گزارش دیداری از مراسم سالروز قیام ملی 21 آذر در استکهلم

در 9 دسامبر سال 2016 میلادی در استکهلم مراسم سالروز قیام ملی 21 آذر برگزار گردید شما را دعوت می کنم از گزارش دیداری این مراسم دیدن فرمائید البته سخنرانی ها به زبان تورکی صورت گرفته است

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب ناصر کرمی گرامی / انتقاد شما در باره ترجمه مطالبی که به دیگر زبانهاست، کاملا درست است و همین حالا با اقای بابک ازاد صحبت کردم و ایشان هم قبول کردند که می بایست ترجمه ای همراه این کلیب ارائه می کرد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب آقای کیانوش توکلی امید است به مطلب درست متوجه شده اید.آقای رفعت مرادی که عکسش سایت ایران گلوبال را مزین کرده است, 10 سال تمام مدیر تلویزیون سهند بوده است. تلویزیون سهند از طرف جمهوری اسلامی ایران شب و روز با خرجی هنگفت به آذربایجان شمالی برنامه پخش میکند و با تبلیغ دین و تخریبات و غیره مشغول است. یعنی آقای رفعت مرادی 10 استخدام دولت جمهوری اسلامی ایران بود و یک شبه موضع عوض کرد و شد ملی گرا دو آتشه برای آذربایجان متحد, بدون اینکه یک کلمه ازاین سابقه 10 ساله سخنی بگوید و با اظهار ندامت کند. حالا ما را ول کنید, خودتان و با عقل خودتان این مسئله را قضاوت فرمائید.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب کرمی متاسفانه جریان اطلاعات در این سایت ....
. بنده با خود کنفرانس به هیچ وجه مخالف نیستم . ایراد بنده اینست شخصی که 12 سال مدیر تلویزیون سحر ج. ا بوده چطور صحیح و سالم از ایران خارج شده و یک شبه شده فعال درجه یک ملی آزربایجان جنوبی. شما می دانید حتی وقتی یک گله دام از یک کشور به کشور دیگر می رود مدتها در قرنطینه گمرک قرار می گیرد تا اگر بیماری داشته مشخص شود ولی این شخص بدون گدارندن دوران قرنطینه ، خود را به حرکت ملی آزربایجان چسبانده است. این سوال را از اقای بابک آزاد کردم که یا ایشان غیبش زده یا جوابی ندارد . در ضمن شما هم بهتر است این وسط از آب گل آلود ماهیگیری نکنید چون نه این آب آن آبی است که به شما ماهی بدرد بخوری برسد و نه اینکه شما ماهیگیر حرفه ای هستید.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
این پس مانده ای که اکنون در کشور بیگانه با پرچم قلابی و زیر عکس اتاتورک و پیشه وری توسط عده ای تجزیه طلب نشخوار میشود از دست پخت همان چپ جهانی و عوامل رسوای ان در ایران است . فقط خواجه حافظ نمیداند که این افراد کیستند و برای چه هدفی با چه اعتبارهائی دور هم گرد میایند. جالب است بدانیم نقش اقای بابک ازاد چیست؟
عدم انتشار شده: 
false
تصویر ناصر کرمی

نظر : 
جناب آقای توکلی گرامی،...

1- بخوبی میدانید کسی که مأمور اطلاعاتی هر سازمان و کشوری باشد، اوّلین قانونی را که باید یاد بگیرد، از خود اثر و نشانه و یا سند و مدرکی حمل بر اطلاعاتی بدون خود بر جای نگذارد، این کاربر بنام یکنفر.. موضوعی را مطرح کرده است که قابل اثبات و پیگیری است که یا درست و یا اتهام است. ده سال کار در کانال تلویزیونی که وابسته به نظام بوده است.

2- طبق قانون سایت ایران گلوبال قرار بر این هست که هر مطلبی که به زبان غیر فارسی باشد باید ترجمهء آن هم در کنار آن گذاشته شود، که در فیلم ها ترجمه ای از آنها نیست، و فقط به زبان تُرکی است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای توکلی سند از این محکمتر که یک شخص 12 سال مدیر بخش آزربایجانی تلویزیون سحر بوده و مشغول تخریبات بر علیه آزربایجان بوده و یک شبه از تلویزیون و ایران بیرون آمده و فردایش شده فعال ملی آزربایجان جنوبی . آیا می دانید کسی بخواهد در صداو سیمای جمهوری اسلامی استخدام شود باید از چه فیلترهایی رد شود؟ حالا اگر بخواهد مدیر یک قسمت هم شود چه جور آدمی باید باشد؟ اسم من اصلا مهم نیست من می توانم خود خامنه ای باشم ولی ببینید آیا حرفی که می زنم چرند است یا نه ؟ من از شما سوال کردم که اسم مدیر سابق بخش ازربایجانی تلویزیون سحر..چه اشکالی دارد که باید سانسور شود شما که قسمت ادعای من راجع به .. بودن این شخص را سانسور نکرده اید. در ضمن در همین سایت همه تهمتهایی که به افراد زده می شود مگر با سند و مدرک است که منهم سند ارائه دهم؟ به نظرم مشکل از من نیست .
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب یکنفر؛ مگر کسی شما را می شناسد ؛ در پشت نام «یکنفر» هر کسی می تواند باشد. خوب هر وقت مثل بنده با عکس و نام در نظر دارید ؛ کسی را مامور وزرات اطلاعات بنامید ؛ با سند و مدرک بیائید ؛ حتما منتشر خواهد شد . اگر این رویه که هر کسی با یک نام مستعار , اشخاص حقیقی و حقوقی را وزرات اطلاعاتی بنامد ؛ سنگ روی سنگ بند نمی شود.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
خودت .... هستی چون با بی نامی ات به نامداران دیگر تهمت میزنی. مغولزادگان آذری گویا از فکر کردن عاجز هستند و نمیدانند اینجا چه مینویسند. دهن دره گی شما تجزیه طلبان ترک بی نهایت است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای کیانوش توکلی اسم .......چرا باید سانسور شود؟!! آقای کاوه جویا..... با چه استنباطی دست به سانسوراسم این مزدور وزارت اطلاعات می زند. جناب کاوه جویا این حرکات شما مصداق سوء استفاده از موقعیت است یکم قبل از سانسور فکر کردن خوب چیزی است که شما فکر نمی کنم تا حالا در عمرتان نیاز به فکر کردن را احساس کرده باشی.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب بابک آزاد این آقای .... را شما می شناسید بهتر بود به خوانندگان هم معرفی می کردید تا آنهایی که با این اعجوبه اطلاعاتی واجا(وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی) آشنایی ندارند ایشان را بهتر بشناسند. برای شروع من به شما کمک می کنم . ایشان مدیر بخش آزربایجانی تلویزیون سحر جمهوری اسلمی ایرنا به مدت 10 سال بودند. همین یک جمله لرزه بر اندام هر شنونده ای می اندازد. من اگر جای شما بودم از یک کیلومتری محل استقرار این ادم رد نمی شدم.جلبه این ادم تا بحال در مورد آن 10 سال مزدوری برای رزیم تهران یک کلمه هم به زبان نمی اورد. ایشان یک شبه شدند فعال ملی آنهم از نوع آزربایجان جنوبی آیا یان برای شما جای علامت سوال ایجاد نمی کند؟!!
عدم انتشار شده: 
false