نیست.
حداقل ترک ها این ادعا رو دارن که زبانشون با مثلا سومریها هم ریشه هست و هزاران دلیل و مقااله هم در این زمینه هست. خودتون بگید کی بومی تره!!!! حداقلش هالپوگروپ j2 و g2مختص منطقه قفقاز هست.
عنوان مقاله: 
عباس امیر انتظام قدیمی‌‌ترین زندانی سیاسی ایران در گذشت
Anonymous
روحش شاد و یادش گرامی
عنوان مقاله: 
آمیر انتظام
پرویز
یاد مرد بزرگ تاریخ ایران امیر انتظام گرامی باد.این مرد بزرگ با نامردی های نظام اسلامی حزب توده وفداییان خلق زندگی وسعادت وخدمت به مردم ایران را از دست داد. ارتجاع اسلام حتا از دادن کفش به این مرد بزرگ در زندان خودداری کرد. انتظام مظهر ایران دوستی عدالت خواهی و آزادی بود.یادش گرامی باد
اگر
اگر خانم "طناز " ، فارس نبود. اگر جناب "خامنه ای " ترک نبود. مستر "لاشین " ، مدام ضد ایرانی نمی نوشت. چون او تحمل هیچ نوشته، کمنت، فیلم، و نظری را که لابی تنفر و تجزیه نباشد، در این صفحه بدون عکس العمل نمی گذارد.
عنوان مقاله: 
تعداد مشاهدات نوشته ها
Anonymous
آقای توکلی تعداد مشاهدات بالای هر نوشته صحیح نیست چون نویسنده حتی خودش با صد بار کلیک تعداد مشاهدات را میتواند بالا ببرد. در ضمن امکان امتیاز دهی به مقاله هم که حذف شده بهتر بود و میتوانست تعداد تقریبا واقعی مشاهده مقاله را نشان دهد چون با آی پی آدرس اینترنت کار میکرد مگر اشخاصی که وی پی ان یا ادرس مخفی دارند میتوانند تعداد امتیاز را بالا یا پایین کنند.
lachin
دوستان... کسانی که با من تا اندازه ای اشنا هستند میدانند که من همیشه گفته ام که یک شخص ( مسئول بدن ) خودش هست.اگر این شخص به عنوان یک شخص آزاد بخواهد ( بدنش ) را هم بفروشد به هیچ کسی مربوط نیست و نمی باشد. متاسفانه کار و زندگی من از سال 1989 بعد از پایان دانشگاه با اشخاصی گره خورده است که یا دست و پا هایشان قطع شده است و یا دست و پاهایشان و یا ستون فقراتشان از کار افتاده است و سوگندی که در پایان تحصیلات و در جشن فارغ تحصیلی خورده ام تا از این ( انسان ها) به بهترین نحو کمک و حمایت بکنم , تا بحال به نحو احسن انجام داده ام. (( نادان ترین )) اشخاص روی کره زمین کسانی هستند که (( معلول )) بودن یک انسان دیگر را به مسخره کشیده و تحقیر بکنند. « چولاغ » گفتن این خانم به ( علی خامنه ای ) یک از زشترین نوع تربیّت انسانی است که در یک فرهنگ بیمار گونه نهادینه شده است. نه من طرفداری از علی خامنه ای
عنوان مقاله: 
حذف کامنت ها به دست آقای کیانوش توکلی
کاوه جویا
آقای کیانوش توکلی چندین کامنت را، که هیچ توهینی در بر نداشتند و تنها نقد و نظر بودند، به بهانه ی رعایت "انسانیت" حذف کرده است. من هیچ مخالفتی با رعایت "انسانیت" ندارم و به سهم خود برای آقای محمد رضا لوایی آرزوی تندرستی و عمر دراز می کنم. اما شگفت این است که احساسات کیانوش توکلی تنها در موارد ویژه ای به جوش می آید و به فکر رعایت "انسانیت" می افتد. برای نمونه، در آن هنگام که کامنت ها یا نوشتارهایی با واژه هایی دشنام آمیز و رکیک، اشخاصی را، زنده یا درگذشته، سالم یا بیمار، حتی در حال بیماری شدید، به باد هجوم می گیرند، اثری از احساسات "رقیق" و "انسانی" کیانوش توکلی دیده نمی شود. به نظر می رسد این جوشش احساسات کیانوش توکلی با اموری چون "کمک مالی" یا تحویل گرفتن ها و مهمان کردن ها و ... بی ارتباط نباشد!
در اینجا نمونه هایی از کامنت های حذف شده به دست کیانوش توکلی را برای داوری همگانی ارائه
میلوسویچ ایران
با نگاه به ...سیاسی نویسنده این مقاله میلوسویچ ، هر امکان بقدرت رسیدن در ایران است. حالا میشود فهمید چرا سایت ترکی "تریبون " اینگونه اهل قلم آذری را به سایت ایران گلوبال کیش نموده!
خانم طناز
لاشین ها مانند نازیها ، پوست همجنسگرایان و ترانس ها و غیرمغولها راخواهند کند و حسابشان را کف دستشان خواهند گذاشت.چون نازیها مخالف همه اینها و یهودیها و چپها و معلولین و کاتولیکها و ..... بودند.
از خویشاوند گرگ ها انتظار بیشتری نیست. به شیرهای ایرانزمین ملحق شوید !
ترک به ترکستان !
ایران برای اقوام ایرانی.
عنوان مقاله: 
علي خامنه اي من توي بهشت هستم،
Anonymous
سالام علیکم بعد از سالها بحث و جدل راجع به زبان مادری شنیدن زبان عمه ای باعث خرسندی است این زبان برای اثبات احتیاج به لوحه گلی باستانی ندارد. طفلک خامنه ای با پروستات عمل کرده چه کند.برادران تحت ستم الویت دارند
عنوان مقاله: 
انسان باش.نه ،،،
ع.ب.تورک اوغلی
سالام ـ انسان باش،نه ،،،، دراین سایت همه باهم آشنا و باداشتن اختلاف شدید فکری ،میشود گفت باتمام ناملایمات دوست شده ایم. این اختلاف ها دلیلی بر نابودی دیگری نیست.اگر یک زمانی حتی قدرت را بگیریم، که من فکرمیکنم،تا اجماع نظرغربی وشرقی هانباشدونخواهند،شدنی نیست، بااین حال نیز، در صورت دستیابی به قدرت ،ما اگرراه خمینی و رضاپالانی،استالین، هیتلر رابرویم،چه نیازبه تغییر حکومت است. عزیزم،همه ما وشما دراین کشوروخاک به اندازه جمعیت خودحق داریم،حق خاک،حق مدنی،حق اجتمایی،حق همه جوری،،بفرض که برادرانی ازیک پدرومادر، زمینی داریم چندبرادر روی آن کار وامرارمعاش میکنیم،دراین زمین همه حق مساوی داریم، دلیل نمیشود،یکی برادربزرگی کرده ودسترنج دیگران رابرای آسایش زن وبچه خودکرده ودیگران رامحروم سازد، دیگربرادران هرچقدرنجابت داشته باشند،روزی شورش ویا بابهترین روش زمین خودراتقسیم میکنند.این نوشته را بصورت ساده
عنوان مقاله: 
انسانیت یا بغض ونفرت ،مقابل مخالف، دردنیای ایران.
ع.ب.تورک اوغلی
سالام ـ ضمن آرزوی سلامتی برای جناب آقای لوایی وباتشکوراز آقای توکلی،درمورد فراخوان یاری،،،بازهم میخواهم به چندمورد برخوردکنم،،۱ـازخداوند،،ازلنین،استالین،هیتلر،موسی،عیسی،محمد،مریم باکره،کوروش،تبریزی، حسن،حسین،رضا،فردوسی،وو،، میخواهم که هیچ یک ازدوستان دراین سایت گرفتاربیماری نشوند،انشالله که آقای لوایی نیزهرچه زودتربه جمع دوستان بپیوندد. ۲ ـ تنها چیزی که دراین بحران دلار،وتحریم هنوزگران نشده است نان است.خیال آقای تبریزی جعلی راحت باشد،قربون ستاره ات بشم،اول تحقیق کن بعد بنویس،درجنوب شهرتهران،باشمال قیمت هافرق میکند،دولت حتی درشهرستان ها نرخ نان را تا توانسته ثابت و ارزانترازتهران نگه دارد.۲ ـ گردهمایی قلعه بابک یک نمایشی بود،هویت طلبان برداشته های ملی آزربایجانی خود وتقویت روحیه مبارزان وبرقراری جشن،موسیقی،سخنرانی، ایجاد کرده بودند،الحمدالله طبق خواسته حدادهای تبریزی،کلاشی،طباطبایی بسیجی ها
عنوان مقاله: 
بیانیه بیشرمانه "حزب پان ایرانیست"
مصدق
با درود و وقت بخیر ! برایم روشن نشده است که شما جزو کدام حزب یا سازمان هستید, ولی در متن بیانیه مورد بحث مشخص است که پیرو جمهوری دمکرات و سکولار میباشید ! لطفاً جهت شناسایی اینجانب به وبلاگ یا سایت یا صفحه فیس بوک خصوصی ام مراجعه نمایید ! همه احزاب ناسیونالیستی ایران مانند جبهه ملی و پان ایرانیست مورد هجمه بدخواهان بوده اند و گرچه احزاب ناسیونالیستی هم نفوذ پذیر میباشند. bbcking.blog.ir
1- ابتدا درباره جمهوریخواهی امثالی مانند شما هموطنان بایست به صراحت بگویم :

ماموریت سران حزب جمهوریخواهان ایران, استقرار مدل جمهوری عراق و جمهوری افغانستان در ایران است؛ ولیکن سیاست پشت پرده نظام جمهوری, مردمان ایران را ملعبه و بازیچه گزینه ها و مهره های حمایت شده روسی,انگلیسی,فرانسوی و آمریکایی خواهد نمود و مملکت و ملت را دربست در اختیار مستکبران غربی و شرقی قرار خواهد داد.... بقیه متن در ادامه مطلب !
عنوان مقاله: 
همبستگی با لوایی
داور
معیار انسانیت نه زبان است و نه نژاد ونه قوم ونه تاریخ گذشته ونه هیچ چیز دیگر.ما موظف کمک به آقای لوایی هستیم بدون اما واگر .فرق ما با نظام اسلامی فرق ما با نظام خونریزاستالینی وفرق ما با سازمان بیگانه پرست رجوی در همین جاست.
Anonymous
حلا نوبتی هم که شده نوبت اردوقان است به یارادیچلیق بگوید که دست جناب لوایی را بگیرد و با هواپیمای خطوط ترکیه او برای معالجه مجانی به ترکیه ببرد.
عنوان مقاله: 
جناب لوایی
بامسی
من آرزوی من این است که شما سلامتی خود را بدست بیاورید
دراین موقع است که انسان ها از روی ناچاری وناتوانی دست به دعا می شوند و خدای ناتوانان و درماندگان خلق می شوند.