اخبار

جنگ برای قدرت و ثروت میان مافیاهای تشکیل دهنده حکومت اسلامی همچنان ادامه دارد. آخوند حسن روحانی از "آراء" کسب کرده در انتصابات حکومتی گاه و بیگاه هزینه کرده تا امتیازاتی از سیدعلی کسب کند. تاکتیک سیدعلی، نشان دادن چماق سرکوب (سپاه پاسداران) به او بود. نشست سران سپاه با آشیخ حسن به منظور تاکید بر چارچوب تکالیف "رئیس جمهور" در قبال مافیای غالب انجام گرفت.
محسن رفیق دوست بصراحت در باره بی ارزش بودن آراء مردم در حکومت اسلامی و نقش صوری رئیس جمهور سخن گفته است.

دوست داریم سخن پایانی شمارا بشنویم؟
-به امید داشتن سیستم حکومتی سالم بدور از مفسدین اقتصادی و جدایی حکومت، و کشور داری از مذهب، و داشتن حق آزادی بیان و اندیشه و آزادی در اعتقادات و انتخاب مذهب که یک امر کاملاً شخصی است.
نابود باد حکومت کثیف آخوندی و زنده و پاینده باد ایران و ایرانی! پیروزی با ماست!
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اعلام کرده است که قرارگاه خاتم‌الانبیای سپاه پاسداران و دولت حسن روحانی درباره میان مشارکت سپاه در اقتصاد ایران به توافق رسیده‌اند. بر اساس این توافق، سپاه پیمانکاری قراردادهایی تا سقف ۲۰۰ میلیارد تومان را به بخش خصوصی واگذار می‌کند.
خبر استعفای امام جمعه بیرجند که به طور غیررسمی منتشر شده بود از سوی شورای سیاست‌گذاری امامان جمعه تائید شد. چند روز پیش امام جمعه کرمان نیز که از حامیان دولت است به دلیل "برخی فشارهای سیاسی" کناره‌گیری کرد.
روزنامه واشنگتن پست امروزیکشنبه اول مرداد در گزارشی نوشته : نیروهای خلافت اسلامی در عراق (داعش) در سال ۲۰۱۴ به طور اتفاقی به مواد مورد استفاده در بمب‌های هسته‌ای دست یافته بودند ولی هیچ‌گاه متوجه چگونگی کاربرد آن نشده بودند.

مالباختگان، امروز هم در سراسر ایران فریاد دادخواهی سر دادند

هزاران شهروند ایرانی، که هستی خود را بخاطر کلاهبرداری مشتی تبهکار حزب اللهی وابسته به رژیم جمهوری اسلامی، زیر نام "مؤسسات مالی و اعتباری"، از دست داده اند، امروز یکم مرداد 1396 نیز در شهرهای گوناگون ایران زمین به خیابان ها آمدند و بر ضد این کلاهبرداری و همدستی مقامات رژیم با کلاهبرداران فریاد زدند.

همایشگران، از جمله شعار می دادند: "بانک های ایران دزدند، پول ما رو می دزدند"، "مرگ بر سیف"، "کاسپین دزدی کرده، دولت حمایت کرده"، و با کنایه به رهبر فاسد رژیم، "ای رهبر فرزانه، ایران شده دزدخانه"!

انتشار از: