آخرین مطالب

بازنشستگان و مستمری بگیران فولاد
روز دوشنبه سوم آبان‌ماه ۱۴۰۰، بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی فولاد تجمع اعتراضی برگزار کردند. بازنشستگان فولاد از شهرهای تهران، اهواز، اصفهان، شاهرود در تهران گرد آمدند.
بازنشستگان شرکت کننده در این تجمع، طبق فراخوان از پیش اعلام شده، روبروی ساختمان صندوق مرکزی فولاد در تهران تجمع کردند. آنها خواستار برآورده شدن مطالبات معیشتی و حقوقی خود هستند.
در حالی که رسانه‌های اسرائیلی از آغاز تمرینات ارتش اسرائیل برای حمله به ایران در آینده‌ای نزدیک خبر داده‌اند، یک مقام ارشد ارتش اسرائیل به ایران اینترنشنال گفت که چنین حمله‌ای در اولویت نیروی هوایی اسرائیل قرار گرفته است.


میخواستم‌ مطلب بلندی درباره سطح سواد مسئولین نظام مقدس بنویسم که چطور قرار است با این دانش شگرفشان مملکت را بسمت دروازه‌های تمدن بزرگ اسلامی پیش ببرند و گام دوم انقلاب کبیر اسلامی را چگونه چنان بی‌نقص به سرانجام خواهند رساند که عالم و آدم انگشت به دهان بماند، اما این مطلب کوتاه ارسلان یزدانی شهروند بهائی که بتازگی و بعداز ۴۶ روز بازداشت به قید وثیقه آزاد شده نظرم را جلب کرد.
ریحانه جباری
قاضی حسن تردست کیست ؟ – بازنشر در سالگرد اعدام ریحانه جباری

رژیم جمهوری اسلامی همه منابع کشور را برای حفظ خود بکار می برد و به رفاه، آسایش و آرمش مردم فکر نمی کند، رئیسی که....

تتلیتی‌ها برای حضور در کنسرت تتلو ۱۰۰ میلیارد تومان خرج کردند


ما چقدر امیر تتلو و هوادارانش را می‌شناسیم؟ کسی که گاهی به علاقمندانش فحش می‌دهد و روزی از آنها خواسته بود برای اعلام وفاداری به او بق‌بقو کنند. هوادارانی که البته حاضرند برای حضور در ۲ ساعت کنسرتش در کشوری دیگر مبلغی نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان خرج کنند.
انتشار از: 
گزارش‌های آماری از وضعیت ازدواج و طلاق در ایران حاکی از آن است که هم‌زمان با کاهش نرخ ازدواج، آمار طلاق در جامعه ایران هم روندی فزاینده‌ داشته است. به‌ طوری‌ که در ۱۰ سال گذشته، آمار ازدواج ۳۶ درصد پایین آمده و آمار طلاق حدود ۳۳ درصد بیشتر شده است.

در تعیین خط مشی‌های سیاسی ایران، همان اندازه که بی‌ارادگی خطرناک است شتاب‌زدگی نیز می‌تواند کشور را با بحران روبرو کند. همان اندازه که سیاستمداران باید وادار به حسابگری شوند باید از جناح‌بندی و فرقه‌گرایی پرهیز نمایند. همان اندازه که قشریگری و عوام‌زدگی سیاسی گمراه کننده است انحصارگرایی نیروهای میدانی در تعیین خط‌مشی اشتباه است.

روایت جوان جسوری به نام حسین شهبازی زاده از آنچه در آبان ۹۸ گذشت

پس از گسترش اعتراضات آبان ۹۸ در بیش از صد شهر، حکومت ایران دسترسی به اینترنت جهانی را دست‌کم به مدت پنج روز تقریباً به‌‌طور کامل مسدود کرد تا مانع اطلاع‌رسانی اخبار اعتراضات در بین معترضان و نیز ارسال اخبار به رسانه‌های مستقل خارج از ایران شود. با این حال، پس از سرکوب کامل اعتراضات و وصل شدن دوباره اینترنت، موجی از اطلاعات و عکس و فیلم در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها منتشر شد که می‌شد از خلال آن‌ها میزان گستردگی اعتراضات و شدت سرکوب را دریافت.
انتشار از: 
ماجرا از این قرار است که دو سال پیش در سوم بهمن‌ماه ۹۸، حسین شریعتمداری، نماینده ولی‌فقیه و رئیس روزنامه کیهان در این بولتن-روزنامه نوشت: «خانم هیلاری کلینتون، وزیر خارجه اوباما در کتاب خاطرات خود با عنوان «انتخاب سخت» – HARD CHOICE- تاکید می‌کند که به ۱۱۲ کشور سفر کرده بود تا از آنها بخواهد بعد از اعلام موجودیت گروه داعش، آن را به رسمیت شناخته و یا دستکم با آن مخالفت نورزند!».
هواداران باشگاه استقلال هشتگ «تبلیغات محیطی حق ما است» را به ترند اول توییتر تبدیل کرده‌اند. آنچه به جنجال این روزهای سازمان لیگ فوتبال ایران و باشگاه استقلال تبدیل شده است، می‌تواند جدلی میان تمام باشگاه‌های فوتبال ایران با سازمان لیگ باشد و مشابه آن بین باشگاه‌ها و سازمان صداوسیما جمهوری اسلامی ایران هم به راه بیفتد.