فایل صوتی سخنان تاریخی رفسنجانی در حمایت از مردم سوریه

سخنانان هاشمی رفسنجانی که در جهان انعکاس وسیعی یافته بود ، توسط ارگانهای افراطی رزیم مورد انکار قرار گرفته است . در این فایل صوتی  آشکارا ایشان در باره  سیاست های حاکم بر کشور انتقاد می کند . رفسنجانی   تنها سیاستمدار جمهوری اسلامی است که برای اولین موضع خود را علیه  بشار اسد دیکتاتور سوریه اعلام می کند و آشکارا از مردم سوریه دفاع می نماید و بطور مشخصی حمله شمیایی را  به  شکل غیر مستقیم به حکومت بشار اسد نسبت می دهد .با هم به فایل صوتی و فیلم سخنرانی ان را ملاحظه می کنیم که جای هیج شک و شبهه ای نیست.

شایان ذکر است که هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت جمهوری اسلامی عصر یکشنبه در مراسم دوازدهمین سالگرد مرگ آیت‌الله اسماعیل صالحی مازندرانی که در مسجد جامع سوادکوه در استان مازندران برگزار شده بوده است طی سخنانی در جمع مردم منطقه ضمن اشاره به شرایط وخیم جمهوری اسلامی در پی تحریم ها به اوضاع بد منطقه ای اشاره کرده و گفته است: "مردم سوریه در این ۲سال آسیب‌های فراوانی دیده‌اند، زندان‌ها مالامال از مردم است و دیگر ورزشگاه‌ها را بدل به زندان کرده‌اند، بیش از ۱۰۰ هزار نفر کشته و میلیون‌ها آواره وضعیت اسفبار سوریه را بیش از پیش نمایان می‌کند. مردم از طرف حکومت خودشان مورد حمله شیمیایی واقع شده‌اند و حالا هم باید منتظر حمله خارجی‌ها باشند." انتشار فایل صوتی سخنان هاشمی در پی تحریف شده خواندن سخنان او از سوی سخنگوی وزارت امور خارجه صورت میگیرد. 

سازمان اطلاعاتی آلمان" مکالمه تلفنی حزب‌الله و سفارت ایران در تأیید حمله شیمیایی توسط اسد را شنود کرده است 

گرهارد شیندلر سند تاکنون ناشناخته‌ی دیگری را نیز ارائه کرده است: سازمان اطلاعاتی آلمان گفت‌وگوی "یک نماینده عالی‌رتبه حزب‌الله لبنان با سفارت ایران" شنود کرده است. احتمالا منظور از سفارت ایران، سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت است.مقام حزب‌الله در این گفت‌وگوی تلفنی به کاربست گاز سمی اعتراف کرده است. مقام‌عالی‌رتبه‌ی حزب‌الله به طرف ایرانی گفته است که بشار اسد اعصابش به هم ریخته و با فرمان حمله شیمیایی خطای بزرگی مرتکب شده است.

فیلم سخنرانی رفسنجانی 

انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آخوند هاشمی بهرمان، ملقب به " رفسنجانی"، یکی از جنایت کاران تاریخ ایران است. این روباره پیر، از طراحان اصلی اعدامهای زنجیره ای، و قتل عام زندانیان ساسی در سال 1367 در زندانهای ایران است. بر طبق آمار و ارقام، و مستندات مطبوعات داخلی و خارجی، این روباه پیر بیش از 30 میلیارد دلار، از بیت المال را به حسابهای شخصی خود ریخته و مثل آخوند، سید علی و برادران لاریجانی، و محمود احمدی نژاد، با چپاول سرمایه های ملی، ایران را غارت کرده است. آخوند رفسنجانی یکی از جنایت کارانی است که گام بکام کشور را در اختیار عوامل خارجی نهاده ، و برای ثبیت حکومت حکامان تهران، و ادامه حیات ننگین خود، اعضای سازمان مجاهدین خلق را، پشت پرده با امریکا معامله کرده است. این رویاه پیر عامل اصلی کشتار اخیر اردوگاه اشرف است، که تحت لوای صلح، یک دستش دردست آخود جنایتکار سید علی خامنه ای
عدم انتشار شده: 
false
تصویر اقبال اقبالی

نظر : 
آقای مزدک گرامی؛

پان اسلامیسم ایدئولوژی مدون جمهوری اسلامی است. مابازای روح پان اسلامیسم در قانون اساسی؛ سیاست های فاجعه بار 35 سال گذشته است. در قانون اساسی آمده است:
"حكومت از ديدگاه اسلام، برخاسته از موضع طبقاتي و سلطه گري فردي يا گروهي نيست بلكه تبلور آرمان سياسي ملتي هم كيش و هم فكر است كه به خود سازمان ميدهد تا در روند تحول فكري و عقيدتي راه خود را به سوي هدف نهائي (حركت به سوي الله) بگشايد."

"قانون اساسي با توجه به محتواي اسلامي انقلاب ايران كه حركتي براي پيروزي تمامي مستضعفين بر مستكبرين بود زمينه تداوم اين انقلاب را در داخل و خارج كشور فراهم مي كند بويژه در گسترش روابط بين المللي، با ديگر جنبش هاي اسلامي و مردمي مي كوشد تا راه تشكيل امت واحد جهاني را هموار كند (ان هذه امتكم امه واحده و اناربكم فاعبدون) و استمرار مبارزه در نجات ملل محروم و تحت ستم در تمامي جهان قوام يابد."
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
در پاسخ به اقای اقبالی باید عرض کنم که : « پان اسلامیست »معنی بسیار کلی دارد واین وازه مربوط به اوایل قرن بیست است . اگر بخواهیم امروز هم از این واژه استفاده کنیم با مشکل مواجه خواهیم شد . بعبارت دیگر اگر بکار گیری ایدئولوژی اسلامی شیعه و یا سنی در مسایل سیاسی را در تشکل های سیاسی موجود در خاورمیانه را در کنار هم به چینیم ؛ جدول نا متعارفی را تشکیل خواهند داد. مثلا اسلامی سیاسی ایرانی شامل احزاب و سازمانهای متعقد به قانون اساسی اسلامی جمهوری اسلام از ملی مذهبی گرفته تا اصلاح طلبان و تا طالبانی های مدافع حاکمیت اسلامی را شامل می شود. سازمان مجاهدین خلق ایران هم یک سازمان شیعه علوی و مخالف جمهوری اسلامی را هم با تز شما باید همه آنان را «پان اسلامیست» معنی کرد.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر اقبال اقبالی

نظر : 
آقای مزدک گرامی؛
1- ممنون از نقدتان
2- پان اسلامیسم موضوع من درآوردی و اکتشاف من نیست؛ سیاستی مدون و برآمده از قانون اساسی جمهوری اسلامی است.
3- حمایت رژیم اسلامی از سوریه نه بخاطر شخص اسد (که اگر منافع جمهوری اسلامی ایجاب کند، راحت او را بقیمت ناچیز میفروشند) بلکه بخاطر اسلامگرایان شیعه، حفظ حکومت اسلامی و بقول خودشان: 'کربلایی حمید علیمی مداح و ذاکر اهل بیت (علیهم السلام) با تلاشی 20 روزه توانست خود را از طریق کشور سومی به سوریه برساند و برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) در صف مجاهدین قرار گیرد. بنابراین هدف اسلام، اسلامیزاسیون و "دفاع" از زینب است.
4-در مورد آدرس جنبش های اجتماعی باید عرض کنم که ایران و همه شهرهایش که آبستن طوفان اند.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اقای اقبالی گرامی در خبر بالا ،کسی ننوشت که« سیاست نیروی اپوزیسیون باید تابعی از اختلافات ملا ها »باشد. اصلن اپوزیسیون کیست ؟و «جنبش های اجتماعی و سنگر های خیابانی » کجاست؟ که من و شما به آن امید ببندیم. از سوی دیگر تحلیل های سیاسی شما کلیشه ای دارد تحت عنوان «سیاست های پان اسلامیستی» ...خوب با کلیشه شما به سوریه نگاه کنیم. حکومت سوریه نه تنهااسلامی نیست بلکه تنها حکومت سکولار در خاورمیانه است که رئیس جمهورش هیج شباهتی به رهبران جمهوری اسلامی ندارد . .
عدم انتشار شده: 
false
تصویر اقبال اقبالی

نظر : 
جمهوری اسلامی مجمع مافیاهای روحانیت شیعه است و اختلاف میان ملاها پدیده نوینی نیست. آنها بخوبی می دانند دعواها را تا کجا کش دهند؛ این ساده اندیشی ست که سیاست های نیروی اپوزیسیون تابع اختلافات ملاها گردد. یک اراده آشتی ناپذیر و رزمنده علیه کلیت نظام، با برنامه شفاف و قاطع از سوی اپوزیسیون آزادیخواه برای برچیدن جمهوری اسلامی، تضادهای آنها را تعمیق می دهد و صفوف شان را زودتر از هم می پاشد!
تعیین تکلیف با سیاست های پان اسلامیستی - ماجراجویانه رژیم اسلامی نه کار رفسنجانی ها، موسوی ها و ..، بلکه امر جنبش ملی و مشت های گره کرده در خیابانهای تهران و ... می باشد. بجای دلخوشی به جویده جویده گوئی های رفسنجانی، بایستی به ملت، جنبش های اجتماعی و سنگرهای خیابانی امید بست.
عدم انتشار شده: 
false
تصویر کیانوش توکلی

نظر : 
متاسفانه ماموران سانسور ،فیلم سخنرانی رفسنجانی را حذف کرده اند ولی فایل صوتی ان ، جای هیج شک و شبهه ی را باقی نمی گذارد که نظرات هاشمی بطور کامل مخالف خط مشی رهبری جمهوری اسلامی در مورد سوریه می باشد . دو ماه پیش 7 میلیارد دلار وام بلا عوض به دولت بشار اسد پرداخت شده بود. اسد رفتنی است . حمله امریکا کار رزیم اسد را یکسره خواهد کرد و هم اکنون دو دستگی در نظام ایجاد شده است
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
اسلام در ایران همیشه دو سیاست را در پیش داشته است: ۱ـ اصولگرا با شمشیر و در دفاع از اسلام به نفع خود، صدای مردم داخل ایران را خفه نگهداشته و در این ادامه کوشش میکند. ۲ـ هر کجا در منازعات بین المللی کم بیاورند، اصلاح طلبان چموش و حرافش را جلو میفرستد تا سپر حکومت شوند. در این میان به فردی تهی از هر گونه شرف و دروغگو نیز احتیاج دارند تا در لحظاتی خاص هوای منافع ارباب بزرگ انگلیس و آخوندهایش را در سطح بین الملل داشته باشد، که همین رفسنجانی است.
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
سیاست را نباید با انتقام و احساس گره زد. در حالی که نظام جمهوری اسلامی هیئتی را برای پشت گرمی بشار اسد جنایکار به دمشق فرستاده بود و فرمانده سپاه دست به رجز خوانی علیه حمله امریکا زد . او یعنی علی اکبر هاشمی رفسنجانی در شرایطی که رزیم هستی خود را با بشار اسد گره زده است ؛ سخن او اشکارا ضدیت با رهبران جمهوری اسلامی است . در این که سیاستمدار نباید ساده و احمق باشه و شامه قوی داشته باشد.چنین شخصی روباه نیست بلکه سیاستمداری تیز هوش و با تدبیر است . عمر رفسنجانی برلبه بام است و دیگر زمانی برای موج سواری برایش نمانده است
عدم انتشار شده: 
false
تصویر اقبال اقبالی

نظر : 
این روباه نظام حس شامه ش قویست، می دونه کی عمامه را بچرخونه تا بستر موج سواری را فراهم کنه ...
عدم انتشار شده: 
false