آخرین مطالب

از ویرانگری های عظیم پرویز فتاح، مدیریت پروژه ی فاجعه بار سد «گتوند» در خوزستان بود، که با هزینه سازی دست کم ۴ تریلیون تومان از دارایی ملی، که به دست فتاح و چند فرمانده دیگر سپاه به تاراج رفت، به شوری آب رود کارون و نابودی بخش بزرگی از کشاورزی خوزستان انجامید

هوشنگ امیر احمد و داستان براندازی در تطاهرات علیه نایاک

در این گفت و گو دکتر هوشنگ امیر احمدی در ارتباط با شرکت خود درتظاهرات علیه نایاک و اینکه با شعار " من براتدلزم" چه نطر ی داشته اند ،توضیح داد و در پایان به سوالات شرکت کنندگان در این برنامه پاسخ گفته اند.

انتشار از: 
پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، یک استراتژیست روسی در مسکو، به یک مسئول آمریکایی گفته بود: « شما با مشکل بزرگی رو برو شده‌اید، چون دشمن را از دست داده‌اید».

مشاور امنیت ملی آمریکا در دولت جیمی کارتر، پروفسور زبیگنیو برژینسکی، در کتاب «دیدگاه راهبردی: آمریکا و بحران اقتدار جهانی» روایت می‌کند که یک مسئول چینی به وی گفته است: «نزول آمریکا و صعود چین اجتناب ناپذیر است، اما خواهش می‌کنم نگذارید آمریکا به این زودی‌ها نزول کند».
مردادماه سال ۱۳۹۸ سی و یکمین سالگرد کشتار هزاران زندانی سیاسی در تابستان سال ۱۳۶۷ با فرمان ننگین روح الله خمینی - رژیم دژخیمان و شکنجه گران به فراوانی کوشیده است با دروغ بافی های گوناگون کشتار زندانیان سیاسی در تابستان سال ۱۳۶۷ را ماله کشی و ماست مالی کند اما روز به روز با انتشار گزارش های تازه، عکس های تازه، افشاگری های تازه و ..... درباره این ددمنشی بی مانند جهانیان آگاهتر شده اند و این رژیم دوزخی با این دروغ بافی ها آبروی نداشته اش را بیشتر به باد داده است!