میزگرد آپوزیسیون روز سوم/میزگرد دوم/بخش دوم

ویدئو کلیب و عکس ها
گرداننده میزگرد افشین نریمان، با بیژن افتخاری، کیانوش توکلی، نیک آهنگ کوثر، سام خسروی فرد

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
پوزیسیون هایی در لباس اوپوزیسیون با نیروهای دافعه روزافزون بینشان نخواهند توانست برای مردم کاری انجام دهند.اوپوزیسیون نماهایی که تمام فکر و ذکرشون حفظ کوه ها و خاک ها و جنگل های در حال تخریب برای انسان های فضایی هست. ملت های ساکن این جغرافیا برای عینان ذره ای اهمیت ندارند.عینها به فکر تایید یا گسترش یا اثبات ایدئولوزی هایی هستند که ذره ای بدرد گرسنگی یا بی کاری ملت های ساکن نمی خورد چنان که دعوای ابکی خلیج عرب خلیج پ-ا-ر-س مسیرش به فارسستان بود.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
این گردهمایی در کدام کشور و شهر بود؟ البته اگر این برنامه ها در پالتاک (انترنت) باشد بیشتر مورد توجه قرار می گیرد
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
تا آنجائیکه من بیاد دارم اکثزیت مخالفین باصطلاح سراسری بلافاصله بعد شروع تحریمهای غرب بر علیه رژیم ایران مسئله سرنگونی رژیم را گذاشتند کنار ، حالا اگر فکر اینها عوض شده و دوباره بفکر سرنگونی رژیم افتاده اند را باید مثبت ارزیابی کرد منتها درد علاج ناپذیر تمامیت ارضی محور اصلی این نوع جلسات است و برگزار کنندگان این جلسات هنوز راه علاج و درمان را برای حفظ تمامیت ارضی جز سرکوب ملل غیر فارس نیافته اند و ما آذربایجانی ها تجربه تلخ کشتار ٢١ آذر را داریم و بقول صفر خان قهرمانی خون شهیدان ٢١ آذر آتش زیر خاکستر رژیم شاه شد و در قیام ٢٩ بهمن تبریز شعله ور شد و رژیم شاه را در آتش خود سوزاند خلاصه اینکه کشتار بخاطر تمامیت ارضی جواب ندارد اگر راه حلی جز کشتار دارید رو کنید تا ما هم مطلع شویم و گرنه مثل جریان تحریمها خجالت زده شعارسرنگونی را نیز کنار خواهید گذاشت و برای طول عمر آخوندها نماز شب
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سلام اقای کیانوش توکلی ! لطفا اسامی آن دو سازمان بلوچی که در این " میز گرد" با حضور شما شرکت داشتند را میشود به کاربران سایت معرفی کنید؟!
از قبل سپاسگزار م.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
خسرو گرامی ، بنده جمع بندی نکردم ، تنها به چند نکته اشاره کردم
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب توکلی اینکه فقط دو شرط را تعیین کرده بودند بنظرم بسیار منطقی بود. هرچه شروط زیادشود بحث ها و مخالفت یا موافقت های زیادی را موجب می شود که همه را از اصل مطلب دور می کند. شوربختانه جمع بندی ارائه شده از این سه روز یک جمع بندی بی محتوا و سپاس گزاری از شرکت کنندگان بود و معلوم نشد چه عواملی موجب آسیب های جدی به پیشرفت و همبستگی اپوزیسیون جمهوری اسلامی شده است. اگر شما غیر از دوپاراگرافی که نوشتید جمع بندی دیگری دارید خوشحال خواهم شد آنها را از قلم شما که در این نشست حضور داشتید بخوانم
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
این میزگرد با تعیین موضوعی مهمی چون آسیب شناسی اپوزیسیون ایران، بسیار خوب سازماندهی شده بود و از کلیه احزاب و شخصیت های سیاسی بشرط پذیرش دو شرط (سرنگونی و تمامیت ارضی ) جهت فکر سازی تشکیل شده بود . متاسفانه از میان دهها حزب و سازمان سراسر تنها حزب کمونیست کارگری شرکت کرده بود وهمچنین حزب دمکرات کردستان ایران و کومله و دو سازمان بلوچی نیز از شرکت کنندگان آن بودند. میزگرد سه روزه بطور مستقیم از شبکه تلویزیون ماهداره ای «اندیشه» پخش و باز پخش شد.
عدم انتشار شده: 
false