نقش رژیم در ایجاد اختلاف قومی بین عرب و بختیاری در اهواز

مصاحبه تلویزیون نور با یاسین اهوازی و ارش لرستانی در خصوص نقشه و طرح سپاه پاسداران و رژیم ایران برای ایجاد اختلاف قومی بین عرب و بختیاری و بهره برداری از ان.

منبع: 
تلویزیون فضایی نور
بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
اقایی که خود را چرا میخواند، و از کلماتش مشخص است که چه کاره و چه و ماموریتی دارد، به خط و زبان و کلوب وزارت اطلاعات خوش امدید. قبلا دوستان و همفکران شما زیاد سعی کردند که طلبات ملیتها را به حاشیه برانند و تهمت بزنند، شما زیاد عجله نکن.
در ضمن در کجای این مصاحبه بختیاری ها غیر ایرانی خوانده شده اند. اما کسانی مثل محسن رضایی و سرهنک زنگنه و علی شمخانی و ضرغامی و کمالوند همگی در خدمت حفظ این نظام منحوس و ضد بشری هستند، زیرا ترس از دست دادن ثروت و قدرت خود را دارند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
چرا شمخانی نماینده عربها در حکومت و فرمانده نیروی دریایی ، در مقابل محسن رضایی نماینده بختیاری ها کاری نمیکند و از عربها دفاع نمیکند ؟ یعنی مردم بی عرضه هستند که یک همچون فرزندی را زاییدند ؟
لرها خود را ایرانی میدانند و زبانشان لهجه فارسی است . چرا این 3 نفر بیسواد و تجزیه طلب دروغ میگویند و لرها و بختیاریها را غیرایرانی میشمارند.
وجود لر و ربان و فرهنگ لری نشان میدهد که آنها حلقه زنجبری بین کرد و فارس هستند. یعنی کردها و زبان و فرهنگ شان ایرانی-پارسی است. تضاد حرف این 3 نفر در اینجاست که مدعی هستند لرها را با عربها قاتی کردند تا فارسها قوی شوند و از طرف دیگر میگویند لرها باید با کردها متحد شوند و جدا گردند.
نتیجه--- تجزیه طلبان گروهی نادان و بیسواد و دروغگو و غرض ورز و راسیبست ضد فارس و ضد ایرانی هستند.
4 استان - لرستان . -بختباری.-کهکیلویه.-و ایلام. از اقوام اصیل ایرانی هستند و
عدم انتشار شده: 
false