در خواست محاکمه محمود احمدی نژاد و دار و دسته اش به جرم قتل عمد

ما ایرانیان در هر کجای دنیا خواستار محاکمه محمود احمدی نژاد و هر که در ساخت مسکن مهر دخالت داشته هستیم .

ما ایرانیان در هر کجای دنیا خواستار محاکمه محمود احمدی نژاد هستیم . 

این خواسته بسیاری از ایرانیان پس از وقوع فاجعه  غم انگیز زلزله کرمانشاه  بود ، زیرا  در دوره اول دولت احمدی نژاد طرح ساخت مسکن مهر به مجلس ارایه شد و بودجه ای به این کار اختصاص گرفت.                                       کارشناسان متخصص در زمینه ساخت مسکن  با در نظر گرفتن حجم بودجه و بررسی های لازم  ، اعلام داشتند که با این بودجه تنها امکان ساخت 20 هزار واحد مسکونی است و نظریه خود را به جلسه هیَت دولت ارایه دادند .

اما در همان جلسه  ، محمود احمدی نژاد بدون بررسی و محاسبه طرح کارشناسی شده را رد کرد  و دستور ساخت  یک میلیون و پانصد هزار مسکن را صادر کرد یعنی 75 برابر پیش از نظریه  کارشناسی شده .

نتیجه ساخت این خانه ها این بود که نه تنها ، خانه های مسکن مهر فاقد امکانات اولیه بود بلکه فاقد امنیت نیز بودند که این مهم در زلزله کرمانشاه به اثبات رسید .

 در ماده 295 قانون مجازات اسلامی ایران آمده است ، اگر شخصی حتی بدون قصد قبلی کاری انجام دهد  که باعث کشته شدن انسانی شود این عمل قتل عمد محسوب می شود و مرتکب آن می بایست محاکمه شود .

این همان قانونی است که  محمود احمدی نژاد و بسیاری دیگر در دستگاه قضایی آن را درست و بدون خطا می دانند .

با در نظر گرفتن اینکه  احمدی نژاد و بسیاری دیگر که از نحوه ساخت این مسکنها مطلع بوده اند  ولی  به صرف سودجویی دست به ساخت این خانه ها  که بیشتر حکم خانه آخرت را داشتند و درپس  کشته شدن  صدها تن ومصدومیت و بی خانمان شدن  هزاران تن  از هموطنانمان مجرم هستند و می بایست محاکمه و مجازات شوند .

انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سرکار خانم تهمینه.
با عرض معذرت, یک چیزی بفرمائید که بگنجد. رقم ها را کوچک کنیم تا قابل فهم باشد. چگونه میتوان تصور کرد که با بودجه برای ۲۰ واحد مسکونی میتوان و یا انتظار داشت که ۱,۵۰۰ واحد مسکونی ساخت حتی بدون توجه به نرخ تورم مصالح ساختمانی و دزدی های حتمی؟ چنین چیزی ممکن است؟ ۲۲ واحد, ۲۵ واحد, حتی ۲۷ واحد حرفی ست, اما ۱۵۰۰ واحد؟

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سالام _ بهترین کار برای وکلای سطح بالای جهانی و حقوق دان های خارج دادخواستی برعلیه خمینی و همدستان اودرقتل های بیگناهان ازسال 1358 تاسال 1367 درمجامع خقوقی جهانی وگرفتن دیه وضرربرای خانواده های اعدام شده سرهواداری ازسازمانها ویاگروها وبخاطرخواندن وداشتن چندکتاب وگوش کردن چندنوارکاست است.
آنهاییکه که درخارج نشسته والکی پز سیاسی میدهند؛وادعای سیاستمداری میکنند.اگرراست میگویند وعرضه اش دارند.بسم الله.
الکی سرمردم رادردنیارند و هرهفته ازخودپز یاتز درنکنند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ببخشید سر کارخانم بخشک، بهتر نیست که شما زسمن طبق قانون بر علیه بانیان این جنایت یعنی احمدی نژاد و خامنه ای " اعلان جرم " کنید؟