ناصر رزازی: کردها همه ریشه در ایران دارند

ویدئو
تعداد مشاهدات: 
3935
ناصر رزازی، هنرمند نامدار کرد ایرانی، خواهان آن است که سرزمین های کردستان عراق، ترکیه و سوریه به ایران بپیوندند، زیرا همه ی کردها در بنیاد ایرانی هستند و با دیگر مردم ایران فرهنگ و ریشه ی مشترک دارند.
ناصر رزازی، از سالها پیش به عنوان پیشمرگ و هنرمند با رژیم جمهوری اسلامی در ستیز بوده و اکنون ساکن کردستان عراق است.

 

 

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آقای ناصر رزازی بنده در چندین کامنت در ایران گلوبال نوشتم ولی مطمعن نیستم ایران گلوبال اجازه نصب لینک نوشته آقای بهزاد خوشحالی در سایت خودشان و العربیه نت فارسی را داشته باشم .ایشان با اسناد و نصب کد های ژنتیکی ادعا کرده کردها نه ایرانی و نه عاریایی نبوده بلکه قرابت بیشتری با عرامنه و یهودی ها دارند.البته عاریایی نبودنشان را از ان جا که مطمعنم نژاد عاریایی ساخته جعلی یهود بوده و ساختگی هست مطمعنم ولی ارتباطشان را با یهودیان و عرامنه از لحاظ ژنتیکی چیزی هست که بنظرم شما می توانید راه گشا باشید.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
کاک ناصر رزازی هنرمند محبوب همه کردهای دنیاست و حرفش هم حرف حقی است که حرف دل همه کردهاست. لازم نیست پانترک از قول ملت کرد حرف بیجا بزندو ادای دلسوزی برای ما دربیاورد. بزرگترین جنایت درحق کردها را پانترک کرده و میکند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
ناصر رزازی چه کاره هستند ؟ سیاستمدار , رهبر , تئورسین و ایدولوق ملت کرد هستند ؟؟ عجب روزگاری است . جناب داریوش و گوگوش , مانیفست ایرانی بودن ترکها میدهند و جناب ناصر خان کردها را به حاکمیت ملایان میفروشند . قحطی رجال و سیاستمدار که باشد , مشاطه گران اظهارات سیاسی میکنند .
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
کردها اگر همه ریشه در ایران دارند کردها در ایران دارای چه حقوقی هستند؟آیا از حقوق برابر با اقلیت حاکم فارس برخوردارند ،آیا در حاکمیت برابر با اقلیت حاکم فارس مشارکت دارند ،آیا مثل فرزندان اقلیت فارس بدون فشار روحی و روانی ناشی از تحمیل زبان دیگری ،فرزندان کورد و دیگر ملل غیر فارس می توانند به زبان مادری خود تحصیل کنند،آیا به عنوان یک ملت با مذهب سنی اجازه داشتن یک مسجد از طرف اقلیت فارس حاکم تمامیت خواه را دارند ،آیا مناطق آنها نیز امکانات شغلی و رفاهی و آبادانی با کارخانه های چندین هزار نفری شاغل دارند و اتوبانهای هشت بانده ،در مناطق کورد نشین نیز ایجاد گردیده ؟آیا از قدرت خرید و رفاهی که اقلیت فارس با غارت مالیات و معادن و نفت عرب اهوازی ،در مناطق فارس نشین و برای قوم فارس ایجاد نموده در کوردستان هم وجود دارد ،یا مجبورند جلو گلوله های حاکمان پان فارس با کوله بری روزگار سختی را توام
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
با نظر هموطن گرامی کرد اورامانات موافقم. البت با این تفاوت که اگر همه ی روشنفکران ایرانی می کوشیدند تا در اتحادِ با یکدیگر نظامی مردمسالار یا همان دموکراسی بر کشورمان حاکم شود، آنگاه به یقین مردمانِ مختلف ایرانی ضمن داشتنِ استقلال رأی در اداره ی شهر و دیار خود، بهتر می توانستند در سمتِ ایجادِ ایرانی آزاد و مشحونِ از عدالت اجتماعی حرکت کنند
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
من کاری به‌ سخنان ڕزازی ندارم اما کاک "کرد اورامانات" هر کردی که‌ در فکر استقلال طلبی و منفعت ملتش نباشد "زۆڵه‌ کورد" است!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
کردها همیشه ریشه در ایران داشته و دارند. کردها در ایران بهتر میتوانند زندگی کنند چون اصالت آنها با فرهنگ و تمدن ایران وابسته و پیوسته است اما بعضی کردنماهای در واقع ضدکرد گوششان بدهکار نیست و با شعارهای ضدایرانی و فحش و بدوبیراه به ایران میخواهند تنور استقلال طلبی و منفعت طلبی خودشان را گرم کنند
عدم انتشار شده: 
false