اردوغان گفتگو با اسد درباره مسئله کردها را ممکن می داند

هراس و کینه کور اردوغان از جنبش ازادی خواهانه کردها در سوریه، او را به پابوسی دیکتاتور سوریه هم خواهد کشاند. اسپوتنیک نوشت: رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه بحث درباره مبارزه با یگان های مدافع خلق کردهای سوریه را با دمشق امکان پذیر می داند.
تصویر یک زن مدافع روژاوا
 

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه حریت، اردوغان ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران در پایان نشست سوچی افزود با این حال ترکیه فعلا هیچ پیشنهادی درباره برقراری تماس با بشار اسد، رئیس جمهور سوریه از جمله از طریق میانجی ها مطرح نکرده است.
رئیس جمهور ترکیه دوباره آمریکا را به خاطر افزایش حضور نظامی خود در سوریه مورد نکوهش قرار داده و گفت واشینگتن نه فقط با ارسال اسلحه بلکه اعزام نفر به یگان های مدافع خلق کردها کمک می کند. 
یادآور می شود آنکارا یگان های مدافع خلق کردهای سوریه را گروه تروریستی محسوب می کند.

بخش: 
انتشار از: 

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
وقایع چند سال اخیر، نشان ازقابلیت های بالای سیاسی و حاذقیت جناب اردوغان وسیاسیون ترکیه راداردکه بامانور های متبهرانه در مقابل انواع دشمنان ودسایس آنان پیروز وسربلند بیرون آمده اند ونظیرمحمدرضاپهلوی ورضا خان میر پنجه ، با اندکی حس تهدید فرار نکرده وبه زبونی وخاری نه افتاده اند.
زن مدافع روژاواواقبال اقبالی هم میتوانند به همدیگر تسلیت گفته وصبوری و تحمل پیشه کنند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای اقبالی تمامی این بلا ها بسر ملت کرد از خیانت پکک می باشد .باور بفرمایید، اگر پکک میز مذاکره را با حکومت ترکیه ترک نکرده بود و صبورانه به مذاکره ادامه داده بود ، الان ترکیه یک کشور فدرال بود وضع کردهای عراق بهتر از امروز بود و کردهای سوریه قربانی مافیای بین المللی نشده بود .
آقای اقبالی یک بارهم که شده بعنوان سکولار دمکرات از خودتان انتقاد کردن بتوانید . لطفا لطفا نجات در این نکته هست !!!
آخر مگر شما فرزند منطقۀ فلاکت زدۀ ما نیستید ؟ تا کی عناد خواهید کرد ؟