اخبار

در ایران بیش از ۸۰ اسکله غیر مجاز و یا غیر قابل کنترل در اختیار “برادران قاچاقچی” که در رده های بالای هرم حکومتی قرار دارند. وضع در سایر بخشهای تولید مشابه صنعت نساجی است که در فرصتی دیگر به آنها پرداخته خواهد شد .
نظام اسلامی از سال ۸۳ تا ۹۱ طی هشت سال ۷۵۰ میلیارد دلار درآمد نفتی و ۱۸۰ میلیارد دلار از صادرات محصولات پتروشیمی و سایر مواد کانی دیگر ، یعنی در مجموع ۹۳۰ میلیارد دلار بدست آورد.
ستاره‌شناسان برای نخستین‌بار ستاره‌ای کشف کرده‌اند که هفت سیاره زمین‌گونه دور آن می‌چرخند. ستاره‌شناسان به‌دنبال علائم حیات در این سیاره‌ها هستند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، گروهی از دانشمندان ناسا خبر کشف این سیارات‌ زمین‌گونه را روز چهارشنبه چهارم اسفند اعلام کردند.
کولبری یکی از منابع درآمد ساکنان مناطق مرزی غرب ایران است. کولبران اغلب از ماهیت محموله‌های خود بی‌خبرند. سلاح از جمله کالاهایی است که در این مناطق معامله می‌شود. خریدار حتی می‌تواند سلاح را در تهران دریافت کند.
روز ۲۲ فوریه، گزارش سالانه عفو بین‌الملل در مورد وضعیت حقوق بشر در کشورهای مختلف جهان منتشر شد که بخش‌هایی به شرایط ایران، افغانستان و تاجیکستان در سال گذشته اختصاص یافته است

ارتشیان به رژیم اعتراض دارند

افسر بازنشسته ی ارتش، در همایشی در کانون بازنشستگان ارتش، اعتراض ارتشیان ایرانی را به وضعیت ناگوار زندگی شان بازگو می کند و با تأیید حاضران روبرو می شود.
افسران، درجه داران و سربازان ارتش، سال هاست از کمی حقوق، تبعیض میان ارتش و سپاه پاسداران و عدم تأمین زندگی در زمان بازنشستگی رنج می برند.
ارتشیان، همچون دیگر ایرانیان، خواهان رهایی از ستم رژیم تبهکار جمهوری اسلامی هستند.

انتشار از: 

پاسخ من این است جوامع هم خودکامه هستند و استبداد تنها مختص به حکومت‌ها نبوده است. در دیالکتیک ارتباط جامعه خودکامه و حکومت‌های مستبد است که می فهمیم خودکامگی چگونه بازتولید می‌شود.
یک پاسگاه سپاه پاسداران باتش کشیده شد
تظاهرات خونین مردم خوزستان وارد هفتمین روز خود گردید اعتراضات بقدری گسترده شده که سپاه پاسداران خوزستان و نیروهای امنیتی در متوقف کردن ان با سختی روبرو شده اند شبکه معروف ترکیه TRT اعلام کرد که تظاهرات مردم خوزستان در جنوب ایران روز بروز ابعاد گسترده بخود میگیرد و اکثریت رسانه های منطقه در باب خیرش مردم خوزستان خبر چاپ میکنند سپاه پاسداران در ارام کردن مردم بسیار ناتوان میباشد امروز یک پاسگاه سپاه پاسداران باتش کشیده شد توسط مردم سپاه پاسداران از ان وحشت دارد که تظاهرات
حسین آخانی استاد دانشگاه تهران: به مسئولان گفتم آدرس غلط ندهید، بخش قابل توجهی از گردوخاک‌ها منشأ داخلی دارد. منشأ داخلی هم به طور مشخص در استان خوزستان به دلیل سدسازی است، سدهایی که بر روی رودخانه‌هایی که به سمت خوزستان می‌آیند ساخته شده عملاً تالاب‌های منطقه را خشک کرده است.
در آماری هرچند باورنکردنی ولی واقعی، نیروی انسانی شهرداری تهران از هفتاد و پنج هزار نفر هم فراتر می‌رود. شهرداری برای استقرار اداری این همه نیروی انسانی از هزار و دویست ساختمان بزرگ و کوچک در سطح شهر تهران بهره می‌گیرد. سی‌صد و هفتاد و چهار ساختمان از مجموع این هزار و دویست ساختمان، برای سراهای محله‌‌ جانمایی شده‌اند که کلیه‌ی کارمندان آن از بخش خصوصی و پیمانکاران تأمین می‌گردند و در آمار کارکنان شهرداری جایی ندارند. جدای از سراهای محله قریب صد و هفتاد و پنج ساختمان نیز از مجموع ساختمان‌های شهرد
عفو بین الملل می گوید سیاستمدارانی که از شعارهای تفرقه انگیز و عاری از احساسات انساندوستانه استفاده می کنند درحال ایجاد شکاف و افزایش خطرات در سطح جهان هستند.
این گروه در گزارش سالانه خود به خصوص از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به عنوان نماینده سیاستی "خشمگینانه تر و تفرقه انگیزتر" نام برد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - اخبار