مرگ هاشمی رفسنجانی با مواد شیمیایی؟

سپاه پاسداران انواع سم و مواد شیمایی سرطان‌زا و عامل سکته دراز مدت و کوتاه مدت تولید می کند که در کشتار جمعی، تزریق، شیاف، محلول خوراکی، پودر و ... بکار می رود. این کارخانه که دو دهه‌ پیش شروع به کار کرد، همچنان فعال بوده و سپاه پاسداران با مواد تولید شده در این چند سوله، ده‌ها مبارز را در زندان و بیرون از زندان به قتل رسانده است. بعد از مرگ مشکوک هاشمی رفسنجانی، اذهان به "جابان" رفت اما حقیقت با کالبد شکافی جسدش نه در ایرانِ تحت حاکمیت سپاه پاسداران، بلکه در اروپا روشن خواهد شد.

اطلاعاتی در دست است که نشان می دهد باند سپاه پاسداران در بین جابان و آئینه‌ورزان ( دماوند) در مجموعه‌ای که دارای چند سوله و دستگاه‌های پیشرفته است، انواع سم و مواد شیمایی سرطان‌زا و عامل سکته دراز مدت و کوتاه مدت تولید می کند که در کشتار جمعی، تزریق، شیاف، محلول خوراکی، پودر و ... بکار می رود. این کارخانه که دو دهه‌ پیش شروع به کار کرد، همچنان فعال بوده و سپاه پاسداران با مواد تولید شده در این چند سوله، ده‌ها مبارز را در زندان و بیرون از زندان به قتل رسانده است. بعد از مرگ مشکوک هاشمی رفسنجانی، اذهان به "جابان" رفت اما حقیقت با کالبد شکافی جسدش نه در ایرانِ تحت حاکمیت سپاه پاسداران، بلکه در اروپا روشن خواهد شد.

بخش: 
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایران رو به زوال و نابودی ست.به حال سرزمین کورش گریه کنید که به دست نا اهلان و غافلان افتاد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
شما یک پنج تومنی به آخوند بدید کور خوندید دیگه پس بهتون بده ....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به امید روزی که علی خامنه ای به سزای جنایاتش برسه . مردم اگه کمی شجاعت داشته باشن فردا روز تشیع امبر هاشمی از این فرصت خدادادی استفاده کنن و یک گام بزرگ برای سرنگونی رژیم بردارن باشعار مرگ بر دیکتاتور و.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
به اميد ريشه كن شدن تمامي مستبدين و حوزه هاي علميه