محسن رضایی را از نو بشناسیم: محسن رضایی و .......یک پاسدار !!

تعداد مشاهدات: 
2251
یکی از پاهای دیگر این هشت پای مافیایی، در زمینه ی رسانه هاست؛ وی هم اکنون رسمن صاحب پنج رسانه ی “هفته نامه ی آذر، تارنمای بازتاب، خانه ی دانشجو، حزب سبز ایران و خبرگزاری تابناک است. پاسدار محسن رضایی یکی از دست اندرکاران اصلی “خروج اشیای عتیقه و خرید و فروش عتیقه” است.

محسن رضایی را از نو بشناسیم:
محسن رضایی و مادر فاحشه ی یک پاسدار !!
حقایقی درباره ی پاسدار محسن رضایی که برای نخستین بار افشا می شوند:
محسن رضایی در مسجد سلیمان و از مادری فاحشه در پیش از شورش ۵۷ زاده شد. آخوند منتظری در زمان پیش از شورش ۵۷ او را به مسجد سلیمان تبعید می کنند و برای تحقیرش، محل سکونتش را در خانه ی مادر پاسدار محسن رضایی می گزارند. باب آشنایی این دو نفر از همان جا شکل می گیرد که پس از شورش ۵۷، وی همان کسی که محسن رضایی را وارد مجموعه ی دستگاه سرکوبگر سپاه پسداران انقلاب اسلامی کرده و او را به فرماندهی این سازمان تروریستی می گمارد.
پاسدار محسن رضایی در قتل محمد جهان آرا نقش مستقیم داشت و یکی از مغزهای متفکر ترور محمد جهان آرا بود که با دستکاری بالگردش سبب سقوط وی و کشته شدنش شد، زیرا فکر می کرد که وی توانمندی به دست گرفتن فرماندهی سپاه را دارد. محسن رضایی یکی از تصمیم گیرندگان اصلی ستاد مرکزی جنگ به همراه آخوند منتظری بود و مرتکب جنایات بسیاری در عملیات های کربلای ۴ و ۵ و ترور یا کشته شدن مقامات ارشد نظامی شد. وی در حالی فرمان اجرای عملیات های مذکور را صادر می کند که می دانست عملیات ها لو رفته اند، اما چون فرمان خمینی حرامزاده بود، او اجازه نداد که این عملیات ها لغو شوند.
پاسدار محسن رضایی در حال حاضر در تهران دارای ساختمانی به نام "هویزه" است که در خیابان هویزه می باشد و مرکز "کار چاق کنی" است و هر آن کس که بتواند پول سنگینی بدهد، می تواند کارش را به آنها بسپارد تا کارهایش را انجام دهند؛ از اعدامی گرفته تا گرفتن وام های سنگین بدون پرداخت !!
پاسدار محسن رضایی یکی از دست اندرکاران اصلی "خروج اشیای عتیقه و خرید و فروش عتیقه" است. علت اصلی درآوردن رخت سپاهیش که یک اقدام مردم فریبانه بود، جلب اعتماد مردم را به خود بود، اما با شکست روبرو شد و در این اواخر که در انتخابات برنده نمی شد، تصمیم گرفته بود تا نماینده ی رژیم در مجلس فرمایشی آیت الله خامنه ای در خوزستان شود که آن نیز با شکست روبرو شد. 
درآمدی بر دو زاویه ی پنهان پاسدار محسن رضایی
محسن رضایی زاده ی ۱۳۳۳ در مسجد سلیمان و با نام واقعی "سبزوار رضایی میرقاعد" می باشد. وی دارای تشکیلاتی هشت پایی می باشد که هر پایش در یک سازمان رژیم گسترده بوده و ریشه دار می باشد. وی یکی از مخوف ترین و امنیتی اطلاعاتی ترین چهره های دژخیم اسلامی است که پس از تظاهر به کناره گیری از سازمان تروریستی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وارد عرصه ی سیاست شد و ضمن انجام تحصیلات عالی تا مقطع دکترا در رشته ی اقتصاد، طرحی را با عنوان "افق چشم انداز بیست ساله" در مجمع مافیایی تشخیص مصلحت نظام به تصویب رساند. وی در همه ی عرصه های سیاسی و به اصطلاح انتخابات رژیم، در سه مورد ناموفق بوده و در یک مورد نیز خود انصراف داده است که به ترتیب ششمین، دهمین و یازدهمین انتخابات فرمایشی مجلس ارتجاع و نهمین دوره ی به اصطلاح ریاست جمهوری رژیم می باشند.
یکی از پاهای دیگر این هشت پای مافیایی، در زمینه ی رسانه هاست؛ وی هم اکنون رسمن صاحب پنج رسانه ی "هفته نامه ی آذر، تارنمای بازتاب، خانه ی دانشجو، حزب سبز ایران و خبرگزاری تابناک است.
احمد رضایی فرزند وی که در نخستین دوره ی ریاست جمهوری فرمایشی آخوند سید محمد خاتمی به آمریکا پناهنده شده بود، طی انجام گفتگوهایی، جنجال های بسیاری را علیه رژیم به راه انداخت. وی سرانجام از سوی نهادهای اطلاعاتی سپاه و به فرمان پدر خود، در هتل گلوریا در دبی ترور شد؛ نام واقعی او "احمد رضایی میرقاعد" بود. فرزند دیگر محسن رضایی، علی رضایی میرقاعد همسر هدا طباطبایی و پدر تنها نبیره ی روح ‌الله خمینی خمینی حرامزاده یعنی "محمد بنیامین رضایی" می ‌باشد که هم اکنون معاون اطلاع ‌رسانی، پژوهش و امور بین ‌الملل دبیرخانه ی مجمع تشخیص مصلحت رژیم می ‌باشد. فرزند دیگر محسن رضایی، "سارا رضایی" هم در انتخابات فرمایشی ریاست جمهوری رژیم در سال ۱۳۸۸ در کنار پدرش به فعالیت ‌های انتخاباتی پرداخت. برادر وی "امیدوار رضایی" نیز به مدت ۱۶ سال در دوره ‌های پنجم، ششم، هفتم و هشتم تویله ی وحوش ولایت، به عنوان نماینده ی رژیم در مسجد سلیمان، لالی و هفتکل از استان خوزستان در مجلس ارتجاع اسلامی حضور داشت. وی در دوره ی نهم مجلس رژیم، برای حضور در انتخابات، نامزد نشد. امیدوار رضایی در ادوار پیشین همواره در هیئت رییسه ی مجلس وحوش ولایت حضور داشت و از افراد نزدیک به علی لاریجانی (رییس کنونی مجلس رژیم) به شمار می آید و هم ‌اکنون به عنوان معاون قوانین مجلس رژیم فعالیت می کند.

پژوهش و نوشتار:
داریوش افشار
استفاده از مندرجات این مقاله تنها با نام نویسنده و منبع آن آزاد است.

انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب کیانوش توکلی,
با عرض معذرت مجدد, بوی گل کاری های جناب داریوش افشار مرا "چنان مست کرد که دامنم از دست برفت" و شما را هم داریوش خطاب کردم. بین کیانوش و داریوش " تفاوت از زمین تا آسمان است.".

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب داریوش توکلی,
با عرض معذرت, مجبورم تمام گفته های پیشین خود را پس بگیرم. در اخبار آمده است که "رهبر جهان آزاد" در متینگی جهت شهروندان کشور "استثنایی" امریکا گفته است که اگر ورزشکاران در هنگام نواختن سرود ملی خبردار نایستند, صاحبان تیم های ورزشی باید این " Son of Bitches " را اخراج کنند. ( به فارسی میگوئیم این مادر قحبه ها, کلمه سگ برای پدر بکار میرود ). خب اگر پیش نماز اینست تکلیف پس نماز "شورش ۵۷" معلوم و بر او حرجی نیست.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
" نژاد از دو کس دارد این نیک پی" , داریوش افشار!
جناب داریوش افشار, "پس از نا آرامی مختصر!! ۵۷" که مملکت از ریشه زیر و رو شد, بحمدالله فرصتی پیش آمدکه مقالات "جستاری" نویسندگانی چون شما به زینت انتشار آراسته گردد. اگر بی ادبانی!!, مادر شما را " فاحشه" خطاب کنند, این افراد جواب های را هوی داده اند. نگران نباشید, اصلا مسئله ای نیست!!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
" محسن رضایی در مسجد سلیمان و از مادری فاحشه در پیش از شورش ۵۷ زاده شد. آخوند منتظری در زمان پیش از شورش ۵۷ او [ ؟ ]را [ مادر فاحشه را ؟]به مسجد سلیمان تبعید می کنند [میکند؟]و برای تحقیرش، محل سکونتش را در خانه ی مادر پاسدار محسن رضایی می گزارند[میگذارند]. باب آشنایی این دو نفر [منتظری و مادر فاحشه؟]از همان جا شکل می گیرد که پس از شورش [ !!!]۵۷.....". خصن و خصین و دختران مقاویه, با سواد کلاس دو ابتدائی.

" جناب توکلی گرامی

از آنجا که در این جستار اساسن [؟]به کسی توهین نشده [؟!!!]و سرفن [؟]به توصیف احوال مادر یک پاسدار پرداخته شده است، ضمن اینکه هیچ قصد توهینی [؟!!!]وجود ندارد، خواهشمندم دیدگاه هایی که ذیل این جستار نوشته شده اند و نسبت فاخشگی به مادر من را داده اند[ یک بام و دو هوا ؟!!!]، مورد بررسی قرار دهید که مصداق بارز توهین و دروغ زنی و تجاوز [؟!!!] به حریم شخصی
تصویر آ. ائلیار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مشکل این جناب،
«فرهنگ تجاوزگری» ست. که بدان دچار است، و در مجموع یک مشکل « اجتماعی-فرهنگی»ست در جامعه ما. ریشه ی این فرهنگ را باید با « تبر منطق» زد و خشکاند. وگرنه فردا در شرایط خلاء قدرت ، باید شاهد « تجاوز به زنان و یک نسل از کودکان بی پدر» باشیم. و همینطور شاهد ستم بیشتر برزنان و کودکان.

طرح شدن موضوع « مادر فاحشه» از طرف این شخص، از این زاویه مورد توجه است که:
« عمل خصوصی» یک مادر ، هرچه باشد، مربوط به «کار سیاسی یا جرم» فرزندش نیست.
به خاطر «جرم فرزند» ، که ربطی به مادر ندارد، نمی توان به مادر اتهام زد یا به او فحاشی نمود و « فاحشه» اش خواند. با این بهانه که فرزند مجرم است و مثلا آدم کشته.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
بنظر من مهم نیست مادر چه کاری دارد مهم تربیت در خانواده و حزب سیاسی است.رهبران کنونی نظام اسلامی رهبر سازمان مجاهدین رهبران فدایی و وواز مادران مومن وباایمان دینی متولد شدند و میدانیم این افراد چه تبهکارانی هستند.سعدی فرماید ..باران که در طراوت ان خلاف نیست.درباغ لاله روی و در شوره زار خس.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای داریوش افشار... همانطور که قبلآ گفته شده , شما به عنوان یک شخص آزاد این حق را دارید که (( آزادانه )) در باره هر موضوعی صحبت و اظهار نظر بدهید بدون اینکه به کسی توهین شود. این حقوق انسانی شماست.ولی این بحث بایستی در رابطه با همان موضوع باشد.اگر شما هم مثل میلیون ها ایرانی با پاسدار رضائی مسئله دارید , به میان کشیدن مادر او آن هم با صفات (چاله میدانی ) , موضوع اصلی بحث را خارج کرده و میکند. ناگفته نماند که دوران (( نهی از منکر)) خیلی وقت است که گذشته است..بقول دوست عزیز yaradiciliq, کاش این همه انرژی را صرف علل فروختن اندام ها بدن از جمله (( کلیه)) میکردیم و یا اینکه در باره تجاوزهای وحشیانه حتی به مردان در زندان های کهریزکی میکردیم....بهترین ها را برایتان آرزومندم..
تصویر ناصر کرمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب اقای کیانوش توکلی،... بار دیگر قوانین یک بام و دو هوای سایت ایران گلوبال به نمایش گذاشته شده است، و نوشتاری اکنون در این سایت هست که با این جمله آغاز میشود: محسن رضایی در مسجد سلیمان و از مادری فاحشه در پیش از شورش ۵۷ زاده شد.
ولی چندی پیش من مقاله ای در رابطه با گروهک 9 نفری که خود را سکولار دمکرات مینامند، واژه سیرکوس را که در مورد هم ولایتی خودتان اسماعیل نوری علا بکار برده بودم، شما را برنتابید و مقاله را برداشتید، و در مقابل شما را به این کنگره که در حقیقت ربطی به جنبش سکولار دمکراسی ندارد و در واقع کنگره مشروطه خواهان سرگردان است دعوت کردند.
تصویر ناصر کرمی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگر فحاشی شما به یک مادر به این مناسبت باشد که فرزندش محسن رضایی از مهره های نظام جمهوری اسلامی است پس چرا این تحقیق را در مورد مادر خمینی ، مادران: علی شریعتی، عبدالکریم شروش و ابراهیم یزدی، بنی صدر، لارهیجانی ها، حسن روحانی ها و ظریف ها، حعفری ها، ولایتی ها، مطهری ها، احمدی نژادها محمد خاتمی ها، رفسنجانی ها، جنتی ها، و سایر کوف زهر مارهای دیگر نمیکند ؟
این حرکت زشت ددمنشانه، توهین به همهء مادران و بویژه به مادران پاک سرشت و فداکار جغرافیای زاگرس است، اگر جرأت داری و پدر و مادر خودت را میشناسی پرده از هویّت خودت بردار که چه موجودی هستی ؟
تصویر داریوش افشار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب توکلی گرامی

از آنجا که در این جستار اساسن به کسی توهین نشده و سرفن به توصیف احوال مادر یک پاسدار پرداخته شده است، ضمن اینکه هیچ قصد توهینی وجود ندارد، خواهشمندم دیدگاه هایی که ذیل این جستار نوشته شده اند و نسبت فاخشگی به مادر من را داده اند، مورد بررسی قرار دهید که مصداق بارز توهین و دروغ زنی و تجاوز به حریم شخصی است. امیدوارم در این باره با همان جدیتی برخورد کنید که از جناب عالی انتظار می رود.

سپاسگزارم
تصویر داریوش افشار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب لاچین
من ادعا نکردم که نماینده ی کسی هستم، از سوی خودم صحبت می کنم و این حق طبیعی منست و نیازی به اجازه ی شما و یا هفت ملیارد انسان دیگر ندارم. این مسئله یا هر مسئله ی دیگری، سرفن بدین جهت می تواند به من مربوط باشد چون مایلم درباره ی آن اظهار نظر کنم و اگر اظهار نظر من به مذاق شما خوش نمی آید، مشکل من نیست. درباره ی علم اقتصاد که صحبت کردید، باید بدانید که خرید و فروش انسان یا بخشی از بدنش، عین بردگی است که به زبان لقلقه ی آزادی جنسی و کارگر جنسی، توجیه می شود. انسان کالا نیست که شما درباره ی فروش تنش به اقتصاد متوسل می شوید. در علم اقتصاد، چیزی به عنوان "قانون" وجود ندارد بلکه اساس و پایه ی آن بر مهوریت "اصل" تعریف می شود.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای داریوش افشار.... یکی از بدبختیهای جوامع استبدادی این است که ما (( از خود انتقاد )) کردن که راهی برای پیشرفت انسان است را یاد نگرفتیم و همیشه تقصیر اشتباهاتمان را بر سر دیگران می اندازیم چون نمی خواهیم احساس مسئولیت بکنیم.اگر در یک جامعه تن فروشی و فحاشی هست, این تقصیر (( زنان )) نیست بلکه درست بر عکس این تقصیر (( ما مردان )) است که این بازار را گرم نگه میداریم. ازقوانین اولیّه اقتصاد... جنسی که در بازار (( خریدار )) نداشته باشد, به فروش نمی رود. نوشته بودید که (( فحاشی یک بزه اجتماعی است که به شما مربوط می شود ))..شما به عنوان یک فرد آزاد می توانید عقاید خودتان را در هر موضوعی بطور (( آزادانه )) بیان بکنید ولی نمی دانم که چه کسی (( این حق )) را به شما داده است که در این باره « احساس مسئولیت » بکنید و بگوئید که این موضوع به شما (( مربوط )) می شود. تا آن جائی که من میدانم شما نماینده

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
"" تن‌ فروشی‌ و یک واقعیت هولناک "" در ایران بیشتر از ۱۰ میلیون نفر، زیر خط فقر و فقر مطلق زندگی‌ میکنند که کلیهٔ خود را می‌‌فروشند، جدا از اینکه تن‌ فروشی‌ یک موضوع شخصی‌ است، باید این فاکتور را نیز در نظر گرفت که به دلیل "" مدیریت چاله میدانی شاهنامه خوان‌ها "" مردم از سر ناچاری و بدبختی برای بقا در ایران این کار را انجام میدهند. بجای گنده کردن این تن‌ فروشی‌، واقعیت دزدیدن بیشتر از ۷ هزار روستا توسط رضا خوان را گنده کنید که خرده مالکان ایران را، وادار به تن‌ فروشی‌ کرد، هیچ کشوری با صاحبان سرمایه خود ، چنین نکرده که رضا خوان کرد.
تصویر داریوش افشار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آ. ائلیار
من برای نوشتن این مقاله نیازی به دادن مدرک و سند ندارم و اطلاعاتی که درج کرده ام را بدون اصرار به مخاطب جهت پذیرش، آورده ام. مراقب باشید که بیش از این وارد حریم خصوصی من نشوید چون این مسئله یه شما مربوط نمی شود که اگر کسی به مادر من این اتهام را وارد کند چه پاسخی خواهم داد. اگر مایل هستید که پاسخ این پرسش را دریافت کنید، می توانید از خودتان بپرسید.

بقیه ی دیدگاه های شما نسبت به این جستار، از دید من فاقد ارزش بررسی است و متوجه باشید که موضوع این مقاله درباره ی پاسدار محسن رضایی است و نه مادر وی. از حاشیه سازی و فرافکنی خودداری کنید. در هر صورت این واپسین پاسخ من به پیام های شماست.
تصویر داریوش افشار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب لاچین
شما اختیار تن خودتان را دارید و برای کس دیگری نسخ نپیچید که می تواند در صورت آزادی تن خودش را بفروشد. تن فروشی یک بزه اجتماعی است چه قانونی باشد و چه قانونی نباشد و البته به که اجتماع و البته به من مربوط می شود؛ شما تحمل خودتان را برای شنیدن دیدگاه علیه فاحشگی بالا ببرید و توقع نداشته باشید که دیدگاه شما را همگان داشته باشند. دوره ی فحشای آزادی که به دنبالش هستید، مطلوب من نیست.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اگر این صفت، توهین نیست ؛پس مادر خودت هم میتواند مشمول این لقب بشود.
پدر این پاسدار جانی ،نه تنها کارگر شرکت نفت در جنوب بود، او بلکه "سید " و یکی از ثروتمندان و سران ایل خود نیز است که در روستا صاحب زمین و دام فراوان بوده.
محسن یا سبزعلی میرقادری در چند ماهی پیش از انقلاب در شهر اهواز در یک گروه تروریستی اسلامی، دو امریکایی را بقتل رساند که اگر آنزمان دستگیر میشد، ساواک وی را اعدام میکرد. این کار او زمانی بود که سازمان مجاهدین خلق بدلیل انشعاب تقی شهرام، از نظر نظامی منحل شده بود.
با پیروزی مردم بر آخوندها، باقیمانده فرهنگ و کتاب لغت سلطنت طلب های فراری و لس آنجلسی، نیز باید وارد زباله دانی تاریخ گردد، تا اینگونه صفات و القاب را این گروه فاشیستی ارتجاعی، مزین افراد خود نماید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای افشار.... یک شخص آزاد و بالغ حتی (( تن )) خود را بفروشد اصلآ نه به شما و نه به من و نه به دیگران مربوط می شود. هر شخص, مسئول خود در محدوده آزادای که دارد, است. دوره های ژان وال ژانی خیلی وقت است که گذشته است.
تصویر آ. ائلیار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب افشار ،
0- سیاست فرزند چه ربطی به مادر دارد؟ میخواهید رفتار چاله میدانی نشان دهید؟
1-ادعای« واقعیت» میکنید، ولی سند آن را ارائه نمیدهید. سخن شما توهین به دیگران است. برای «واقعیت مورد ادعای خود» سند لازم است.
2- در صورت وجود سند نیز ، سایت محکمه ی رسیدگی به « اتهام تن فروشی» نیست. و شما حق ندارید مسایل خصوصی دیگران را اینجا مطرح کنید. حالی نشدید؟
3- با توصیح روشن مسئله در کامنت پیشین هنوز درک نمی کنید حق ندارید به حیثیت یک مادر
بی احترامی کنید. با کامنت خود نشان دادید که نه کرامت انسان می شناسید و نه مادر و نه حقوق زن.
4- اگر کسی همین اتهام بدون سند را به مادر خود شما بزند و ادعا کند که واقعیت است، چه جوابی دارید؟
سند خواهید خواست؟ سند واقعیت مورد ادعای خود را ارائه بدهید.
تصویر داریوش افشار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
یاد بگیرید پیش از قلم فرسایی و قضاوت کردن و نتیجه گرفتن (بریدن و دوختن)، سر از علت مورد درآورید که دچار کژفهمی و التقاط در نتیجه گیری نشوید. استفاده از لفظ "فاحشه" در این جستار توهین نیست، بیان واقعیت نسبت به مادر پاسدار رضایی می باشد. لتفن از احساساتی کردن فضا به واسطه ی "مادر بودن" وی، در این بحث جلوگیری کنید، زیرا این سوتفاهم پیش آمده که با احساساتی کردن فضا و مظلوم نمایی از سوی یک چهره ی آدم خوار رژیم، درصدد توجیه رفتار آن خانواده می باشید.
تصویر داریوش افشار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب توکلی گرامی

در این جستار استفاده از لفظ "فاحشه" نسبت به مادر پاسدار رضایی، به هیچ روی از سر "توهین" نیست، بلکه بیان یک واقعیت است؛ مادر وی به شغل فاحشگی مشغول بوده است. پیش از اینکه برخی افراد معلوم الحال، "دست به قضاوت دل به خواه" بزنند، بهتر است در این مورد تحقیق و پرس و جو کنند، نه اینکه از سر کینه و عقده، نسبت دروغ بدهند.

نسبت دادن فاشیست، شوونیست و تحقیر شخصی به دلیل سلطنت طلب بودن که از سوی دیدگاه نویسان در ذیل این جستار انجام شده استف مصداق بارز "توهین" می باشد که امیدوارم از سوی شما به عنوان مدیر تارنما، برخورد مناسبی با رفتار ایشان صورت گیرد.

با سپاس
تصویر آ. ائلیار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
یک مادر هم انسان است و هم مادر. و همینطور یک زن.
حفظ کرامت انسانی، مقام مادری، و حقوق زن، به هیچ بهانه ای نمیتواند ندیده گرفته شود.
چه تن فروش باشد و چه نباشد.
حتی این مادر، مادر هیتلر یا موسولینی یا خمینی باشد.

جناب افشار شما به خاطر « عدم آگاهی به نکات بالا»، یک مادر را ، که به خاطر کرامت انسانی اش و مقام مادری اش مقدس است، به فحاشی بسته است. و با این کار به نویسندگان و خوانندگان و خود سایت توهین کرده است.

اینکه کسی تن فروش بوده یا نبوده ، به سیاستی که فرزندش دارد مربوط نمیشود.
سایت دادگاه رسیدگی به « تن فروشی » نیست که این موضوع را در آن مطرح کرده اید .
شما چه سند داشته باشید و چه نداشته باشید- که اینجا هم مدرکی برای تن فروشی یک انسان ندارید- نمی توانید با طرح اتهام تن فروشی ، به سیاست فرزند آن فرد بپردازید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
فرهنگ شاه اللهی مبتذل تر از فرهنگ داعشی آخوندیست. نظام اسلامی قرون وسطایی فرزند خلف نظام ارتحاعی سلطنتی بود. شونیسم و ناسیونالیسم آذری و کرد در این سایت ، در رده سوم اتبذال بی فرهنگی قرار دارند.اینها فاشیسم و راسیسم را بعد از انقلاب ،وارد لغات و فرهنگ ایرانی نمودند. رسانه های آخوندی و لس آنجلسی مصرف کننده اینگونه بی فرهنگی و فساد هستند. بعد ار پیروزی نظام سکولار دمکراتیک، دهها سال طول خواهد کشید تا- اسلام زدایی ، شاه اللهی زدایی، اردغان و مغول زدایی، در جامعه و فرهنگ پارسی ایرانی، عملی گردد.
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب داريوش گرامي ،أزادي بيان با فحاشي متفاوت است .دفعه ديگر فحاشي بكنيد،اكانت شما براي يك ماه بلوك خواهد شد.براي بار سوم اكانت پس گرفته خواهد شد

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این نوشته ی شما بیشتر سناریوی توهم و فحاشی بود تا مقاله، ادبیات سیاسی را با خزعبلات خود به گند نکشید.