طرح خامنه ای و بیت رهبری برای مهندسی انتخابات

هسته ی اصلی قدرت در دست رهبر و اطرافیان وی در بیت است. این افراد هستند که تصمیم میگیرند چه کسی تأیید صلاحیت بشود و چه کسی نشود، چه کسی نهایتاً رئیس جمهور بشود و چه کسی نشود....خامنه ای هرگز حاضر نمی شود قدرت مطلقه ی رهبر را به کسی خارج از خانواده ی خود منتقل کند. رئیسی قرار است فقط رئیس جمهور شود و نه رهبر

 

افشای طرح خامنه ای و بیت رهبری برای مهندسی انتخابات به سود رئیسی

اکنون که این متن را می نویسم تنها چند ساعت به شروع انتخابات نود و شش باقی ست .  هدف از این نوشتار تحلیل وضعیت رژیم نیست بلکه آگاهی دادن به هموطنان در مورد طرح توطئه گرانه بیت رهبری علی خامنه ای برای انتخاب نماینده مورد علاقه رهبر یعنی ابراهیم رئیسی است.  اتفاقات چند ماه گذشته و به خصوص حوادث روزهای اخیر در کنار اطلاعات بدست آمده از بیت گویای چنبن طرحی ست. در این میان گروه های فعال سیاسی در خارج از کشور همچنان به بحث و جدلهای تکراری به اصطلاح تئوریک سیاسی مشغولند که کاملا دور از واقعیات موجود در داخل کشور است.  گر چه این گروه ها اختلاف نظرهای اساسی تقریبا در مورد هر مسئله سیاسی دارند اما متاسفانه وجه مشترکشان عدم شناخت درست از وضعیت داخلی ایران است.

در کشور ما هسته اصلی قدرت در دست رهبر و اطرافیان وی در بیت است. این افراد هستند که تصمیم میگیرند چه کسی تائید صلاحیت بشود و چه کسی نشود، چه کسی نهایتا رئیس جمهور بشود و چه کسی نشود.  در این میان نقش مردم به عنوان نیروی اصلی مخالفت با رهبری را نباید نادیده گرفت.  این نیروی میلیونی مردم مهمترین چالش رهبر برای اجرای طرح مهندسی انتخاباتش میباشد. نکات مهم زیر، جریان و جزئیات ابن طرح را به طور خلاصه بیان می کند.

 

اول... خامنه ای از ابتدای رهبری خود به فکر مورثی کردن خلافت خود بوده است.  او نمی خواهد فرزندانش پس از او به سرنوشت احمد خمینی دچار شوند.  در بین فرزندان رهبر، مجتبی که فعالیت های گسترده ای در بیت و امور امنیتی و نظامی دارد برای جانشینی پدر انتخاب شده است.  برای رعایت اختصار این نوشتار از بیان جزئیات فعالیت های مجتبی خامنه ای گذر می کنم.

دوم... قتل هاشمی رفسنجانی پس از شدت گرفتن بیماری رهبر در دستور کار بیت قرار گرفت و تحت هدایت مستقیم شخص مجتبی خامنه ای برنامه ریزی و توسط تیم عملیاتی ویژه مشترک از اطلاعات سپاه و قرارگاه ثاراله انجام شد.  خامنه ای آگاه بود که چنانچه چشم از دنیا فرو به بندد و هاشمی همچنان زنده باشد نه تنها مجتبی به رهبری نمی رسد بلکه تمام خانواده اش در خطر حذف و نابودی قرار خواهند گرفت.

سوم... بیماری خامنه ای گسترش یافته و او میداند شانس زیادی برای زنده ماندن در دوره جدید ریاست جمهوری ندارد.  چون در زمان فوت رهبر، رئیس جمهور وقت می تواند نقش مهمی در انتخاب رهبر جدید ایفا کند، لازم است که رئیس جمهور فردی کاملا خودی و مورد اعتماد باشد. برای این منظور ابراهیم رئیسی انتخاب شده است.

 چهارم... از مدتها پیش زمانی که نام رئیسی مطرح شد، کارگزاران بیت ابن گونه جلوه دادند که گویا ایشان قرار است به عنوان رهبر بعدی انتخاب شود.  این داستان تنها یک حیله ای بیش نبود اما متاسفانه بسیاری از تحلیل گران سیاسی که شناخت درستی از علی خامنه ای ندارند فریب بیت را خوردند و همچنان بر این باور خطا هستند.  حقیقت این است که آقای خامنه ای هرگز حاضر نمی شود قدرت مطلقه رهبر را به کسی خارج از خانواده خود منتقل کند.  رئیسی قرار است فقط رئیس جمهور شود و نه رهبر.

پنجم... خیلی ها از قدرت سپاه حرف می زنند و می گویند که حتی این سپاه است که به رهبر فرمان می دهد.  حقیقت این است که فرماندهان سپاه فقط نوکران کوچکی هستند در خدمت مجتبی خامنه ای.

ششم... و اما با در نظر گیری مطالب بالا انتخابات ریاست جمهوری چگونه قرار است توسط بیت رهبزی به سود رئیسی مهندسی شود ؟

ابتدا جو امنیتی در شهرها ایجاد می کنند.  چندین حمله به ستاد روحانی انجام می شود.  حتی روحانی را توسط عناصر به اصطلاح خودسر به قتل تهدید می کنند و کارهائی اینگونه برای ایجاد ترس در مردم و طرفداران روحانی.
همزمان رژیم سعی می کند هیجان انتخاباتی را در مردم سرد کند.  رهبر در سخنانی می گوید هر رای شما رای به نظام است.  رهبر می داند که مردم از او متنفر هستند بنابر این اگر بگوید رای بدهید ممکن است مردم را سرد کند و حضور فعال پیدا نکنند و این همان چیزی است که بیت رهبری می خواهد.

دیگر اینکه برای اجتناب از شورش هایی گسترده پس از اعلام پیروزی رئیسی تصمیم بر این است که انتخابات را دو مرحله ای کنند.
در مرحله اول می گویند روحانی اول شده و با اختلاف کمی رئیسی دوم و با فاصله زیاد و آرای کم میرسلیم سوم.  این باعث می شود مردم ساکت شوند و منتظر دور دوم بمانند. 

در مرحله دوم می گویند که رئیسی با اختلاف کم برنده شده چون آرای میرسلیم را هم گرفته.  این منطقی جلوه می کند و می تواند جلوی شورش گسترده مردم را بگیرد.  فراموش نکنید شبیه همین کار را سال هشتاد و چهار کردند.

 سپس سعی می کنند که روحانی نتایج انتخابات را قبول کند.  اگر اعتراضات پراکنده صورت گیرد به سادگی سرکوب می کنند.

هفتم... با این طرح رژیم ابراهبم رئیسی را رئیس جمهور می کند و راه را برای موروثی کردن خلافت خاندان خامنه ای هموار می کند.

هشتم... و مهمتر از همه اینکه میلیونها مردم ایران بخوبی و با قدرت می توانند این طرح خائننانه بیت رهبر را با حظورشبانه روزی خود در خیابان ها و ایجاد راه بندان و آتش زدن لاستیک خنثی کنند.   فراموش نکنیم که در سال هشتاد و هشت زمانی که روز عاشورا مردم تهران خیابان ها را تصرف کردند، آقای خامنه ای آماده فرار به سوریه بود، اما وقتی که مردم شب هنگام به اشتباه به خانه های خود رفتند، روز بعد رژیم خیابان ها را اشغال کرد و جنبش مردم در نهایت سرکوب شد.

جوانان ایران زمین، آزادی نزدیک است قفط باید حرکت کنیم.

محسن طبری
بیست و هشتم اردیبهشت هزار و سیصد و نود و شش

 

انتشار از: