ویژه ایران گلوبال

جعل سخنراني پوتين و ديگري در مورد كشته شدن ٦نفر در تویسركان

اینجانب در مورد دو ويدو كليب دروغين :يكي مورد جعل سخنراني پوتين و ديگري در مورد كشته شدن ٦نفر در تویسركان که کلیب آن در صفحه فیس بوک ام شر شده بود، صحبت کردم.

انتشار از: 

حسين لاجوردي: اوضاع سياسي ،سناريو هاي اينده و نقش آلترناتیو

در این گفتگو ابتدا از دکتر لاجوردی در باره اوضاع سیاسی ایران، تحریم هاو تهدیدها و همچنین پیشنهاد مذاکره بدون قید و شرط ترامپ ، تماس های سری با آمریکایی ها، تهدیدات برخی سران سپاه و آنگاه در باره سناریو های آینده ، کودتای احتمالی سپاه و سر انجام در باره نقش آلترناتیو صحبت کردند که اینک آماده پخش است:

انتشار از: 

هوشنگ امير احمدي :سپاه بجای حکومت مذهبی آیت الله ها

هوشنگ امیر احمدی:استدعا کنم که با پایان دادن به حکومت مذهبی خود، کشور را از سقوط به پرتگاهی که جلوی آن قرار دارد نجات دهید. در نامه‌ای به سرداران پاسدار انقلاب، از آنها هم درخواست کرده‌ام که با ورود مقدرانه خود بهمراه مردم، خروج عزتمندانه شما را تسهیل کنند. واقعیت این است که مصلحت ایران و اسلام هم فقط در همین تغییر است و بس.

انتشار از: 

تظاهرات در ايران چگونه شكل مي گيرد و سناريو هاي آينده چيست؟

در این گفتگو ابتدا فرزین بستجانی در باره چهار احتمال چهار سناریودر آینده ایران را پیش بینی کرد: 1_سپاه بر موج نارضایتی ها سوار شده و دست به کودتا علیه دولت حسن روحانی بزند ودولتی نظامی تا انتخابات بعدی تشکیل دهد و از سوی دیگر با آمریکایی ها وارد مذاکره شوند 2_سپاه علیه دستگاه روحانیت شیعه دست به کودتا بزند و از این طریق وارد مذاکره با آمریکای ها شوند3_ خامنه ای مجبور شود از طریق حسن روحانی وارد گفتگو با دولت ترامپ شود.4_وضعیت به همین شکل ادامه یابد بدین معنی که درگیری جناحی ادامه

انتشار از: 

شعله پاکروان: موج بعدی خیزش، جمهوری اسلامی را خواهد برد

شعله پاکروان، کنشگر سیاسی و مدنی سرشناس ایرانی، می گوید براندازی رژیم جمهوری اسلامی با به هم پیوستن و سازمان یافتن حرکت های گوناگون اعتراضی مردم ایران شدنی است.
شعله پاکروان، که با تارنمای ایران گلوبال گفتگو می کرد، گفت مردم ایران در خیزش سراسری دی ماه 1396 به کلیت نظام جمهوری اسلامی "نه" گفتند و دیگر هیچیک از جناح های این رژیم بختی برای کشاندن مردم به سوی خود ندارند. از این رو موج خیزش بعدی مردم این رژیم را از بنیاد برخواهد انداخت.

انتشار از: 

پاسخ بابک آزاد به سوالات توکلی درباره استرانژی جدید آمریکا

پاسخ به سوالات زیر:1-نظرتاندر ارتباط با خروج آمریکا از برجام و همینطور خواستهای 12 گانه آمریکا از جمهوری اسلامی چیست؟
2 - جدا از اینکه موافق و یا مخالف و یا موافق استراتژی آمریکا علیه ایران،باشید ،چگونه اپوزیسیون ایران می تواند از استراتژی جدید آمریکا در قبال ایران سود جوید؟
3 - مشخصا آمریکا چه کمکی می تواند به جنبش مردم انجام دهد؟

انتشار از: 
سرانجام ایالت متحده در روز سه شنبه ۰۸/۰۵/۲۰۱۸ از پرونده برجام خارج شد، اتفاقی که شاید همه ما پیش بینی کرده و حتی در مقاله ای تحت عنوان " تغییر افراد در دولت امریکا به تغییرِ حکومت در ایران منجر خواهد شد؟!"به صحبتی که نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در جمعی خصوصی در ماه های قبل مبنی بر اینکه ایالت متحده در برجام نخواهد ماند به نقل از سایت AXIOS اشاره داشته ام. دونالد ترامپ در سخنرانی خود از وضع تحریم های شدید و گسترده صحبت کرد و فردای آن روز به رژیم اسلامی ایران پیغامی فرستاد...
گپی موجز و سرگشاده در مورد مصاحبه اخیر جناب دکتر صادق زیبا کلام گرامی با سایت ایران وایر و تکذیبیه آن توسط ایشان و بحث جامع اما کاذب خطر فروپاشی ایران به روایت اصلاح طلبان ء استمرارطلب در صورت فروپاشی نظام جمهوری اسلامی و نظریه "علیت" که اگر این بشود، آن خواهد شد و یا بعبارتی اگر نظام اینچنین بشود، کشور آنچنان خواهد شد.

این هم از آزادی بیان ء بیان

متاسفانه به دلیل شکایت شبکه رسانه ای بیان، یوتیوب ویدئو بنده را که در آن بخش های از ویدئو سخنان روح الله زم و بیژن فرهودی را نشان داده و نقد کرده بودم حذف کرد و بنده را هم بلوک کرد.
در نتیجه جهت جلوگیری از مسدود شدن این ویدئو در ویمو، ناچارم همه ویدئوهای آنها را ، به دلیل شکایت کپی رایت یا حق امتیاز آنها حذف کنم.
بدون نمایندگان ملیتها آلترناتیو راست پدید میاید . این موضوع در مورد « آلترناتیو یی که در خارج» میخواهند تشکیل بدهند نیز صادق است. تشکیل آلترناتیو درخارج هم باید «شخصیت های ملیت ها» را در خود جای بدهد. بدون این کار « آلترناتیو راست» پدید میاید. شخصیت های ملیتها ضرورت دارد عمیقاً به این موضوع توجه کنند. اگر قصد بر این است که یک « آلترناتیو دموکراتیک» پدید آید و نه یک « آلترناتیو راست از ناسیونالیستهای حاکم». همینطور زحمتکشان و دموکراسی خواهان نیز باید شرکت کنند...