کانال ویدئویی

مجید عبدلرحیم پور: توسعه پایدار و اتحاد برای دمکراسی

در این گفتگو ی ویدویی ،اقای مجید عبدلرحیم پور ، ابتدا به اين موضوع پرداخت که 40 سال بعد از انقلاب بهمن و استقرار حکومت جمهوری اسلامی، جامعه ایران از منظر توسعه پایدار، در چه وضعیت و موقعیتی قرار دارد و آنگاه به عامل اصلی بحران‌ اشاره نمود و در بخش دوم گفتگو ، مشخصا به امر اتحاد ها ،اتتلاف ها پرداخت و در باره اتحاد جمهوریخواهآن ، شورای مدیریت دوران گذار، سلطنت و مشخصا به مواضع آقای را پهلوی پرداخت :

انتشار از: 

گفتگو ی دو نسل(مقدمه ) : رضا ضرابی و کیانوش توکلی

در اولین بخش از گفتگو بین دو نسل که قرار است به چهار موضو ع بپردازد:1-بررسی گروههای اینترنتی (شاخ های اینترنتی ) اپوزیسیون 2- در باره سواد رسانه ای 3-چگونه اختلافات درون این شاخ ها را مدیریت کنیم4-چگونه می شود روند فروپاشی را تا سرنگونی رژیم را مدیریت کرد. اینها مباحثی بود که با آقای رضا ضراب شاعر ، نویسنده ساکن آلمان به گفتگو نشستیم . این گفتگو با فعالین سیاسی و سر شاخ های اینترنتی ادامه خواهد یافت.

انتشار از: 

گفتگوي كوروش پارسا و دكتر دوشوكي درباره بيانيه جمهوريخواهان

در این گفتگو ابتدا دکتر كوروش پارسا از هیت اجراییه -سیاسی همبستگی جمهوریخواهان ایران در باره ضرورت انتشار بیانیه 4 جریان جمهوریخواه توضیحات مفصلی دادند و سپس دكتر دوشوكي بیانیه سلبی چهار سازمان جمهوری ‌خواه یکی از مایوس کننده ترین اقداماتی بود که در این برهه از زمان که ضرورت اتحاد همه آحاد ملت (از همه نحله های سیاسی بدون مولفه حذف) را می طلبد باعث بهت و نومیدی بسیاری شده است

انتشار از: 

شكاف نسل ها در سايه اختلافات فكري و نظري دو نسل

در اين گفتار ابتدا در با ه شكاف نسل ها از ديدگاه جامعه شناسان و اينكه استبداد و مهاجرت طولاني مدت موجب پيدايش تغيير و دگرگوني در الگو ها و معيار هاي ارزشي نسل هاي بعدي شده است .
انگاه در باره احزاب و گروههاي سياسي اينترنتي موجود و سپس در مورد رسانه و سواد رسانه اي صحبت شد و سر انجام در با ه سناريوهاي اينده قرار شد با دعوت از تحليل گران و كار شناسان به اين موضوعات بپردازند

انتشار از: 

سخنراني رضا پهلوی، سلطنت و گروه فرشگرد

در باره سخنراني رضا پهلوی در موسسه واشنگتن ،سلطنت و گروه فرشگرد مناظره احمد هاشمی ومهرداد رشيدي

انتشار از: 

شاهزاده بجای حذف دیگران ، رسانه مستقلی تاسیس نماید!

بازهم بررسی سخنرانی رضا پهلوی در انستیتو واشنگتن پرداخته شدو درباره خودم،بی بی سی و اصلاح طلبان ،ماجرای ایران–کُنتر ، سناریوهای آینده و اینکه اگر فردا رضاپهلوی به قدرت برسد،اینجانب چه احساسی خواهم داشت؟ و همچنین درباره مصادره اموال حکومتی ها و اخراج و حذف اصلاح طلبان از رسانه های فارسی زبان آمریکا و انگلیس و پاسخ به کامنت گذاران و سرانجام پیشنهاد به شاهزاده رضاپهلوی درمورد تاسیس یک رسانه متعلق به هواداران شما و...

انتشار از: 

شاهزاده ، از حق آزادي بيان مخالفين سياسي خود دفاع كنيد!

آقای رضا پهلوی در یک جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ که اخیرا در «انستیتو واشنگتن» داشت، رسانه‌های فارسی دولتی خارج از کشور را تحت نفوذ جناح‌های جمهوری اسلامی توصیف کرد و از این رو خواستار حذف اصلاح طلبان از این شبکه ها شد. این حکم دقیقا مغایر آزادی بیان است . در حالی آزادی بیان یعنی که به رسمیت شناختن آزادی بیان مخالف خود است.

انتشار از: 

مناظره جنجالی مهرداد درویش پور وحسن شریعتمداری :چه بايد كرد؟

مناظره و گفتگویی مابین دکتر مهرداد درویش پور و آقای حسن شریعتمداری در شبکه ویدویی ایرانگلوبال بر قرار خواهد بود .در این گفتگو سخنرانان به 3 موضوع اساسی خواهند پرداخت که عبارتند از :1-شرایط سیاسی ایران چگونه است ؟ بعبارت دقیق تر سقوط رژیم حتمی و قطعی است؟ 2-نظر دو سخنران بر سر گره ای ترین مشکلات سیاسی در اپوزسیون :اتنیکها و رابطه با طرفداران پادشاهی 3-آلترناتیو از نگاه این دو تحلیلگر سیاسی چیست؟

انتشار از: 

فدراليسم وَيَا عدم تمركزدر سيستم سياسي ايران

در ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۷، چند حزب و سازمان استانی باتفاق چند گروه سیاسی چپ، طی طرح مشترکی، بنام مردم ایران و دمکراسی، مبانی نظری خود را برای تجزیه کشور منتشر کردند. در اساسی ترین بخش این طرح امده است که: "کشور ایران سرزمینی است که در نتیجه همزیستی ملیتهای فارس، ترک، کرد، عرب، بلوچ، ترکمن و دیگر مجموعه‌های زبانی و قلیتهای مذهبی و فرهنگی شکل گرفته است. برای اتحاد پایدار و باهم ماندن مردمان ایران ضروری است: اولا هویت و حقوق ملی - دموکراتیک این مردمان پذیرفته و حق تعیین سرنوشتشان به رسمیت شناخته شود

انتشار از: 

حسابمان را بسته اند، ویکتوریا آزاد می گوید سکوت کن

حساب بانکی ما را بخاطر کلمه ایران بسته اند، ویکتوریا آزاد چه می گوید،،سکوت کن چون اعتراض توبه نفع رژیم اسلامی خواهد شد!بحثی پیرامون تحریم های امریکا ، آیا داروها ، تجهیزات پزشکی و مواد غذایی عملا تحریم است؟

انتشار از: