برنامه تلویزیونی کمپین بازگشت شاهزاده در 2017-11-04

برنامه تلویزیونی کمپین بازگشت شاهزاده (بسوی انتخابات آزاد) با اجرای بانو میترا فتحیان پور در 2017-11-04

برنامه تلویزیونی کمپین بازگشت شاهزاده با اجرای بانو میترا فتحیان پور

بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
با سلام و درود و عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز و ارجمند
در ابتدا خیلی سپاسگزاری میکنم که پست های کمپین بازگشت شاهزاده (بسوی انتخابات آزاد) و سخنان شاهزاده رضا پهلوی گرامی را بخوبی دنبال می کنید.
بنده به جرأت میتوانم بگویم که شما از باورمندان به شدت به کمپین بازگشت شاهزاده و خود شاهزاده رضا پهلوی هستید و به ایشون و این کمپین علاقه بخصوصی دارید و این مهم قابل ستایش است.
و جنابعالی نمی توانید بگویید علاقه ندارم چراکه بطور مثال ما (طرفداران خاندان ایرانساز پهلوی) هیچگونه علاقه ای به سازمان مجاهدین خلق و مریم و مسعود رجوی نداریم و از همین رو اصلا در تمام این سالها به حرفهایشان توجهی نداشته ایم و این سازمان و این افراد، از زاویه دید ما خارج بوده و هستند و ما تنها یک آلترناتیو میشناسیم که آن هم شاهزاده رضا پهلویست و فقط فرمایشات ایشان را میشنویم و بدان عمل مینماییم و ظاهرا شما هم با ما
عدم انتشار شده: 
false
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

نظر : 
خلق قهرمان ایران يک بار برای همیشه نظام استبداد سلطنتی پهلوی را به زباله دانی تاریخ انداخته است. در خاطره و حافظه زندۀ خلق ايران هم هست که ما يک بار رژیم پادشاهی را دور انداخته‌ ايم. رضا پهلوی چی ها باید بدانند که ما حافظۀ خود را از دست نداده ایم و دوران طلایی!!! رژیم ساواکی محمدرضا شاهی را از یاد نبرده ایم. دوره‌اى که نميشد کسى با رفيقش در مدرسه و دانشگاه حرف بزند، کارگر اجازه نداشت اتحاديه تشکيل بدهد، جاى شکنجه روى پاى جوانان مملکت بود .
خيلى بلاهت ميخواهد اگر فکر کنيم مردم ممکن است به سيستم سلطنتى - طاغوتى پهلوی، تن بدهند. اين مردم ديگر آن وضع را نميخواهند. از آن پديده عبور کرده اند. تاريخاً عبور کرده اند، برايش جنگيدند. بگذريم که بعداً ماحصلش رژیم ضدخلقی و پلید جمهورى اسلامى شد ولى وقتی خلق ایران، رژیم ساواکی محمدرضا شاهی را برمی انداختند به رژیم پلید جمهورى اسلامى فکر نمی کردند.
عدم انتشار شده: 
false