گفتگوی با یاسین اهوازی درباره اعتراضات مردم و کنفرانس کلن

در این گفتگو همچنین در باره انتقال آب به مناطق مرکزی و نیز تلاش نمایندگان عرب ایرانی در مجلس توضیح داد و در پایان در باره اهداف کنفرانس دمکراسی خواهان ایران در شهر کلن المان پرداخت که اینک آماده پخش است:

بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
کاربر محترم جناب سحر
نوشتید "دوستان عربم به چشم بیگانه به من نگاه میکردند و از من فاصله میگرفتند" با پوزش سئوال اینجاست که آنها چه دوستی بودند که به شما به چشم بیگانه نگاه میکردند و از شما فاصله میگرفتند؟ اگر شما بواسطه دوستان عربت به اهواز و آبادان سفر کردی چطور به یکباره آنها از شما روی برگرداندند؟ مگر شما هم بر علیه عربها نژادپرستی کردید که از شما فاصله گرفتند؟

عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
واقعیت در خوزستان همین است که گفته شد، منم اول فکر میکردم که بزرگ نمایی میشود اما بهد از سفرم به اهواز و ابادان و خرمشهر و دیگر شهرها از نزدیک و بطور علنی با تبعضی علیه مردم عرب اشنا شدم و انقدر شدید بود همراه با توهین علنی علیه مردم عرب از سوی غیر بومیان و رژیم که حتی بعضی از دوستان عربم به چشم بیگانه به من نگاه میکردند و از من فاصله میگرفتند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
فکر نمی کنم که اقای اهوازی در مصاحبه اش گفته که ابهای کارون فقطمتعلق به مردم عب است، ایشان از خشگی و سرقت ابها به مناطق مرکزی ایران و صحبت کردند و بخصوص بدون نظر خواهی و احترام به حقوق مردم اقلیم اهواز که شامل بختیاری ها نیز میشود
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
وولک یاسین یعنی خودش فکر کرد که آب کارون همش مال عربها است؟ پس بختیاریها چه؟
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
آقای یاسین احوازی ماجرای ترور احمد مولا نیسی به کجا کشید . چرا دولت اروپایی هلند پاسخگو نیست. نگذارید با چند مشت دلار این اروپایی ها توسط تروریست های سپاه خریداری شود. شما عرب ها اگر از خون ملا نیسی بگذرید ما ترکها نمی گذریم. چرا باید یک کشور اروپایی برای چند قرار داد آبکی به تمام اصول و ارزشهایش پشت پا بزند و مسئله ترور را به همین راحتی لاپوشانی کند؟!!!
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب استخوانی یا سه نکته.
اولا سرچشمه کارون در کوههای چامحال بخیتاری در اسشتان چامحال است و نه در اصفهان.
ثانیا، هیچ اب اضافی بر طبق گفته سازمان محیط زیست و حتی استانداری و نمایندگان استان در خوزستان وجود ندارد که به خلیج بریزد، همه میدانند و به عکسهای جدید 96 نگاه کنید که کارون تبدیل شده به محل تجمع فصولات منازل، بیمارستان و کارخانجات و حتی امام جمعه اهواز هو ان را تایید کرد.
ثالثا، 97% استخدامی ها در استان در تمام حرفه ها و بخصوص نفت و گاز توسط مسجد سلیمانی ها و دزفولی ها و لرهای غیر بومی و اصفهانی و غیره تسخیر شده اند و تبعیض علیه انان اصلا وجود ندارد و کافی است به یک بانک و یا استانداری و هر شرکت دیگری به قول باز هم امام جمعه اهواز و عبادان و سوسنگرد و حمیدیه، همه توسط غیر بومیان و بخصوص لرها که توسط دولت و سپاه پاسداران به انان داده شده است. تسخیر شده است.
شهامت
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
3 نکته -- سه نکته --
- 1- سرچشمه رود کارون در کوههای زاگرس استان بختیاری و در استان اصفهان است. در مناطق عرب نشین که چشمه آب و ذوب برف وجود ندارد. منظور اینکه عرب زبانان نباید ادعای انحصاری مالکیت بر کارودن راداشته باشند.
- 2- دوم اینکه آب زیادی و باقیمانده از کارون که به خلیج فارس میریزد و شور میشود و از بین میرود چرا در یک کشور بی آب، برای شرب و یا کشاورزی به استانهای دیگر منتقل نگردد.؟
--3- سوم اینکه دولت اسلامی برای استخدام میکوشد تا اول نیروهای خود یا راطه دار و پارتی بازی را استخدام کند و صدها هزار جوان لر و بختیاری و شوشتری و درفولی که مکتبی نیستند و رابطه و پارتی ندارند، نیز دهها سال است که بیکارند یا کارهای غیرتولیدی پارازیتی انجام میدهند.
منظور اینکه این جناب غبیشی یا یاسین الاحوازی نه تنها استان خوزستان را نمی شناسد بلکه همه چیز را بشکل نژادگرایانه و یا غرضی تحلیل میکند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
خوشبختانه هم تکراری
و
هم بی ربط
عدم انتشار شده: 
false