توضيح پيمان عارف درباره مصاحبه جعلى منتشر ه در ايران گلوبال

گفتگو با پيمان عارف بعد از ديپورت به لبنان

مديرمسئول محترم سايت ايران گلوبال پيرو انتشار مطلبى در آن وبسايت در مورخ ٧ ديماه گذشته با عنوان "گفتگو با پيمان عارف بعد از ديپورت به لبنان" به اطلاع ميرساند بنده هيچگونه گفتگويى با آن سايت نداشته و مطلب منتشر شده در واقع نه يك مصاحبه بلكه مكالمه ضبط شده حاصل از تماس شخصى بنام يوسف صمدى نمين توسط ايشان به شيوه اى غير اخلاقى است.

مديرمسئول محترم سايت ايران گلوبال پيرو انتشار مطلبى در آن وبسايت در مورخ ٧ ديماه گذشته با عنوان "گفتگو با پيمان عارف بعد از ديپورت به لبنان" به اطلاع ميرساند بنده هيچگونه گفتگويى با آن سايت نداشته و مطلب منتشر شده در واقع نه يك مصاحبه بلكه مكالمه ضبط شده حاصل از تماس شخصى بنام يوسف صمدى نمين توسط ايشان به شيوه اى غير اخلاقى است. اخلاق گريزى كه به ضبط تماس تلفنى اش نيز محدود نبوده و با كات كردن هاى متعدد به شيوه ايكه در رسانه هاى امنيتى سراغ داريم و درآوردن يك فايل ده دقيقه اى از مكالمه اى يكساعت و نيمه و آنگاه انتشار فايل كات شده تحت عنوان مصاحبه با من تلاش مذبوحانه و رسوايى جهت اثبات ادعاهاى جايى كه از آن مزد ميگيرد نموده است. لذا مستدعى است ضمن انتشار اين توضيح نسبت به عملكرد ادمين "....اخلاق" آن سايت كنترل و دقت بيشترى اعمال فرماييد.

بخش: 

انتشار از: 

دیدگاه‌ها

نظر: 

گفتگو و یا مصاحبه بنده با پیمان عارف کاملا داوطلبانه بوده و قبل از مصاحبه از اینکه قرار بود مصاحبه ضبط و توزیع گردد به توافق رسیدیم و رضایت ایشان هنوز در کلیپ اریژینال موجود میباشد و اگر ایشان سعی در انکار آن میباشند میتوانم آن قسمت را برای ایران گلوبال بفرستم. اینکه کسی برای یک جواب ساده خود را به کوچه علی چپ بزند و سعی در تغییر موضوع باشد و یک مصاحبه ۲۰ دقیقه ای را ۱.۵ ساعت طول بدهد طبیعتا نه از حوصله بیننده خارج است که همه آن را ببیند و نه از لحاظ اخلاقی درست است که بعضی چرندیات و تهمتها منتشر گردد.

نظر: 

ژوبین رازانی- نام حقیقی "منصور حکمت" - است . که گویا از زردشتیان شیراز بوده . یا یکی از اقلیت های دیگر مذهبی قومی ایران.

نظر: 

کیانوش توکلی تو از پاسخ به سوالات من عاجز هستی و زبانت کوتاه است و جوابی نداری. برای همین از اهرم سانسور استفاده میکنی و کامنتهای مرا منتشر نمیکنی تا حداقل خوانندگان در این مورد قضاوت کنند. تو فرقی با رسانه های جمهوری اسلامی نداری. آنها هم زبانشان کوتاه است و عاجز از جواب هستند. بنابر این از درج کامنت خودداری میکنند. یک سوزن به خود و یک جوالدوز به دیگران بزن. تو انسان متکبری هستی و فکر میکنی از همه بیشتر میفهمی، اما این طور نیست.

نظر: 

جناب توکلی عزیز همکار شما بودن ایشان را نمیدانم ولی ایشان قطعا همکار یوسف صمدی نمین هست. با تشکر از رفتار مسئولانه شما در غیرفعال نمودن لینک مزبور.

نظر: 

جناب «راه اردغان» یک نام مستعار انتخاب کن و کامنت بدون توهین بنویس حتما با هر نظری باشد؛ درج می شود

نظر: 

سلام جناب توکلی. ببخشید چرا کامنت من منتشر نشده است؟

نظر: 

اقای رازانی بکا رگیری واژه ننگ برتو از زن هم کمتری و باید راننده تاکسی میشدی توهین به مقام ادمی است .
هیچ بانوئی این همه فاجعه مانند باسوادها بوجود نیاورد. هیچ تاکسی رانی مانند باسوادها به دفاع از نظام سیاه اسلامی برنخاست . بنظر میرسد که شما یک عذر خواهی به بانوان و زحمت کشان ایرانی بدهکار هستید .

نظر: 

1_استفاده کاربران از نام رهبران سياسي و شخصیت های سیاسی (به فارسي وَيَا كردي)ممنوع است. «ژوبین رازانی» نام کردی منصور حكمت مي باشد.(کسی از ما گله کرد که چرا اجازه می دهیدم با نام کردی همان کار تکرار شود)2_نگاه كنيد به دو پيام متناقص ژوبین رازانی .يكي ننگ بر من دارد ... و ديگری مرا تائید می کند. قبلا به کاربری که با نام منصور حکمت کامنت می گذاشت ، اعتراض شده بود و همین شخص و یا کس دیگری با نام کردی منصور حکمت کامنت می گذارد . استفاده از نام شخصیت های سیاسی ممنوع است و ما ، وقت از کجا بیاریم که کار و زندگی خود را رها بکنیم تا به این دوستان بگیم هر چه می نویسید، بنویسید ولی لطفا با یک نام مستعار معمولی ویا حتی بدون نام بنویسید . آیا این کار خیلی زحمت دارد؟

نظر: 

کیانوش توکلی ننگ بر تو. تو از یک زن هم کمتری. با آن موهای مضحک و قرمزت. تو باید راننده تاکسی میشدی.

نظر: 

مسئول محترم کامنتها، میشود بفرمایید چرا کامنت من منتشر نشد؟!

نظر: 

لینک «گفتگو با پیمان عارف بعد از دیپورت به لبنان» عدم انتشار خورد

نظر: 

من هم با نظر کیانوش توکلی موافق هستم. قضاوت زودهنگام در مورد انسانها کار اشتباهی است.

نظر: 

جناب عارف پيمان گرامي، كار غير اخلاقي را.فردي كه با شما مصاحبه كرد -انجام داده است.همكار ما بابك ازاد أين مطلب منتشره توسط يوسف صمدى نمين را. در ايرانگوبال گذاشته است و هيج كار غير اخلاقي هم إز سوي ايشان انجام نگرفته است. بعبارة ديگر أين يوسف صمدى نمين بود كه در مصاحبه يكي و نيم ساعته با شما بشكل ناقص و در ده دقيقه ان را منتشر كرد و شما مي بايد با ان شخص برخورد مي كرديد.

نظر: 

به هموطن گرامی , راه اردغان !
درود بر شما . کاملاً شما درست می فرمایید؛ بین پان ترکها و تجزیه طلبان و داعش و فاشیسم ترکیه و حکومت آخوندی و ارتجاع منطقه ،وحدتی پنهان و آشکار وجود دارد . و همینطور به درستی به کینۀ پان ترکها و تجزیه طلبانِ به ظاهر ترک و کرد و عرب به ایران و ایرانی و اپوزیسیون ضد آخوندی اشاره کردید. حساب و تکلیف هموطنانِ شریفِ کرد و ترک و عرب خوزستانی از تجزیه طلبان جداست.
رژیم پلید و ضدبشری جمهوری اسلامی چون ضدملی و ضدایرانی است و بر دروغ و جعل و دغل استوار است با هویت این ها (پان ترکها) همخوانی دارد. بنابر این اصلاً جای تعجب ندارد که سرنخ پانترک ها به داخل سپاه پاسداران ضدخلقی و ارگانهای دیگر رژیم برسد. رژیم ضدبشری جمهوری اسلامی که نزدیک به 40سال است بر همه مقدرات مردم چنگ انداخته، آگاهانه به پان ترکها و تجزیه طلبها کمک می کند.شاید هنوز برای بعضی سوال باشد که چرا در

نظر: 

پان ترک مغول ، کینه ای بی پایان نسبت به ایران و ایرانی و اپوزیسیون ضد آخوندی دارد ، و حاضر است برای خدمت به فاشیسم اردغان سنی داعشی، دست به هر کار غیراخلاقی بزند.
همیشه اینجا اشاره شد که بین تجزیه طلبان آذری و داعش و فاشیسم ترکیه و حکومت آخوندی و ارتجاع منطقه ،وحدتی پنهان و آشکار وجود دارد .
در نبرد آینده در درون ایران باید به این راسیست های قومگرا چنان ضربه ای وارد شود که بیاد درههای قره باغ بیفتند و نه تجزیه طلبی.

افزودن نظر جدید

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را بدون فاصله وارد کنید.