ویژه ایران گلوبال

ایران همانند انباری از خشم، نفرت، اعتراض و انزجار لشکریان گرسنگان، بیکاران، مال باختگان و زندگی باختگان نسبت به حکومت اسلامی است. پرسش این است که این خشم کی و در کجا شعله ور می شود؟ آیا بحران کنونی بالائی ها و اعتراضات گسترده مال باختگان، آستانه یک انفجار ملی علیه حکومت اسلامی می باشد؟
آیا یک حادثه کوچک بهانه انفجار ملی میشود، یا همین اعتراضات موضعی در تداوم خود به جنبش همگانی ارتقاء می یابد؟
حکومت اسلامی در ایران، تعادل سیاسی خود را از دست داده و اظهارات سران حکومت گویای آشفتگی ها و سردرگمی های نظام است. خامنه ای در جریان انتصابات رئیس دولت بی اختیار، دریافت که جامعه ایرانی از هر روزنه گشایش فضای باز سیاسی برای خروج از زیر بار حکومت اسلامی سود می جوید.
ماه رمضان، ماه تشدید سرکوب آئینی، فرهنگی و دینی اسلامگرایان در ایران است. از اینرو پرداختن به یکی دیگر از جلوه های نقض حقوق بشر در ایران و تداوم تهاجم دینی، فرهنگی و سیاسی 1400 ساله به جامعه ایرانی، از منظر روشنگری، سازماندهی مقاومت ملی و به چالش کشیدن سیاسی - ایدئولوژیک نظام ناقض حقوق شهروند ایرانی، بسیار اهمیت دارد.

در باره انتخابات و گفتگو در باره اختلافات با گوناز تی وی

در این ویدو کلیب در باره سه موضوع :انتخابات ریاست جمهوری ، حمله سایبری به سایت ایرانگلوبال و همچنین درباره نوشته اخیر علی سلیمانی و انتقادات او به سایت ایران گلوبال که اکنون آماده پخش است:

انتشار از: 
رژیم جمهوری اسلامی، تنها خواهان حضور فیزیکی ایرانیان در حوزه های رأی گیری و سود بردن از این صحنه برای تأمین اقتدار داخلی و بین المللی برای خویش است. برای رژیم مهم نیست که رأی دهنده چه چیزی روی برگه ی رأی بنویسد. همینقدر که شهروند پای صندوق بیاید، خواست حکومت را برآورده کرده است....خالی یا خلوت گذاردن حوزه های "انتخابات" نمایشی رژیم، ضربه ای مرگبار بر اقتدار رژیم خواهد بود، که به همان اندازه که روحیه ی پشتیبانان رژیم را در هم خواهد شکست، بر جسارت و اعتماد به نفس مردم ناراضی و خشمگین خواهد افزود
در آستانه نوروز مردمان فلات ایران ایستاده ایم. باشندگان ایران هنگامی سال نو را آغاز می کنند که زمزمه های واژگونی این نظم کهنه، پیشاقرون وسطائی و انسان ستیزانه از سراسر میهن بگوش میرسد. اما انچه راه واژگونی حکومت اسلامی را تیره و تار کرده، همانا سرنوشت ایران در فردای واژگونی حکومت اسلامی است.

شومن فراری،بزرگترین حزب سیاسی اپوزیسیون

این را تقریبا همه می دانیم که سلیقه مردم با تکنولوژی تغییر می کند، انقلاب 57 ... نوار بود که دست و پا پیدا می کرد به خیابان می آمد و فریاد می شد ، بعد از انقلاب؛ با بگیر و به بندها در عرصه سینما ، مردم به ویدئو و دی وی دی ، شبکه های ماهواره ای و سایت ها و اکنون این یوتوب Youtube است که بیشترین مخاطب را یافته است . در واقع یوتوب ، تلگرام، فیس بوک ویگر برنامه های زنده بجای ا حزاب سیاسی عمل می کنند....

انتشار از: 

آیندە ایران از نگاه کیانوش توکلی

اگر سیاست های نا بخردانه رهبری جمهوری اسلامی بدین شکل ادامه یابد ، ایران می تواند به کمک سعودی ها ، امریکا و اسرائیل تجزیه شود. اتفاقا استراتژی سپاه _ خامنه ای بر همین مبنا تجزیه ایران استوار است ؛ آنان کاملا از حمله نظامی به منظور تجریه ایران استقبال می کنند.رزیم شیعه اسلامی ایران ، طرح حلال شیعه را نه تنها طرح ریزی کرده است بلکه پس از سقوط صدام به سازماندهی نظامی شعیان عراق ، سوریه ، لبنان ، بحرین و حوثی های یمن پرداخته است و هم اکنون تنها، یکصد هزار موشک در دست حزب الله لبنان است .

انتشار از: 
تجربه انقلاب بهمن بما آموخت؛ که پیکار برای برچیدن استبداد حقانیت انسانی، اخلاقی، سیاسی، اجتماعی و تاریخی دارد، اما باید در هر گامی که بر می داریم، نسبت به پرنسیب های یک جنبش انسانمدارانه، آزادیخواهانه و ایران محورانه کاملن حساس و هوشیار باشیم.
اعتراضات حق زندگی در خوزستان، مسئله ایران و جامعه ایرانی می باشد که شایسته است که نه تنها مورد حمایت آگاهانه و هدفمند قرار گیرد، بلکه به جنبشی سراسری علیه موجودیت حکومت اسلامی ارتقاء یابد.
از یکسال پیش از انقلاب، صدای شکستن تخت و تاج بگوش میرسید. دیگر سایه وحشت ساواک، زندان، شکنجه و دیکتاتوری پاسخ نمی داد. بحران سیاسی با بحران اجتماعی – اقتصادی گره خورد و سیل اعتراضات در گلو تلنبار شده جامعه، در بهمن ماه 1357 بشکل انفجار کور بر سر نظام سلطنتی فرود آمد.