آتش به اختیار می میرد اما پهلوانان همیشه زنده اند

تعداد مشاهدات: 
1410
" آتش به اختیار" شماری از چهره های رنگارنگ سیاسی و فرهنگی و ورزشی و غیره ...هستند که با برخورداری از حمایت بی دریغ جریان گسترده رسانه ای تحت الحمایه نظام ولایت فقیه، جبهه مشترک و به هم پیوسته ای را فرماندهی کرده و به صورت آتش به اختیار و با یک قلمرو حفاظتی و حاشیه کاملاً امن، حملات همه جانبه ای را به قول خامنه ای علیه "دشمنان قسم خورده " نظام ولایت فقیه سازماندهی کرده و با دروغ پردازی های گسترده، نسبت دادن اتهامات بی پایه و اساس، توهین و هجو، چاقوکشی و اسیدپاشی در حال انتقام گیری ...

سید علی خامنه ای رهبر رژیم جمهوری اسلامی، هر از چندگاهی طی دیدارهای جمعی خود با طیف های مختلف دیدار می کند. او غیر از حضور در جلسات سیاسی و مذهبی، در محفل شاعران و ورزشکاران و سفرای کشورها هم به ایراد سخنانی می پردازد.
سید علی در زندگی خصوصی خود همچنانکه که متواتر گفته می شود، عاشق پیپ و توتون ناب می باشند و زمانی کلکسیون پیپ های گرانقیمت ایشان زبانزد خاص و عام بودە و هنوز هم هست. خامنه ای هم به مانند خمینی ذوق و قریحه شاعری دارد و شرکت در شب شعر شاعران بیدل و خلوت کردن با آنها را بعضی وقتها برای تفنن و اقناع هواداران خود گزینه ای دلچسپ و عامه پسند می داند.

چندی پیش در یک محفل شعر ویژه، رهبر نظام ولایت فقیه هم حضور داشت و دقیقاً هنگامیکه یکی از شاعران خوش طبع دربار ولایت او مشغول سرودن چند بیت شعر بود و تمنای شهادت می کرد، خامنه ای به او گفت: " تا داعشی ها هستند، دیر نشده".
با خودم گفتم مقصود خامنه ای بسیار واضح بود، داعشی ها مفهوم گسترده تری از گروه آدمکش داعش می تواند داشته باشد و شامل داعش بغدادی و نظام جمهوری اسلامی و گروههای تکفیری و تروریستی دیگر نیز می شود.

حقیقتاً هم کم نیستند کسانی که با تملق، ریاکاری و دروغ، و صد البته با مطرح کردن شهید شدن و شهادت می خواهند به مقام و منصبی برسند و وضعیت معیشت خودشان را درست کنند. اینگونه شاعر و یا دوستداران رهبر که اغلب هم کم سن و سال نیستند، در حضور بالاترین مقام رژیم جمهوری اسلامی به گونه ای حرفه ای می کوشند نیت خود را خالصانه جلوه دهند، غافل از آنکه خامنه ای به خوبی می داند که محبان بیت او و طرفداران نظامش شخصیتی دو وجهی دارند و در حضور او سجاده آب می کشند و چون به خلوت روند ویسکی و شراب ناب سر می کشند و کشف حجاب می کنند. در یک جمله باید گفت طرفداران نظام ولایت فقیه، تقیه و تزویر از سراپای وجودشان می بارد و یک شبکه گسترده آتش به اختیارها را که اهداف و رٶیاهای شخصی خود را در سر می پرورانند، شامل می گردد.

پس باید متذکر شد که،اصطلاح  " آتش به اختیار" شماری از چهره های رنگارنگ سیاسی و فرهنگی و ورزشی و غیره ...هستند که با برخورداری از حمایت بی دریغ جریان گسترده رسانه ای تحت الحمایه نظام ولایت فقیه، جبهه مشترک و به هم پیوسته ای را فرماندهی کرده و به صورت آتش به اختیار و با یک قلمرو حفاظتی و حاشیه کاملاً امن، حملات همه جانبه ای را به قول خامنه ای علیه "دشمنان قسم خورده " نظام ولایت فقیه سازماندهی کرده و با دروغ پردازی های گسترده، نسبت دادن اتهامات بی پایه و اساس، توهین و هجو، چاقوکشی و اسیدپاشی در حال انتقام گیری از اکثریت مردم ناراضی و اپوزسیون رژیم جمهوری اسلامی بر می آیند.

اما در مقابل قافله سرگردان مهاجمان آتش به اختیار رهبر رژیم، پهلوانان واقعی این مرز و بوم، همچو مجید کاووسی و پهلون اصغر نحوی پور در صفوف مردم به ستوه آمده وجود دارند و شمشیر شجاعت را نه برای ریاکاری و در دفاع از ظلم، بلکه برای بیرون راندن دشمن غدار آخوندی که اکنون در حیاط خانه مردم ایران اردو زده است از غلاف بیرون می آورند و بر ظالمان می خروشند. این قهرمانان پرچم دار راستین حق و عدالت، غیر از آنکه مردمی و خدمتگزارند، بلکه سکوت تلخ و تٲسف بار و فساد دستگاههای نظارتی و قضاوتی این رژیم را هم نمی پذیرند و خود بشخصه وارد عمل می شوند.
آری، در برابر امواج اتهام زنی های بی پایه و اساس رژیم جمهوری اسلامی به مخالفان خود و دخالت در مسائل شخصی مردم است که قهرمانان برای اجرای عدالت به میدان می آیند و نمی گذارند که هویت و شخصیت مردم ایران به بدترین شکل ممکن توسط گروههای آتش به اختیار قربانی گردد.
همه ما در این روزهای سخت و آشفته کشور تنها به همت بیدار دل قهرمانان واقعی این مردم امید بسته ایم که برای مهار صداهای ناهنجار و اعمال وحشیانه آتش به اختیارهای رهبر رژیم جمهوری اسلامی، با قدرت و صلابتی کامل مهر خاموشی بر دهان آنها می نهند.

انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ba salam va drod va khaste nabashid be aghaye sheikhahmadi ,man maghalehaye shoma ro hamishe mikhonam masle hamisha ali midarakhshid afarin be shoma va omidvaram hamisha dar barabare ensanhaye zalem masla ye separ bayistit.
تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با درود به هموطن کُردمان آقای عارف شیخ احمدی. درست می گویی عارف عزیز، آتش به اختیار می میرد اما پهلوانان همیشه زنده اند. فداکاری این قهرمانان عدالتخواه، گدازه های اولیۀ آتشفشان خشم خلقی در زنجیر و چشم به انتظار رهایی است با همان شعار پهلوان اصغر نحوی پور درآخرین لحظات : "جانم فدای ایران".
شهید دلاور مجید کاووسی فر و پهلوان شهید اصغر نحوی پور با قربانی کردن جانشان در واقع ندا سر دادند در مقابل رژیمی که بسان گرگ هار صداهای مخالف را خفه می‌کند و کوچکترین ارزشی به اصول انسانی و دمکراتیک قائل نیست، "مبارزۀ مسالمت آمیز و اصلاح طلبانه نمی‌تواند به جایی برسد".
رژیم منفور و سفاک جمهوری اسلامی آخوندی، با دروغ های شرم‌آور و تهوع آور، اتهام سارق و شرور را بر قهرمانانی مثل "مجید کاووسی فر" و "اصغرنحوی پور" می بندد تا افکار عامه را علیه آنان تحریک کرده از ظهور دو قهرمان جان برکف دیگر در