سناریوی رژیم جمهوری اسلامی با همکاری اتحادیه میهنی کُردستان عراق

انگار سران جمهوری اسلامی، هنوز نمی دانند که دست دخالت آنها در تمامی توطئه ها و دسیسه های خرابکارانه از سوی مردم ایران رو شده است و دیگر هیچ نوع شیادی و کلاهبرداری خبری آنها نمی تواند مردم ایران را بفریبد، چرا که اکثریت بدین باورند که پدرخوانده تروریست در خاورمیانه و حتی جهان، رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی و رهبران آن هستند...

درچند روز اخیر، رسانه های مختلف رژیم جمهوری اسلامی از دستگیری ۱٦ عضو داعش و کشته شدن پنج تن دیگر در درگیری با نیروهای سپاه پاسداران در منطقه "ازگله" در استان کرماشان خبر دادند.
به گفته مقامات امنیتی رژیم و فرماندهان سپاه پاسداران، این تیم بیست و یک نفره داعش از کشور عراق توانسته بودند وارد مرزهای ایران شده و قصد داشتند به اعمال تروریستی و خرابکارانه در داخل کشور بپردازند!.
بر کسی پوشیده نیست، که در تمام عمر سیاسی رژیم ولایت فقیه خطری به نام "دشمنان وهمی نظام و انقلاب" همیشه بوده و بطور مستمر و در مواقع گوناگون این رژیم دیکتاتوری را مورد تهدید خود قرار می دهد.!
امریکا، شوروی سابق، انگلیس و اسرائیل، عربستان سعودی و احزاب و سازمانهای اپوزسیون ایرانی، از سوی رهبران رژیم بعنوان دشمنان شناخته شده و همیشگی نظام اسلامی معرفی می شوند.
جالب است بدانیم، در اکثر موارد وجود دشمن و تهدیداتش، تنها ذهنیت خطرناک و توهم رهبران رژیم نسبت به دنیای اطراف خود بوده و هرگز وجود عینی پیدا نکرده است. در واقعیت هم اگر دشمنی در مقابل مردم ایران وجود داشته باشد، از هر نظر نمی تواند منفورتر و خطرناکتر از حاکمیت ماجراجو و تروریست پرور مُلایان باشد.
از آغاز جنگ سوریه و ایجاد گروههای تروریستی و تکفیری شیعه و سنی در آن کشور و همچنین نقش و دخالتهای مستقیم رژیم ایران در آن کشور، دستگاه ولایت فقیه با القای دروغ و فرافکنی های بسیار در جامعه، سعی دارد گروه داعش را بعنوان دشمن کنونی نظام ولایت فقیه به مردم ایران بشناساند.
رهبران جمهوری اسلامی در یکی دو سال اخیر با انجام دادن سناریوهای متفاوت خود کوشیدند، چنان بنمایانند که اگر استانداردهای امنیتی و حفاظتی سطح بالای آنها در ایران نبود، بی شک الان اکثر شهرهای ایران هم به مانند سوریه و یمن ناامن می گشتند.
خبرهایی نظیر، سناریوی حمله داعش به مجلس شورای اسلامی و قبر خمینی، خبر انهدام باند تروریستی و تکفیری در جنوب کشور، دستگیری چند عضو یک گروه تروریستی و غیره...، به یقین طی یک سال گذشته با تیتر بزرگ در روزنامه ها و سایتهای اینترنتی رژیم ولایت فقیه در رده اخبار درجه اول و پُر انتشار بوده اند.
اما در چند روز اخیر، بازهم درگیری با تیم های داعش در داخل کشور خبرساز شد و مقامات رژیم با تب و تاب تمام برآنند که موفقیت خود را در شکست دشمن و در یک عملیات تجسسی و اطلاعاتی بر ضد داعش به آحاد ملت و مقام عظما تبریک بگویند.
انگار سران جمهوری اسلامی هنوز نمی دانند، که دست دخالت آنها در تمامی توطئه ها و دسیسه های خرابکارانه از سوی مردم ایران رو شده است و دیگر هیچ  نوع شیادی و کلاهبرداری خبری آنها نمی تواند مردم ایران را بفریبد، چرا که اکثریت بدین باورند که پدرخوانده تروریست در خاورمیانه و حتی جهان، رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی و رهبران آن هستند.
اما در این مرحله از نقش آفرینی ها و سناریوهای شوم رژیم، همکاری مشترک دوستان سیاسی جمهوری اسلامی در منطقه اهمیت پیدا می کند و رژیم می کوشد تا شاهدان و گواهان دیرینه خود را به همکاری در پروسه سناریو سازی خود تشویق و ترغیب نماید، چرا که آشکارا می داند نزد مردم کشور اعتمادش را کلاً از دست داده است.

تلویزیون "گەلی کوردستان GK" که کانال رسمی و اصلی حزب اتحادیه میهنی کُردستان عراق(حزب جلال طالبانی) است، در تاریخ ۲۳-۰۱-۲۰۱۸ ابتدا در یک خبر فوری و بعداً هم در یک برنامه کوتاه، خبر درگیری نیروهای امنیتی آن حزب را در بالای" کوه بَموُ" با عده ای تروریست مسلح اعلام کرد و گفت که به باور مسئولان نظامی و امنیتی حزب فوق الذکر، این افراد همان داعشی هایی هستند که از مناطق طوزخورماتو و کرکوک، بعد از شکست از سربازان ارتش عراق و پیشمرگان کُردستان عراق فراری شده و دنبال پناهگاهی برای خود بوده اند.
تلویزیون اتحادیه میهنی همچنین اعلام کرد، که نیروهای امنیتی آنها "آسایش" از مناطق سلیمانیه و گرمیان طی یک عملیات وسیع و با تمام قوای خود در پی دستگیری تروریستهای ناشناس بوده و در این میان موفق شده اند یک مخفیگاه پر از اسلحه را کشف و تروریستها را متواری کنند، اما کسی کشته نشده و تمامی افراد داعش موفق به فرار شده اند.!!!
پنج روز بعد از آن رویداد، رسانهای رژیم ولایت فقیه، خبر درگیری نیروهای سپاه پاسداران با گروه داعش را در منطقه ازگله در استان کرماشان اعلام نمودند.
سوٲل مهم اینجاست، که نیروهای داعش چگونه توانستند سه سد امنیتی و سخت حفاظتی ارتش عراق، نیروهای حشدی الشعبی و پیشمرگان اتحادیه میهنی کُردستان عراق را که به تمام معنا مخلص جمهوری اسلامی هستند و نیز دستگاه امنیت آنها " آسایش " که در هماهنگی کامل با وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران رژیم است را شکسته و توانسته اند اینچنین سهل و آسان به عمق خاک ایران نفوذ کنند، شاید سربازان گمنام امام زمان با آنها از باب دوستی وارد شده اند!!.

منابع:
۱- خبر خبرگزاری تسنیم http://tn.ai/1641205
۲- فیلم تلویزیون "گەلی کوردستان"www.GKsat.tv
۳- تلویزیون بی بی سی فارسیhttp://www.bbc.com/persian/iran-42845911
٤- مصاحبه رادیو زمانه با بنده در مورد گروههای تکفیری و داعش در کُردستان ایران:
https://www.radiozamaneh.com/345477

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر بهمن موحدی(بامدادان)

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
درود بر شما آقای عارف شیخ احمدی عزیز؛ حنای پاسداران و آخوندهای پلید، دیگر رنگی ندارد و مردم به هیچ عنوان فریب نخواهند خورد. اتحادیه میهنی کردستان عراق نیز، غلام حلقه به گوش رژیم آخوندی است.
علت آنکه تروری از آن نوع که در کشورهای دیگر منطقه دیده می شود در ایران تحت حاکمیت آخوندها صورت نگرفته بر کسی پوشیده نیست؛ مانند همان ادعاهایی است که حزب چماق داران خمینی جلاد سوال می کرد: "چرا هیچ لمپن و چماق داری به اجتماعاتش کاری ندارد؟
در ایران، رژیمی حاکم است که خود بانکدار تروریسم و بزرگترین حامی آن و همچنین پدرخوانده ی داعش و گروههای تروریستی دیگر است.
***به امید پیروزی خلق قهرمان ایران***
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
تکذیب خبر حمله داعش را شخص خوش صدا و خوش تیبی که خبرنگار صدای امریکا و شخص دروغگویی بنام علی جوانمردی است داده بود. ایشان در روز دوم خیزش مردم ادعا کرده بود که خانواده علی خامنه ای به ترکیه فرار کرده است. علی جوانمردی خبر حمله داعش را دروغ اعلام کرد بدون اینکه منبع خبر را اعلام کند، ایشان خبر نداشت که اتحادیه میهنی 5 روز قبل خبر در گیری با داعش را از تلویزیون کردی GK اعلام کرده است. واقعیت این است که علی جوانمردی تحلیل سیاسی را بجای خبر اعلام می کند ، تحلیل او این است که از آنجا که قرار است در اواخر بهمن مردم دست به تظاهرات بزنند، این خبر را رژیم اسلامی ساخته است، اگر رژیم دروغگوست، برخی از مخالفین رژیم هم در غگو می باشند،چرا که خبر و تحلیل دو مقوله جدا از هم هستند