فرهنگ و هنر

نوشته پیوند سومری و ترکی، ضمایر، وند ها، اصوات، متون سومری، بن های مشترک، ساختار جملات، دستور زبان سومری، ریشه کلمات ترکی، نگاه حسی، واژه های محیط زندگی، طبیعت، خدایان و الاهه ها ، شیوه پژوهش، و مان
قبل از آن که وادار مبحثِ این اثر شوم، لازم می دانم چند نکته و اشاره ی کلی به تاریخ ادبیات ایران و جهان، در چیستی و چگونه گی یک اثر اروتیسم و نه الزماً پورنوگرافی داشته باشم. تخست: اروتیک چیست و
در سلسله مصاحبه‌های «بیله دیگ – بیله چغندر»، خواهر ثاریه گشت‌الاسلام، خبرنگار مخصوص گشت ثارالله، با قلم سحرآمیز، سردار شورالاسلام، رئیس روابط عمومی سازمان تولید امامزاده در سپاه را به چالش می‌کشد.
هفته اول بهمن به راستی زمستانی شد. برف و ده‌ها بهمن از شمال و شرق کشور سرازیر شد، اما بی‌خطر گذشت. رونق به پادکست افتاد که ده‌ها استعداد درخشان، مشغول هنرآزمایی شدند.
عشق پدیده‌ای است پیچیده، هنر نیز چنین است.
من باید بگویم دلم از حجم درد ترک خورده است و افسوس که در اشک هایم یک پرنده هم پر نگشود این نسل شاخه ی شکسته ی کدامین درخت بود که در آرزوی جوانه زندنش ماندم و هنوز که هنوز است کسی
بسم‌الله الرحمن الرحیم. سردار قبلاَ گفته بودند که راجع به بیانات رهبر معظم در خطبه نماز جمعه مصاحبه می‌باشد. بنابراین با فراموش کردن بردن ضبط صوت، سر ساعت با برادر عکاس خود را رساندیم.
یک کارآگاه هلندی آثار هنری در جریان اقدامات بین المللی بالاخره نسخه سرقت‌شده دیوان حافظ را که متعلق به قرن پانزدهم میلادی است، کشف کرد.
سروده ای از از منوچهر برومند م ب سها
خبرگزاری‌های رسمی در داخل ایران نامش را قلم گرفتند و حتی رسانه‌های سینمایی هم او را سانسور کردند، چرا که او بی‌پروا بود.
من نیز در اندوه عمیق از دست دادن آن انسانی [ حاج قاسم سلیمانی] که شخصاً دورا دور دوست میداشتمش، سوگوارم
4 کامنت
مرگ جلادان زود هنگام است و رمز پیروزی در دستان توست بمان که خروشیدنت موج های دریا را به ساحل عشق میکوبد.
سیلِ پاکباختگان بی قرار، در شبانِ تلخ ِشیون ها همچنان نشسته بخون بر بلندای یغماها، بر کرور کرور مرگ هایِ بی بها. ای تاراج شده! الله اکبر نگو، بس است
مجله خواندنی‌ها در تاریخ ۱۷ آذر سال ۱۳۲۴، گزارشی میدانی و مفصل درباره وضعیت شهر نو منتشر کرد، حکیم الهی در اصل این گزارش را برای روزنامه «صدای وطن» گرفته و خواندنی‌ها مطلب را بازنشر می‌کرد.