درباره درج خبر حمله به مقر حزب دمکرات کردستان

به اطلاعتان می‌رسانیم که ایرانگلوبال ضمن اصلاح خبر، حساب کاربری ایشان را مسدود کرده و وی را از لیست همکاران خود خارج ساخت.

با پوزش از خوانندگان گرامی و حزب دمکرات کردستان، به اطلاعتان می‌رسانیم که ساعاتی پیش یکی از همکاران ایرانگلوبال به نام وحید فرخنده خوی فرد، خبر حمله به مقر حزب دمکرات کردستان را در سایت درج کرد.

این خبر دقیقا از موضع رژیم جمهوری اسلامی بود.

به اطلاعتان می‌رسانیم که ایرانگلوبال ضمن اصلاح خبر، حساب کاربری ایشان را مسدود کرده و وی را از لیست همکاران خود خارج ساخت.

انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
این خبری که توسط وحید فرخنده در سایت ایرانگلوبال درج شده ولی منبع آن درج نشد از و سایت باختر امروز که خود وحید فرخنده یکی از آدمین های آن است درج شد لینک خبر:http://bakhtare-emruz.com/2603/
می باشد. موضوع از نظر من قبل از اینکه امنیتی -اطلاعاتی باشد ، سیاسی است ، متاسفانه بخشی از نیروهای پانیرانیست بتدریج با اهداف و سیاست های سپاه پاسداران همسو شده اند ، اینها از اردشیر زاهدی تا امید دانا و وحید فرخنده را در بر گرفته است ، خود وحید فرخنده پناهجو در اطریش است که هنوز وضعیت پناهندگی اش، نا مشخص می باشد، در زیر اصل خبر:
تصویر دیرنج مین ائللی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
با نگاهی اجمالی به نوشته ها و یا مقالات و خبرهای به اشتراک گذاشته شده از طرف ایشان, من همواره به او مشکوک بودم. تشخیص اینکه مقالات صد ترک و اخبار جهت دار او تماما منطبق بر سیاستهای جمهوری کهریزکی-اسلامی-فارسیست خیلی سخت نبود.
تصویر آ. ائلیار

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
مبنای حرکت جنگ افروزانه حکومت
و چگونگی برخورد به مسئله
-----------
1-حکومت در تضاد « جامعه و حاکمیت اسلامی» قرار گرفته، دچار « بحران بود و نبود» یا حیاتی ست.
2- برای عبور از بحران، بعد از دیدار سران سه کشور در تهران، به « جنگ افروزی» متوسل شده
3- این جنگ را نخست در داخل، علیه نیروهای کرد آغاز کرده، چنین پیداست که به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.
در خارج نیز طبق معمول در سوریه و جدیداً در عراق، درگیر است.
4- جنگ با نیروهای کرد، به قصد تحمیل جنگ به «خلق کرد»، و از آنجا با هدف سرکوب نظامی «مردم در سراسر کشور»،
و تحمیل جنگ به همه خلقها، پیش بینی میشود.
تصویر کیانوش توکلی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
اينجانب با اين نوشته كاملا مخالف هستم و كلمه تروريست را بر داشتم و اكانت وحيد فزخنده هم بلوك شده است اين نوشته كاملا بسود رژيم تروريستي جمهوري اسلامي است.شايان ذكر است ،اي انگلوبال اوتومات شده است و متاسفانه برخي مواقع چنين مشكلاتي پيش مي ايد