نقش خمینی در برپا کردن جنگ ایران و عراق

در سالروز مرگ روح الله خمینی بجاست کارنامه ی سیاه این تبهکار مرور و یادآوری شود. یکی از خیانت های خمینی به مردم ایران نقشی است که او در افروختن آتش جنگ هشت ساله ی ایران با عراق بازی کرد. هرچند که هجوم ارتش صدام حسین در شهریور 1359 آغازگر این جنگ خانمان سوز بود، زمینه ی سیاسی و روانی جنگ، چنانکه در این ویدیو آشکار است، به دست شخص خمینی فراهم شده بود. خمینی این سخنان را 5 ماه پیش از آغاز جنگ بر زبان آورده است. وی پیش از این نیز تحریکات فراوان دیگری بر ضد رژیم صدام حسین به راه انداخته بود.
بخش: 
انتشار از: 

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

نظر : 
آيا غير از اين است كه در هر جايي گروههاي مافيايي بقدرت برسند بعلت ماهيت تبهكارانه اين گروهها انزجار جهاني را متوجه خود ميكنند. در ايران مافياي آخوندي تشكيل حكومت مافياي اسلامي داده است و شما بخوبي ميدانيد و تجربه كرده ايد كه اين مافيا يعني نوع اسلامي آن يكي از مخوفترين نوع سازمان مافيايي در جهان است. مگر غير از اين است كه برادران مافيايي آنان در
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
بسياري از انسانها نميخواهند با واقعيتها روبرو شوند. شما تصور كنيد مردم ايتاليا به سازمان مافيا راي ميدهند كه حكومت تشكيل دهد و پدر خوانده ها نخست وزير و رهبر ميشوند مشخص است كه كشورشان توسط آن باند تبهكار غارت و انديشمندان به زندان انداخته و يا كشته ميشوند. ترور و ويراني حاكم بر كشورشان ميشود و در همه جا جو ترس و وحشت و ترور حاكم ميشود فساد و تباهي همه جا را فرا ميگيرد. مردم ايتاليا حق ندارند كه از مافياي حاكم انتقاد و شكايات كنند زيرا كه خود آنان به حكومت مافيا راي دادند و حق ندارند از اعضاي مافياي حاكم بخواهند شريف باشند درست عمل كنند انسانها را نكشند و يا كشور و مردم را غارت نكنند اگر آنها ميخواستند اينگونه عمل كنند..
عدم انتشار شده: 
false

نظر : 
از یک ایمیل در یافتی .پایان یک اندیشه شیطانی


آخوند های خندانیم
ما دزدان ایرانیم
ما کشور ایران را
ارث پدر میدانیم
ما باید دانا باشیم
هوشیار و بینا باشیم
دردزدی ازبیت المال
باید توانا باشیم
آباد باشی لبنان
آزاد باشی غزه
از بهر حفظ ملا
ویران بمانی ایران
عدم انتشار شده: 
false