رفتن به محتوای اصلی

امروز جرثومه فساد تتلو به مهسا امینی توهین های زشتی کرده است.
24.09.2023 - 13:42

ای ملت ایران! اگر خوابید بیدار شوید اگر بیدارید هوشیار شوید!ناصر مستشار
دیگر بس است توهین  شنیدن و صحنه های رکیک دیدن و سکوت اختیار کردن!
امروز جرثومه فساد تتلو به مهسا امینی توهین های زشتی کرده است.
باید به انتظار واکنش های جامعه نظاره گر باشیم.
اگر جامعه مقابل توهین های رکیک تتلو  سکوت کند یعنی شرمساری یک ملت!

 کارل مارکس گفته بود.
* شرم یک عمل انقلابی هست*
انسان بی شرم موجودی بی وجدان هست. 
دیگر بس هست توهین شنیدن  و واکنش نشان ندادن!
در سایت بی سی سی بمناسبت سالگرد مهسا امینی مقاله روشنگرانه ای تحت عنوان *طوفان در فنجان*را خواندم .از قلم شجاعانه نویسنده لذت بردم اما به همان اندازه از وضعیت جامعه غمگین شدم که سالگرد  مهسا با  آرامی برگزار شد و  همزمان رئیسی قاتل در سازمان ملل حضور یافت و فقط نماینده کشور اسرائیل پلاکارد مهسا را هنگام سخنرانی رئیسی آدمکش بالا برد و بیرون از سازمان ملل جمعیت قلیلی از ایرانی ها برای اعتراض به حضور  رئیسی بی شعور و بی سواد تجمع کرده بودند !
با همه امیدی که به پایان رژیم ضد بشری آخوندها اعتقاد دارم ،فقط سؤالم در اینجاست:
چرا ملتی بخاطر یک مقاله توهین آمیز که در مقایسه با توهین هایی که رژیم جبار اسلامی در ۴۴ساله گذشته به مردم ایران روا داشته،آن مقاله به قلم شخصی ناشناس بنام *رشیدی مطلق* که اصلا توهین آمیز نبود ،چون در مقاله یاد شده به خمینی هندی زاده خطاب شده بود که بنظرم توهین به هندی ها بود نه به خمینی ! یک شورش کاملا ارتجاعی رخ داد اما در ۴۴سال گذشته علیرغم اینهمه توهین های بی شمار به ملت و شخصیت های تاریخی کشور مانند فردوسی ،حافظ و جشن های نوروز و پیامبر زرتشت از جانب حکومت اسلامی شده است مردم هیچ واکنشی نشان نداده اند و همچنان سکوت اختیار کرده اند.
توهین هایی که رژیم اسلامی به مردم ایران کرده ،بیگانگان و مهاجمان به میهنمان نکرده اند!
پس از انقلاب۵۷ بردار خمینی آخوند پسندیده در مصاحبه ای به صراحت اعلام کرد که اجداد ما از هند آمده اند و هیچ اتفاقی رخ نداد. 
در ۴۴سال گذشته بطور مکرر شاهد توهین های رکیک از سوی رژیم به مردم ایران بوده ایم و ملت انگار نه انگار بهشان توهین شده باشد، همچنان توهین ها را شنیده  و دیده اند اما سرشان را انداخته اند پائین و به زندگی روزمره شان ادامه می دهند.
یکی میگفت وقتی جامعه به لحاظ اقتصادی فقیر شود،بلافاصله فقر فرهنگی و بی وجدانی بر جامعه غلبه می کند و آنگاه مردم به همه اتفاقات کشور بی اعتنا و بی تفاوت می شوند.
 با نقل  جمله ای از محمد علی فردین کشتی گیر و هنرپيشه مردمی نوشته کوتاه را پایان می برم.
*این زندگی که ما داریم چه ارزشی دارد که باید هر روز برایش بمیریم*
 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

سهراب

فیسبوک - تلگرامفیسبوک - تلگرامصفحه شما

توجه داشته باشید کامنت‌هایی که مربوط به موضوع مطلب نباشند، منتشر نخواهند شد! 

دیدگاه‌ها

محسن کردی

عنوان مقاله
فحاشی امیر تتلو

هر بی سروپایی میتواند فحش بدهد و باد هوا باشد و به جایی هم بر نخورد. اما فحش در جایی دیگر فحش به حساب نمی آید بلکه توهین به حساب می آید. جوانان در تظاهرات کم فحش نداده اند: از بسیجی ک.. ننه ت  و توپ تانک فشفشه رهبر ما ک.. کشه بگیر تا بیشرف که نقل و نبات است. این توپ تانک فشفشه رو تلویزیون سوئد یک مفسر آمد و اصل جمله را به زبان فارسی گفت و سپس ترجمه کرد. تا اینجاش مشکلی نیست چرا که خطاب به دشمن ماست که قدرت را در دست دارد و مظلوم نیست. اما فحش به مظلومی که جایی نشسته که نمیتواند به همان اندازه پاسخ بگوید یک ظلم است. امری که برای من رخ داد و تعدادی بی سروپا اینجا به من توهین میکردند و من چند سال داندان سر جگر گذاشتم تا بالاخره ناچار شدم بطرزی بسیار شدید برخورد کنم که دیگران متوجه شوند که میتوان مرزها را درید و نباید شاهد ظلم باشند و توهین زشت است.

شخصی ظاهرا بسیار مطلع در کلابهاوس بود بنام اسکپتیک. این آدم بسیار فحاش بود و اهل احترام به مخاطب نبود. من به همین دلیل هرگز به اتاق های او نرفتم و هرکجا هم که او را به استیج راه میدادند آنجا را ترک میکردم. حیرت میکردم از این که آدم های سرشناس و مفسرین با او هم کلام میشدند. 

توهین به اسطوره های مورد احترام مردم در امر مبارزه قابل تحمل نباید باشد و با عامل آن باید برخورد شود. مردم ایران با تیم فوتبالشان برخورد کردند که در اوج انقلاب ژینا به دیدار رئیسی برده شده بودند. انتظار این بود که فوتبالیستها به قیمت بازماندن از مسابقه نباید به دیدار رئیسی میرفتند و این دهنکجی به مبارزات مردم بود و مردم پاسخ مناسبی دادند. تتلو باید تحریم شود تا مردم در ایران متوجه شوند که ما در خارج کشور شهدای انقلاب مهسا را پاس میداریم. 

د., 25.09.2023 - 21:33 پیوند ثابت
بهرنگ

عنوان مقاله
نوشته جات جنجالی و زرد

توجه و نکته بینی آقایان :حیدریان و توکلی قابل تحسین است.
یکی از نخستین کمنت های زیر این مقاله" مونتاژ شده "، سبک نویسنده را جنجالی-هیجانی نامیده که همان نتیجه گیری کنونی جناب کیانوش و فرامرز است. یعنی سبک نوشتاری: زرد و بلوارد.
این نویسنده چندین سال است که برای گرفتن لایک و تشویق از طرف سلطنت طلبان و اصلاحگرایان اسلامی و ضد انقلاب 57ی ها ، مدام با اینکونه سبک و محتوا و تیتر ها، به اپوزیسیون و به روشنفکران و به نیروهای چپ و ملی و مجاهد و جمهوری خواه حمله میکند که : چرا انقلاب کردند و چرا اکنون با خواسته "اراده گرایی و ولنتاریستی" او ، آخوندها را سرنگون نمی کنند ! ؟
در حالیکه هدفش فقط شلوغکاری و خودزنی و تخریب نیروهای اپوزیسیون به نفع سلطنت طلبان و اصلاحگرایان اسلامی است !، چون ادعاها و سواد و تحلیل و منطق اش، از سطح متوسط بازنشستگان اداری درون ایران پایین تر است. و در تلویزیون کلمه چون حرفی برای سنجش نداشت 3 بار شروع به گریستن نمود و آبروی اپوزیسیون نستوه را در نزد آخوندها فرو ریخت.

د., 25.09.2023 - 19:38 پیوند ثابت
کیانوش توکلی

تیتر های زردچگونه کلیک می خورند؟

بخش بسیار جالب از کامنت فرامرز حیدریان:

 

بردار یه چیزای پیش پا افتاده و آش شله قلمکاری را عین بقیه یوتوبیستها به هم دیگر مونتاژ کن که هیچ ربطی هم به همدیگه نداشته باشند. فقط یک فیلم پنج دقیقه ای باشه همین. بعد به عنوان تیتر آن بنویس: «گلشیفته فراهانی بدون شورت و کرست بر روی صحنه رفت!». بنویس: «نوار بهداشتی و کاندوم ریحانه پارسا از کیفش افتاد!». بنویس: «شاهزاده رضا پهلوی با فرّخ نگهدار ویسکی نوشیدند!». بنویس: «عبدالله مهتدی، هفت تا همسر صیغه ای در حرمسرای اورامانات دارد!». بنویس: «آن که به مهسا امینی گیر داد، خواستگارش بود!» و انواع و اقسام اینگونه تیترها.
اونوقت یه آمار سنج ببند به پستهایی که به فضای دنیای دیجیتالی ارسال میکنی و ببین چی میشه. اصلا چشمات نخواهند توانست ارقام را دنبال کنند از شتابی که دارند.
بعد بیا سیخ را برگردان و یه پستی نیز تهیه کن که واقعا پست اصیل و درست و حسابی مدّ نظرت و حرفی برای گفتن داشته باشد. برای تیتر آن بنویس: «گفتگو با فرامرز حیدریان در باره فرهنگ». من همین الان تضمین میکنم که اگر تا توی گور پای آمارسنج بنشینی و زُل بزنی و انواع و اقسام شعبده ها و جادوها و نذرها و دعاها و سینه زنیها نیز بکنی و امیدوار باشی، هرگز نخواهی دید، یه نفر پیدا بشه که کلیک کنه و ببینه ریخت این فرامرز چه جوریه؟. عمرا و ابدا. جدّی میگم کیانوش عزیز. به آمار و ارقام و فالوویها تکیّه نکن. به اندیشندگان و مسئولیّت پذیران و بیدارمغزان امیدوار باش؛ ولو تعداشان از انگشتان دست نیز کمتر باشند؛ زیرا اینانند که ستون تحوّلات کلیدی را در جامعه شالوده ریزی میکنند؛ نه آن هزاران و میلیونها نفری که در پشت دیوار تاریک شبکه های اجتماعی مجهولند و نمیدانیم ماهیّتشان چیست و کیست و هدفشان؟.
د., 25.09.2023 - 18:49 پیوند ثابت
همایون

عنوان مقاله
امروز جرثومه فساد تتلو به مهسا امینی توهین های زشتی کرده است.

دشنام و هرزه گویی در حکومت اسلامی رسم شد و جا افتاد. دروغ گویی و دزدی نیز تا جایی که دیگر اعتماد از جامعه ایرانی رخت بربست. تتلو نیز نماد و کودک دم و دستگاه اسلامیست هرچند او به رژیم دشنام دهد اما این تنها پژواکی از خود رژیم میباشد. تتلو از اینکه نمیتواند با این شکل و قیافه در ایران کار کند از غلاف دررفته و تنها از کیر و کس چند جمله میسازد. اگر هم پانزده هزار بلیت برای کنسرتش فروخته شود باید نتیجه گرفت که حداقل پانزده هزار انسان با این دیدگاه در آلمان وجود دارد و این جای تأسف است. من با جناب حیدریان که بخوبی در چند کامنت بسیار ارزنده کوشش کرده،فرزانه وار ، مشگل را روشن کند هماندیشه ام. این را در پایان بگویم که تتلو بخشی از فاظلاب جمهوری اسلامی بیش نیست.
به این لطیفه نیز توجه کنید:
در دانشگاه…
شاگردها از استادی میپرسند که:
استاد، چرا انقلاب کردید؟
استاد میگه:
یک چاه آبی داشتیم، آب خوبی هم میداد. گفتیم که چاه را کمی بکنیم و عمیقش بکنیم تا آب بیشتری بده.
متأسفانه، به فاظلاب خوردیم…

د., 25.09.2023 - 16:53 پیوند ثابت
فرامرز حیدریان

عنوان مقاله
کیفیّت را نباید فدای کمیّت کرد.

مجددا درود بر کیانوش عزیز!

اشاره کوتاه.

میلیونها طرفدار داشتن و نداشتن برای من، معیار نیست. مقایسه حسن در ایران با چارلز در فلان نقطه جهان نیز، هیچی را ثابت نمیکند. اگر بخواهیم آمار را ملاک بگیریم، آنگاه میلیاردها مومن به بودا را باید ارجح بشماریم و بگویم ما هم بودیست هستیم. یا به عبارت دیگر، میلیونها نفر ادّعا میکنند که مسلمانند یا مسیحی، پس من نیز به رای آنها بیایم و ادّعای مسلمانی  یا مسیحی کنم. یا عده ای به خودشان اجازه دهند که به نام آن میلیونها مومن، علیه من یا دیگرانی مثل من، دست به هر جنایتی بزنند، چونکه اکثریت را شامل میشوند، عین کارهایی که چهل و سه ساله آخوندها و ارگانهایشان به نام اسلام و مسلمانی و فلان و بیسار و اکثریت شیعه علیه دیگران تا امروز اجرا کرده اند. آمار فقط جنبه تحقیق دارد و هرگز نباید آن را معیار  قطعی برای «شعور و نیروی تمییز و تشخیص و خردورزی» به حساب آورد.  «فحّاشی و فحّاشیگری» از نظر من، نشانگر بی شخصیّتی و بی ادبی و خرفتی و بی شعوری محض است؛ ولو در پسزمینه و هدف مستقیم برای فحّاشیگری، حکومتگرانی فقاهتی منظور نظر و هدف اصلی باشند.

جمعیّت کره زمین، تقریبا -هیچی معلوم نیست به طور دقیق- هفت و نیم الی هشت میلیارده. اگر تمام این هشت میلیارد، شبانه روز فحّاشیگری کنند علیه حکومت فقاهتی یا دیگران. من یکی دلیلی نمیبینم که در کنار این هشت میلیارد بایستم. اصلا و ابدا. فحّاشیگری فقط مستوجب بی ادبی و بی احترامی و حمله مستقیم به «کرامت بشری» است. به همین دلیل من به شدّت مخالف آنم. انسان میتواند ریشه بر افکن ترین و رادیکالترین استدلالها را بدون خردلی دشنام و فحّاشی بر زبان و قلم براند. یا انسان، مایه و مغز برای استدلال و منطق دارد یا ندارد و کلّا بیق بیقه؛ در نتیجه، دهانش و زبانش را با معقعدش پیوند میزند و مدام فضولاتش را تخلیه میکند که پیشکش و هدیه آنانی باد که از فضولات مقعدی دیگرانی مثل تتلو لذت میبرند!.
پیکار با حکومتگران فقاهتی را نباید هیچوقت در گرو هجوم میلیونی و ملخ وار انسانها در نظر گرفت که فجایع دیگری را به وجود خواهد آورد عین سیلابی که ناگهانی نازل شود بر دهکده ای. آن انقلابی را که در سال 1357، تقریبا هزار الی دو هزار نفر در سراسر ایران باید اجرا میکردند تا به نتایج دلخواه و ارزشمند دست یابند با حضور میلیونی مردم به سقط جنین آرمانها و آرزوها و خواسته های مردم محکوم شد؛ زیرا حضور میلیونی مردم را نمیتوان اصلا کنترل کرد و نتیجه حضور و واکنش آنها را برآورد کرد. خطر حضور «توده های میلیونی» همواره عواقب هولناکی را برای همان توده ها به دنبال خواهد داشت؛ زیرا معلوم نیست که از بطن زهدان حضور توده ها، چه نوزادی زاییده شود و بر دم و دستگاه قدرت، چنگ اندازد. اگر کنشگران مدّعو و تحصیل کردگان ایرانی در فاجعه 1357 میدانستند که از بطن حضور میلیونی عوام ایرانی، چه غولی سر برخواهد آورد، مطمئن باش که تک تک مخالفان «محمّد رضا شاه»، شبانه به دستبوس و پابوس او میرفتند و سفت و سخت تاج و تختش را حفظ میکردند. هیچوقت میلیونها را ملاک قرار نده. آنچه سرنوشت ملّتهای سعادتمند و پیشرفته را متعیّن کرده است تا امروز، «کیفیّت شعور و فرزانگی کردار و منش و پختگی آگاهی و دانش» است؛ نه کمیّت آماری و نفوسی.
شاد زی و دیر زی!
فرامرز حیدریان
د., 25.09.2023 - 10:12 پیوند ثابت
کیانوش توکلی

فرامرز عزیز؛  نظرم را در چند نکته  خلاصه می کنم :

 

تصویر
نظرم را در چند نکته خلاصه می کنم :1- توهین تتلو به ژینای عزیزمان را محکوم می کنم 2- حاشیه را جای متن ننشانیم مبارزه با رژیم اسلامی متن اصلی و تتلو حاشیه است/ انزژی اپوزیسیون را برای تتلو به هدر ندهیم(تمرکز مبارزه باید رژیم اسلامی باشد) 3- رزیم اسلامی در 44 سال گذشته در برهم زدن کنسرت ها استاد بود ه است ؛ اپوزیسیون نباید در دام رزیم بیفتتد و کنسرت تتلو را برهم زند .( دستگاه اطلاعاتی مخالف کنسرت تتلو در المان است؛ حدود 13000 بلیط فروخته شد) ؛ چرا که احتمال می دهد که به یک اکسیون ضد رزیم تبدیل شود)4_ در صورت کنسل شدن کنسرت تتلو ؛ دستگاه پروپاگاندای رژیم به اقشار خاکستری نشان می دهد که این اپوزیسیون تحمل تتلو را ندارد و سعی در خراب کردن اپوزیسیون خواهد داشت . در باره تتلو بسیار می توان نوشت . او دهها میلیون هودار در داخل و خارج ایران ایران دارد
امیر تتلو بهترین خواننده جهان بعد از مایکل جکسون شد. به گزارش از وب سایت رسمی The Top Ten در لیست ۱۰ نفره ی بهترین خواننده های سبک R&B در جهان ، «امیر تتلو» را به عنوان دومین معرفی کرد.
حتما این خبر را به یاد دارید که کشف دفترچه‌ها و تحقیقات درباره نقش اسدالله اسدی در توزیع پول نقد و احتمالا اداره یک حلقه بزرگ از ماموران جمهوری اسلامی در اروپا که از جمله به جاسوسی پرداخته‌ اند در گزارشی در سال 2018 آمده است که وب سایت شبکه یک تلویزیون آلمان به نقل از منابع اطلاعاتی و پلیس جنایی فدرال این کشور درباره جزییات فعالیت‌های اسدلله اسدی منتشر کرد."
این تحقیقات هر گز منتشر نشد و اسداسدالهی هم به ایران بازگشت . در این باره یکی از فعالین سیاسی در المان فراخوانی داد که ایرانی _ المانی های مخالف رزیم امضا بکنند و از پلیس المان بخواهند اسامی جاسوسان را منتشر کنند . می دانید چند نفر امضا کردند؟ خجالت اور است تنها 150 نفر این نامه را امضا کردند در حالی که برای لغو کنسرت تتلو بیش از 15000 نفر امضا کردند برای اینکه به ژینا امینی توهین کرد .تتلو مادرش را هم " جنده " نامید . انژی اپوزیسیون را برای زدن حلقه های اساسی در خارج از کشورمصرف کنیم
د., 25.09.2023 - 08:51 پیوند ثابت
فرامرز حیدریان

عنوان مقاله
آمار، معیار نیست!

درود بر کیانوش عزیز!

اشاره کوتاه.

کلا و اصولا هر گونه فحّاشیگری؛ ولو به حکومتگران فقاهتی باشد، به نظر من، لوث کردن مسئله است و بیراهه روی که هیچ چیزی را حلّ و فصل نمیکند. ضمنا، تعداد و آمار فالوویها و کلیک کنندگان نیز نشانگر هیچ چیزی نیست؛ مگر اینکه بدانیم و بفهمیم چه کسانی به چه منظورهایی و اهدافی و کنجکاویهایی به فالویها یا کلیک کنندگان پیوسته اند. مسئله نامعلومه کلا؛ چون اشخاص در پشت دیوار تاریک شبکه های اجتماعی هستند. خمینی آشکار و عینی و الکن زبان را نیز میلیونها نفر سر دست از فرودگاه به جماران بردند. آیا حرفها و اقداماتاش، پشیزی ارزش داشتند؟.

من به آدمهایی که به فحش متوسّل میشوند، اعتقادی ندارم و میدانم که بیش از هر چیز، تاثیر مخرّبی بر رفتار و گفتار دیگران دارند و هیچ خدمتی نه به خودشان، نه به مردم میکنند. اصلا.

در دنیای مجازی امروز میتوان یک شبه به تعداد کلیک کنندگان و فالوویهایی خود افزود. امتحانش نیز ساده و آسونه. بیا و این کاری را که من میگم بکن، اونوقت ببین در فضای مجازی چه خبر خواهد شد از میزان آمار فالوویها و کلیک کنندگان.
بردار یه چیزای پیش پا افتاده و آش شله قلمکاری را عین بقیه یوتوبیستها به هم دیگر مونتاژ کن که هیچ ربطی هم به همدیگه نداشته باشند. فقط یک فیلم پنج دقیقه ای باشه همین. بعد به عنوان تیتر آن بنویس: «گلشیفته فراهانی بدون شورت و کرست بر روی صحنه رفت!». بنویس: «نوار بهداشتی و کاندوم ریحانه پارسا از کیفش افتاد!». بنویس: «شاهزاده رضا پهلوی با فرّخ نگهدار ویسکی نوشیدند!». بنویس: «عبدالله مهتدی، هفت تا همسر صیغه ای در حرمسرای اورامانات دارد!». بنویس: «آن که به مهسا امینی گیر داد، خواستگارش بود!» و انواع و اقسام اینگونه تیترها.
اونوقت یه آمار سنج ببند به پستهایی که به فضای دنیای دیجیتالی ارسال میکنی و ببین چی میشه. اصلا چشمات نخواهند توانست ارقام را دنبال کنند از شتابی که دارند.
بعد بیا سیخ را برگردان و یه پستی نیز تهیه کن که واقعا پست اصیل و درست و حسابی مدّ نظرت و حرفی برای گفتن داشته باشد. برای تیتر آن بنویس: «گفتگو با فرامرز حیدریان در باره فرهنگ». من همین الان تضمین میکنم که اگر تا توی گور پای آمارسنج بنشینی و زُل بزنی و انواع و اقسام شعبده ها و جادوها و نذرها و دعاها و سینه زنیها نیز بکنی و امیدوار باشی، هرگز نخواهی دید، یه نفر پیدا بشه که کلیک کنه و ببینه ریخت این فرامرز چه جوریه؟. عمرا و ابدا. جدّی میگم کیانوش عزیز. به آمار و ارقام و فالوویها تکیّه نکن. به اندیشندگان و مسئولیّت پذیران و بیدارمغزان امیدوار باش؛ ولو تعداشان از انگشتان دست نیز کمتر باشند؛ زیرا اینانند که ستون تحوّلات کلیدی را در جامعه شالوده ریزی میکنند؛ نه آن هزاران و میلیونها نفری که در پشت دیوار تاریک شبکه های اجتماعی مجهولند و نمیدانیم ماهیّتشان چیست و کیست و هدفشان؟.
شاد زی و دیر زی!
فرامرز حیدریان
ی., 24.09.2023 - 20:27 پیوند ثابت
رباط کریم

عنوان مقاله
تتلو با فرهنگ اسلامی

"جرثومه فساد " از کلمات مورد علاقه آخوندهاست و نویسنده این مقاله احساساتی هیجان زده ناخواسته فرهنگ و شریعت اسلامی را تبلیخ میکند !
استفاده از کلمه "57 ها" نیز ساخته سلطنت طلبان است که این نویسنده ماههاست در نوشته هایش برای توهین و ایراد از مبارزان ملی و مجاهد و چپ و جمهوری خواه و روشنفکران بکار می برد.

حق این سایت وزین اینگونه نوشته جات جنجالی و فتوایی و شلوغکاری نیست مخصوصا کسیکه خودش در خارج از ایران نشسته و دهن به دهن یک لمپن مانند تتلو مبشود. و او را از این طریق بیشتر ورد زبانها میکند.
نویسنده شبیه آخوندهایی است که از روی ممبر وا اسلاما سر میدهند و دیگران را به انتقام دعوت میکنند! و شاید هم گریه واحسینا وا زینبا را سر دهد.

ی., 24.09.2023 - 19:09 پیوند ثابت
کیانوش توکلی

دوستانی که اعتقاد دارند که تتلو به رژیم وابسته است ؛ لطف کنند این یک دقیقه ویدئو بالای 18 سال تتلو را گوش کنند  این ویدئو یک دقیقه ای  که چهار سال پیش در  یوتوب ایرانگوبال گذاشته بودم بیش از 370000 بار کلیک شده است / پس از  مشاهده این ویدئو   لطفا به مطلب  زیر  توجه نمائید : 

 

توجه  اقای ناصر مستشار را به مطلب زیر جلب می کنم :

جنابعالی در المان زندگی می کنید و حتما"  خبر کشف دفترچه‌ها و تحقیقات  درباره نقش اسدالله اسدی در توزیع پول نقد و احتمالا اداره یک حلقه بزرگ از ماموران جمهوری اسلامی در اروپا که از جمله به جاسوسی پرداخته‌ اند در گزارشی در سال 2018  آمده است که وب سایت شبکه یک تلویزیون آلمان به نقل از منابع اطلاعاتی و پلیس جنایی فدرال این کشور درباره جزییات فعالیت‌های اسدلله اسدی منتشر کرد."

این تحقیقات هر گز منتشر نشد و اسداسدالهی هم به ایران بازگشت . در این باره امرالله ابراهیمی فراخوانی داد که ایرانی _ المانی های مخالف رزیم امضا بکنند و از پلیس المان بخواهند اسامی جاسوسان را منتشر کنند . می دانید چند نفر امضا کردند؟ خجالت اور است تنها 150 نفر این نامه را امضا کردند در حالی که برای  لغو کنسرت تتلو بیش از 15000 نفر امضا کردند برای اینکه به ژینا امینی توهین کرد .تتلو  مادرش  را هم  " جنده " نامید . انژی اپوزیسیون را برای زدن حلقه های اساسی در خارج از کشورمصرف کنیم

 

ی., 24.09.2023 - 18:55 پیوند ثابت
نظرات رسیده

حزب کمونیست کارگری در سال ۱۹۹۳ ، قصد داشت کنسرت شهرام ناظری را بهم برند و اکنون پس از دروغ در آمدن ، داستان ورود نیری به هانوفر ، فیل تتلو را هوا کرده است ، مراقب باشید به تله این بازی خانم مینا احدی نیفیتد

ی., 24.09.2023 - 16:11 پیوند ثابت
نظرات رسیده

 دستگاه اطلاعاتی. رژیم سعی کند از حاشیه سازی  سیاسی بروی سلبیتری ها بهره‌برداری کند ب رای چند منظور :۱- کنسرت تتلو ؛ بیش از بیست هزار نفر تماشاچی  خواهد داشت  ؛ دستگاه اطلاعاتی  ؛ می خواهد به دولت المان و اقشار خاکستری  نشان دهد که مخالفین رژیم اسلامی حتی یک خواننده متفاوت را تحمل نمی کنند  ،  ۲- جمعیت بزرگ در کنسرت تتلو می تواند به یک آکسیون بزرگ علیه رژیم تبدیل شود  . 

وگرنه تتلو  در سال‌هایی که از کشور خارج شد علیه  اخوند ها  بسیار گفته است و دستش برسد ؛ تتلو را هم  ترور خواهد کرد ، در یک کلمه اپوزیسیون بازیچه  دستگاههای اطلاعاتی رژیم است ، تا کنون ۱۵ هزار امضا علیه تتلو جمع شد در حالی مخالفین نتوانسته چنین  امضاهایی علیه رژیم جمع نمایند

ی., 24.09.2023 - 16:07 پیوند ثابت
فرامرز حیدریان

عنوان مقاله
عقده ایهای خودنما

درووود بر آقای مستشار گرامی!

موجز و مختصر.

در دنیای موسیقی از هر نوعش که تصوّر کنید، فردی به نام «تتلو»، نه سر پیاز است، نه ته پیاز. اینجور آدمها، عقده «فالوور» دارند و نگران دخلشان هستند و شبانه روز مطرح شدن و ورد زبان عره و عوره و شمسی کوره بودن!. اینها اگر یه روز، اسمشون، سر تیتر اول شبکه های اجتماعی و مطبوعات نیاشه، دقمرگ میشن. برای همینم است که تنها راه میانبر را برای آنکه آن را در سراسر دنیا، تیرتخش وار بپیمایند و مدام سوژه باشن، فوت آبند و خوب  بلد هستند. هرزه گویی و دشنامدهی و لیچاربافی و بدپوزی و دهان و کلام مسترابی داشتن، «تابو شکنی» نیست که آدمایی مثل «تتلو» به توهّم شکستن آن مبتلایند و قیافه میگیرن. نگاهی سرسری به دیوان شاعران ایرانی که هر مصرع از مطایبه گویی آنها به هزاران هزار لیچاربافانی مثل تتلو می ارزه و ارجحیّت داره، قدمت حضور و تاثیر کاربرد تمثیلی آلات و ادوات جنسی را در تاریخ و فرهنگ ایران نشان میدهد با این تفاوت که شاعران ایرانی در کاربست تمثیلی آلات و ادوات جنسی، فکر و شعور و طنز و گوشه و کنایه مدّ نظر داشتند. بنابر این، لیچارگویی، چیز تازه و بدیعی نیست که عده ای بخواهند به آن پُز بدهند.

نگاهی سرسری به شبکه های اجتماعی، دریایی از اینگونه لیچاربافان را عین مور و ملخ بر سر و روی آدمی آوار میکند چه مونث باشند، چه مذکّر. فرق نمیکنه، سر و ته یه کرباسند.
رگ و ریشه توهین به دیگری، زمینه ایست برای مهیّا کردن کشتن و سر به نیست کردن او از لحاظ روحی و دست آخر نیز فیزیکی. اینکه حکومتگران فقاهتی و به عبارت دقیق تر، متشرّعین و نسخه بدلهای آنها در دامنه های ایدئولوژیکی از دیر باز به تاریخ و فرهنگ و شخصیّتها و دانشمندان و فیلسوفان و هنرمندان و نقّاشان و موسیقیدانان و غیره و ذالک ایرانی، توهینها کرده اند، سنّت الهی تازه ای نیست و قدمتش عصر حجریست تا امروز.امّا برغم تمام توهینها و بدگوییها، هیچ جواهر و زمرّد و یاقوتی حتّا اگر به وسط چاه مستراب بیندازندش، خردلی از ارزش آن، کاسته نخواهد شد و مردم قدر آنانی را که باید بدانند، میدانند و ارج میگزارند. توهین و لیچار بافی، پیش از آنکه مخاطب را لوث و بدنام کند؛ گوینده را رسوا و بی اعتبار برای ابد در انظار دیگران نمایش میدهد. انسانی که شعور داشته باشد، هیچگاه با آدم بد دهن، یکی به دو نمیکند؛ چون چنین آرزویی را شخص بد دهن دارد که مخاطبش نیز لیچارگو شود.
از قدیم الایّام گفته اند، جواب ابلهان، خاموشیست و این به معنای امتیاز دادن به ابلهان نیست؛ بلکه حفظ کرامت و شخصیّت و احترام به وجود خویشتن است در مقام انسان فرزانه و فرهیخته. سکوت مردم ایران در مقابل توهینهای حکومتگران فقاهتی به معنای تایید و تصدیق بلاهتهای لیچاربافیهای حکومتگران فقاهتی نیست؛ بلکه کاملا برعکس. مردم ایران با سکوت خود در برابر حکومتگران بی لیاقت الهی فریاد میزنند که شما و امثال شما، اصلا لیاقت فحش را نیز ندارید از بس که ذات و سلول به سلول وجودتان، پست و کثیف است. هیچکس با مالیدن گه بر روی که که به خوشبویی آن کمک نمیکند؛ بلکه به تلنبار شدگی کپه عن و گه، افزایش میدهد. بنابر این، برای آسوده شدن از بوی تعفّن نباید به که که مالی متقابل متوسّل شد؛ بلکه باید یاد گرفت که که اش را چگونه به سر و صورت خود مدفوع کن مالید تا بفهمد که جامعه مناسبات انسانی، جایی برای ریدن نیست؛ بلکه فضائیست برای نشان دادن شعور و فهم و دانش و آگاهی و لیاقت و هنر و تخصّص و فروزه های گوهری. انسان حتّا در منزل شخصی خودش نیز که مالک آنست در هر گوشه اش نمیرینه؛ چونکه چاردیواری و اختیاریست؛ بلکه جایی خاص را برای مدفوع ساخته و در نظر گرفته است.
«تتلو و امثال تتلو»، افتخار خود میدانند که شبانه روز در عن و گه خودشان غوطه ور شوند تا آن احمقهایی که تصوّر میکنند «تتلو و تتلوها» یه گهی هستند، در ضیافت گه مالیهای تتلو شرکت کنند و با خوردن قاشق قاشق گه خوریهای خالکوبی شده تتلویی، مستفیض شوند. مشکل، تتلو نیست، مشکل آنانی هستند که به گه خوریهای اینها لبخند میزنند و از توهینگویی و مستراب دهنی بودنشان استقبال میکنند.
شاد زی و دیر زی!
فرامرز حیدریان
ی., 24.09.2023 - 15:59 پیوند ثابت
نظرات رسیده

، باندهای سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات، از طریق سایبری‌ها و همچنین نفوذی‌های رنگارنگ خود در صفوف اپوزیسیون، سعی دارند که تنشی در سر جریان کنسرت تتلو در آلمان ایجاد کنند. 
راستی، ما از کجا هدایت می‌شویم؟

ی., 24.09.2023 - 15:38 پیوند ثابت

افزودن دیدگاه جدید

لطفا در صورتیکه درباره مقاله‌ای نظر می‌دهید، عنوان مقاله را در اینجا تایپ کنید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا نظر خودتان را فقط یک بار بفرستید. کامنتهای تکراری بطور اتوماتیک حذف می شوند و امکان انتشار آنها وجود ندارد.

CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.