درگیری مسلحانه امروز در ماهشهر خوزستان

فیلم از درگیری مسلحانه امروز ظهر بین مردم و نیرو انتظامی در ماهشهر خوزستان-۱۷ بهمن
مردم با سنگ نیروی انتظامی را فراری دادند


بخش: 
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر آتوسا نجف لوی

عنوان مقاله: 
درگیری مسلحانه امروز
نظر : 
در یکی از خبرها که خودم آن را گذاشتم چنین عنوان شد:
نیروهای اسلام گرایان افراطی( داعش) با کمک نیروهای حزب الله لبنان به سمت مرزهای عراق انتقال داده شدند.
این یعنی ما باید منتظر این باشیم که رژیم منفور جمهوری اسلامی بدنبال یک بازی جدید اینبار بتوسط نیروهای خودی داعش در ایران است؟
البته از این رژیم که در آخرین خبر؛ حمله شیمیایی به مردم بی دفاع سوریه دست داشته است! هر کاری بر می آید و انتظاری غیر از این نمی رود. ولی اگر ما بخواهیم ترس داشته باشیم و به آنها انرژی بدهیم، بفرمائید ۳۰۰ سال بر ما حکومت کنند‌.
ما ملت ایران کشف حجاب و یا تغییرات در قانون اساسی را نمی خواهیم. ما خواهان سرنگونی جمهوری اسلامی در ایران هستیم و قدرت یک ملت را لطفا دست کم نگیرید.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
• هیچ کسی نمی‌تواند بگوید، سرکردگان و اعضای ستاد مرکزی داعش به کجا رفتند. مجرب‌ترین کادرهای این سازمان تروریستی و گاهی اوقات دسته‌های بزرگی از آنها بطور ناگهانی از سوریه و عراق چنان ناپدید می‌شوند که انگار مثل آب در خاک کویر فرومی‌روند.
http://www.akhbar-rooz.com/article.jsp?essayId=84693

رویترز: نیروهای داعش در مرز عراق با ایران مستقر شده‌اند
https://uk.news.yahoo.com/isis-going-iran-151657660.html

http://news.gooya.com/2018/02/post-11800.php
عدم انتشار شده: 
false
تصویر آتوسا نجف لوی

نظر : 
By Matthew Rosenberg and Adam Goldman

اسم آلمانی بالای مقاله نشان دهنده بسیاری از مسائل است. آلمانهای فاشیست همیشه نقش یک بام و دو هوا را بازی کرده و می کنند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
و در ویدیو عرضه شده, گزارشگر این واقعه که لابد یکی از "انقلابیون"! است مرتبا با هیجان فریاد میزند که بچه های خیابان سعیدی خواهر و مادر و خود ماموران را گ....دند. "باش تا صبح دوم مت بدمد؟". صبح اول که ما را به اینجا رسانده است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
جناب کیانوش,
مقاله پایین خبری بود که ۸ ماه پیش در نیو یورک تایمز منتشر شد حاکی از آنکه در پی تشدید سیاست امریکا در مبارزه با ایران Michael D’Andrea مشهور به Dark Prince or Ayatollah Mike, (شاهزاده ظلمت و تاریکی و یا آیت الله مایک) یکی از کار کشته ترین مامورین سازمان سیا در خاورمیانه , مامور شعبه سیای ایران شده است و احتمالا بی میل نیست که از آب گل آلود ماهی بگیرد.

https://www.nytimes.com/2017/06/02/world/middleeast/cia-iran-dark-prince-michael-dandrea.html
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
نفرت عمومی مردم از رژیم ضد بشر، وارد فاز نظامی شده است، گفته می شود سلاح از دو مرز (عراق و افغانستان ) وارد کشور شده است. سخنان حسن روحانی نشانه شکست عمومی سیاست های حکمومت اسلامی است.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر آتوسا نجف لوی

عنوان مقاله: 
عذر خواهی
نظر : 
همراهان گرامی،
فیلم بصورت شخصی گرفته شده است و اگر صحبت های ناخوشایندی در این فیلم می باشد، عذرخواهم. هدف نشان دادن اتفاقاتی است که این روزها در ایران در جریان است و هدف اهل مطبوعات و رسانه آگاهی رسانی جمعی است
با احترام
عدم انتشار شده: 
false