مرگ هاشمی رفسنجانی با مواد شیمیایی؟

سپاه پاسداران انواع سم و مواد شیمایی سرطان‌زا و عامل سکته دراز مدت و کوتاه مدت تولید می کند که در کشتار جمعی، تزریق، شیاف، محلول خوراکی، پودر و ... بکار می رود. این کارخانه که دو دهه‌ پیش شروع به کار کرد، همچنان فعال بوده و سپاه پاسداران با مواد تولید شده در این چند سوله، ده‌ها مبارز را در زندان و بیرون از زندان به قتل رسانده است. بعد از مرگ مشکوک هاشمی رفسنجانی، اذهان به "جابان" رفت اما حقیقت با کالبد شکافی جسدش نه در ایرانِ تحت حاکمیت سپاه پاسداران، بلکه در اروپا روشن خواهد شد.

اطلاعاتی در دست است که نشان می دهد باند سپاه پاسداران در بین جابان و آئینه‌ورزان ( دماوند) در مجموعه‌ای که دارای چند سوله و دستگاه‌های پیشرفته است، انواع سم و مواد شیمایی سرطان‌زا و عامل سکته دراز مدت و کوتاه مدت تولید می کند که در کشتار جمعی، تزریق، شیاف، محلول خوراکی، پودر و ... بکار می رود. این کارخانه که دو دهه‌ پیش شروع به کار کرد، همچنان فعال بوده و سپاه پاسداران با مواد تولید شده در این چند سوله، ده‌ها مبارز را در زندان و بیرون از زندان به قتل رسانده است. بعد از مرگ مشکوک هاشمی رفسنجانی، اذهان به "جابان" رفت اما حقیقت با کالبد شکافی جسدش نه در ایرانِ تحت حاکمیت سپاه پاسداران، بلکه در اروپا روشن خواهد شد.

بخش: 

انتشار از: 

دیدگاه‌ها

نظر: 

ایران رو به زوال و نابودی ست.به حال سرزمین کورش گریه کنید که به دست نا اهلان و غافلان افتاد

نظر: 

شما یک پنج تومنی به آخوند بدید کور خوندید دیگه پس بهتون بده ....

نظر: 

به امید روزی که علی خامنه ای به سزای جنایاتش برسه . مردم اگه کمی شجاعت داشته باشن فردا روز تشیع امبر هاشمی از این فرصت خدادادی استفاده کنن و یک گام بزرگ برای سرنگونی رژیم بردارن باشعار مرگ بر دیکتاتور و.

افزودن نظر جدید

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.