ویژه ایران گلوبال

سعيد عزيزي در باره فراخوان به همكاري و طر ح مشتر ك

ما بر ضرورت اتحاد وسیع برای استقرار دموکراسی، جمهوری و فدرالیسم در ایران و ارزش هایی چون رواداری، پلورالیسم، جدایی دین و دولت بر مبنای منشور حقوق بشر و همزیستی همه طیف ها و گرایش های سیاسی دموکراتیک پایبندیم.
ما با تاکید قاطعانه بر تدوام و گسترش جنبش های اعتراضی، مدنی و دموکراتیک در ایران و پشتیبانی از مبارزات مردم، از احزاب، نهادها، سازمان و جریان های جمهوری خواه دموکرات که خود را با تفاهم نامه زیر همسو می دانند، دعوت به همکاری و همگامی در مبارزه برای سرنگونی جمهوری اسلامی می نمائیم.

انتشار از: 

تشكيل مديريت دوران گذا رو رابطه با شاهزاده رضا پهلوی

حسن شريعتمداري در باره تشكيل مديريت دوران گذا رو رابطه با شاهزاده رضا پهلوی

انتشار از: 

اعدام ها در اهواز و دستگيري ها و حوادث در دانمارك

گفتگو ی ویدویی کیانوش توکلی با ياسين اهوازي در باره اعدام ها در اهواز و دستگيري ها و حوادث در دانمارك همچنین پیامد های حمله به رژه نظامیان در اهواز و...

انتشار از: 

تحريم ها ،تنگناهاي رژيم و شروع دوباره اعتصاب‌ها چه خواهد شد

گفتگوی کیانوش توکلی با اصغر سليمي در باره تاثیر تحريم ها ی دور جدید و ، وتنگنا رژیم به لحاظ اقتصادی در شرایط کنونی و همین طور ادعا های دولت روحانی در مورد غلبه بر بحران وگذراز تحریم‌ها را چقدر واقعی می دانید؟ آیا با شروع دوباره اعتصاب‌ها جنبش های گستردهتر امکان وقوع دارد

انتشار از: 
شماری از هنرمندان، کنشگران، فعالان فرهنگی و روزنامه‌نگاران ایرانی با امضای نامه‌ای سرگشاده و راه‌اندازی کارزاری علیه تحریم‌های یک‌ جانبه آمریکا، از «مردم جهان» خواستند در برابر تحریم‌ها با آنها «هم‌ صدا» یا تک صدا شوند.

مقابله با اطلاعات سپاه و سواد رسانه اي

در اين ويدو ابتدا باره شيوه هاي كار دستگاههاي اطلاعاتي در بين اپوزيسيون و چگونگي مقابله با ان ،سواد رسانه اي و كار و تجارب اطلاعاتي و سر انجام اينكه شبكه پشت پرده امين فردين را بهتر بشناسيم

انتشار از: 

درباره تهدیدات همکاران اطلاعاتی رژیم در خارج از کشور

در پی انتشار اولین کلیب در باره امین فردین صاحب کانال ویدویی پشت پرده که در یک سال گذشته آگاهآنه دست به لجن پراکنی علیه افراد موثر و مخالف در خارج زده بود، دیروز در یک لایو فخر آور و روح الله زم مشترکا اعلام کردند که فردین امین عضو دستگاههای اطلاعاتی رژیم در خارج از کشور است، منهم با انتشار کلیبی علیرغم اختلاف با فخر آور و روح الله زم ،تاکید کردم که فردین امین بنابر دلایل زیر همکار دستگاهای اطلاعاتی رژیم است:

انتشار از: 

گفتگو با دكتر حسين لاجوردي : اوضاع سياسي روز و آينده ايران

در این گفتگو، دکتر لاجوردی ابتدا در باره مسایل سیاسی روز و نا توانی رژیم اسلامی به نیاز های روز مره مردم و همین طور خطر فروپاشی اجتماعی صحبت کرد و سپس در مورد آینده گفت که با شعار دادن و ایجاد هیجان نمی توان اتحاد و همگرایی ایجاد کرد، گروهها ، کانون ها و شخصیت سیاسی اپوزیسیون بایستی از کنار هم نشستن وحشت نکنند. کمک های خارجی بایستی شفاف باشد و هر شبکه جریانی ابتدا بایستی برنامه های خود را ارایه نمایند:

انتشار از: 

قتل جمال خاشقجی و تاثیر آن بر تناسب قوای چهار قدرت منطقه ای

در این کلیب گفته ام که علیرغم اینکه سه هفته از قتل شنیع جمال خاشقچی می گذرد، چرا این خبر در سطر اخبار جهان قرار دارد ؟ آری بر کسی پوشیده نیست که این قتل بدستور بن سلمان و توسط یک تیم 15 نفره انجام شد. قتل جما قاشقچی توسط دبیر کل سازمان ملل، دولت امریکا ، اتحادیه اروپا و اغلب کشورهای دنیا محکوم شده است . اش انقدر شور شد که شاه عربستان سعودی دیروز ، پسر جمال خاشبقچی را به کاخ خود دعوت کرد و به او تسلیت گفت و قول داد سعید امامی «سعودی» را یافته و انها را مجازات خواهد کرد .

انتشار از: 

نقد و بررسی کیانوش توکلی در باره شبکه فرشگرد

اینکه در انقلاب 57 چپ و اسلامی سیاسی موجب سقوط نظام پادشاهی شده اند بر کسی پوشیده نیست از آن زمان چهل سال می گذرد و در این چهل سال دهها هزار نفر از نسل 57 ها از چپ و مسلمانان مخالف رژیم اسلامی اعدام شدند و همینطور دهها هزار نفر زندانی و چند صد هزار نفر نفر از این دو گرایش سیاسی ناگزیر به مهاجرت شدند و نکته غیر قابل انکار این است که اتفاقا این دو گرایش، دست خوش تحولات فکری مثبت شده اند و با اطمینان می شود گفت که اکنون اکثر انان دمکرات و به جدایی دین از حکومت باورمندند ولی همچنان چپ و مسلمان هستند

انتشار از: