گفتگو با حسین لاجوردی درباره آینده جنبش اخیر مردم ایران

اطمینان دارم این جنبش اجتماعی – سیاسی، نه تنها برای فقر و بیکاری و استیصال نیست که حکومت میخواهد جلوه دهد و بدنبال ارزان کردن " تخم مرغ " است، بلکه همانگونه که در شعارهای سراسری شما شنیده میشود، بدنبال سرنگونی تمامیت، کلیت و موجودیت این نظام است

بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

نظر : 
جناب دکتر لاجوردی
مهستان جنبش سکولار دموکراسی میتواند محلی ، میزی و یا اطاقی در این برهه از زمان همزمان با خیزش مردم درون مرز باشد که انتظار همکاری و همبستگی یارانی و فرهیختگانی چون شما را برای زایش یک آلترناتیو ایران دوست و سکولار یا ( لائیک ) برای دوران گذار دارد.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
عزیزان
اگر قرار باشد یکسال برای رفراندوم صبر کنیم همان می شود که ۳۹ سال جمهوری اسلامی هر بلائی سر ملت نازل کرد و هر بار جنبش ملت را سرکوب کرد. سال ۶۷ را حداقل شماها به دلیل سن تان خوب یاد دارید. ما نمی گذاریم دوباره جنبش ما را کسی خراب کند و ادامه خواهیم داد. شما بنشینید پای سخنانی که کاملا منفعل هستند و ۳۹ سال فقط صحبت کردید.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
با احترام فراوان جناب لاجوردی،
شما بخوبی، بسیاری از ناگفته را گفتید و کوشش کردید راهکارهایی را تا اندازه ایی در پیش روشن اندیشان بگذارید. اما آنچه که به رفراندم مربوط شد، نگرش شما بر این پایه است که رفراندوم پش از سقوط رژیم و آن هم پس از یک سال انجام بگیرد. اما جناب لاجوردی گرامی ما پس از یک سال و آنهم پس از ریزش رژم نیازی به رفراندمی برای گفتن آری و یا نه به رژیم اسلامی نداریم. پس از ریزش رژیم ما تنها به یک دولت گذرا یک ساله نیاز داریم که بدون هیچ ولی و امایی جایش را به دولتی با رای مردم بدهد.
با سپاس
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
....و میگه خمینی برنامه نداشت. عجب. حمینی تو کتاب ولایت فقیه میخواست جمهوری اسلانی بوجود آورد و زنا را با شتر غوض کند و سنگسار کند و ..... اینکه نتونست از برکت ساختارهای پادشاهان پهلوی است
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب توکلی گرامی،
پیش از آغاز گفتگو با مهمان خود بخواهید تا مهمان گرامیتان صدای زنگ گوشی و تلفن خود را روی لرزش قرار دهد.
با سپاس
عدم انتشار شده: 
false