جزيئات بيشتري در مورد دستگيري روح الله زم

احتمالا دستگیر 48 ساعت قبل صورت گرفته استپیش صورت گرفته است ، برخی دستگیری او در عراق (نجف) و دیدار با آیت الله سیستانی عنوان می کنند که نبایستی درست باشد.سپاه پاسداران در این اطلاعیه مدعی شده که توانسته "سرویس های اطلاعاتی دشمن" را در این دستگیری شکست دهد و روح الله زم که در واقع سلطان اخبار فیک آیران شناخته شده بود را دستگیر نماید، احتمالا دستگیر دو هفته پیش صورت گرفته و بعد از تخلیه اطلاعاتی امروز توسط سپاه پاسداران اعلام شد روح الله زم که در واقع سلطان اخبار فیک آیران را دستگیر نماید، احتمالا دستگیر 48 ساعت قبل صورت گرفته استپیش صورت گرفته است ، برخی دستگیری او در عراق (نجف) و دیدار با آیت الله سیستانی عنوان می کنند که نبایستی درست باشد.

سپاه پاسداران بازداشت روح‌الله زم را «علمیات فریب» نامیده است. هر چند این خبر روز دوشنبه، ۲۲ مهر، اعلام شد اما برخی از حساب‌های توئیتری نزدیک به سپاه پاسداران حدود دو هفته پیش به صورت تلویحی از بازداشت او خبر داده بودند.

برخی از خبرنگاران داخل ایران نیز این گمانه‌زنی را تائید کرده‌اند. از جمله اسماعیل سلطنت‌پور، از بازداشت روح الله زم در امارات متحده عربی خبر داده و این بازداشت را با گزارش‌ها درباره «سفر محرمانه» مشاور امنیت ملی امارات به ایران مرتبط دانسته است.برخی دیگر می گویند روح الله زم از فرانسه اقلیم کردستان رفته بود که دستگیر می شود.

بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
یعنی چی(روح‌الله زم و آمدنیوز یک پروژه امنیتی بودند؛ )؟ می خواهد بگوید دستگاه اطلاعاتی روح الله را به خارج فرستاده. ..؟ این شایعه خود دستگاهها ی امنیتی است که بگوید روح الله از مابود.....اینطور نیست ، برعکس رژیم ازدست روح الله بسیار هم جا خورده بود،چرا که زم هم مثل خود رژیم عمل می کرد و دست به انتشار جعلی می زد
عدم انتشار شده: 
false
تصویر آ. ائلیار

نظر : 
کامنت « سازاخ» در پایین:
فرستاده شده توسط سازاخ در س., 10/15/2019 - 13:30
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
کدوم کامنت ؟ داستان چیست ؟ ایلیا جان
عدم انتشار شده: 
false
تصویر آ. ائلیار

نظر : 
کامنت زیر « پروژه روح‌الله زم چه بود؟» از سایت « دماوند»( http://damavand.news/?p=18410 )
کپی شده است، بدون ذکر منبع.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
پروژه روح‌الله زم چه بود؟
روح‌الله زم و آمدنیوز یک پروژه امنیتی بودند؛ برنامه‌ریزی، سیاست‌گذاری و اجرای این پروژه از ابتدا تا انتها و از صفر تا صد با باند(هایی) امنیتی و سیاسی در درون فرقه تبهکار حاکم بر کشور بود.
نگاهی حتی گذرا به اخبار و گزارش‌های آمدنیوز و مصاحبه‌های شخص زم، به روشنی هرچه تمامتر موید این گزاره بود؛ انتشار انبوهی از اخبار جهت‌دار یا جعلی برای تقویت برخی مقامات و باندهای درونی رژیم و تضعیف و نابودی برخی دیگر از آنها، ایجاد توهمات و هیجانات کاذب، کانالیزه کردن جریان خبررسانی در خارج از کشور، دشوار کردن فرایند تشخیص خبر درست و موثق با شایعه و ضداطلاعات، دادن امید واهی و ناامیدی جعلی به مردم، بی‌اعتماد کردن افکار عمومی به رسانه‌ها و روزنامه‌نگاران مستقل و آزادیخواه (هرچند اندک) و آلوده کردن فضای خبری خارج از کشور، از جمله کار ویژه‌های اصلی زم در آمدنیوز بود.
عدم انتشار شده: 
false