تروریسم جان می گیرد!

ساعتی پیش و این بار تروریست ها در فرودگاه "آتاتورک" استانبول جان انسان ها را گرفتند.
در سرزمین ما ایران و بویژه از نیمه های دهۀ چهل ، تروریست ها نه تنها جان انسان های ایرانی که جان انسانهای آمریکایی و دیگر کشور ها را گرفتند.
تروریسم جان می گیرد!
------------------------------
ساعتی پیش و این بار تروریست ها در فرودگاه "آتاتورک" استانبول جان انسان ها را گرفتند.
در سرزمین ما ایران و بویژه از نیمه های دهۀ چهل ، تروریست ها نه تنها جان انسان های ایرانی که جان انسانهای آمریکایی و دیگر کشور ها را گرفتند.
تروریست های سرزمین ما که در اردوگاه های گوناگون در "عدن"، "بغداد" ، "بیروت" و "تریپولی" و ...انسان کشی را یاد گرفتند، بویژه و همراه و هم زمان با تروریست های الجزایری از "جمیله بوپاشا" گرفته ، تا "لیلا شاهد" فلسطینی هواپیما دزدیدند، در یونان کشتی دزدیدند، انسان کشتند و خود را "چریک" خواندند. جدای اینکه بدانند "چریک" یعنی دانا!
این "چریک" های از نوع طراز نوین که یاسر عرفات از سرکردگان آن بوده و می باشد، بدون در نظر گرفتن حقوق انسان، "انسان" را کشته و می کشند:
دیروز هواپیمای "لوفت هانزا" را دزدیدند،
اندکی دیرتر و یا پیشتر مسافران هواپیمایی دیگر را دزدیده و به "عنتبه" بردند که دیکتاتوری همانند "عیدی امین" به دیدنشان برود.
تروریست هایی همانند "جمیله بوپاشا" و "لیلا شهید" را چه زنده و چه مرده باشند، باید محاکمه کرد، تا به جزای اعمالشان برسند.
تروریست هایی که دیروز برج های سازمان تجارت جهانی در نیویورک را با هواپیماهای خویش به خاک نشاندند و جان بیش از سه هزار انسان را گرفتند، همان "رفقای" کمونیست ها-مجاهدینی هستند که جان پلیس و ژاندارم را در ایران گرفتند.
کشتار انسان ها در فرودگاه "آتاتورک" استانبول را محکوم می کنم و به روان قربانیان این جنایت درود می فرستم.
تروریسم محکوم است:
حال اگر در پاریس باشد،
یا در "بروکسل"
و ساعتی پیش در استانبول!
 
کیانوش رشیدی قادی

دیدگاه‌ و نظرات ابراز شده در این مطلب، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع ایرانگلوبال را منعکس نمی‌کند.

         

 

دیدگاه‌ها

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
دوستان ..خیلی جالب است که آقای کیانوش رشیدی قادی , یاسر عرفات را که کشورش بوسیله یهودیها اشغال شده است را تروریست می داند ولی از سازمان ملی مقاومت فرانسه که در زمان اشغال فرانسه بوسیله آلمان نازی , عملیّات (( تروریستی)) انجام میدادند , هیچ سخنی به میان نمی کشد. شاید ایشان هم مثل سایر ملل دنیا , فرانسوی ها برای آزادی کشورشان ((جنگ جویان آزادی)) معرفی بکنند ولی یاسر عرفات ها, جمیله بو پاشاها , هم تروریست...بخاطر اینکه آقای کیانوش رشیدی قادی را با درس اول (( تروریسم )) اشنا بکنیم , آول به فیلم تجزیه و تحلیل ( انهدام آسمانخراش های ) نیو یورک را بو سیله « دکتر جودی وود » مشاهده بکنیم که بطور اشکارا ثابت می شود این ساختمان ها بوسیله عملیات تروریستی منهدم نشده اند و بعد برویم به دنبال تروریست های واقعی که با هلی کوپتر های آپاچی جنگ خانمان سوز را در عراق و افغانستان بپا می کنند. لینک اول

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
جوجه فاشیستهای شاه اللهی بیخود دل خود را خوش نکنند، رضا پهلوی هیچ شانسی برای تصاحب قدرت سیاسی در ایران آینده ندارد. خلق ایران در سال 57 رژیم منحوس سلطنتی پهلوی را به زباله دانی تاریخ انداخت ودر حال حاضر نیز در پی فرصتی است که رژیم جنایتکار وچپاولگر جمهوری اسلامی را جارو کند وبه زباله دانی بیاندازد و سیستم حکومتی مدرن را بر اساس اصول لائیسیته وسوسیال وسکولار دموکرات بنیان نهد.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
سلام-اگربه نوشته این دوعزیزازمنظرتروریسم نگاه عاقلانه ایی بکنیم .هردو،هم ازتروریسم دفاع میکنندوهم آنرامحکوم .
نوشته آقای رشیدی وآقای موحدی که گاهی باهم دوست میشوندوگاهی مخالف، سردرگمی درتفکر وبیش سیاسی دارند.
انسان کشی وتفکرکشی درهرحال محکوم است.بااینکه این دوعزیزچندین سال است هردودردنیای آزادغرب زندگی میکنند. هنوزازسستی تفکرونگرش به مسایل پیروی میکنند.این هارانمی توان زیادشماتت کرد.
تفکری درذهن هردوی این عزیزان پرورش یافته وبه یک نمادفکری برای اینهاتبدیل شده است ،بخاطراین است که هردوی این عزیزان درتمام نظرات خودبروزمیدهند.
یکی ازمش چریکی حمایت میکند ودیگرآنراتقبیح وردمی نماید.
این دوعزیزدرتمام موضوعات کلی ومیشودگفت به تفکرانسان گرایی با همان روزنه تفکرشکل یافته درذهن خودبرخوردمیکنند.
اگرعزیزی دیگردرموردحقوق بشروحقوق انسانها درآزادی خودازچهاچوب مرزهای ایران حرفی یانظری دهند،این

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای موحدی نوشته شما در آخر یک درود بر خمینی در کنار یاسر عرفات کم داشت.
همین امروز رای گیری واقعی با حظور ناظران بیطرف بین المللی انجام بشه شاهزاده رضا پهلوی محبوبترین هست. نسل جوان ایران عملکرد گروههای سیاسی را در ۳۸ سال گذشته رصد کرده و مانند سال ۵۷ فریب نمیخورد.این بابا کرم که همیشه میگی حداقل دل مردم را لحظه ای شاد میکند.نه مثل شماها ۳۸ سال به اصطلاح مبارزه و تظاهرات و تباهی نسلها. مغزهای منجمد شده معلوم هست که بابا کرم بدردش نمیخوره،شما با فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجرا عظیما حل کنید.

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
آقای کیانوش رشیدی قادی درود بر شما مرد میهن پرست. به سخنان بهمن موحدی توجه نکنید. حنای او رنگی ندارد. او عضو سازمان خائن و جنایتکار مجاهدین خلق هست. ....مرگ بر جمهوری اسلامی، مرگ بر جنبش خائن و تروریست چپ ایران، زنده باد آزادی

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
از زبان تاریخ بخوانیم و فریب وجدان دینی و چپی خود را نخوریم .
برای گزارش تروردر ایران نیاز به کتابهای فراوان است . ترور های حزب توده از سوی تروریست توده ای خسرو روزبه .ترور های مسلمین از وزیران ایرانی تا اخرین انها شادروان بختیار .ترور خود مسلمین توسط مسلمین مانند ترور برادر رجوی . ترور و اتش زدن 400 بیگناه در سینما رکس ابادان توسط مخالفان نظام سابق و گنا ه انرا به حساب نظام سابق نوشتن. ترور 70 ساله حزب دمکرات کردستان از نیروی انتظامی . ترور هفته پیش حزب دمکرات در اشنویه . ترور فدائی خلق با حمله به سیاهگل و ترور افسران امریگائی توسط مجاهدین . ترور مجاهدین از سوی مجاهدین .ترور فردی و اخراج و اعدام درونی سازمان مجاهدین سرسام اور است و این کاروان خونخوار و تروریستی اسلامی و چپی و ضد ایرانی همچنان به راه خونین خود ادامه میدهد .

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
من در بازی رای مثبت و منفی شرکت نمی کنم، اما این یکی واقعا رای منفی لازم داشت. چرا به هر کسی که سر راهتان پیدا شود حساب کاربری می دهید تا اعتبار سایت شما را خرج خود کند؟
کار خوبی نکردم رای دادم، اما نشد که ندهم!

عدم انتشار شده: 
false
نظر: 
باید تروریستی مثل پرویز ثابتی را دستگیر ودر دادگاه محاکمه کرد تا به جزای اعمالش برسد. پرویز ثابتی نماد تروریسم دولتی است
آقای کیانوش رشیدی بداند سلطنت طلبان ورضا پهلوی هیچ شانسی در آینده برای تصاحب قدرت سیاسی در ایران ندارند، خلق ایران پس از سرنگون کردن رژیم جمهوری اسلامی، جمهوری دموکراتیک ایران را بر اساس اصول لائیسیته وسوسیال وسکولار دموکرات بنیان خواهند گذاشت.
بهتر است سلطنت طلبان در همان کافه های لس آنجلس باباکرم برقصند ومهوش پریوش مهین تاج را دسته جمعی بخوانند، سلطنت طلبان ورضا پهلوی را چه به مبارزه وسیاست!
گرامی باد یاد یاسرعرفات(ابوعمار)
درود بر جمیله پوپاشا ولیلا خالد
درود بر کمونیستها ودرود بر مجاهدین