آشنایی با ژن های "خوب" حزب اللهی!

فرهیختگان مجازی| سی | آلبوم آقازاده‌های ژن‌قشنگِ مسئولان
تعداد مشاهدات: 
2515
بررسی 10 ژن "مرغوب" فرزندان سران و کارگزاران رژیم جمهوری اسلامی

 

اظهارات اخیر یک آقازاده در مورد تاثیر “ژن” مسئولان بر “فرهیختگی” فرزندان، با استقبال پرشور کارکنان فضای مجازی مواجه شده. به همین بهانه امروز، محض نمونه به مرور – فقط – ۱۰ تا آقازاده‌های نابغه مسئولان و هنرهایشان می‌پردازیم.

 

 


حمید رضا عارف (آقازاده محمدرضا عارف). اخیرا با افتخار گفته تا حالا ۴ شرکت راه اندازی کرده. وقتی ۲۵ سالش بود شرکت مخابراتی ام. تی. ان را از آفریقای جنوبی به ایران آورد و می‌گوید این کار به خاطر هوش زیادش بوده. گفته می‌شود این آقازاده فکر می‌کند ضریب هوشی همه جوان‌های ۲۵ ساله‌ای که نمی‌توانند شرکت خارجی به ایران بیاورند پایین است.

 

 


الیاس قالیباف (آقازاده محمدباقر قالیباف). آقا الیاس عضو هیات مدیره موسسه رسانه‌ای “سیمای مهر هستی” است که کار فرهنگی می‌کند. مثلا، ناشر مجله “زندگی ایرانی” و صاحب امتیاز “فردا نیوز”، “شفاف” و “عصرایران” است. این آقازاده، رئیس هیات مدیره موسسه “شمس الشموس” صاحب امتیاز مجتمع آموزشی “مهر هشتم” هم هست و همه این مقام‌ها را به خاطر لیاقتش به دست آورده. در سال ۹۴ عوامل صهیونیسم بین الملل متهمش کردند که در یک اختلاس چندهزار میلیارد تومانی در شهرداری تهران دست داشته که با دخالت به موقع دستگاه قضایی تبرئه شد.

 

 


فریدالدین حداد عادل (آقازاده غلامعلی حداد عادل). آقا فرید رئیس شورای سیاست گذاری مجله “همشهری جوان”، عضو شورای سیاستگذاری خبرگزاری مهر، عضو شورای سیاست گذاری مجله “پنجره” و عضو شورای سیاست گذاری مجله “مثلث” است. برای آنکه پول توجیبیش در بیاید ابوی او را مدیر مجتمع آموزشی “فرهنگ” هم کرده که خیلی از بچه‌های مقامات آنجا می‌روند. این آقا زاده نابغه سال ۸۹ پیش بینی کرد آمریکا به ایران حمله می‌کند و بعدش چون “اجداد ما روی زین اسب بزرگ شده‌اند” آمریکا شکست می‌خورد. گفته می‌شود مامان و بابا خیلی از تحلیل آقازاده خوششان آمد.

 

 


مجتبی خامنه‌ای (آقازاده آقا). دشمنان نظام معتقدند دوست دارد جانشین ابوی شود. در سن ۳۴ سالگی برای دست گرمی انتخابات ریاست جمهوری ۸۴ را مهندسی کرد. بعد از انتخابات کروبی در یک نامه به رهبر نوشت: “يکی از بزرگان به جنابعالی گفته‌اند که “آقازاده حضرتعالی از فلان شخص حمايت می‌کند” و شما فرموده‌ايد‌ “ايشان آقا است نه آقازاده…” در نتیجه، در انتخابات ۸۸ رای کروبی را از آرای باطله هم کمتر اعلام کردند و بعد هم انداختندش توی حصر تا حساب کار دستش بیاید.

 

 


مهدی احمدی نژاد (آقازاده محمود احمدی نژاد). بابای این آقازاده می گفت مثل مردم مستضعف زدگی می‌کند اما سال۹۰ معلوم شد آقا مهدی در یک دانشگاه خصوصی بین‌المللی – پردیس کیش- دارد کارشناسی ارشد می‌خواند که شهریه هر ترمش ۴ هزار یورو است. به حساب الان می‌شود ترمی ۲۰ میلیون تومان. در تصویر بالا، ژن مرغوب این آقازاده به خوبی مشخص است.

 

 


مهدی هاشمی (آقا زاده اکبر هاشمی رفسنجانی). وقتی ابوی آقامهدی با “آقا” خوب بود، در سن ۲۴ سالگی شد مدیرعامل “شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی کشور” و چند سال بعدش هم شد “رئیس سازمان بهینه سازی مصرف سوخت ایران”. اما از وقتی “آقا” با ابوی آقامهدی بد شد، همه چیز عوض شد. درنتیجه، الان شده تنها آقازاده ای که به خاطر پرونده مالی به ۱۰ سال زندان محکوم شده و دارد حبسش را می‌کشد.

 

 


حمید یزدی (آقازاده محمد یزدی). عباس پالیزدار، رئیس هیات تحقیق و تفحص مجلس هفتم از قوه قضاییه، در اردیبهشت ۸۷ گفت: “آیت الله یزدی نامه نوشت به آقای فروزش [وزیر اسبق جهاد کشاورزی] که حمیدمان بیکار است، ترتیبی اتخاذ فرمایید تا از جنگل‌های شمال، جهت صادرات چوب بهره‌مند گردد. همان زمان آقای حمید یزدی مدیرکل حوزه ریاست قوه قضائیه بود! این کار هم انجام شد و جنگل‌های شمال به تاراج رفت.” بعد طبیعتا معلوم شد پالیزدار به دنبال بدنام کردن نظام بوده و به ۱۰ سال زندان محکوم شد. (در تصویر، آقاحمید همان است که با یک حالت معصومانه‌ای روی زمین نشسته.)

 


علی مصباح یزدی (آقازاده محمدتقی مصباح یزدی). علی آقا همان وقت‌ها که ابویش به خاتمی و غرب فحش می‌داد، با بورس موسسه امام خمینی به ریاست ابوی رفت کانادا درس بخواند. بعد که درسش تمام شد، وایستاد وردست ابوی تا کار یاد بگیرد. علی آقا خرداد ۸۹ برای دست گرمی اولین حکم ارتدادش رو صادر کرد: “‌هر كس دانسته ولايت فقيه را انكار كند،‌ مرتد است”. بعد، شهریور ۹۴ گفت: “مادر حاج آقا [ابوی] به ایشون حامله بودند خواب می‌بینند که وضع حمل کردند و قرآن متولد شده”… که دیگر ابوی فهمید علی آقا همه چیز را خوب یاد گرفته.

 


محمدعلی مکارم شیرازی (آقازاده آیت الله ناصر مکارم شیرازی). ضدانقلاب می‌گویند با همراهی فامیلشان آقا جواد مدلل توی کار “مافیای شکر” است. عباس پالیزدار اریبهشت ۷۸ گفت وقتی پرونده آقا جواد رفته قوه قضاییه، حاضر شده‌اند ۷۰۰ میلیارد تومان رشوه بدهند تا پرونده بسته شود. پسر دیگر آیت الله مکارم شیرازی، آقا محمدرضا، گفته درست است که اخوی “تاجر شکر” است ولی طفلکی “چند بار ضرر فاحش کرده”. بعد از مصاحبه، قرار شد مردم گل‌ریزون کنند تا ضرر آقازاده جبران شود (چون عکس آقا محمدعلی را نداشته‌ایم- شکر توی کلام‌تان- به جایش از عکس تزئینی استفاده شده).

 

 


ناصر واعظ طبسی (آقازاده عباس واعظ طبسی). آقا ناصر در دوبی واسه خودش یک بنیاد داشت به اسم “المکاسب” که توی آن کسب حلال می‌کرد و بعد یک سری معاند این شرکت را به۱۰۰ میلیارد تومان اختلاس متهم کردند. بعد، تیر ۱۳۸۰ آقا ناصر یه کوچولو زندان رفت ولی با ضمانت ابوی آمد بیرون. بعدش هم دادگاه با این توضیح که آقازاده نمی‌دانسته فعالیت‌هایش خلاف قانون است، آقا ناصر را تبرئه کرد. (در عکس بالا، آقا ناصر همان است که با تسبیح بزرگه بازی می‌کند).

 

انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ا قایانی که با خواندن مقاله قند در دلشان اب شده.فراموش نکنند که زمان جنگ ایران و عراق همین حسین ضراب تبریزی مشغول قاچاق طلا و سنگهای قیمتی و ارز بود. پسرش هم که همه میدانید بجز اردوغان و کابینه فامیل ابرو گوندش زنش هم در پول شنا میکنند. لازم بود لاشخورهای مرزهای غربی هم که کم نیستند فراموش نشوند چون گاهی سربزیر هستند و صورت قرمزشان خوب دیده نمیشود.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام - من هم ازطرف خود ازجناب کاوه جویابابت شناسندن این تحفه های ازخون جوانان خوارپدر ومادرشان که هرروزجنایت وبی عرضگی شان بیشتر روشن میشود،نهایت تشکررادارم.
این ها همچون فرزندان بن لادن وفرزندان رضاشاه هیچ فرقی
باهم ندارند.
این تحفه ها اتفاقا ژن های کثیفی هستند.که همچون زهاک ماردوش ازثمره خون بهترین فرزندان این سرزمین نطفه شان بسته شده است.
این چورثومه های خونخوار عرضه هیچ کاری رانداشته فقط
روی ثمره خون جوانان آگاه وناآگاه به لاشخوری مشغولند.
چرا آگاه ونا آگاه.
چونکه بهترین جوانان آگاه را توسط جوانان نا آگاه بنام میهن ویابنام اسلام به قتل رسانده وخود به لاشخواری مشغولند.


عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کمونیستها تنها گروهی بودند ،که فرزندانشان را از ورود به سیاست و شغل پدر و چاپیدن خلق الله ، منع کردند. ولی یعضی دخترهایشان به غرب امپریالیستی پناهنده شدند. استالین روح الفدا حاضر نشد پسر اسیرش در آلمان را با یک نظامی نازی مبادله کند. از بچه های کیانوری و طبری هم کسی خبر ندارد.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آخوندهایی که در تعامل با امپریالیست‌ها رهبری انقلاب ضدسلطنتی 57 را ملا‌خور کرده‌اند، در طول عمر ننگین رژیم سرمایه‌داری جمهوری اسلامی به ملا‌خور‌کردن تمامی ایران نیز، بدون فوت وقت مشغول‌اند.
به رغم تمامی ادعاهای مردم فریب باندهای مافیایی رژیم از اصولگرا گرفته تا معتدل و اصلاح طلب که هر روز در به اصطلاح مخالفت با فساد و دزدی داد سخن می دهند و با درک ترس قابل فهم آن ها از "لشکر فقر" باید گفت که در چارچوب چنین رژیم نکبت بار و استثمارگری و تا زمانی که رژیم پلید جمهوری اسلامی در مسند قدرت است، هیچ راهی برای تخفیف و از بین بردن دزدی های دولتی وجود ندارد. برای از بین بردن دزدی و ارتشاء و ایجاد شرایطی که متضمن برافکندن فساد و دزدی باشد تنها اتکا باید بر همین "لشکر فقر" باشد که دیر یا زود رژیم پلید جمهوری اسلامی را که حامی بزرگترین دزدان تاریخ معاصر مملکت ماست به زباله دان تاریخ خواهد انداخت.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای کاوه جویای عزیز بخاطر عدم تقبل ملت ترک از جانب شما، من نمی توانم با شما کنار بیایم ،ولی در مورد داستان این ژن آقا زاده ها از صمیم از شما تشکر می کنم،
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
رژیم فاسد سرمایه داری و طبقاتی ملاها که از جمله میراث بلافصل قرائت ارتجاعی و زنگارگرفتۀ خمینی خون آشام و شرکاء از مقولات اجتماعی است، کشور را به تباهی و نابودی کشانده. در حالیکه اکثریت بزرگی از مردم ایران در فقر و تنگدستی روزگار می گذرانند، به برکت نزدیکی با بیت ولی فقیه هرروز اما بر تعداد آقازاده های میلیاردر تازه به دوران رسیده ای که از زندگی شاهانه بر خوردار هستند افزوده می گردد. اکنون دیگر کار به جایی رسیده است که رسانه های همین رژیم هم از زندگی بیمارگونه و بورژوایی این افراد پرده برمیدارند. بنا بر گزارشاتی این حضرات برای عمل جراحی زیبایی گوش سگانشان هزینه های میلیونی پرداخت می کنند؛ در حالیکه در کلینیک های دولتی بخیه از انگشت بخیه شده یک کودک از یک خانواده تهیدست بدلیل عدم پرداخت فوری هزینه ناچیز آن کشیده می شود! در ضمن این انگل های اجتماعی اکثراً فرزندان همان پاسداران و سران