مقر حزب دمکرات در اقلیم موشک باران شد

موشک باران و توپ باران موقعیت حدکا (حزب دموکرات) در ارتفاعات پیرانشهر آذربایجان غربی و داخل خاک عراق ادامه دارد .مقر حدکا در پی این حملات سنگین فروریخته و متحمل تلفات سنگینی شده اند.

موشک باران و توپ باران موقعیت حدکا (حزب دموکرات) در ارتفاعات پیرانشهر آذربایجان غربی و داخل خاک عراق ادامه دارد .مقرهای حدکا در پی این حملات سنگین فروریخته و متحمل تلفات سنگینی شده اند.
سپاه پاسداران علاوه بر توپ باران ارتفاعات پیرانشهر آذربایجان غربی، با ۵ فروند موشک داخل خاک عراق(کویه) مقرهای حزب دموکرات را هدف قرار داد.
نماینده اقلیم کردستان عراق در ایران اشاره کرد:حمله به حزب دموکرات،پاسخ به اقداماتشان در مریوان واشنویه بود.دولت ایران قبلا ابلاغ کرده بودبه اقدامات حزب دموکرات واکنش نشان خواهد داد.

بخش: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
جناب جمال ،من سقوط نكرده ام بلكه متاسفانه از أزادي بيان سو استفاده شد
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
اينجانب با اين نوشته كاملا مخالف هستم و كلمه تروريست را بر داشتم و اكانت وحيد فزخنده هم بلوك شده است اين نوشته كاملا بسود رژيم تروريستي جمهوري اسلامي است.شايان ذكر است ،اي انگلوبال اوتومات شده است و متاسفانه برخي مواقع چنين مشكلاتي پيش مي ايد
عدم انتشار شده: 
false

عنوان مقاله: 
نظر
نظر : 
واقعأ جناب توکلی تا کجا سوقط کردی کە در سایت ایران گلوبال شخصی بە نام وحید فرخندە خوی طور آشکار و شفاف از جمهوری اسلامی ایران دفاع میکند در این سایت
عدم انتشار شده: 
false