کمونیست ها تنها خائن های هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند

انچه که بعد از انقلاب اکتبر در روسیه بوقوع پیوست مخصوصآ در دوره دیکتاتوری استالین, یک نقطه عطف تاریخی است که بشریّت این تراژدی را نمی تواند فراموش بکند.

خوشبختانه در آزادی و در  دموکراسی «غرب » دست یافتن به وقایع تاریخی که تحریف نشده باشد , آسانتر از در جامعه های استبدای رستاخیزی و حزب اللهی است.   تاواریش استالین  در دوره استبدادی پهلویان در بین به اصطلاح روشنفکران ( چپ ) ایرانی به یک (( اسطوره افسانه ای )) تبدیل شده بود که حتی انتقاد کردن از این دیکتاتور از گناهان کبیره به حساب می آمد. ولی آن حقایقی که در باره این دیکتاتور مریض صحت دارد انسان نمی تواند قبول بکند. تاواریش استالین بعد از مرگ لنین توانست رئیس کمیته مرکزی حزب کمونیست را بدست بگیرد. این کمیته که متشکل از 24 عضوهمرا با استالین در زمان لنین تشکیل شده بود 23 عضو به دستور استالین اعدام و ترور شدند. استالین هر کجا می رفت و یا هرکسی را میدید , همه را « جاسوس » می پنداشت و اغلب لباس ضد گلوله می پوشید. سرگی کیراوف که یکی از بنیانگذاران حزب بلشویک بود بخاطر انتقاد از استالین ترور شد . این زمانی است که دوره  وحشت  از سال  1936 شروع  و تا سال 1938 ادامه می یابد. زینوویوف , کامنواوف و تروتسکی که بنیان گذار ارتش سرخ بود اعدام و ترور می شوند. از 88 ژنرال های ارشد ارتش سرخ, 77 ژنرال به دستور استالین اعدام شده بودند. و درست بخاطر همین (( نبودن کادر رهبری در ارتش )) هیتلر در کمترین مدت توانسته بود که به دروازه های مسکو برسد. همانطور که میدانیم در جنگ جهانی دوم , تنها بخاطر اشباهات استالین بیش از 27 میلیون نفر کشته شدند. در دوره وحشت, تنها 8 میلیون روسی به سیبریه تبعید شده بودند. استالین حتی قانون اعدام 18 سالگی را به 12 سالگی تغیر داد تا بچه ها و نو جوانان هم تیر باران شوند. در طول دیکتاتوری استالین بیش از چهل میلیون , 40,000000 روسی کشته شدند. مشهور است که استالین می گفت , " اگر کسی بمیرد یک تراژدی است , ولی اگر یک میلیون نفر بمیرد فقط  یک آمار است.

 درباره دادگاه های کذائی استالین در کشورهای کمونیستی و بلوک شرق زیاد اطلاعاتی نیست. لینک پائینی چند نمونه از این  دادگاه های کذائی است. بوخارین یکی از اعدام شده گان بود که میکائیل گورباچف از همسر بوخارین ( اعاده حثیّت ) کرد..

بهترین ها را برای دوستداران حقیقت آرزومندم

منبع: 
لاچین
انتشار از: 

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان .. جا دارد که بعد از این همه بحث یک نتیجه گیری کلی بکنیم و به این داستان پایان دهیم، همان طور که متوجه شدیم (تنها) کسانی که در جهان خائن هستند و به بشریت از پشت خنجر زده اند کمونیست ها هستند و به جز کمونیست ها هیچکس در هیچ کجای جهان به هیچکس هیچ خیانتی نکرده است!!! از این روی:

یک - هیتلر و آیشمن و پهلوی و صدام و خمینی و خامنه ای و خلخالی و لاجوردی و ..... چون کمونیست نیستند پس خدمت گزاران دلسوز بشریتند!!!

دو - جعفر پیشه وری و صمد بهرنگی و بهروز دهقانی و علیرضا نابدل و روح انگیز دهقانی و مهدی برادران خسروشاهی و یوسف آلیاری و شاهرخ زمانی و محمد جراحی و ..... خائن هائی هستند که به بشریت از پشت خنجر زده اند چون کمونیست هستند!!!

سه - پان ترک ضد کمونیستی به نام لاچین هم پیشه وری کمونیست را خائن می داند و هم درباره پیشه وری می گوید: نازی، نازی، گل پیازی!!! Good Luck

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان..جا دارد که بعد از این همه بحث یک نتیجه گیری کلی بکنیم و به این داستان پایان دهیم..همانطور متوجه شدیم مکتب کمونیسم سنّتی از 1500 پیش آغاز شده است ولی چون هیچ کشوری در این پانزده قرن دولتی را بر مبنای این سیستم پیاده نکرده است, این کمونیسم سنّتی در قرن بیست و یک به ( کمونیسم نـــــو و یا کمونیسم تـــــبریـــزی) تبدیل گشته است که به سوی جهان تک میهنی پیش میرود. این کمونیسم جدید.
1- از مارکسیسم ,مارکسیت تر است بدان جهت که مارکسیسم سنّتی ,بنا به گفته آقای تبریزی,کاستی های فراوان دارد.
2-از لنینیسم, لنینیسم تر است بدان جهت که افکار انسانی را بیش از حد پیش (( محدود )) میکند و دیکتاتوری پرولتاریای به حد اعلا می رساند.
3- از استالینیزم , استالینز تر است بدان جهت که این مکتب جدید نه تنها تمام اعضای پولیت بورو را خواهد کشت بلکه بیشتر از 100 میلیون قربانی خواهد گرفت. Good Luck

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ناسیونالیستهای نژادپرست بجای الله ، مرزهای پر گهر را گذاشته اند، و هر جیزی که با مقدس سازی شروع شود، در نهایت به دیکتاتوری و آدمکشی منجر خواهد شد، مرزها خطوطی قراردادی هستند بین ملتها، و اکر یک روزی ملتی نخواهد سرزمینش دار داخل مرزهای مشخصی باقی بماند هیچ بنی بشری طبق قوانین حقوق بشر قادر نخواهد بود که آن ملت را در محدوده ذهنی و مقدسش نگهدارد، دوران الله سازی از مرزهای پرگهر به انتهای راه رسیده، دیگر نه کمونیستهای و نه اومانیستهای مدعی عدالت و نه رضا شاه کبیر و صغیر نحواهد توانست ملتها را با زنجیر مرزهای مقدس به صلابه بکشند، زمان عوض شده و جوانان آسیب های بی هویت سازی را با گوشت و پوست و استخوان درک کرده اند، کدام قدرتی قادر است در مقابل خواست ملتی قد علم کند؟
آقای تبریزی با فارسی سره نویسی و با لغتهای مذهبی بهکیش و فرجگشا هم نمی شود، ملتی که خواستار رهائی است، به بند کشید
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پرسش: سرمایه داری چیست؟

پاسخ: بهره برداری گروه انگشت شماری از مردم یک سرزمین که دارای ابزار کار (سرمایه) هستند از دارائی های آن سرزمین و تهیدست ماندن و گرسنه ماندن انبوه میلیونی مردم آن سرزمین سرمایه داری است!

دوستان گرامی، به این نوشته نگاه کنید: (.....انسان تنها به نسبت خلاقیت و پشتکار خود می تواند از موقعیت های اجتماعی که به طور مساوی برای همه ایجاد شده اند به نفع خود استفاده بکند! .....)

اما در سیستم سرمایه داری آن (موقعیت های اجتماعی که به طور مساوی برای همه ایجاد شده اند) کو؟ هست و نیست یک سرزمین در سیستم سرمایه داری در دست سرمایه دارانی است که از کارگران بهره کشی می کنند و سپس فلسفه بافی کرده و می گویند که چون ما بیشتر کار کردیم و تنبل نبودیم و خلاقیت داشتیم و پشتکار داشتیم و ..... پس دارنده انبوهی از سیم و زر هستیم، همان سیم و زری که فراورده کار کارگران است!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جامعه مدرن امروز بکمک زبده ترین کارشناسان و مدیران با هزاران مشکلات عدیده ائی روبرو است و هنوز هم که هنوز است قادر به جوابگوئی به خیلی از مسائل لاینحل جوامع نیستند،، تازه در این شرایط بغرنج، آقای تبریزی می خواهند این جوامع را از دست این کارشناسان بگیرند و بدهند بدست دیکتاتوری پرولتاریای نه کلاسه که بجز شکم و زیر شکم به هیچ چیز دیگری فکر نمی کند، که در یک دست چکش و در یک دست داس، می خواهد بیل گیتس و استیو جابز را بجرم ابداع و نوآوری و کار آفرینی و خدمت به کاپیتالیسم و امپریالیسم در زمینه ارتباطات الکترونیک جهانی، در دادگاه خلقی پرولتاریا به محاکمه بکشند، در ضمن جالب اینجاست که خودشان هم به کمک اختراعات همین امپریالیستها و بکمک کامپیوتر یا آیپد یا تلفن جیبی نظراتشان را در دنیای مجازی ذرج می فرمایند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی.. خواهشمند هستیم که معنی اصلی یک عبارت را به نفع حود تغیر ندهید. هر انسان از نظر ( بیولوژی ) بی نظیر است. کسی که بجای 8 ساعت می خواهد 12 و یا 16 ساعت کار بکند , کسی که شب و روی تلاش کرده تا یک اختراعی را برای بشریّت اراعه دهد و کسی که میخواهد در خانه فقط به برنامه های ورزشی تلویزیونی تما شا بکند نه ربطی به نژاد دارد و نه ربطی به ناسیونالیسم دارد و نه ربطی به ( کمونیسم جدید ). انسان تنها ( به نسبت ) خلاقیّت و پشت کاری خود می تواند از موقیعیت های اجتماعی که بطور مساوی برای برای همه ایجاد شده است به نفع خود استفاده بکند. پایان داستان...
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، به این نوشته نگاه کنید: (..... انسان ها هیچ وقت از نظر استعداد، هوش، خلاقیت، میل به کار کردن و ..... باهم برابر نیستند! این نابرابری در ذات و خلقت انسان هاست که از قوانین تکامل انسانی نشأت می گیرد! .....)

دوستان گرامی، این همان نژادپرستی است که ناسیونالیست ها در همه جهان و همه تاریخ به آن باورمند بوده اند و در سرتاسر جهان و سرتاسر تاریخ حتی یک ناسیونالیست را نیز نمی توان پیدا کرد که نژادپرست نباشد! ناسیونالیست ها می گویند که چون ما از فلان نژاد هستیم و فلان نژاد نیز نژاد برتر است از این روی تواناترین، باهوشترین، خردمندترین، پیشرفته ترین، زیباترین، دلاورترین، تندرست ترین و ..... مردم جهان هم ما هستیم!

البته پوچ بودن سخنان نژادپرستانه هزاران بار آشکار شده است و تا کنون چیزی به نام نژاد برتر به جز مغز پندارباف ناسیونالیست ها در هیچ جا یافت نشده است!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان..جا دارد که از آقای تبریزی بخاطر تعریف کمونیسم تشکر بکنیم...
پرسش: کمونیسم چیست؟
پاسخ: بهره برداری برابر و مشترک مردم یک سرزمین از دارائی های آن سرزمین کمونیسم است.
هرچند که تعریف این کمونیسم (( خوش آیند )) بنظر میرسد ولی هیچ وقت امکان ندارد عملی بشود. دلیلش هم خیلی ساده است . برای بهره برداری از « دارائی های » یک سرزمین به دو عامل احتیاج است.1- نیروی کار. 2- وجود دارائی. چون ایجاد ( نیروی کار ) تنها و تنها به انسان وابسته است ( چه از نظر جسمی و چه از نظر هوشی, استعداد و خلاقیّت, اختراع , و.....) , و انسان ها هیچ وقت از نظر ( استعداد, هوش , خلاقیّت , میل به کار کردن و..و..و ) باهم برابر نیستند . این نا برابری در ذات و خلقت انسان ها ست که از قوانین تکامل انسانی نشئت میگیرد. و درست به همین خاطر ( نا برابری انسان ها) این معادله ( کمونیسم جدید ) هم مساوی است با صـفر بزرگ.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پرسش: کمونیسم چیست؟

پاسخ: بهره برداری برابر و مشترک مردم یک سرزمین از دارائی های آن سرزمین کمونیسم است.

پرسش: دیکتاتوری پرولتاریا چیست؟

پاسخ: آن چنان که کارل مارکس می گوید دولت در هر زمانی و در هر سرزمینی برابر است با ابزار چیره شدن یک اشکوب بر اشکوب های دیگر، چنان که در زمان برده داری دولت ابزار چیره شدن برده داران بر دیگران است و در زمان دهداری دولت ابزار چیره شدن دهداران بر دیگران است و در زمان سرمایه داری دولت ابزار چیره شدن سرمایه داران بر دیگران است، از این روی هنگام انقلاب کمونیستی نیز دولت باید ابزار چیره شدن کارگران و رنجبران و دهقانان (پرولتاریا) بر دیگران باشد تا آن هنگام که نابرابری میان اشکوب های گوناگون از میان برود! البته سخنان کارل مارکس کاستی های فراوان دارند که در یک یادداشت کوتاه نمی توان به یکایک آنها پرداخت. ***** اشکوب = طبقه

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان... از آقای تبریزی خواهشمند هستیم که تعریف «کمونیزم » و یا (( دیکتاتوری پرولتاریائی )) را از دید و برداشت خودشان در یک مقاله کوچک و بدون ارجاع به لینک های تکراری در این سایت بکنند.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، من بارها گفته ام رژیم شوروی پیشین رژیمی کمونیستی نبود و پس از فروپاشی این رژیم آن چه از میان رفت سرمایه داری دولتی بود نه کمونیسم! اما کسانی که فهم درستی از کمونیسم ندارند تا کسی سخن از کمونیسم می گوید بی درنگ فروپاشی رژیم شوروی پیشین را مانند گرزی بر سرش می کوبند! نه من و نه هیچ یک از کمونیست های بهکیش خواستار برپائی رژیمی مانند شوروی در ایران نیستیم!

از سوی دیگر گزافه گوئی ها و آمارتراشی های فراوانی درباره کشتار انسان ها به دست کمونیست ها در گفته ها و نوشته های دشمنان کمونیسم دیده می شوند! به این نوشته ها نگاه کنید: (..... کمونیسم صد میلیون نفر را در قرن بیستم کشته است! .....) نام و نام خانوادگی و آرامگاه آن صد میلیون نفر کو؟ و یا (..... زنان نیز در اردوگاه های گولاگ در امان نبودند، بسیاری مورد شکنجه و تجاوز قرار گرفتند! .....) نام و نام خانوادگی زن هائی .....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی... پس از آن که روشن شد دنیا با ( تنها ) 193 کشور به سوی کمونیزم از نوع « تبریزی ها» و به سمت تک میهنی حرکت میکند , اجازه بدهید به چند آمار به این (( دیکتاتور پرولتاریائی )) نظری بیاندازیم تا ببینیم طبقه کارگر و کشاورز و جامعه بی طبقاتی در چه نوع (( بهشتی )) زندگی خواهند کرد.
___________________
کمونیسم ۱۰۰ میلیون نفر را در قرن بیستم کشته است..
خوفناکی کمونیسم در بسیاری از کتاب‌‏ها نوشته شده است. دست کم ۱۰۰ میلیون نفر تحت رژیم‌‏های کمونیستی خود مختار جان داده‌‏اند. مائو زدونگ، ژوزف استالین، پل پات و کیم ایل سونگ از جمله قاتلان اصلی هستند. همین امروز؛ حزب کمونیست چین زندانیان عقیدتی، عمدتا تمرین‌‏کنندگان فالون گونگ را برای فروش اعضای بدنشان به قتل می‌‏رساند.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، پس از آن که روشن شد (تنها) گروهی در جهان که خیانت کرده و به بشریت از پشت خنجر زدند کمونیست هائی مانند جعفر پیشه وری و صمد بهرنگی و بهروز دهقانی و علیرضا نابدل و روح انگیز دهقانی و مهدی برادران خسروشاهی و یوسف آلیاری و شاهرخ زمانی و محمد جراحی و ..... هستند و ناسیونالیست هائی مانند هیتلر و پهلوی و صدام و مخصوصا و بازهم مخصوصا پان ترک ها خدمت گزاران و دلسوزان برای بشریت هستند در لینک زیر به بخشی از سرگذشت یک کمونیست خائن که به بشریت از پشت خنجر زده است و هشت سال در زندان ها و شکنجه گاه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روزگار گذرانده است نگاه کنید

http://iranglobal.info/node/61597

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
لاچین عزیز دستت درد نکند،،،، من سر در نمی آورم ، آقای تبریزی بدنبال چه نوع کمونیسمی هستند، ایشان توضیح نمی دهند که کمونیسم ایشان با کمونیسم سنتی چه فرق اساسی دارد؟ البته آدمی جرئت نمی کند که بپرسد، چون با بمباران لینک آنچنان اختشاشی راه می اندازند که باعث سردرگمی خواننده می شود، آنچه مسلم است با پیشرفت تکنولوژی (مخصوصا در زمینه ارتباطات) مذهب و کمونیسم و اسطوره گرائی خاصیت خود را از دست می دهند، چون امروزه هر جنایت کوچکی در جهان بکمک همین تلفن های جیبی به تمام جهان مخابره می شود، جوانان مدرن می خواهند عاری از اعتیاد سکتاریستی فکری، خودشان بر خودشان تصمیم بگیرند، دیگر الگوهای تصمیمات پیش ساخته سنتی بسر آمده، امروزه همه جوانان خودشان یک مارکس و لنین و حضرت محمد هستند و با تکنولوژی پشرفته ائی که کاپیتالیستها و امپریالیستها در اختیارشان گذاشته اند بخودی خود هر کدام یک تئوریسین هستند،

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی...پس از آن که روشن شد تنها بین 100 و 162 میلیون نفر قربانی ایدولوژلی مارکس و کمونیست شدند جا دارد که جمله مشهور مارکس را تکرار کنیم که گفته بود ( اسم من مارکس هست ولی من مارکسیست نیستم ). ولی خوشبختانه چون هنوز هیچ کشوری بعد از 1500 سال از پیدایش کمونیسم ,دولت کمونیستی را پیاده نکرده است , بدان جهت دنیا به سوی کمونیسم و تک میهنی میرود.( ایشالله ). بی جهت نیست که از بدو شروع تاسیس سازمان ملل متحد با 50 کشور در سال 1945 , بر خلاف با سکوت معکوسی به سوی جهان تک میهنی , با روند بالا, همین الان 193 کشور مستقل ثبت شده است.به این می گویند: نازی نازی , گل پیازی...یعنی جهان تک میهنی 193 کشوری...و چون در این عصر شکوفائی دیجیتالی , رشد و آگاهی ملت های ستم دیده بیشتر و بیشتر میشود , تعداد کشورهای جهان تک میهنی هم در آینده نزدیک ,بیشتر و بیشتر خواهد شد و کمونیزم تمام عالم را خواهد گرفت.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، پس از آن که روشن شد (تنها) گروهی در جهان که خیانت کرده و به بشریت از پشت خنجر زدند کمونیست ها هستند و ناسیونالیست ها به ویژه پان ترک ها خدمت گزاران و دلسوزان برای بشریت هستند روشن نیست که چرا این پان ترک ها درباره جعفر پیشه وری که یک کمونیست بود و خائنی بود که مانند همه کمونیست ها به بشریت از پشت خنجر زده است می گویند: نازی، نازی، گل پیازی؟ و چرا برای پیشه وری کمونیست بالا و پائین می پرند؟ پیشه وری نه تنها پان ترک نبود بلکه حتی ترک نیز نبود! پیشه وری سید بود و سیدها از دیدگاه دانش تبارشناسی (علم الانساب) عرب به شمار می روند نه ترک یا فارس! پیشه وری نه پان ترک بود و نه فارس ستیز و بسیاری از یارانش فارس بودند، مانند زنده یاد محمد پورهرمزان (به این لینک نگاه کنید)

http://iranglobal.info/node/56373
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
(..... آنها مزدوران سرسپرده حاکمیت دولت فارس محور هستند!!! .....) پس چرا پان ترک ها برای یکی از این مزدوران دولت فارس محور سینه می زنند؟ (به لینک زیر نگاه کنید)

https://www.gunaz.tv/fa/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%
DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C-
1/%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D8%AD-%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-
%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AF%D9%87-
%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85--
%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86-%D8%AA-
%DB%8C%DB%8C%D8%B9--%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%88-%D8%B9%DA%A9-
106099
تصویر محسن کردی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
خدا رو شکر که شما بالاخره اقرار کردید که ما فارسها به همه ایرانیان به یک چشم نگاه میکنیم. هاهاها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کلیه کیفر خواست ها و احکامی که برای مجازات زندانیان سیاسی در ایران صادر شده، از قبیل شلاق و اعدام و زندان، همه آن احکام بزبان شیرین فارسی نوشته شده، ملیت نویسنده حکم تاثیری در کم و زیاد نوشتن حکم ندارد، آنها مزدوران سر سپرده حاکمیت دولت فارس محور هستند، وقتی موسوی تبریزی حکم اعدام می داد، به ملیت متهم سیاسی نگاه نمی کرد، او فقط فتوای خمینی را جشم و گوش بسنه اجرا می کرد.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، پس از آن که روشن شد (تنها) گروهی که در جهان خیانت کرده و به بشریت از پشت خنجر زدند کمونیست ها هستند و ناسیونالیست ها به ویژه پان ترک هائی که ده ها سال در اروپا و آمریکا خورده و نوشیده اند و از سیری دارند می ترکند خدمت گزاران و دلسوزان برای بشریت هستند اکنون بیائید باهم به یکی از خدمت های ارزنده پان ترک های دلسوز نگاهی بکنیم! ***** آخوند خونخوار و آدمکش غلامرضا حسنی ده ها سال پس از انتحار اسلامی و به روی کار آمدن رژیم دوزخی ولایت فقیه هزاران تن از ترک ها و کردها و فارس های ضد رژیم را در زندان ها و شکنجه گاه های رژیم ولایت فقیه در اورمیه و آذربایجان باختری به زنجیر کشید و شکنجه کرد و کشت و کوبید و له کرد، آخوند خونخوار و آدمکش غلامرضا حسنی حتی پسر خودش رشید حسنی را که یک کمونیست بود نیز دستگیر کرد که رشید حسنی در بیدادگاه انتحار اسلامی در تبریز به ریاست .....

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان.. اجازه بدهید به تعداد کشته شده گان توسط حکومت های به اصطلاح کمونیستی باهم نظری بیفکنیم. این تعداد به کشته شدن 162 میـــــــــلیـــــــون انسان هم رسیده است.
کمونیست های وطنی , وقتش رسیده است که سرتان را از زیر برف به بیرون بکشید. بشریّت هیچ وقت همچون جنایتی را زیر یک عقیده و یا یک ایدولوژی تجربه نکرده بود...

1-According to R. J. Rummel's book Death by Government (1994), about 110 million people, foreign and domestic, were killed by communist democide from 1900 to 1987.
2-In his introduction to the Black Book of Communism (1999), Stéphane Courtois gave a "rough approximation, based on unofficial estimates" approaching 100 million killed.
ادامه این جنایت ها...

تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
(..... مهاتما گاندی برای استقلال هند حتی با هیتلر وارد مذاکره شد و توانست بعد از استقلال، این کشور را به بزرگترین دموکراسی تبدیل کند .....) مهاتما گاندی را یک ناسیونالیست هندی که مانند هیتلر ناسیونالیست بود برای مخالفت مهاتما با ناسیونالیسم و پان هندیسم کشت نه یک کمونیست!

(..... کمونیست ها با پیاده کردن کمونیسم یک سوم کره ارض را پنجاه سال از رشد طبیعی اقتصادی بازداشتند! .....) پس ناسیونالیست هائی مانند هیتلر و صدام چه کار کردند؟

دوستان گرامی، پس از آن که روشن شد (تنها) گروهی که در جهان خیانت کرده و به بشریت از پشت خنجر زدند کمونیست ها هستند و ناسیونالیست ها فرشته هائی نازنین و خدمت گزار بشریت هستند برای فهم خدمات فرشته های نازنین ناسیونالیست در موتورهای جستجوی اینترنتی با خط فارسی بنویسید (نانکینگ) و با خط لاتین بنویسید (nanking) تا از این خدمات بهتر و بیشتر آگاه شوید!!!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
کمونیستها با پیاده کردن کمونیسم، یک سوم کره ارض را پنجاه سال از رشد طبیعی اقتصادی بازداشتند ، مشابه همین تبهکاری را مذهبیون در ایران و دیگر کشور های خاورمیانه مرتکب شدند،
کمونیسم و مذهب سم زهر آلودی هستند که نباید در رگ خاورمیانه ائی ها تزریق گردد، که یکبار دیگر لنین و استالین و مائو و کاسترو و انور خوجه و خمینی و طالبان و بن لادن و داعش جرعت ظهور نداشته باشند.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ناسیونالیست ها خائن های هستند که از پشت خنجر میزنند.....
دوستان... مهاتما گاندی برای استقلال هند حتی با هیتلر وارد مذاکره شد و توانست بعد استقلال, این کشور را به بزرگترین دموکراسی تبدیل کند. هند و پاکستان در یک زمان مستقل شدند. سیستم دولتی این دو کشور اصلا قابل مقایسه نیست....
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، سخن کسی که واژه (تنها) را در تیتر (کمونیست ها تنها خائن هائی هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند) به کار می برد برابر با چیست؟ این سخن برابر با آن است که چون (تنها) کمونیست ها خائن هائی هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند پس سرمایه داران، زرسالاران و ناسیونالیست هائی مانند هیتلر و موسولینی و پهلوی و صدام خائن نیستند و خدمت گزار بشریت هستند! اگر بدون به کار بردن واژه (تنها) نوشته می شد (کمونیست ها خائن هائی هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند) شاید می شد آن تیتر را ماله کشی و ماست مالی کرد اما هنگامی که نویسنده واژه (تنها) را به کار می برد کارش برابر با خدمت گزار نامیدن هیتلر و موسولینی و پهلوی و صدام و خمینی و خامنه ای و پینوشه و فرانکو و لاجوردی و ..... است! چون کمونیست ها (تنها) خائن هائی هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند پس دیگرانی مانند آن جنایتکاران خدمت گزارانند!!!
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان گرامی، در زمان مزدک مرزبندی های ناسیونالیستی میان انسان ها صد درصد بر جهان چیره بودند اما هم اکنون مرزهای به جا مانده از زمان برده داری میان انسان ها و میان کشورهای گوناگون مانند تکه یخی که در آب جوش افتاده باشد دارند از میان می روند، از سوی دیگر اگر انترناسیونالیسم در زمان مزدک صفر درصد بر جهان چیره بود هم اکنون همه جهان به سوی تک میهنی (انترناسیونالیسم) می رود و مرزهای ناسیونالیستی میان بسیاری از کشورها تنها بر روی کاغذ دیده می شوند، پس نتیجه می گیریم که آن حرفی که وینستون تبریزی گفته است (( کسی که در بیست سالگی ناسیونالیست باشد گمراه است و کسی که در چهل سالگی ناسیونالیست باشد فسیل است )) کاملا صحت دارد! ..... بهترین ها را برایتان آرزومندم!

عنوان مقاله: 
کمونیست ها تنها خائن های هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان... همانطور که اشاره شد مکتب و اندیشه های کمونیستی تقریبآ 1500 سال است ( بعد از مرگ مزدک در سال 524 میلادی ) که بشر به این نوع اندیشه پی برده است ولی متاسفانه هیج کشوری در عرض این هزار و پانصد سال تا بحال نتوانسته است این سیستم حکومتی را پیاده بکند. پس نتیجه میگیریم که آن حرفی که وینستون چرچیل گفته است (( کسی که در بیست سالگی کمونیست نباشد قلب ندارد و کسی که در چهل سالگی کمونیست باشد عقل ندارد )) کاملآ صحت دارد...بهترین ها را برایتان آرزومندم...
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
نخست آن که برای نخستین بار در سرتاسر جهان و در سرتاسر تاریخ بنیانگزار اندیشه ای به نام کمونیسم یک ایرانی به نام مزدک بود نه کارل مارکس یا پرودن یا سن سیمون یا لنین و .....

دیگر آن که همه مارکسیست ها کمونیست هستند اما همه کمونیست ها صد درصد پیرو مارکس نیستند چون در سخنان کارل مارکس کاستی های فراوانی یافت می شوند که نیاز به ویرایش دارند.

اما در پاسخ به این پرسش که پنج کشور را نام ببرید که کمونیسم در آنها پیاده شده است، پاسخ این است که در هیچ کشوری تا کنون کمونیسم به گونه صد درصدی پیاده نشده است اما همه جهان به سوی کمونیسم پیش می رود که درباره چگونگی سوسیالیزه شدن جهان و رفتن جهان به سوی کمونیسم و تک میهنی (انترناسیونالیسم) در نوشتاری در لینک زیر بررسی شده است

http://iranglobal.info/node/28638

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای تبریزی...همانطور که بار ها نوشته اید , زبان چیزی نیست به جزء یک ((وسیله ارتباطی بین انسان ها)). در کامنت قبلی من از شما یک سوالی داشتم که این سوال را هم با زبانی نوشته بودم که ارتباط بطور ساده برقرار شده بود. وسوال من هم این است .. بعد از گذشت 178سال از پیدایش مارکس و مارکسیسم , لطفآ برای ما 5 تا کشور نام ببرید که حکومت شان بنا به (( تعریف و برداشتی )) که شما و یا هم « رفیقانتان » از مارکس و مارکسیسم دارند, اداره میشوند. همین و بس. فقط اسم 5 کشور...مشتاقانه منتظر اسم این پنج کشور هستیم. خدا همه را به (( کوچه علی چپ )) هدایت نکند. آمین یا ربّ العالمین
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
افکار یک ناسیونالیست مانند نژادپرستی و زبان پرستی و خاک پرستی و مرزپرستی و کهنه پرستی و مرده پرستی و دیوارکشی میان انسان ها و جنگ افروزی و کشورگشائی و پاکسازی قومی و راه انداختن کشت و کشتار و ..... کشک نیستند بلکه زهر هستند! اما سخن گفتن یک ناسیونالیست از مردم سالاری و انتخابات آزاد و پارلمان و فضای باز سیاسی و آزادانه فکر کردن و ..... برابر است با کشک!

درباره مارکسیسم و سوسیالیسم و کمونیسم و سرمایه داری و زرسالاری و چگونگی سوسیالیزه شدن جهان و ..... من تا کنون نوشتار جداگانه ای ننوشته ام اما در کامنت های لینک زیر در این باره ها سخنان فراوانی را نوشته ام که نیازی به چندباره نویسی همان کامنت ها نیست (به لینک زیر نگاه کنید)

http://iranglobal.info/node/63220

عنوان مقاله: 
کمونیست ها تنها خائن های هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جناب پرچم سرخ ستاره دار...از اینکه مرا و یا افکار مرا به عنوان (( کشک )) حساب کردید نه تنها از شما تشکر میکنم بلکه به آزادی فکری شما را در چهارچوب قوانین حقوق بشر که آزادی بیان را شامل میشود احترام , میگذارم. اجازه بدهید در این ایام شروع سال میلادی جدید بجای کشک , یک سوال من از شما را به عنوان تحفه بابا نوئل را در افکار عمومی بیاندازیم..
از انتشار کتاب (( مانیفست کمونیست )) که محتوای عقاید و فلسفه مارکس و مارکسیسم است ,178 سال گذشت. در حال حاضر 193 کشور به عنوان کشورهای ثبت شده در سازمان ملل متحد وجود دارد. لطف بفرمائید برای ما 5 تا که از این 193 کشور نام ببرید که حکومت شان بنا به (( تعریف و برداشتی )) که شما و یا هم « رفیقانتان » از مارکس و مارکسیسم دارند, اداره میشوند.. هدایت شدن به راه چپ از طرف خدا هم پیشکشتان......
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
..... ایدئولوژی و احزاب و دولت های تک حزبی که تفکر آزادانه انسانی را محدود و یا قدغن بکنند خائن هائی هستند که به بشریت از پشت خنجر زدنند و می زنند ..... انسان فقط و فقط در فضای باز سیاسی با آزادانه فکر کردن می تواند پیشرفت بکند ***** دوستان گرامی، کسی این سخنان را می گوید که یک ناسیونالیست است! همه می دانند که در سرتاسر جهان و در سرتاسر تاریخ سیاهترین رژیم های دیکتاتوری رژیم های ناسیونالیست بوده اند! مانند رژیم های ناپلئون بناپارت شوونیست، کایزر ویلهلم پان ژرمن، بنیتو موسولینی فاشیست، آدولف هیتلر نازی، محمدرضا پهلوی پان آریا، صدام حسین پان عرب، اسلوبودان میلوشوویچ پان صرب! اگر کسی ناسیونالیست باشد سخن گفتن چنین کسی از مردم سالاری و انتخابات آزاد و پارلمان و فضای باز سیاسی و آزادانه فکر کردن و ..... برابر است با کشک!

عنوان مقاله: 
کمونیست ها تنها خائن های هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند
عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
ایدولوژی و احزاب و دولت های تک حزبی که « تفکر آزادانه انسانی » را محدود و یا قدغن بکنند خائن های هستند که به بشریّت از پشت خنجر زدنند و می زنند. این ها عبارتند از دولت های کمونیستی , احزابی همچون حزب رستاخیز و حزب الله که تفاله و پس مانده همان حزب رستاخیز است, و یا سایر ایده لوژی ( واحدی ) های دیگر.اگر در شوروی و چین و ونزئولا و کوبا رژیم کمونیستی نبوده است , پس نتیجه میگیرم که بشر هنوز ( رژیم کمونیستی ) را که واقعآ به یک افسانه می ماند, هنوز تجربه نکرده است. ولی سوال منطقی اینجاست که چرا بشر به دنبال (( سیستم جکومتی )) برود که هنوز تجربه نشده ولی سیستم های دموکراتیک پارلمانی که بشر هم تجربه کرده است و هم با (( منافعش )) آشناست , به دنبال آن ها نرود. انسان فقط و فقط در فضای باز سیاسی با آزادانه فکر کردن می تواند پیشرفت بکند.پایان داستان.
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
پس از آن که فهمیدیم سرمایه داران، زرسالاران و ناسیونالیست ها فرشته هائی نازنین و خدمت گزار بشریت هستند سرگذشت یک کمونیست خائن که به بشریت از پشت خنجر زده است را می توانید در لینک زیر ببینید

http://iranglobal.info/node/35798
تصویر تبریزی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
نخست آن که در شوروی رژیمی کمونیستی بر سر کار نبود و رژیم شوروی رژیمی بر پایه سرمایه داری دولتی بود و این که کسی بیاید و بگوید چون در شوروی چنین و چنان شد پس: (کمونیست ها تنها خائن هائی هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند!) و همه کمونیست های جهان را یک کاسه کرده و با یک چوب براند مانند سخن کسی است که می گوید: (در باز است، باز نوعی پرنده است، پس در پرنده است!) که برابر است با سفسطه!

از سوی دیگر اگر: (کمونیست ها تنها خائن هائی هستند که به بشریت از پشت خنجر زدند!) پس حتما ناسیونالیست ها هم تنها فرشتگانی هستند که به بشریت خدمت کردند! در لینک زیر سخنان یکی از فرشته های نازنین ناسیونالیست را که به بشریت بهترین و بیشترین خدمت ها را کرده است می توانید بشنوید

https://www.youtube.com/watch?v=2nliGOuJL5A