حمله موشکی سپاه به دو پایگاه امریکا در عراق ؛آیا جنگ آغاز شده است!

من در این بر نامه زنده که از فیس بوک پخش شد، ابتدا آخرین اخبار منطقه و حمله موشکی سپاه پاسداران به دو پایگاه نظامی آمریکا در عراق را رله کردم و ضمن آن تفسیر تحلیلگران و همچنین در باره خطرات جنگ خانمسوز را خاطر نشان ساختم و اینکه وقتی جنگ شروع شود، کسی از ادامه ان خبر نخواهد داشت چراکه جنگ می تواند با انگیزه انتقام قاسم سلیمانی آغاز شود و در ادامه اهداف و نتایج آن بکلی تغییر نماید.همه باید جلوی جنگ به ایستیم

وزارت دفاع آمریکا پنتاگون تایید کرده است که حداقل دو پایگاه نظامی در عراق که محل استقرار نیروهای آمریکایی است هدف موشک هایی قرار گرفته که از سوی ایران شلیک شده است.

سپاه پاسداران ایران پیشتر گفت که پایگاه نظامی عین الاسد در استان انبار عراق را به تلافی کشته شدن قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه موشک باران کرده است.

بنابه گزارش ها پایگاه دوم که هدف حمله قرار گرفته در نزدیکی فرودگاه اربیل قرار دارد.

منبع: 
ایرانگلوبال
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

نظردهی با فیسبوک: 

دیدگاه‌ها

تصویر تبریزی

نظر : 
برای خانواده های داغدار پرواز ۷۵۲ اوکراین و حامد اسماعیلیون / منصوره بهکیش

http://www.mpliran.net/2020/02/blog-post_3.html
عدم انتشار شده: 
false
تصویر تبریزی

نظر : 
سرانجام ارگان های رژیم گندیده و پوسیده ولایت فقیه اعتراف کردند که سقوط هواپیمای اوکراینی کار پدافند ضد هوائی رژیم آخوندی بوده است: "..... بر اثر بروز خطای انسانی و به صورت غیر عمد هواپیمای مذکور مورد اصابت قرار گرفته ....." (به لینک زیر نگاه کنید)

https://www.farsnews.com/news/13981011001065
عدم انتشار شده: 
false
تصویر تبریزی

نظر : 
فهرستی از کشته‌ شدگان سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی

http://roshangari.info/?p=35955
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
در حالی‌ که علی خامنه‌ای برای کشته‌شدن قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کرد و کشور به اجبار به حالت تعطیل درآمد، تا کنون حتی یک پیام تسلیت برای 176 ایرانی کشته شده در این سانحه‌ی ناگوار نداده است.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر تبریزی

نظر : 
چند ساعت پس از موشک پرانی رژیم ولایت فقیه یک هواپیمای مسافربری که از تهران رهسپار اوکراین بود سقوط کرد و همه سرنشینان آن که کمابیش دویست تن بودند کشته شدند! رادیو و تلویزیون رژیم ولایت فقیه که مشغول نواختن تار و دهل برای برای موشک پرانی رزمندگان اسلام بودند حتی یک بار نیز این خبر را پخش نکردند اما رسانه های دیگر آن را بازتاب دادند (به این لینک ها نگاه کنید)

لینک یک

https://www.bbc.com/persian/iran-51029798

لینک دو

https://www.radiofarda.com/a/f4_iran_airplane_ukrainian_crashes_due_technical_issue/30365496.html

این خبر را رسانه های دیگر نیز بازتاب داده اند.
عدم انتشار شده: 
false