ویژه ایران گلوبال

تواب سازی سلطنت طلبان
خانمها و آقایان محترم، خیلی ببخشید ،
روی این فرش ایران، سلطنت شما چنان « خرابکاری» کرده بود که « هرچه با جان و دل» شستیم تمیز نشد که نشد؛ عاقبت روضه خوان و دارو دسته اش از راه
رسیدند ، و آن را از دست ما گرفتند و بردند که بردند.
ما زمین را کندیم « آب» دربیاد، متاسفانه سلطنت شماها چنان توی این زمین « خرابکاری» کرده بود که به جای« آب»، ما به « خرابکاریهای» سلطنت شماها رسیدیم:
حکومت داعش ایرانی.
لطف کنید « خرابکاریهای» خودتان را به نسل 57 نچسبانید که هر چه میکشیم از لطف شماها میکشیم.

درخواست خانم ماندگارازایرج مصداقی،سعید بهبهانی وتوکلی

خانم ماندگار از همکاران سایت ایران گلوبال در یک گفتگوی تلفنی از کیانوش توکلی ، ایرج مصداقی و سعید بهبهانی خواسته است که دست رد به آرزوی امپراتوری دروغ بدهند تا با اتحاد هم رژیم جمهوری اسلامی ایران را «کفن» کنیم . با هم بشنویم به این گفتگوی تلفنی:

انتشار از: 

کل مطالب منتشر شده در سایت 5766
تلاش همکاران ایران‌گلوبال به انتشار 5766 مطلب، یعنی حدود 16 مطب در روز انجامیده است. تعداد مطالب منتشر شده در سایت نسبت به سال پیش 328 مطلب کاهش داشته است.
در سال گذشته تعداد 20095 کامنت در سایت نوشته شده است که از این تعداد، 18745 کامنت منتشر شده و 1350 کامنت منتشر نشده‌اند.


آیا درگیری های اخیر مابین شما و میهن تی وی جنبه شخصی دارد؟

ماندگار :اخیرا در سایت ایران گلوبال و همین طور در میهن تی وی ، مطالبی انتشار یافته است که حاکی از یک درگیری فکری ؛ نظری و شخصی است در این ارتباط با آقای کیانوش توکلی مصاحبه ای انجام داده ام که آکنون آماده پخش است:

انتشار از: 

آیا با پرخاشگری، اهانت و توهین، برچسب زدن بر این و آن، با رفتاری غیرمتمدنانه و خشونت‌بار و اتورتیه‌مدار، می‌توان از حقوق پایمال شده انسانهایی دیگر که در اینجا مراد زندانیان (چه سیاسی و یا غیر سیاسی) است پرداخت؟ چیزی که ایرج مصداقی به آن اسناد می‌ورزد و مدعی است که قصد دارد نام و یاد زندانیان سیاسی دهه‌ی شصت را پاس بدارد؟ پاس داشتن یاد و خاطره آن عزیزان به ضرب چاقو و دشنه‌ای در پهلو باید انجام شود؟ باید حرمت و کرامت انسان‌های حقوقی و زنده‌ی دیگر را لگد مال کرد تا خاطره آن عزیزان در ...

چرا میهن TV رسانه ای غیردمکراتیک و سعید بهبهانی سانسورچیست؟

دکتر نوری علا: "در سراسر سال های همکاری( با ایران گلوبال )، و پس از آن، من سخن تلخی راجع به خودم از شما(کیانوش توکلی ) نشنيدم و نخواندم و جناب نوری علا ادامه می دهد که :«اينکه آقای بهبهانی به بهانهء «لجن پراکنی شما عليه من» از انتشار پاسخ شما خودداری کرده است، تصميم بسيار بدی از جانب ايشان است و هيچگونه ربطی به من ندارد. ... اکنون نيز اميدوارم ايشان(سعید بهبهانی) صريحاً توضيح دهند که در مورد آوردن ذکری از من در پاسخ شان به شما (کیانوش توکلی )، هيچ زمينه و توافقی بين ما وجود نداشته است.

انتشار از: 

جامعه ما جهان سومی ست. و عقب نگهداشته شده. برای ایجاد دموکراسی، باید اکثریت مردم تشکلهای مدنی-سیاسی دموکراتیک داشته باشند. که ندارند. استعداد و شرایط ایجاد آنها را ندارند. مانده اند « دست خالی».
مگر خالی خالی هم میشود نظام دموکراتیک مستقر کرد.
از دل این نیروها و مردم که ما داریم نظام دموکراتیک در نمیاید. ما مثلی داریم گویند، شووورلو اوشاق- پوخوندان بلیدی. Şuvurlu uşaq poxundan bəllidi بچه ی عاقل از گوهش پیداست.
جامعه کلنگی، اپوزیسیون کلنگی، آینده کلنگی
ما مردمان « سه کلنگی» هستیم: K3
نامه اسماعيل نوری علا به کيانوش توکلی
اينکه آقای بهبهانی به بهانهء «لجن پراکنی شما عليه من» از انتشار پاسخ شما خودداری کرده است، تصميم بسيار بدی از جانب ايشان است و هيچگونه ربطی به من ندارد. نخست اينکه من هر کجا لازم ببينم توان آن را دارم که در مورد اتهامات و اهانت ها بخودم پاسخ مقتضی را بدهم و نيازی به محبت دوستان ديگر ندارم و، دو ديگر اينکه نمی دانم، بر اساس کدام سياست اعلام شده از جانب تلويزيون ميهن، «هرکس به نوری علا اهانت کند حق بيان خود را در آن تلويزيون از دست می دهد».

اعتراض به اتهام زنی در«میهن TV» و سخنی با سعید بهبهانی

اخیرا ایرج مصداقی اظهارتی علیه مهدی فلاحتی ، مسعود نقره کار ، امیر عباس فخر آور ، اژدر بهنام ، امرالله ابراهیمی و اینجانب کیانوش توکلی در« میهن تی وی» بیان داشته است . پس از پخش این ویئو کلیب 2و نیم ساعت از جناب سعید بهبانی خواستم تنها 2 دقیقه به من حق دفاع بده ولی سعید بهبهانی در پاسخ ام چنین نوشت:

انتشار از: 

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ویژه ایران گلوبال