بار دیگر ایران‌گلوبال زیر حمله سایبری!

سربازان گمنام ارتش سایبری جمهور اسلامی، رژیمی که پایه‌هایش به یک سایت خارج از کشور بند است، می‌توانند افتخار کنند که با خارج کردن ایران‌گلوبال از دسترس خوانندگان به مدت 40 ساعت، پایه‌های رژیم را استحکام بخشیده‌اند!
البته این آخرین باری نخواهد بود که رژیم اسلامی، پول و سرمایه مردم میهن ما را در اینگونه تلاش‌های بی‌مورد هدر خواهد داد.

حمله سایبری به ایران‌گلوبال برای چندمین بار در سال جدید از 3 روز پیش شروع شد. شدت حمله Ddos ارتش سایبری به اندازه‌ای بود که توانستند سایت را به مدت 40 ساعت از دسترس خارج کنند.

در اثر این حمله، هیچ آسیبی به سایت نرسید و خارج شدن سایت از دسترس، تنها دستاورد ارتش سایبری بود.

اکنون سربازان گمنام ارتش سایبری جمهور اسلامی، رژیمی که پایه‌هایش به یک سایت خارج از کشور بند است، می‌توانند افتخار کنند که با خارج کردن ایران‌گلوبال از دسترس خوانندگان به مدت 40 ساعت، پایه‌های رژیم را استحکام بخشیده‌اند!

البته این آخرین باری نخواهد بود که رژیم اسلامی، پول و سرمایه مردم میهن ما را در اینگونه تلاش‌های بی‌مورد هدر خواهد داد.

طبیعتا باز هم باید منتظر حملات دیگری باشیم!

ایران‌گلوبال تشکر خود را از خوانندگان گرامی که با صبر و حوصله منتظر راه افتادن دوباره سایت بودند و از ما پشتیبانی کردند، ابراز می‌دارد.

انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
" توفیق اجباری " یعنی اینکه سرانجام " ایران گلوبال " از شر " سیستم امتیاز دهی " خلاص و " بوستان بدون سر خر " شد. انشاالله.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دمکراسی در ایران گلوبال ادامه خواهد داشت، هیچ کس قادر نخواهد بود دمکرا سی را در این سایت در نطفه خفه کند.،
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
رژیم اسلامی حاکم بر ایران، رژیمی ناسیونالیست ، شوونیست و پان فارس نیست بلکه رژیمی پان اسلامیست وفرقه گرای شیعه است. در ایران به اقلیتهای مذهبی ودینی ظلم می شود، هموطنان کرد وبلوچ ما ودیگر سنی مذهبان ایران به جرم اینکه سنی مذهب هستند از سوی آخوندها مورد ظلم وستم قرار می گیرند نه به خاطر غیر فارس زبان بودن. یک مثال می زنم، سنی مذهبهای استان خراسان فارس زبان هستند اما تحت ستم مضاعف قرار دارند واز سوی رژیم به آنها ظلم می شود ودر فقر ومحرومیت هستند. در مقابل، هموطنان آذربایجانی ما، ترک آذری هستند وفارس نمی باشند اما به دلیل اینکه شیعه مذهب هستند تحت ستم مضاعف نمی باشند ودر سطوح بالای حاکمیت آخوندی وارد می شوند.وضعیت مالی ومعیشتی هموطنان تبریزی ما از تهرانی ها نیز بهتر است. یا کرمانی ها را در نظر بگیرید با اینکه هم فارس هستند وهم شیعه، در فقر هستند وشهر کرمان شهری محروم است و شهر تبریز نسبت به
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آن افرادی که بی شرمانه و موذیانه به رژیم پان اسلامیست جمهوری اسلامی می گویند : "رژيم ارتجاعى فارس آخوندى" !!! به طورقطع از ماموران رژیم ظالم و غدار جمهوری اسلامی هستند که قصد دارند بین مردمان ایران تخم نفاق و کینه بکارند.
این چه رژیم فارسی است که اکثر مقامات و کارگزاران آن ترک بوده و هستند؟!
آیا علی خامنه ای ، میرحسین موسوی ، مشکینی ، موسوی اردبیلی، خلخالی ، موسوی تبریزی، ملاحسنی ، نعمت زاده، آخوند زاده وووو فارس زبان می باشند؟! برید خجالت بکشید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آقای توکلی و مسئولین فنی و همکاران ایران گلوبال : بنده هم درنوبه خودم از زحمات وراه انذازی دوباره ایران گلوبال از همه تان تشکر می کنم. شاد باشید انزابی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با تشکر از اقای توکلی و دیگر دست اندرکاران برای رهائی تارنما از چنگال مخوف ارتجاع .نبودن دوروزه این سایت در دسترس علاقمندان احساس مبرم به ازادی را دو چندان میکرد .گویا چیزی بنام ازادی و نوشتن و فکر کردن گم شده بود .
احساسی نا خوشایندی بود که بسیار غیر عادی و غیر طبیعی بنظر میرسد . نبودن مقالات حتا نوشته های لوائی و یا دو گانه نوشتن اقای گمنام و نوشته های اقا جمال و بسیاری دیگر احساس میشد . درود بر پیگیری شما.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ما فعالين تورك آذربايجان جنوبى، ضمن محكوم كردن ددمنشى هاى رژيم ارتجاعى فارس آخوندى در سركوب آزادى بيان، براى ايران گلوبال و مسئولين محترم آن آرزوي موفقيت مى كنيم. و اطمينان داريم كه متفكرين آزادى خواه ملت هاى ايران، علاقمند هستند در يك محيط سالم و بدور از حب و بغض، به مبادله افكار و انديشه و نقد و بررسى ادامه دهند. چرا كه خفقان و سركوب آزادى بيان، فقط و فقط به نفع استبداد حاكم مى باشد....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خیلی خوش حالم که سایت ایران گلوبال بعد از وقفه کوتاه دوباره مشقول بکار شد متشکر از ضحمات یک یک دست اندرکاران

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آقاى توكلى
هكرها آرزويشان را به گور خواهند برد
ايران گلوبال همچنان مدافع دموكراسى و حقيقت و آزادى بيان باقى خواهد ماند
ل

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تبريك وتشكراززحمات دست اندركاران جهت بازسازي وحفظ سايت معتبر ايرانگلوبال كه همچون خاري درچشم دشمنان آزادي بيان بوده است آقاي توكلي گرامي وهمكاران سلامت وموفق باشيد
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تشكر لاچين گرامي، مسولين فني سايت در أين ٢ روز بسيار زحمت كشيدند تا سايت را دو باره سر پا كردند بگونه اَي كه سرعت سايت بيشتر شده است و سيستم امتياز دهي كه هكر ها از أين طريق توانستند سايت را از كار بياندازند- بسته خواهد شد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب آقای توکلی.....از این که سایت ایران گلوبال را در عرض کم مدت دوباره راه اندازی کردید جا دارد از شما و از کارکنان محترم بخاطر زحمات بیش از حد, تشکر بکنم و میدانیم که این آخرین حمله نخواهد بود . موفقیّت هر جه بیشتر شما را در مقابل حمله ارتش سایبری جمهوری جهل و جهالت آرزومندیم.....