من همان ایرانی خود باورم!

ویدئو
دختر ایرانی بختیاری تبار، در آرامگاه کورش بزرگ، عواطف شورانگیز میهن پرستانه ی خود را با زبان شعر بازگو می کند.
میلیون ها دختر و پسر از نسل جوان ایران، با روی آوردن به اندیشه ی ایرانگرایی، آرزوی ملت ایران را برای برافکنی رژیم ایرانستیز حاکم و برپاسازی ایران نوین مردم سالار، برآورده خواهند ساخت.

 

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
اینجا که قبر مادر حضرت سلیمانه
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ٱقای توکلی شما به عنوان مدیر سایت لازم است از درج نظرات با عنوان ناشناس جلو گیری نمایید﴾چون این افراد با ناشناس بودن از چند مدیای مختلف نظر دهی و رای دهی میکنند که نهایتا چند پانترک و تجزیه طلب متوهم از منفی زیاد مثل ٱن بزرگوار کیفورشده ودده قره قوروت را در ٱورده ..........
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ناشناس = anynymus از مغز پدر و مادر که چه عرض کنم از نیاکانت بگو ببینیم چی تو چنته داری بجز شیر بز و چادر و زمین نازا و خوی وحشی ٱیا هویت تاریخی دارید تو که در تاریکی پنهان شدی و حتی جرات نداری اسم لااقل جعلی برای خودت بگذاری که نشان از ترسو بودنت دارد چگونه در مورد این جوان و خانواد ه اش با گستاخی نظر میدهی ﴿ٱقای توکلی شما به عنوان مدیر سایت لازم است از درج نظرات با عنوان ناشناس جلو گیری نمایید﴾نشان از ترسو بودنت دارد چگونه در مورد این جوان و خانواد ه اش با گستاخی نظر میدهی ﴿ٱقای توکلی شما به عنوان مدیر سایت لازم است از درج نظرات با عنوان ناشناس جلو گیری نمایید﴾ پانترکان و مزدوران عردوغان ,علیموف وا لبته پادوهای ٱخوندهای جنایتکار هویت نداشته خود را در تخریب هویت تاریخی ایرانیان تعریف میکنند. زهی توهم باطل
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب Amin
اگر میخواهی با اصل و نصب منفی دهندگان بیشتر اشنا شوی کامنت های این لینک را بخوان:

http://www.iranglobal.info/node/59192
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
گروهی هویت و نیاکان خود را با سومریان پیوند میزنند و گروهی با بودا و گروهی با محمد و عیسا و موسا .ما نیز حق داریم هویت خود را این گونه بیان کنیم. امید است که روزی گروهی پیرامون ارامگاه شاد روان پیشه وری که بدست استالین به قتل رسید گرد هم ایند و یاد و خاطره ان مرد را زنده کنند. هر روز ادینه در ایران مردم به سوی مزارستان و یا قبرستان ها میروند و یاد پدر مادر خواهر و اقوام و اشایان میکنند و این کار خوبی است . تولد پیشه وری پیشاپیش مبارک باد .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
یه شعر غلط و غولوط سر هم کردن یاد این بچه دادن، ماشاء الله به مغز پدر و مادرش یا معلمش. با این اداهای مضحک که کلی مایه تفریح ما شد. اگه اون سرزمین اینه، که نباید این باشه، باید فاتحه شو خوند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
زنده باد شیر دختر ایرانی .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
امامزاده کوروش با قبر سنگی یونانی !!!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آیا یک ایرانی میتواند به این ویدیو امتیاز منفی دهد؟
پس ببینید اینها که منفی میدهند خود را ایرانی نمیدانند.
هر چه بیشتر عکس العمل منفی ببینیم باید متوجه شویم ترسشان رو به فزون است.
و خوشحال میشویم.
عدم انتشار شده: 
false